Spelprogram - Damer Div 3 Skåne

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Emmaljunga GOIF Helena Simonsson helena_indian@hotmail.com 0704-908934 Grön/Svart/Svart
Förslövs IF Ulf Jansson uffe.jansen66@gmail.com 0709-784818 Röd/Vit/Röd
Gantofta IBK Daniel Borg daniel@gantoftaibk.se 0732-072667 Rosa/Svart/Svart
Höllvikens IBF B Isabel Nigård Isabelnigard@gmail.com 0738 525122 Orange/Vit/Vit
Lomma FBC Richard Ericsson richard.eriksson@tetrapak.com 073-336 49 91 Neongrön/Svart/Svart
Palmstaden IK Hans Håkansson hansmurare@gmail.com 070 5854650 Svart/Svart/Svart
Röke IBK DU Anders Johnsson anders@kmtyr.se 070-865 00 84 Vinrött/Svart/Svart
Skurups IBK DU Mathias Andersson mathiaserik.andersson@telia.com 0705-350377 Blå/Blå/Blå
VV-84 SK Bjuv Jonas Mäkelä j.makela@telia.com 0707447690 Röd/Vit/Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-01 19:30 1 Röke IBK DU - Höllvikens IBF B 4 - 3 Tyrs Hovs Sportcentra
2021-10-01 20:00 1 Lomma FBC - Palmstaden IK 3 - 8 Slättängshallen 39
2021-10-02 13:30 1 VV-84 SK Bjuv - Emmaljunga GOIF 3 - 1 Brogårdaskolan
2021-10-03 16:30 1 Skurups IBK DU - Förslövs IF 5 - 2 Rydsgårds Arena
Omgång 2
2021-10-07 19:45 2 Förslövs IF - Lomma FBC 3 - 7 Förslövs Idrottshall 35
2021-10-08 19:45 2 Palmstaden IK - VV-84 SK Bjuv 4 - 4 Söderslättshallen B
2021-10-09 14:30 2 Gantofta IBK - Skurups IBK DU 2 - 2 Norrehedshallen 83
2021-10-10 14:00 2 Emmaljunga GOIF - Röke IBK DU 4 - 5 Vittsjö Idrottshall 31
Omgång 3
2021-10-15 20:00 3 Lomma FBC - Gantofta IBK 6 - 2 Slättängshallen 50
2021-10-16 15:00 3 VV-84 SK Bjuv - Förslövs IF 7 - 4 Brogårdaskolan 100
2021-10-17 14:00 3 Emmaljunga GOIF - Palmstaden IK 4 - 7 Vittsjö Idrottshall
2021-10-17 15:30 3 Skurups IBK DU - Höllvikens IBF B 8 - 1 Skurups Sparbank Arena
Omgång 4
2021-10-21 20:00 4 Höllvikens IBF B - Gantofta IBK 3 - 5 Halörhallen
2021-10-22 19:30 4 Röke IBK DU - Förslövs IF 5 - 4 Tyrs Hovs Sportcentra
2021-10-23 15:30 4 Lomma FBC - Emmaljunga GOIF 6 - 5 Slättängshallen 51
2021-10-23 15:30 4 Skurups IBK DU - VV-84 SK Bjuv 5 - 0 Skurups Sparbank Arena
Omgång 5
2021-11-12 19:45 5 Palmstaden IK - Skurups IBK DU 2 - 2 Söderslättshallen B
2021-11-13 12:00 5 VV-84 SK Bjuv - Lomma FBC 5 - 6 Brogårdaskolan 55
2021-11-13 15:30 5 Gantofta IBK - Röke IBK DU 2 - 1 Norrehedshallen 64
2021-11-14 14:00 5 Emmaljunga GOIF - Höllvikens IBF B 4 - 4 Vittsjö Idrottshall
Omgång 6
2021-11-19 19:00 6 Höllvikens IBF B - Palmstaden IK 5 - 5 Halörhallen
2021-11-19 19:30 6 Röke IBK DU - VV-84 SK Bjuv 4 - 1 Tyrs Hovs Sportcentra
2021-11-21 12:00 6 Gantofta IBK - Förslövs IF 4 - 4 Norrehedshallen 54
2021-11-21 15:00 6 Skurups IBK DU - Emmaljunga GOIF 3 - 2 Skurups Sparbank Arena
Omgång 7
2021-11-25 19:45 7 Förslövs IF - Höllvikens IBF B 3 - 1 Förslövs Idrottshall 48
2021-11-26 19:45 7 Palmstaden IK - Röke IBK DU 1 - 1 Söderslättshallen B 53
2021-11-28 14:00 7 Emmaljunga GOIF - Gantofta IBK 3 - 4 Vittsjö Idrottshall
2021-11-28 16:00 7 Lomma FBC - Skurups IBK DU 2 - 2 Slättängshallen 89
Omgång 8
2021-12-03 19:30 8 Röke IBK DU - Skurups IBK DU 3 - 2 Qpoolen 65
2021-12-03 19:30 8 Höllvikens IBF B - Lomma FBC 3 - 7 Halörhallen
2021-12-04 14:30 8 Gantofta IBK - VV-84 SK Bjuv 5 - 2 Norrehedshallen 74
2021-12-14 20:00 8 Förslövs IF - Palmstaden IK 5 - 5 Förslövs Idrottshall 45
Omgång 9
2021-12-10 19:45 9 Palmstaden IK - Gantofta IBK 1 - 3 Söderslättshallen B
2021-12-11 11:00 9 VV-84 SK Bjuv - Höllvikens IBF B 4 - 2 Brogårdaskolan 76
2021-12-12 00:00   Uppskj. 9 Lomma FBC - Röke IBK DU Uppskj.
2021-12-12 14:00 9 Emmaljunga GOIF - Förslövs IF 5 - 5 Vittsjö Idrottshall
Omgång 10
2022-01-13 19:45 10 Förslövs IF - Skurups IBK DU 4 - 3 Förslövs Idrottshall 17
2022-01-15 00:00   Uppskj. 10 Höllvikens IBF B - Röke IBK DU Uppskj.
2022-01-16 14:00 10 Emmaljunga GOIF - VV-84 SK Bjuv 6 - 4 Vittsjö Idrottshall
2022-01-26 20:00 10 Palmstaden IK - Lomma FBC Söderslättshallen B
Omgång 11
2022-01-21 00:00   Uppskj. 11 Röke IBK DU - Emmaljunga GOIF Uppskj.
2022-01-21 00:00   Uppskj. 11 Lomma FBC - Förslövs IF Uppskj.
2022-01-22 14:15 11 VV-84 SK Bjuv - Palmstaden IK 3 - 3 Brogårdaskolan 57
2022-01-23 14:30 11 Skurups IBK DU - Gantofta IBK 5 - 5 Skurups Sparbank Arena
Omgång 12
2022-01-27 19:45 12 Förslövs IF - VV-84 SK Bjuv Förslövs Idrottshall
2022-01-28 19:30 12 Höllvikens IBF B - Skurups IBK DU Halörhallen
2022-01-29 15:00 12 Palmstaden IK - Emmaljunga GOIF Söderslättshallen B
2022-01-29 16:30 12 Gantofta IBK - Lomma FBC Norrehedshallen
Omgång 13
2022-02-03 19:30 13 VV-84 SK Bjuv - Skurups IBK DU Brogårdaskolan
2022-02-03 19:45 13 Förslövs IF - Röke IBK DU Förslövs Idrottshall
2022-02-05 16:30 13 Gantofta IBK - Höllvikens IBF B Norrehedshallen
2022-02-06 14:00 13 Emmaljunga GOIF - Lomma FBC Vittsjö Idrottshall
Omgång 14
2022-02-11 19:30 14 Röke IBK DU - Gantofta IBK Tyrs Hovs Sportcentra
2022-02-12 12:00 14 Höllvikens IBF B - Emmaljunga GOIF Halörhallen
2022-02-12 14:30 14 Skurups IBK DU - Palmstaden IK Skurups Sparbank Arena
2022-02-12 15:00 14 Lomma FBC - VV-84 SK Bjuv Slättängshallen
Omgång 15
2022-02-17 19:30 15 Emmaljunga GOIF - Skurups IBK DU Vittsjö Idrottshall
2022-02-17 19:45 15 Förslövs IF - Gantofta IBK Förslövs Idrottshall
2022-02-18 19:45 15 Palmstaden IK - Höllvikens IBF B Söderslättshallen B
2022-02-19 14:15 15 VV-84 SK Bjuv - Röke IBK DU Brogårdaskolan
Omgång 16
2022-03-04 19:30 16 Röke IBK DU - Palmstaden IK Tyrs Hovs Sportcentra
2022-03-06 14:30 16 Gantofta IBK - Emmaljunga GOIF Norrehedshallen
2022-03-06 15:00 16 Skurups IBK DU - Lomma FBC Skurups Sparbank Arena
2022-03-06 15:30 16 Höllvikens IBF B - Förslövs IF Herrestorpshallen
Omgång 17
2022-03-12 11:45 17 VV-84 SK Bjuv - Gantofta IBK Brogårdaskolan
2022-03-12 15:00 17 Lomma FBC - Höllvikens IBF B Slättängshallen
2022-03-12 15:45 17 Palmstaden IK - Förslövs IF Söderslättshallen B
2022-03-13 16:00 17 Skurups IBK DU - Röke IBK DU Skurups Sparbank Arena
Omgång 18
2022-03-19 18:00 18 Förslövs IF - Emmaljunga GOIF Förslövs Idrottshall
2022-03-19 18:00 18 Gantofta IBK - Palmstaden IK Norrehedshallen
2022-03-19 18:00 18 Höllvikens IBF B - VV-84 SK Bjuv Halörhallen
2022-03-19 18:00 18 Röke IBK DU - Lomma FBC Tyrs Hovs Sportcentra

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis