Spelprogram - Pojkar 16 GUD

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Gävle GIK Blå, Blå, Blå
Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun Röd, svart, röd eller svart
IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn Rosa, Rosa, Svart
IBF Säter/IBF Borlänge Blå med svarta ränder, Svart, Svart
IS Saga Lottica Fredlund lottica@gmail.com 0709-409986 Vit/Svart/Vit
KAIS Mora UIF Katarina Skeri kattisbostrom@gmail.com 070 - 203 44 60 Röd/Svart/Svart
LI20 IBF Kjell Gustafsson kjell.a.gustavsson@hitachienergy.com 073-040 40 82 Blå/Svart/Svart
Skutskärs IBK David Ogebrant david.ogebrant@billerudkorsnas.com 070-356 07 65 Blå/Blå/Vit
Storvreta IBK HJ16 Röd, Svart, Röd
Strömsbro IF Patrik Eriksson patrik.eriksson1@icloud.com 070-3368446 Orange/Blå/Vit
Sundborns GOIF Niklas Johansson uvniklas@hotmail.com 073-0620684 Röd/röd/röd
Sundsvall FBC Ungdom P05 Siv Dahlgren siv_dahlgren@hotmail.com 070-6615922 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-10 12:00 1 Storvreta IBK HJ16 - KAIS Mora UIF 8 - 4 Storvreta IBK Sporthall 79
2021-10-10 14:30 1 Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun - Strömsbro IF 6 - 7 Haraldsbo Sporthall 30
2021-10-10 15:00 1 IBF Säter/IBF Borlänge - IS Saga 7 - 12 Skäve Arena
2021-10-10 16:45 1 Gävle GIK - Sundborns GOIF 11 - 3 Novahallen - Gavlehov 42
2021-11-19 19:30 1 LI20 IBF - IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn 11 - 6 Leksandshallen B 58
Omgång 2
2021-10-16 13:00 2 KAIS Mora UIF - IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn 5 - 8 Idre Fjäll Arena
2021-10-17 13:15 2 Skutskärs IBK - Gävle GIK 3 - 11 Rotskärsskolans Sporthall 50
2021-10-17 15:00 2 IBF Säter/IBF Borlänge - Storvreta IBK HJ16 4 - 8 Skäve Arena 35
2021-10-22 20:00 2 LI20 IBF - Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun 9 - 8 e.förl. Leksandshallen B
Omgång 3
2021-10-23 10:00 3 IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn - IBF Säter/IBF Borlänge 18 - 5 Guide Arena 2 20
2021-10-24 12:00 3 Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun - KAIS Mora UIF 4 - 11 Haraldsbo Sporthall
2021-10-24 14:00 3 Gävle GIK - Sundsvall FBC Ungdom P05 8 - 2 Novahallen - Gavlehov 39
2022-02-13 13:30 3 Sundborns GOIF - Skutskärs IBK 12 - 6 Haraldsbo Sporthall 30
Omgång 4
2021-10-30 13:00 4 LI20 IBF - Strömsbro IF 9 - 4 Leksandshallen B 78
2021-10-31 13:00 4 Sundsvall FBC Ungdom P05 - Sundborns GOIF 11 - 7 Hagahallen
2021-10-31 15:00 4 IBF Säter/IBF Borlänge - Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun 1 - 4 Skäve Arena 73
2021-11-06 10:40 4 IS Saga - Gävle GIK 7 - 5 IFU Arena – DHinox 50
Omgång 5
2021-11-07 12:15 5 Skutskärs IBK - Sundsvall FBC Ungdom P05 4 - 18 Rotskärsskolans Sporthall
2021-11-07 13:30 5 Sundborns GOIF - IS Saga 2 - 6 Lugnet D
2021-11-07 14:00 5 Strömsbro IF - KAIS Mora UIF 1 - 8 Testebo Arena 52
2021-11-07 14:00 5 Gävle GIK - Storvreta IBK HJ16 17 - 2 Nynäshallen 54
Omgång 6
2021-11-13 14:30 6 Storvreta IBK HJ16 - Sundborns GOIF 7 - 2 Storvreta IBK Sporthall
2021-11-13 15:40 6 IS Saga - Skutskärs IBK 18 - 2 IFU Arena A 90
2021-11-14 15:00 6 IBF Säter/IBF Borlänge - Strömsbro IF 6 - 7 Skäve Arena 46
2021-11-14 17:00 6 IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn - Gävle GIK 3 - 5 Guide Arena 1
2022-01-21 19:30 6 KAIS Mora UIF - LI20 IBF 6 - 11 Idre Fjäll Arena 46
Omgång 7
2021-11-21 12:00 7 Sundsvall FBC Ungdom P05 - IS Saga 10 - 9 Skönsbergshallen 50
2021-11-21 13:15 7 Skutskärs IBK - Storvreta IBK HJ16 2 - 10 Rotskärsskolans Sporthall 64
2021-11-21 14:00 7 LI20 IBF - IBF Säter/IBF Borlänge 17 - 2 Leksandshallen B
2021-11-21 14:00 7 Gävle GIK - IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn 16 - 3 Nynäshallen 45
2021-11-21 15:30 7 Sundborns GOIF - Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun 2 - 5 Lugnet C 70
Omgång 8
2021-11-28 14:30 8 Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun - Sundborns GOIF 3 - 7 Haraldsbo Sporthall
2021-11-28 15:00 8 IBF Säter/IBF Borlänge - KAIS Mora UIF 7 - 8 Skäve Arena 57
2021-11-28 16:30 8 IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn - Skutskärs IBK 19 - 2 Guide Arena 1 27
2021-12-04 12:00 8 Storvreta IBK HJ16 - Sundsvall FBC Ungdom P05 8 - 9 e.str. Storvreta IBK Sporthall
Omgång 9
2021-12-10 20:00 9 Strömsbro IF - Gävle GIK 4 - 20 Testebo Arena
2021-12-12 15:00 9 Sundsvall FBC Ungdom P05 - IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn 11 - 7 Skönsbergshallen
2021-12-12 15:10 9 IS Saga - Storvreta IBK HJ16 2 - 6 IFU Arena - Upplands Energi 99
2022-02-12 12:00 9 Skutskärs IBK - Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun 8 - 12 Rotskärsskolans Sporthall
Omgång 10
2021-12-19 13:15 10 IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn - IS Saga 1 - 7 Guide Arena 2 53
2021-12-19 13:30 10 Sundborns GOIF - Strömsbro IF 6 - 3 Lugnet C
2021-12-19 14:30 10 Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun - Sundsvall FBC Ungdom P05 7 - 11 Haraldsbo Sporthall
2022-01-29 16:00 10 Gävle GIK - LI20 IBF WO (5 - 0) Alfahallen - Gavlehov
Omgång 11
2022-01-15 11:30 11 KAIS Mora UIF - Sundborns GOIF 6 - 8 Idre Fjäll Arena 40
2022-01-15 14:00 11 LI20 IBF - Skutskärs IBK 16 - 6 Leksandshallen B 40
2022-01-16 12:00 11 Sundsvall FBC Ungdom P05 - Gävle GIK 9 - 6 Skönsbergshallen
2022-03-19 12:00 11 Storvreta IBK HJ16 - IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn 3 - 2 e.förl. Storvreta IBK Sporthall
2022-03-26 12:30 11 IS Saga - Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun 9 - 3 IFU Arena - Upplands Energi 45
Omgång 12
2022-01-22 13:00 12 Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun - Storvreta IBK HJ16 6 - 4 Haraldsbo Sporthall
2022-01-23 11:30 12 Sundborns GOIF - KAIS Mora UIF 2 - 9 Lugnet C
2022-01-23 13:15 12 Skutskärs IBK - LI20 IBF 6 - 13 Rotskärsskolans Sporthall 64
2022-02-19 10:00 12 Gävle GIK - IBF Säter/IBF Borlänge 11 - 2 Testebo Arena 60
2022-03-12 14:00 12 Strömsbro IF - Sundsvall FBC Ungdom P05 3 - 9 Testebo Arena 55
Omgång 13
2022-01-28 19:30 13 IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn - Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun 6 - 3 Guide Arena 1
2022-01-30 14:20 13 IS Saga - Strömsbro IF 13 - 2 IFU Arena - Upplands Energi 55
2022-01-30 15:00 13 Sundsvall FBC Ungdom P05 - LI20 IBF 8 - 6 Skönsbergshallen
2022-02-26 13:00 13 KAIS Mora UIF - Skutskärs IBK 10 - 6 Idre Fjäll Arena 47
2022-03-11 18:30 13 IBF Säter/IBF Borlänge - Sundborns GOIF 10 - 6 Skäve Arena 45
Omgång 14
2021-11-21 18:00 14 Sundsvall FBC Ungdom P05 - KAIS Mora UIF 14 - 8 Skönsbergshallen
2022-02-05 14:00 14 LI20 IBF - IS Saga 4 - 11 Leksandshallen B 36
2022-02-05 17:00 14 Strömsbro IF - Storvreta IBK HJ16 5 - 12 Nynäshallen
2022-02-06 13:15 14 Skutskärs IBK - IBF Säter/IBF Borlänge 5 - 15 Rotskärsskolans Sporthall
Omgång 15
2022-02-13 13:00 15 IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn - Strömsbro IF 7 - 4 Guide Arena 2 25
2022-02-13 15:00 15 IBF Säter/IBF Borlänge - Sundsvall FBC Ungdom P05 6 - 8 Skäve Arena
2022-02-13 15:30 15 IS Saga - KAIS Mora UIF 20 - 2 IFU Arena - Upplands Energi 87
2022-02-13 16:10 15 Storvreta IBK HJ16 - LI20 IBF 4 - 2 Storvreta IBK Sporthall 98
Omgång 16
2022-02-19 10:00 16 KAIS Mora UIF - Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun 7 - 6 Idre Fjäll Arena 50
2022-02-19 17:00 16 Strömsbro IF - IBF Säter/IBF Borlänge 5 - 6 Testebo Arena 25
2022-02-20 12:00 16 IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn - Sundsvall FBC Ungdom P05 2 - 9 Lugnet C
2022-03-05 13:30 16 Skutskärs IBK - IS Saga 11 - 12 e.förl. Rotskärsskolans Sporthall
Omgång 17
2022-02-27 14:30 17 Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun - LI20 IBF 3 - 7 Haraldsbo Sporthall
2022-02-27 15:00 17 IBF Säter/IBF Borlänge - Gävle GIK 1 - 9 Skäve Arena 32
2022-03-18 19:30 17 Storvreta IBK HJ16 - Strömsbro IF 18 - 4 IFU Arena B - Turbo Sport
2022-04-05 18:30 17 Sundborns GOIF - IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn 9 - 13 Lugnet C 150
Omgång 18
2022-03-12 14:30 18 LI20 IBF - Storvreta IBK HJ16 6 - 4 Leksandshallen B 63
2022-03-13 13:00 18 KAIS Mora UIF - Sundsvall FBC Ungdom P05 5 - 7 Idre Fjäll Arena 250
2022-03-13 13:15 18 Skutskärs IBK - Sundborns GOIF 6 - 7 Rotskärs sporthall
2022-03-13 16:45 18 Gävle GIK - IS Saga 5 - 4 e.förl. Novahallen - Gavlehov 54
Omgång 19
2022-03-18 19:30 19 Gävle GIK - Skutskärs IBK 14 - 4 Novahallen - Gavlehov 49
2022-03-20 12:00 19 KAIS Mora UIF - Strömsbro IF 4 - 3 e.förl. Idre Fjäll Arena 63
2022-03-20 12:00 19 Sundsvall FBC Ungdom P05 - IBF Säter/IBF Borlänge WO (5 - 0) Sundsvalls Sporthall-A
2022-03-20 12:00 19 Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun - IS Saga 6 - 11 Haraldsbo Sporthall
Omgång 20
2022-03-26 14:00 20 LI20 IBF - Gävle GIK 7 - 8 Leksandshallen B 50
2022-03-26 17:30 20 Strömsbro IF - Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun 5 - 4 e.förl. Testebo Arena
2022-03-27 12:40 20 IS Saga - Sundsvall FBC Ungdom P05 WO (5 - 0) IFU Arena A
2022-03-27 13:15 20 Skutskärs IBK - IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn 6 - 20 Rotskärs sporthall
2022-03-27 14:30 20 Sundborns GOIF - Storvreta IBK HJ16 6 - 9 Lugnet A 70
2022-04-01 18:45 20 IS Saga - Gävle GIK 8 - 6 IFU Arena A 58

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis