Spelprogram - Pojkar Blå Klass D

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Boxholms IBK P 10-11 Mattias Johansson Jossen8@hotmail.com 0722016298 orange/svart/svart
Hjulsbro IK Blå (Lila) Frida Brage frida.brage@gmail.com 0709-39 56 08 Blå/Vit/Vit
IBF Antvarden P 09/11 Christoffer Hagström christoffer.hagstrom@hotmail.com 073-0291153 Svart, Svart, Vit
IBF Kolmården P10 Peter Roland peter.roland@geminor.se 0702606212 Röd/Svart/Svart
IBF Linköping P 09 Jonas Sjönell jonas.sjonell@gmail.com 0708806066 Blå/Svart/Svart
Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Vit Jörgen Furuhjelm jorgen.furuhjelm@telia.com Svart/Svart/Svart
Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 Louise Pettersson pettersson.sipos@bahnhof.se 0707132730 Svart/Svart/Svart
Linköping IBK Ungdom P 11:15 Linda Thor lin.thor@hotmail.com Svart/Svart/Svart
Rimforsa IF P-10 Ole Martin Rönningen olemartin2711@yahoo.no 0703-565238 vitsvart/svart/svart
Söderköpings IBK P 10/11 vit Jonas Landström jonas.landstrom@sandbackens.se 073-6422641 Vit/Blå/Vit
Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit Sandra Griph sandra.griph@gmail.com 070-2342710 Vit/Svart/Svart
Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart Per Winnerfeldt perpennasvensson@gmail.com 0709-360700 Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-09 10:00 1 Boxholms IBK P 10-11 - IBF Kolmården P10 Boxholm Sporthall
2021-10-09 10:45 1 IBF Linköping P 09 - IBF Antvarden P 09/11 Boxholm Sporthall
2021-10-09 11:35 1 Boxholms IBK P 10-11 - IBF Antvarden P 09/11 Boxholm Sporthall
2021-10-09 12:20 1 IBF Kolmården P10 - IBF Linköping P 09 Boxholm Sporthall
2021-10-09 13:10 1 IBF Antvarden P 09/11 - IBF Kolmården P10 Boxholm Sporthall
2021-10-09 13:55 1 IBF Linköping P 09 - Boxholms IBK P 10-11 Boxholm Sporthall
Omgång 2
2021-10-09 13:30 2 Söderköpings IBK P 10/11 vit - Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 Sporthallen Vikingen
2021-10-09 14:15 2 Linköping IBK Ungdom P 11:15 - Rimforsa IF P-10 Sporthallen Vikingen
2021-10-09 15:00 2 Söderköpings IBK P 10/11 vit - Rimforsa IF P-10 Sporthallen Vikingen
2021-10-09 15:45 2 Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 - Linköping IBK Ungdom P 11:15 Sporthallen Vikingen
2021-10-09 16:30 2 Rimforsa IF P-10 - Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 Sporthallen Vikingen
2021-10-09 17:15 2 Linköping IBK Ungdom P 11:15 - Söderköpings IBK P 10/11 vit Sporthallen Vikingen
Omgång 3
2021-10-10 12:45 3 Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Vit - Hjulsbro IK Blå (Lila) Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-10-10 13:30 3 Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit - Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-10-10 14:30 3 Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Vit - Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-10-10 15:15 3 Hjulsbro IK Blå (Lila) - Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-10-10 16:15 3 Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart - Hjulsbro IK Blå (Lila) Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-10-10 17:00 3 Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit - Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Vit Anders Ljungsteds Gymnasium
Omgång 4
2021-11-14 10:30 4 IBF Kolmården P10 - Söderköpings IBK P 10/11 vit Råsslahallen
2021-11-14 11:15 4 Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Vit - Boxholms IBK P 10-11 Råsslahallen
2021-11-14 12:00 4 IBF Kolmården P10 - Boxholms IBK P 10-11 Råsslahallen
2021-11-14 12:45 4 Söderköpings IBK P 10/11 vit - Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Vit Råsslahallen
2021-11-14 13:30 4 Boxholms IBK P 10-11 - Söderköpings IBK P 10/11 vit Råsslahallen
2021-11-14 14:15 4 Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Vit - IBF Kolmården P10 Råsslahallen
Omgång 5
2021-11-13 09:30 5 IBF Linköping P 09 - Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 Folkungahallen
2021-11-13 10:15 5 Hjulsbro IK Blå (Lila) - Linköping IBK Ungdom P 11:15 Folkungahallen
2021-11-13 11:15 5 IBF Linköping P 09 - Linköping IBK Ungdom P 11:15 Folkungahallen
2021-11-13 12:00 5 Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 - Hjulsbro IK Blå (Lila) Folkungahallen
2021-11-13 13:00 5 Linköping IBK Ungdom P 11:15 - Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 Folkungahallen
2021-11-13 13:45 5 Hjulsbro IK Blå (Lila) - IBF Linköping P 09 Folkungahallen
Omgång 6
2021-11-14 11:00 6 IBF Antvarden P 09/11 - Rimforsa IF P-10 Överums Sporthall
2021-11-14 11:45 6 Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit - Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart Överums Sporthall
2021-11-14 12:30 6 IBF Antvarden P 09/11 - Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart Överums Sporthall
2021-11-14 13:15 6 Rimforsa IF P-10 - Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit Överums Sporthall
2021-11-14 14:00 6 Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart - Rimforsa IF P-10 Överums Sporthall
2021-11-14 14:45 6 Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit - IBF Antvarden P 09/11 Överums Sporthall
Omgång 7
2021-12-12 13:30 7 Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 - Boxholms IBK P 10-11 Kärnahallen
2021-12-12 14:15 7 Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit - Söderköpings IBK P 10/11 vit Kärnahallen
2021-12-12 15:00 7 Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 - Söderköpings IBK P 10/11 vit Kärnahallen
2021-12-12 15:45 7 Boxholms IBK P 10-11 - Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit Kärnahallen
2021-12-12 16:30 7 Söderköpings IBK P 10/11 vit - Boxholms IBK P 10-11 Kärnahallen
2021-12-12 17:15 7 Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit - Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 Kärnahallen
Omgång 8
2021-12-04 08:30 8 Linköping IBK Ungdom P 11:15 - Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Vit Wahlbeckshallen B
2021-12-04 10:30 8 Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Vit - IBF Antvarden P 09/11 Wahlbeckshallen B
2021-12-04 12:00 8 IBF Antvarden P 09/11 - Linköping IBK Ungdom P 11:15 Wahlbeckshallen B
Omgång 9
2021-12-11 11:15 9 Rimforsa IF P-10 - IBF Linköping P 09 Hackelhallen
2021-12-11 12:50 9 IBF Linköping P 09 - Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart Hackelhallen
2021-12-11 14:30 9 Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart - Rimforsa IF P-10 Hackelhallen
Omgång 10
2022-01-23 14:15 10 Hjulsbro IK Blå (Lila) - IBF Antvarden P 09/11 Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-01-23 15:45 10 IBF Antvarden P 09/11 - Söderköpings IBK P 10/11 vit Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-01-23 17:15 10 Söderköpings IBK P 10/11 vit - Hjulsbro IK Blå (Lila) Anders Ljungsteds Gymnasium
Omgång 11
2022-01-23 14:30 11 Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit - Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 Wahlbeckshallen A
2022-01-23 15:45 11 Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 - IBF Linköping P 09 Wahlbeckshallen A
2022-01-23 17:00 11 IBF Linköping P 09 - Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit Wahlbeckshallen A
Omgång 12
2022-01-23 09:00 12 Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart - Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Vit Åby Arena
2022-01-23 09:45 12 Linköping IBK Ungdom P 11:15 - Rimforsa IF P-10 Åby Arena
2022-01-23 10:30 12 Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart - Rimforsa IF P-10 Åby Arena
2022-01-23 11:15 12 Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Vit - Linköping IBK Ungdom P 11:15 Åby Arena
2022-01-23 12:00 12 Rimforsa IF P-10 - Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Vit Åby Arena
2022-01-23 12:45 12 Linköping IBK Ungdom P 11:15 - Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart Åby Arena
Omgång 13
2022-02-12 10:00 13 Boxholms IBK P 10-11 - Linköping IBK Ungdom P 11:15 Boxholm Sporthall
2022-02-12 10:45 13 Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit - IBF Linköping P 09 Boxholm Sporthall
2022-02-12 11:35 13 Boxholms IBK P 10-11 - IBF Linköping P 09 Boxholm Sporthall
2022-02-12 12:20 13 Linköping IBK Ungdom P 11:15 - Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit Boxholm Sporthall
2022-02-12 13:10 13 IBF Linköping P 09 - Linköping IBK Ungdom P 11:15 Boxholm Sporthall
2022-02-12 13:55 13 Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit - Boxholms IBK P 10-11 Boxholm Sporthall
Omgång 14
2022-02-12 13:30 14 Söderköpings IBK P 10/11 vit - Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart Sporthallen Vikingen
2022-02-12 14:15 14 IBF Kolmården P10 - Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 Sporthallen Vikingen
2022-02-12 15:00 14 Söderköpings IBK P 10/11 vit - Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 Sporthallen Vikingen
2022-02-12 15:45 14 Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart - IBF Kolmården P10 Sporthallen Vikingen
2022-02-12 16:30 14 Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 - Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart Sporthallen Vikingen
2022-02-12 17:15 14 IBF Kolmården P10 - Söderköpings IBK P 10/11 vit Sporthallen Vikingen
Omgång 15
2022-02-13 14:15 15 Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Vit - IBF Antvarden P 09/11 Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-02-13 15:00 15 Rimforsa IF P-10 - Hjulsbro IK Blå (Lila) Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-02-13 15:45 15 Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Vit - Hjulsbro IK Blå (Lila) Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-02-13 16:30 15 IBF Antvarden P 09/11 - Rimforsa IF P-10 Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-02-13 17:15 15 Hjulsbro IK Blå (Lila) - IBF Antvarden P 09/11 Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-02-13 18:00 15 Rimforsa IF P-10 - Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Vit Anders Ljungsteds Gymnasium
Omgång 16
2022-03-13 09:00 16 IBF Kolmården P10 - Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart Råsslahallen
2022-03-13 10:30 16 Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart - Rimforsa IF P-10 Råsslahallen
2022-03-13 12:00 16 Rimforsa IF P-10 - IBF Kolmården P10 Råsslahallen
Omgång 17
2022-03-12 11:30 17 IBF Linköping P 09 - Söderköpings IBK P 10/11 vit Valkebohallen
2022-03-12 12:15 17 Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Vit - Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit Valkebohallen
2022-03-12 13:15 17 IBF Linköping P 09 - Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit Valkebohallen
2022-03-12 14:00 17 Söderköpings IBK P 10/11 vit - Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Vit Valkebohallen
2022-03-12 15:00 17 Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit - Söderköpings IBK P 10/11 vit Valkebohallen
2022-03-12 15:45 17 Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Vit - IBF Linköping P 09 Valkebohallen
Omgång 18
2022-03-13 11:00 18 IBF Antvarden P 09/11 - Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 Överums Sporthall
2022-03-13 11:45 18 Linköping IBK Ungdom P 11:15 - Hjulsbro IK Blå (Lila) Överums Sporthall
2022-03-13 12:30 18 IBF Antvarden P 09/11 - Hjulsbro IK Blå (Lila) Överums Sporthall
2022-03-13 13:15 18 Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 - Linköping IBK Ungdom P 11:15 Överums Sporthall
2022-03-13 14:00 18 Hjulsbro IK Blå (Lila) - Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 Överums Sporthall
2022-03-13 14:45 18 Linköping IBK Ungdom P 11:15 - IBF Antvarden P 09/11 Överums Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis