Spelprogram - Damer division 2

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bergs IK U-lag Christian Hagberg christian@indusafe.se 0708-792074 Gul, Svart, Svart
Borensberg IBC Ingvar Hård ingvar.hard@bdo.se 0708-664421 orange/vit/orange
Endre IF U-lag D2 Martin Denstedt martin.denstedt@endreif.se 0723411972 Gul/Svart/Gul
IBF Linköping U-lag Annica Forsberg annica.forsberg@me.com 0734019059 Blå/Blå/Vit
IBF Norrköping Camilla Ceder camilla_lofgren@hotmail.com 070-825 56 67 Blå/Blå/Blå
IBK Åtvidaberg Sonny Ådahl sonny.adahl@saabgroup.com 0734-180166 Röd/svart/svart
IK Standard Pernilla Söderström Pernilla_Soderstrom@hotmail.com 070-6126962 Svart, Svart, Svart
Katrineholms IBF Ann Öbrink ann@bernt-olofs.se 0733622600 vit/svart/svart
Kolpenäs IBF Pierre Rendik pierrerendik@hotmail.com 0708914792 Grön/svart/grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-16 13:00 1 Kolpenäs IBF - Endre IF U-lag D2 7 - 2 Pershagens Sporthall 45
2021-10-16 14:00 1 IBF Linköping U-lag - IK Standard 3 - 10 Folkungahallen 47
2021-10-17 15:00 1 IBK Åtvidaberg - Bergs IK U-lag 8 - 10 Åtvidaberg Sporthall
2021-10-22 19:30 1 Katrineholms IBF - Borensberg IBC 11 - 3 Duveholmshallen A
Omgång 2
2021-10-22 19:00 2 Katrineholms IBF - Kolpenäs IBF Inst. Duveholmshallen A
2021-10-23 12:30 2 Borensberg IBC - IBF Linköping U-lag 4 - 3 Hällaskolan
2021-10-23 14:00 2 IBF Norrköping - IBK Åtvidaberg 3 - 14 Borgsmohallen
2021-10-24 14:00 2 IK Standard - Bergs IK U-lag 2 - 5 Stiga Sports Arena A2 35
Omgång 3
2021-10-30 13:30 3 IBF Norrköping - Endre IF U-lag D2 Borgsmohallen
2021-10-31 15:00 3 IBK Åtvidaberg - IK Standard Åtvidaberg Sporthall
2021-10-31 15:00 3 IBF Linköping U-lag - Kolpenäs IBF Folkungahallen
2022-01-08 10:00 3 Bergs IK U-lag - Borensberg IBC Ljungsbro Sporthall
Omgång 4
2021-11-05 19:30 4 Borensberg IBC - IK Standard Hällaskolan
2021-11-07 14:00 4 IBK Åtvidaberg - Endre IF U-lag D2 Åtvidaberg Sporthall
2021-11-07 16:30 4 Kolpenäs IBF - Bergs IK U-lag Västergård Arena A
2021-11-07 17:00 4 Katrineholms IBF - IBF Norrköping Duveholmshallen A
Omgång 5
2021-11-13 15:00 5 IK Standard - Kolpenäs IBF Vilsta Sporthall
2021-11-13 15:15 5 Endre IF U-lag D2 - Katrineholms IBF Pershagens Sporthall
2021-11-14 13:30 5 IBK Åtvidaberg - Borensberg IBC Åtvidaberg Sporthall
2021-11-14 18:00 5 IBF Norrköping - IBF Linköping U-lag Borgsmohallen
Omgång 6
2021-11-20 14:00 6 Kolpenäs IBF - Borensberg IBC Pershagens Sporthall
2021-11-20 15:00 6 Bergs IK U-lag - IBF Norrköping Ljungsbro Sporthall
2021-11-20 17:30 6 IBF Linköping U-lag - Endre IF U-lag D2 Kärnahallen
2021-11-21 17:00 6 Katrineholms IBF - IBK Åtvidaberg Duveholmshallen A
Omgång 7
2021-11-26 19:00 7 Katrineholms IBF - IBF Linköping U-lag Duveholmshallen A
2021-11-27 11:30 7 IK Standard - IBF Norrköping Stiga Sports Arena A2
2021-11-27 14:00 7 Endre IF U-lag D2 - Bergs IK U-lag Pershagens Sporthall
2021-11-28 14:00 7 IBK Åtvidaberg - Kolpenäs IBF Åtvidaberg Sporthall
Omgång 8
2021-12-03 19:00 8 Bergs IK U-lag - Katrineholms IBF Ljungsbro Sporthall
2021-12-04 14:00 8 IK Standard - Endre IF U-lag D2 Stiga Sports Arena A2
2021-12-05 11:00 8 IBF Norrköping - Borensberg IBC Borgsmohallen
2021-12-05 13:15 8 IBF Linköping U-lag - IBK Åtvidaberg Kärnahallen
Omgång 9
2021-12-08 19:00 9 Katrineholms IBF - IK Standard Duveholmshallen A
2021-12-11 15:30 9 IBF Linköping U-lag - Bergs IK U-lag Kärnahallen
2021-12-11 17:00 9 Borensberg IBC - Endre IF U-lag D2 Hällaskolan
2021-12-12 13:30 9 Kolpenäs IBF - IBF Norrköping Pershagens Sporthall
Omgång 10
2022-01-15 12:30 10 Borensberg IBC - Katrineholms IBF Hällaskolan
2022-01-15 14:00 10 IK Standard - IBF Linköping U-lag Stiga Sports Arena A2
2022-01-15 14:00 10 Endre IF U-lag D2 - Kolpenäs IBF Pershagens Sporthall
2022-01-15 18:00 10 Bergs IK U-lag - IBK Åtvidaberg Ljungsbro Sporthall
Omgång 11
2021-12-18 15:00 11 Bergs IK U-lag - IK Standard Ljungsbro Sporthall
2022-01-22 09:30 11 IBF Linköping U-lag - Borensberg IBC Folkungahallen
2022-01-22 13:30 11 IBK Åtvidaberg - IBF Norrköping Åtvidaberg Sporthall
2022-01-22 16:15 11 Kolpenäs IBF - Katrineholms IBF Pershagens Sporthall
Omgång 12
2022-01-29 12:30 12 Borensberg IBC - Bergs IK U-lag Hällaskolan
2022-01-29 14:00 12 Endre IF U-lag D2 - IBF Norrköping Pershagens Sporthall
2022-01-29 17:00 12 IK Standard - IBK Åtvidaberg Skjulstahallen A
2022-01-30 12:00 12 Kolpenäs IBF - IBF Linköping U-lag Pershagens Sporthall
Omgång 13
2022-02-05 11:00 13 IBF Norrköping - Katrineholms IBF Borgsmohallen
2022-02-05 14:00 13 Endre IF U-lag D2 - IBK Åtvidaberg Pershagens Sporthall
2022-02-05 14:00 13 IK Standard - Borensberg IBC Stiga Sports Arena A2
2022-02-06 15:45 13 Bergs IK U-lag - Kolpenäs IBF Kärnahallen
Omgång 14
2022-02-11 19:30 14 Borensberg IBC - IBK Åtvidaberg Hällaskolan
2022-02-12 14:00 14 Katrineholms IBF - Endre IF U-lag D2 Sandbäckshallen
2022-02-12 14:00 14 Kolpenäs IBF - IK Standard Pershagens Sporthall
2022-02-13 09:30 14 IBF Linköping U-lag - IBF Norrköping Folkungahallen
Omgång 15
2022-02-16 20:00 15 IBF Norrköping - Bergs IK U-lag Borgsmohallen
2022-02-19 12:30 15 Borensberg IBC - Kolpenäs IBF Hällaskolan
2022-02-19 15:15 15 Endre IF U-lag D2 - IBF Linköping U-lag Pershagens Sporthall
2022-02-20 14:00 15 IBK Åtvidaberg - Katrineholms IBF Åtvidaberg Sporthall
Omgång 16
2022-02-26 11:15 16 IBF Linköping U-lag - Katrineholms IBF Folkungahallen
2022-02-26 14:15 16 Bergs IK U-lag - Endre IF U-lag D2 Ljungsbro Sporthall
2022-02-26 16:15 16 Kolpenäs IBF - IBK Åtvidaberg Pershagens Sporthall
2022-02-27 13:00 16 IBF Norrköping - IK Standard Borgsmohallen
Omgång 17
2022-03-04 19:00 17 Katrineholms IBF - Bergs IK U-lag Duveholmshallen A
2022-03-05 12:30 17 Borensberg IBC - IBF Norrköping Hällaskolan
2022-03-05 14:00 17 Endre IF U-lag D2 - IK Standard Pershagens Sporthall
2022-03-06 14:00 17 IBK Åtvidaberg - IBF Linköping U-lag Åtvidaberg Sporthall
Omgång 18
2022-03-12 14:30 18 Bergs IK U-lag - IBF Linköping U-lag Kärnahallen
2022-03-12 14:30 18 IK Standard - Katrineholms IBF Stiga Sports Arena A2
2022-03-12 14:30 18 Endre IF U-lag D2 - Borensberg IBC Pershagens Sporthall
2022-03-13 15:00 18 IBF Norrköping - Kolpenäs IBF Borgsmohallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis