Spelprogram - Pantamera Pojkar Röd Division 1 Gävleborg (06-07)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBC Bollnäs P05-06 Vit, Svart, Vit
Gluggens IF P06-07 Lars Pettersson erikalasse3@gmail.com 0761182992 Gul/Svart/Svart
Gävle GIK P06 Blå, Blå, Blå
Hudik/Björkberg IBK P05-06 Göran Bergshem goran.bergshem@vattenfall.com 0702298977 Blå/Blå/Blå
IBK Runsten P07 Krister Örnblom kror75@gmail.com Röd/Svart/Svart
IK Ljusdal P06/07 Gul, Grön, Gul
Sandvikens AIK P06/IK Bruket P07 Magnus Elg magnus_elg@hotmail.com 073-040 99 98 Svart/Svart/Svart
Strömsbro IF P06 Orange, Blå, Vit
Valbo AIF P06 Grön, Svart/Vit, Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-08 19:30 1 Gävle GIK P06 - Strömsbro IF P06 4 - 7 Alfahallen - Gavlehov 80
2021-10-10 11:00 1 Gluggens IF P06-07 - Valbo AIF P06 1 - 3 Idrottshallen, Söderhamn 75
2022-01-09 13:00 1 Hudik/Björkberg IBK P05-06 - Sandvikens AIK P06/IK Bruket P07 5 - 8 OilQuick Arena
2022-04-01 19:00 1 IBK Runsten P07 - IK Ljusdal P06/07 9 - 7 Nynäshallen 54
Omgång 2
2021-10-15 19:30 2 Valbo AIF P06 - FBC Bollnäs P05-06 2 - 7 Alfahallen - Gavlehov 60
2021-10-17 14:30 2 IBK Runsten P07 - Hudik/Björkberg IBK P05-06 12 - 9 Nynäshallen
2021-10-17 17:00 2 IK Ljusdal P06/07 - Gävle GIK P06 10 - 3 Giganten
2022-01-07 18:30 2 Sandvikens AIK P06/IK Bruket P07 - Gluggens IF P06-07 6 - 1 Arena Jernvallen 98
Omgång 3
2021-10-22 19:00 3 Valbo AIF P06 - Sandvikens AIK P06/IK Bruket P07 4 - 5 Valbo Sportcenter
2021-10-22 19:00 3 Gluggens IF P06-07 - IBK Runsten P07 3 - 6 Idrottshallen, Söderhamn 55
2021-10-24 11:45 3 Gävle GIK P06 - Hudik/Björkberg IBK P05-06 9 - 3 Novahallen - Gavlehov
2021-10-24 15:45 3 FBC Bollnäs P05-06 - Strömsbro IF P06 8 - 9 e.förl. Bollnäs Sporthall A
Omgång 4
2021-10-31 14:30 4 IBK Runsten P07 - Valbo AIF P06 8 - 5 Nynäshallen
2021-10-31 17:00 4 Sandvikens AIK P06/IK Bruket P07 - FBC Bollnäs P05-06 5 - 8 Bessemerhallen
2021-11-27 11:45 4 Gävle GIK P06 - Gluggens IF P06-07 8 - 3 Nynäshallen
2022-03-19 13:00 4 IK Ljusdal P06/07 - Strömsbro IF P06 8 - 6 Giganten
Omgång 5
2021-11-07 15:10 5 FBC Bollnäs P05-06 - IK Ljusdal P06/07 5 - 7 Bollnäs Sporthall A 154
2021-11-11 19:00 5 Sandvikens AIK P06/IK Bruket P07 - IBK Runsten P07 8 - 7 Bessemerhallen
2021-11-12 19:30 5 Valbo AIF P06 - Gävle GIK P06 3 - 5 Novahallen - Gavlehov
2021-11-19 19:30 5 Strömsbro IF P06 - Hudik/Björkberg IBK P05-06 6 - 4 Testebo Arena 30
Omgång 6
2021-11-12 19:00 6 Hudik/Björkberg IBK P05-06 - IK Ljusdal P06/07 2 - 9 OilQuick Arena
2021-11-13 12:00 6 Gluggens IF P06-07 - Strömsbro IF P06 2 - 7 Ljusne Idrottshall 70
2021-11-14 14:15 6 Gävle GIK P06 - Sandvikens AIK P06/IK Bruket P07 12 - 3 Alfahallen - Gavlehov 50
2021-11-14 15:00 6 IBK Runsten P07 - FBC Bollnäs P05-06 12 - 4 Nynäshallen 67
Omgång 7
2021-11-20 17:15 7 Strömsbro IF P06 - Valbo AIF P06 7 - 8 Testebo Arena 30
2021-11-21 11:45 7 IBK Runsten P07 - Gävle GIK P06 6 - 7 Nynäshallen 87
2021-11-21 14:10 7 FBC Bollnäs P05-06 - Hudik/Björkberg IBK P05-06 8 - 8 e.förl. Bollnäs Sporthall B
2021-11-21 15:00 7 IK Ljusdal P06/07 - Gluggens IF P06-07 10 - 4 Giganten 70
Omgång 8
2021-11-28 14:30 8 Gluggens IF P06-07 - Hudik/Björkberg IBK P05-06 6 - 4 Idrottshallen, Söderhamn 90
2022-02-11 19:00 8 Valbo AIF P06 - IK Ljusdal P06/07 5 - 12 Valbo Sportcenter
2022-02-19 16:30 8 Gävle GIK P06 - FBC Bollnäs P05-06 5 - 6 Novahallen - Gavlehov
2022-04-06 18:30 8 Strömsbro IF P06 - Sandvikens AIK P06/IK Bruket P07 0 - 8 Testebo Arena 23
Omgång 9
2021-12-04 15:00 9 FBC Bollnäs P05-06 - Gluggens IF P06-07 2 - 5 Bollnäs Sporthall A
2021-12-04 15:00 9 Hudik/Björkberg IBK P05-06 - Valbo AIF P06 6 - 2 OilQuick Arena
2021-12-05 13:15 9 IBK Runsten P07 - Strömsbro IF P06 8 - 7 Nynäshallen 52
2022-04-18 13:00 9 IK Ljusdal P06/07 - Sandvikens AIK P06/IK Bruket P07 6 - 9 Giganten 125
Omgång 10
2021-12-18 17:00 10 Strömsbro IF P06 - Gävle GIK P06 10 - 7 Testebo Arena 83
2021-12-19 12:30 10 IK Ljusdal P06/07 - IBK Runsten P07 8 - 7 Giganten
2021-12-19 14:45 10 Sandvikens AIK P06/IK Bruket P07 - Hudik/Björkberg IBK P05-06 6 - 5 Bessemerhallen
2022-01-15 11:00 10 Valbo AIF P06 - Gluggens IF P06-07 6 - 5 Valbo Sportcenter 41
Omgång 11
2022-01-15 16:00 11 Hudik/Björkberg IBK P05-06 - IBK Runsten P07 4 - 6 OilQuick Arena 20
2022-01-16 11:45 11 Gävle GIK P06 - IK Ljusdal P06/07 2 - 13 Novahallen - Gavlehov
2022-01-16 16:10 11 FBC Bollnäs P05-06 - Valbo AIF P06 6 - 5 Bollnäs Sporthall A 50
2022-01-19 19:00 11 Gluggens IF P06-07 - Sandvikens AIK P06/IK Bruket P07 0 - 3 Idrottshallen, Söderhamn 50
Omgång 12
2022-01-22 18:00 12 Hudik/Björkberg IBK P05-06 - Gävle GIK P06 6 - 5 OilQuick Arena
2022-02-04 19:30 12 Strömsbro IF P06 - FBC Bollnäs P05-06 4 - 3 e.förl. Testebo Arena 43
2022-02-19 16:00 12 IBK Runsten P07 - Gluggens IF P06-07 9 - 2 Nynäshallen 61
2022-03-17 18:30 12 Sandvikens AIK P06/IK Bruket P07 - Valbo AIF P06 13 - 4 Arena Jernvallen 50
Omgång 13
2022-01-28 19:00 13 Valbo AIF P06 - IBK Runsten P07 9 - 10 Valbo Sportcenter 46
2022-01-29 13 Strömsbro IF P06 - IK Ljusdal P06/07 WW (-5 - -5) Testebo Arena
2022-02-05 12:00 13 Gluggens IF P06-07 - Gävle GIK P06 4 - 2 Ljusne Idrottshall 60
2022-03-20 14:00 13 FBC Bollnäs P05-06 - Sandvikens AIK P06/IK Bruket P07 0 - 13 Bollnäs Sporthall B
Omgång 14
2022-02-06 10:00 14 IK Ljusdal P06/07 - FBC Bollnäs P05-06 9 - 1 Giganten
2022-02-06 11:00 14 Gävle GIK P06 - Valbo AIF P06 4 - 8 Alfahallen - Gavlehov 50
2022-02-06 16:00 14 Hudik/Björkberg IBK P05-06 - Strömsbro IF P06 7 - 5 OilQuick Arena
2022-02-18 19:00 14 IBK Runsten P07 - Sandvikens AIK P06/IK Bruket P07 4 - 5 Nynäshallen 55
Omgång 15
2022-02-12 13:15 15 FBC Bollnäs P05-06 - IBK Runsten P07 4 - 6 Bollnäs Sporthall B 62
2022-02-12 16:30 15 Strömsbro IF P06 - Gluggens IF P06-07 2 - 4 Alfahallen - Gavlehov 55
2022-02-13 10:00 15 IK Ljusdal P06/07 - Hudik/Björkberg IBK P05-06 9 - 4 Giganten
2022-03-24 19:00 15 Sandvikens AIK P06/IK Bruket P07 - Gävle GIK P06 8 - 6 Bessemerhallen
Omgång 16
2022-02-25 19:00 16 Valbo AIF P06 - Strömsbro IF P06 7 - 5 Valbo Sportcenter 75
2022-02-27 09:30 16 Gluggens IF P06-07 - IK Ljusdal P06/07 0 - 12 Ljusne Idrottshall 50
2022-02-27 11:30 16 Gävle GIK P06 - IBK Runsten P07 8 - 7 Alfahallen - Gavlehov
2022-02-27 17:00 16 Hudik/Björkberg IBK P05-06 - FBC Bollnäs P05-06 9 - 2 OilQuick Arena 50
Omgång 17
17 IK Ljusdal P06/07 - Valbo AIF P06 WO (5 - 0) Giganten
2022-03-06 14:30 17 Sandvikens AIK P06/IK Bruket P07 - Strömsbro IF P06 9 - 6 Bessemerhallen
2022-03-24 20:00 17 FBC Bollnäs P05-06 - Gävle GIK P06 4 - 3 Bollnäs Sporthall A 57
2022-03-30 19:00 17 Hudik/Björkberg IBK P05-06 - Gluggens IF P06-07 3 - 4 OilQuick Arena
Omgång 18
2022-03-13 11:45 18 Strömsbro IF P06 - IBK Runsten P07 4 - 9 Testebo Arena 55
2022-03-13 14:30 18 Sandvikens AIK P06/IK Bruket P07 - IK Ljusdal P06/07 8 - 6 Bessemerhallen 50
2022-03-16 19:00 18 Gluggens IF P06-07 - FBC Bollnäs P05-06 6 - 1 Idrottshallen, Söderhamn 100
2022-04-03 11:00 18 Valbo AIF P06 - Hudik/Björkberg IBK P05-06 6 - 5 Valbo Sportcenter

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis