Spelprogram - Pojkar Blå Hälsingland Division 2

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Alfta IBK P11-12 Svart Mörklila, Svart, Svart
Alfta IBK P11-12 Vit Mörklila, Svart, Svart
FBC Bollnäs P11 Vit, Svart, Vit
FBC Bollnäs P12 (Blå Div2) Vit, Svart, Vit
IBK Njutånger Innebandy PF 11-12 svart, svart, röd
IFK Gnarp Blå Röd, Röd, Röd
IK Ljusdal P11/12 Lag 1 Marie Pilasgård mimsson86@gmail.com Gul/Grön/Gul
IK Ljusdal P11/12 Lag 2 Marie Pilasgård mimsson86@gmail.com Gul/Grön/Gul
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-17 09:30 1 FBC Bollnäs P12 (Blå Div2) - IBK Njutånger Innebandy PF 11-12 Michael Hoek, Robert Mårtensson Bollnäs Sporthall B
2021-10-17 10:30 1 Alfta IBK P11-12 Vit - IBK Njutånger Innebandy PF 11-12 Michael Hoek, Robert Mårtensson Bollnäs Sporthall B
2021-10-17 11:30 1 Alfta IBK P11-12 Vit - FBC Bollnäs P12 (Blå Div2) Michael Hoek, Robert Mårtensson Bollnäs Sporthall B
2021-10-23 11:30 1 FBC Bollnäs P12 (Blå Div2) - Alfta IBK P11-12 Svart Johnas Hallin, Melwin Söderberg Höghammarhallen, Bollnäs
2021-10-23 12:30 1 Alfta IBK P11-12 Svart - IFK Gnarp Blå Johnas Hallin, Melwin Söderberg Höghammarhallen, Bollnäs
2021-10-23 13:30 1 FBC Bollnäs P12 (Blå Div2) - IFK Gnarp Blå Johnas Hallin, Melwin Söderberg Höghammarhallen, Bollnäs
Omgång 2
2021-10-31 11:00 2 IK Ljusdal P11/12 Lag 2 - IFK Gnarp Blå Per-Olov Nilsson, William Flyrén Giganten
2021-10-31 12:00 2 IBK Njutånger Innebandy PF 11-12 - Alfta IBK P11-12 Svart Per-Olov Nilsson, William Flyrén Giganten
2021-10-31 13:00 2 Alfta IBK P11-12 Svart - IFK Gnarp Blå Per-Olov Nilsson, William Flyrén Giganten
2021-10-31 14:00 2 IBK Njutånger Innebandy PF 11-12 - IK Ljusdal P11/12 Lag 2 Per-Olov Nilsson, William Flyrén Giganten
Omgång 3
2021-12-04 09:30 3 IBK Njutånger Innebandy PF 11-12 - FBC Bollnäs P11 Johnas Hallin, Vidar Hult Movallen Iggesund
2021-12-04 10:20 3 IBK Njutånger Innebandy PF 11-12 - FBC Bollnäs P12 (Blå Div2) Johnas Hallin, Vidar Hult Movallen Iggesund
2021-12-04 11:10 3 FBC Bollnäs P12 (Blå Div2) - FBC Bollnäs P11 Johnas Hallin, Vidar Hult Movallen Iggesund
2021-12-04 12:00 3 IK Ljusdal P11/12 Lag 1 - Alfta IBK P11-12 Svart Johnas Hallin, Vidar Hult Movallen Iggesund
2021-12-04 13:00 3 IK Ljusdal P11/12 Lag 2 - Alfta IBK P11-12 Vit Johnas Hallin, Vidar Hult Movallen Iggesund
2021-12-04 13:50 3 Alfta IBK P11-12 Svart - IK Ljusdal P11/12 Lag 1 William Flyrén, Vidar Hult Movallen Iggesund
2021-12-04 14:40 3 Alfta IBK P11-12 Vit - IK Ljusdal P11/12 Lag 2 William Flyrén, Vidar Hult Movallen Iggesund
Omgång 4
2022-01-29 4 IFK Gnarp Blå - Alfta IBK P11-12 Svart Gnarp
2022-01-29 4 IK Ljusdal P11/12 Lag 2 - FBC Bollnäs P12 (Blå Div2) Gnarp
2022-01-29 4 IK Ljusdal P11/12 Lag 2 - IFK Gnarp Blå Gnarp
2022-01-30 12:00 4 FBC Bollnäs P12 (Blå Div2) - Alfta IBK P11-12 Svart , Anna Lindgren Alfta Sporthall
Omgång 5
2022-01-09 09:30 5 Alfta IBK P11-12 Svart - FBC Bollnäs P11 Vidar Hult, William Flyrén Alfta Sporthall
2022-01-09 10:30 5 FBC Bollnäs P12 (Blå Div2) - Alfta IBK P11-12 Vit Vidar Hult, William Flyrén Alfta Sporthall
2022-01-09 11:30 5 FBC Bollnäs P11 - IK Ljusdal P11/12 Lag 1 Vidar Hult, William Flyrén Alfta Sporthall
2022-01-09 12:30 5 IK Ljusdal P11/12 Lag 2 - FBC Bollnäs P12 (Blå Div2) Vidar Hult, William Flyrén Alfta Sporthall
2022-01-09 13:30 5 IBK Njutånger Innebandy PF 11-12 - IK Ljusdal P11/12 Lag 1 Johnas Hallin, Melwin Söderberg Alfta Sporthall
2022-01-09 14:30 5 IK Ljusdal P11/12 Lag 2 - Alfta IBK P11-12 Svart Johnas Hallin, Melwin Söderberg Alfta Sporthall
2022-01-09 15:30 5 Alfta IBK P11-12 Vit - IBK Njutånger Innebandy PF 11-12 Johnas Hallin, Melwin Söderberg Alfta Sporthall
Omgång 6
2022-02-13 09:30 6 IBK Njutånger Innebandy PF 11-12 - Alfta IBK P11-12 Vit William Flyrén, Vidar Hult Movallen Iggesund
2022-02-13 10:20 6 Alfta IBK P11-12 Svart - FBC Bollnäs P12 (Blå Div2) William Flyrén, Vidar Hult Movallen Iggesund
2022-02-13 11:10 6 FBC Bollnäs P11 - Alfta IBK P11-12 Vit William Flyrén, Vidar Hult Movallen Iggesund
2022-02-13 12:00 6 FBC Bollnäs P12 (Blå Div2) - IK Ljusdal P11/12 Lag 1 Adam Hoek, William Nordqvist Movallen Iggesund
2022-02-13 13:00 6 IBK Njutånger Innebandy PF 11-12 - Alfta IBK P11-12 Svart Adam Hoek, William Nordqvist Movallen Iggesund
2022-02-13 13:50 6 IK Ljusdal P11/12 Lag 1 - FBC Bollnäs P11 Adam Hoek, William Nordqvist Movallen Iggesund
2022-02-13 14:40 6 IBK Njutånger Innebandy PF 11-12 - FBC Bollnäs P12 (Blå Div2) Adam Hoek, William Nordqvist Movallen Iggesund
Omgång 7
2022-02-27 09:30 7 FBC Bollnäs P12 (Blå Div2) - IBK Njutånger Innebandy PF 11-12 Vidar Hult, Johnas Hallin Bollnäs Sporthall A
2022-02-27 10:20 7 FBC Bollnäs P11 - IK Ljusdal P11/12 Lag 1 Vidar Hult, Johnas Hallin Bollnäs Sporthall A
2022-02-27 11:10 7 IBK Njutånger Innebandy PF 11-12 - Alfta IBK P11-12 Svart Vidar Hult, Johnas Hallin Bollnäs Sporthall A
2022-02-27 12:00 7 Alfta IBK P11-12 Vit - FBC Bollnäs P11 Vidar Hult, Johnas Hallin Bollnäs Sporthall A
2022-02-27 13:00 7 IK Ljusdal P11/12 Lag 1 - FBC Bollnäs P12 (Blå Div2) Vidar Hult, Johnas Hallin Bollnäs Sporthall A
2022-02-27 13:50 7 FBC Bollnäs P11 - Alfta IBK P11-12 Svart Mats Sjöqvist, Per-Olov Nilsson Bollnäs Sporthall A
2022-02-27 14:40 7 FBC Bollnäs P12 (Blå Div2) - Alfta IBK P11-12 Vit Mats Sjöqvist, Per-Olov Nilsson Bollnäs Sporthall A
Omgång 8
2022-03-12 10:20 8 IK Ljusdal P11/12 Lag 1 - Alfta IBK P11-12 Vit Nellie Fransen, Per-Olov Nilsson Giganten
2022-03-12 11:10 8 Alfta IBK P11-12 Svart - IBK Njutånger Innebandy PF 11-12 Nellie Fransen, Per-Olov Nilsson Giganten
2022-03-12 12:00 8 Alfta IBK P11-12 Vit - FBC Bollnäs P11 Per-Olov Nilsson, Nellie Fransen Giganten
2022-03-12 13:00 8 Alfta IBK P11-12 Svart - IK Ljusdal P11/12 Lag 1 Nellie Fransen, Per-Olov Nilsson Giganten
2022-03-12 13:50 8 FBC Bollnäs P11 - IBK Njutånger Innebandy PF 11-12 Nellie Fransen, Per-Olov Nilsson Giganten

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis