Spelprogram - Pantamera P Div. 5A Skeå

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Clemensnäs IF /RIF P09-10 Daniel Andersson nils_daniel@hotmail.com 0705580825 blå/blå/blå
Gamla Stan IBK/Gul P09 Johanna Normark johanna.normark@skekraft.se 072-5883348 Svart, Svart, Svart
Kågedalens AIF P 09-10 Ida Lundgren ida.c.lundgren@skelleftea.se 070-1839184 Svarta, svarta
Skellefteå IBK P10 Jim Nilsson jim@datorpost.se 0703208181 svart, svart, svart
Skellefteå IBK/Svart P09 Guy Aldred gd.aldred@gmail.com 0738025133 Röd/svart/svart
Skellefteå IBS P09 Sofia Lundgren sofiaumea@gmail.com 070-364 94 32 Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-11-20 13:30 1 Skellefteå IBS P09 - Clemensnäs IF /RIF P09-10 1 - 8 Balderhallen B
2022-04-01 1 Kågedalens AIF P 09-10 - Skellefteå IBK P10 5 - 7 Morö Backe A
2022-04-01 1 Gamla Stan IBK/Gul P09 - Skellefteå IBK/Svart P09 Balderhallen B
Omgång 2
2021-11-29 19:10 2 Clemensnäs IF /RIF P09-10 - Kågedalens AIF P 09-10 5 - 6 Örjanshallen
2022-04-01 2 Skellefteå IBK P10 - Gamla Stan IBK/Gul P09 Eddahallen
2022-04-01 2 Skellefteå IBK/Svart P09 - Skellefteå IBS P09 Morö Backe A
Omgång 3
2021-12-13 19:10 3 Clemensnäs IF /RIF P09-10 - Skellefteå IBK/Svart P09 3 - 9 Örjanshallen
2022-04-01 3 Skellefteå IBS P09 - Skellefteå IBK P10 Anderstorpshallen
2022-04-01 3 Kågedalens AIF P 09-10 - Gamla Stan IBK/Gul P09 Morö Backe A
Omgång 4
2022-04-01 4 Kågedalens AIF P 09-10 - Skellefteå IBS P09 Morö Backe A
2022-04-01 4 Gamla Stan IBK/Gul P09 - Clemensnäs IF /RIF P09-10 Balderhallen B
2022-04-01 4 Skellefteå IBK P10 - Skellefteå IBK/Svart P09 Eddahallen
Omgång 5
2022-01-16 12:00   Uppskj. 5 Clemensnäs IF /RIF P09-10 - Skellefteå IBK P10 Uppskj. Örjanshallen
2022-04-01 5 Skellefteå IBS P09 - Gamla Stan IBK/Gul P09 Anderstorpshallen
2022-04-01 5 Skellefteå IBK/Svart P09 - Kågedalens AIF P 09-10 Morö Backe A
Omgång 6
2022-01-29 13:00 6 Clemensnäs IF /RIF P09-10 - Skellefteå IBS P09 3 - 3 Örjanshallen
2022-04-01 6 Skellefteå IBK P10 - Kågedalens AIF P 09-10 Eddahallen
2022-04-01 6 Skellefteå IBK/Svart P09 - Gamla Stan IBK/Gul P09 Morö Backe A
Omgång 7
2022-02-06 12:00 7 Kågedalens AIF P 09-10 - Clemensnäs IF /RIF P09-10 7 - 6 Eddahallen
2022-04-01 7 Gamla Stan IBK/Gul P09 - Skellefteå IBK P10 Balderhallen B
2022-04-01 7 Skellefteå IBS P09 - Skellefteå IBK/Svart P09 0 - 15 Anderstorpshallen
Omgång 8
2022-02-21 18:00 8 Skellefteå IBK/Svart P09 - Clemensnäs IF /RIF P09-10 7 - 4 Morö Backe A
2022-04-01 8 Skellefteå IBK P10 - Skellefteå IBS P09 Eddahallen
2022-04-01 8 Gamla Stan IBK/Gul P09 - Kågedalens AIF P 09-10 Balderhallen B
Omgång 9
2022-04-01 9 Skellefteå IBS P09 - Kågedalens AIF P 09-10 Anderstorpshallen
2022-04-01 9 Clemensnäs IF /RIF P09-10 - Gamla Stan IBK/Gul P09 Örjanshallen
2022-04-01 9 Skellefteå IBK/Svart P09 - Skellefteå IBK P10 Morö Backe A
Omgång 10
2022-03-24 18:00 10 Skellefteå IBK P10 - Clemensnäs IF /RIF P09-10 7 - 8 Morö Backe A
2022-04-01 10 Gamla Stan IBK/Gul P09 - Skellefteå IBS P09 Balderhallen B
2022-04-01 10 Kågedalens AIF P 09-10 - Skellefteå IBK/Svart P09 Morö Backe A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis