Spelprogram - Flickor 16 GUD

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Björklinge BK F06 Jonas Timan timan.jonas@gmail.com 0722-403384 Svart tröja, svart byxa, svarta strumpor
Bälinge IF David Söderström davidsoderstrom@hotmail.com 0709384584 Vit/Svart/Svart
FBC Uppsala Anna Lampén lillvreta@hotmail.com 0705-112 155 Svart/Svart/Svart
IBF Borlänge Carolina Johansson bebban_69@hotmail.com 070-418 58 06 Blå/Svart/Svart
IBF Falun Utveckling Andreas Kallursén andreas@kallursen.se 0706-24 68 50 Rosa/Rosa/Vit
IBK Östhammar Dag Sundström dag.sundstrom@hotmail.com 0705535470 Svart tröja/Svarta shorts/Svarta strumpor
IK Sätra Jenny Fahlstedt jenny.fahlstedt@hotmail.com 070-795 17 41 Grön tröja, svarta shorts och strumpor
KAIS Mora UIF Louise Helgosson louise.helgosson@fmm-mora.com 070 - 306 30 65 Röd/Svart/Svart
Norrsundets IF/Gävle GIK Mattias Lundberg mattias.lundberg@ahlsell.se 070-6198930 GUL/VIT/VIT
Sandvikens AIK Jessica Eriksson jessica.eriksson@regiongavleborg.se 070-253 55 98 Svart/Svart/Svart
Storvreta IBK Jonas Eriksson Jono75@msn.com 070-22 55 286 Röd/Svart/Röd
Strömsbro IF 06 Susanne Blomdahl eriksson.blomdahl@gmail.com Orange/Blå/Vit
Strömsbro IF F16 Carina Hedström cina1968@hotmail.com 073-981 67 67 Orange/Blå/Vit
Valbo IBF Jan Lindman jannelindman247@gmail.com 073-837 60 70 Vit/Svart/Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-02 10:45 1 IBK Östhammar - Storvreta IBK 6 - 3 Frösåkersskolan
2021-10-03 12:30 1 FBC Uppsala - Björklinge BK F06 1 - 6 IFU Arena – DHinox 50
2021-10-03 12:45 1 IBF Borlänge - Strömsbro IF 06 7 - 1 Paradishallen 24
2021-10-03 14:45 1 IBF Falun Utveckling - Strömsbro IF F16 14 - 1 Guide Arena 1 35
2021-12-05 17:00 1 IK Sätra - Sandvikens AIK Novahallen - Gavlehov
2021-12-19 16:30 1 KAIS Mora UIF - Norrsundets IF/Gävle GIK Idre Fjäll Arena
Omgång 2
2021-10-09 12:00 2 Strömsbro IF F16 - Valbo IBF 1 - 4 Testebo Arena
2021-10-10 15:00 2 Norrsundets IF/Gävle GIK - IBK Östhammar 4 - 5 e.förl. Norrsundets Sporthall 55
2021-10-10 16:45 2 Strömsbro IF 06 - FBC Uppsala 1 - 4 Testebo Arena 55
2021-10-10 19:00 2 Björklinge BK F06 - Bälinge IF 2 - 0 Björklinge Sporthall 75
2021-10-15 19:00 2 Sandvikens AIK - IBF Falun Utveckling 6 - 5 Arena Jernvallen
2021-10-23 12:00 2 KAIS Mora UIF - IK Sätra 5 - 4 Idre Fjäll Arena
2021-11-19 19:00 2 Storvreta IBK - IBF Borlänge Storvreta IBK Sporthall
Omgång 3
2021-10-16 11:30 3 IBK Östhammar - IK Sätra 14 - 1 Frösåkersskolan 78
2021-10-17 11:30 3 FBC Uppsala - Storvreta IBK 8 - 3 IFU Arena E – Lundqvist EL 148
2021-10-17 14:00 3 Valbo IBF - Sandvikens AIK 4 - 9 Alfahallen - Gavlehov 117
2021-10-17 19:00 3 Björklinge BK F06 - Strömsbro IF 06 10 - 5 Björklinge Sporthall 70
2021-11-12 19:30 3 IBF Borlänge - Norrsundets IF/Gävle GIK Paradishallen
2021-11-26 19:00 3 IBF Falun Utveckling - KAIS Mora UIF Guide Arena 2
Omgång 4
2021-10-22 19:30 4 KAIS Mora UIF - Valbo IBF 8 - 5 Idre Fjäll Arena 30
2021-10-23 14:00 4 Strömsbro IF 06 - Bälinge IF 3 - 4 e.str. Testebo Arena 61
2021-10-23 14:00 4 IBK Östhammar - IBF Falun Utveckling 5 - 4 Frösåkersskolan 72
2021-10-24 13:50 4 Storvreta IBK - Björklinge BK F06 3 - 5 Storvreta IBK Sporthall 100
2021-10-24 15:00 4 Norrsundets IF/Gävle GIK - FBC Uppsala 4 - 5 e.förl. Norrsundets Sporthall 62
2021-10-24 16:45 4 IK Sätra - IBF Borlänge 1 - 15 Alfahallen - Gavlehov
Omgång 5
2021-10-31 5 FBC Uppsala - IK Sätra IFU Arena A
2021-10-31 5 Valbo IBF - IBK Östhammar Valbo Sportcenter
2021-10-31 10:45 5 IBF Borlänge - IBF Falun Utveckling Ornäs Sporthall
2021-10-31 14:00 5 Strömsbro IF 06 - Storvreta IBK Testebo Arena
2021-10-31 19:00 5 Björklinge BK F06 - Norrsundets IF/Gävle GIK Björklinge Sporthall
2021-11-13 17:40 5 Bälinge IF - Strömsbro IF F16 IFU Arena A
Omgång 6
2021-10-24 13:00 6 Sandvikens AIK - Strömsbro IF F16 10 - 5 Valbo Sportcenter
2021-11-06 17:00 6 IK Sätra - Björklinge BK F06 Nynäshallen
2021-11-07 12:00 6 IBF Falun Utveckling - FBC Uppsala Guide Arena 2
2021-11-07 12:30 6 Storvreta IBK - Bälinge IF Storvreta IBK Sporthall
2021-11-07 12:30 6 IBF Borlänge - Valbo IBF Ornäs Sporthall
2021-11-07 15:00 6 Norrsundets IF/Gävle GIK - Strömsbro IF 06 Norrsundets Sporthall
Omgång 7
2021-11-14 13:00 7 FBC Uppsala - Valbo IBF IFU Arena E – Lundqvist EL
2021-11-14 14:00 7 Storvreta IBK - Norrsundets IF/Gävle GIK Storvreta IBK Sporthall
2021-11-14 14:15 7 Strömsbro IF F16 - KAIS Mora UIF Testebo Arena
2021-11-14 15:10 7 Bälinge IF - Sandvikens AIK IFU Arena B - Turbo Sport
2021-11-14 16:45 7 Strömsbro IF 06 - IK Sätra Testebo Arena
2021-11-14 18:00 7 Björklinge BK F06 - IBF Falun Utveckling Björklinge Sporthall
Omgång 8
2021-11-19 19:30 8 Norrsundets IF/Gävle GIK - Bälinge IF Norrsundets Sporthall
2021-11-21 8 Sandvikens AIK - Björklinge BK F06 Arena Jernvallen
2021-11-21 12:45 8 IBF Borlänge - KAIS Mora UIF Ornäs Sporthall
2021-11-21 14:00 8 IBF Falun Utveckling - Strömsbro IF 06 Guide Arena 2
2021-11-21 16:45 8 IK Sätra - Storvreta IBK Nynäshallen
2021-11-21 17:00 8 Valbo IBF - Strömsbro IF F16 Valbo Sportcenter
Omgång 9
2021-11-26 19:00 9 Strömsbro IF 06 - Valbo IBF Testebo Arena
2021-11-28 12:00 9 Strömsbro IF F16 - IK Sätra Testebo Arena
2021-11-28 13:30 9 Bälinge IF - KAIS Mora UIF Vattholma Sporthall
2021-11-28 13:30 9 Storvreta IBK - IBF Falun Utveckling Storvreta IBK Sporthall
2021-11-28 14:00 9 Sandvikens AIK - IBK Östhammar Arena Jernvallen
2021-11-28 15:00 9 Norrsundets IF/Gävle GIK - IBF Borlänge Norrsundets Sporthall
Omgång 10
2021-12-10 19:00 10 Sandvikens AIK - IBF Borlänge Arena Jernvallen
2021-12-10 19:00 10 Valbo IBF - Storvreta IBK Valbo Sportcenter
2021-12-10 19:30 10 IK Sätra - Bälinge IF Alfahallen - Gavlehov
2021-12-11 14:00 10 IBK Östhammar - KAIS Mora UIF Frösåkersskolan
2021-12-12 14:30 10 IBF Falun Utveckling - Norrsundets IF/Gävle GIK Guide Arena 2
2021-12-12 16:30 10 FBC Uppsala - Strömsbro IF F16 IFU Arena – DHinox
Omgång 11
2021-12-17 19:00 11 Norrsundets IF/Gävle GIK - Valbo IBF Norrsundets Sporthall
2021-12-18 10:00 11 KAIS Mora UIF - IBF Borlänge Idre Fjäll Arena
2021-12-19 11 Strömsbro IF 06 - Björklinge BK F06 Testebo Arena
2021-12-19 12:20 11 Bälinge IF - IBK Östhammar IFU Arena – DHinox
2021-12-19 14:00 11 Strömsbro IF F16 - FBC Uppsala Testebo Arena
2021-12-19 16:45 11 IK Sätra - IBF Falun Utveckling Nynäshallen
Omgång 12
2022-01-14 19:00 12 Björklinge BK F06 - Sandvikens AIK Björklinge Sporthall
2022-01-15 14:30 12 IBF Falun Utveckling - Bälinge IF Lugnet D
2022-01-16 12:45 12 IBF Borlänge - IBK Östhammar Ornäs Sporthall
2022-01-16 14:10 12 FBC Uppsala - KAIS Mora UIF IFU Arena – DHinox
2022-01-16 14:45 12 Valbo IBF - IK Sätra Nynäshallen
2022-01-16 16:45 12 Strömsbro IF F16 - Strömsbro IF 06 Testebo Arena
Omgång 13
2022-01-21 19:00 13 Sandvikens AIK - Strömsbro IF 06 Arena Jernvallen
2022-01-22 14:45 13 IBK Östhammar - FBC Uppsala Frösåkersskolan
2022-01-22 15:30 13 IBF Falun Utveckling - Valbo IBF Guide Arena 2
2022-01-23 14:30 13 KAIS Mora UIF - Björklinge BK F06 Idre Fjäll Arena
2022-01-23 16:50 13 Storvreta IBK - Strömsbro IF F16 Storvreta IBK Sporthall
2022-01-23 17:30 13 Bälinge IF - IBF Borlänge IFU Arena - Upplands Energi
Omgång 14
2021-12-12 17:20 14 Storvreta IBK - Sandvikens AIK Storvreta IBK Sporthall
2022-01-29 14:00 14 Strömsbro IF 06 - KAIS Mora UIF Testebo Arena
2022-01-30 14 Valbo IBF - Bälinge IF Valbo Sportcenter
2022-01-30 16:20 14 FBC Uppsala - IBF Borlänge IFU Arena - Upplands Energi
2022-01-30 16:45 14 Strömsbro IF F16 - Norrsundets IF/Gävle GIK Testebo Arena
2022-01-30 19:00 14 Björklinge BK F06 - IBK Östhammar Björklinge Sporthall
Omgång 15
2022-02-05 12:45 15 IBK Östhammar - Strömsbro IF 06 Frösåkersskolan
2022-02-06 15 IBF Borlänge - Björklinge BK F06 Maserhallen
2022-02-06 15:00 15 Norrsundets IF/Gävle GIK - Sandvikens AIK Norrsundets Sporthall
2022-02-06 16:45 15 IK Sätra - Strömsbro IF F16 Novahallen - Gavlehov
2022-03-12 10:00 15 Bälinge IF - FBC Uppsala IFU Arena A
2022-03-20 14:30 15 KAIS Mora UIF - Storvreta IBK Idre Fjäll Arena
Omgång 16
2022-02-11 19:00 16 Sandvikens AIK - Bälinge IF Arena Jernvallen
2022-02-12 12:45 16 IBK Östhammar - Björklinge BK F06 Frösåkersskolan
2022-02-12 14:30 16 KAIS Mora UIF - Strömsbro IF F16 Idre Fjäll Arena
2022-02-13 11:30 16 IBF Falun Utveckling - IK Sätra Guide Arena 1
2022-02-13 13:40 16 Storvreta IBK - Strömsbro IF 06 Storvreta IBK Sporthall
2022-02-13 16:45 16 Valbo IBF - FBC Uppsala Novahallen - Gavlehov
Omgång 17
2022-02-18 19:30 17 Bälinge IF - Norrsundets IF/Gävle GIK IFU Arena E – Lundqvist EL
2022-02-19 12:30 17 KAIS Mora UIF - Sandvikens AIK Idre Fjäll Arena
2022-02-20 00:00 17 IBF Falun Utveckling - Björklinge BK F06
2022-02-20 13:45 17 IBF Borlänge - IK Sätra Ornäs Sporthall
2022-02-20 14:00 17 Strömsbro IF F16 - Storvreta IBK
2022-02-20 20:20 17 Strömsbro IF 06 - IBK Östhammar Testebo Arena
Omgång 18
2022-02-25 20:00 18 Strömsbro IF F16 - IBK Östhammar Testebo Arena
2022-02-26 14:00 18 Strömsbro IF 06 - IBF Falun Utveckling Testebo Arena
2022-02-27 14:00 18 Sandvikens AIK - Storvreta IBK Arena Jernvallen
2022-02-27 15:00 18 Norrsundets IF/Gävle GIK - KAIS Mora UIF Norrsundets Sporthall
2022-02-27 18:00 18 Björklinge BK F06 - IBF Borlänge Björklinge Sporthall
2022-02-27 18:30 18 Bälinge IF - Valbo IBF IFU Arena E – Lundqvist EL
2022-03-06 19:00 18 Björklinge BK F06 - FBC Uppsala Björklinge Sporthall
2022-03-09 19:30 18 Norrsundets IF/Gävle GIK - Strömsbro IF F16 Norrsundets Sporthall
Omgång 19
2022-03-12 13:30 19 IBF Falun Utveckling - Sandvikens AIK Guide Arena 2
2022-03-12 19:00 19 IBK Östhammar - Norrsundets IF/Gävle GIK Frösåkersskolan
2022-03-13 10:30 19 FBC Uppsala - Strömsbro IF 06 IFU Arena - Upplands Energi
2022-03-13 12:00 19 Storvreta IBK - IK Sätra Storvreta IBK Sporthall
2022-03-13 14:15 19 Valbo IBF - KAIS Mora UIF Nynäshallen
2022-03-13 16:45 19 Strömsbro IF F16 - IBF Borlänge Testebo Arena
Omgång 20
2022-03-18 19:00 20 IK Sätra - Strömsbro IF 06 Nynäshallen
2022-03-19 14:30 20 KAIS Mora UIF - IBK Östhammar Idre Fjäll Arena
2022-03-20 00:00 20 Valbo IBF - Björklinge BK F06 Valbo Sportcenter
2022-03-20 12:45 20 IBF Borlänge - Sandvikens AIK Ornäs Sporthall
2022-03-20 12:50 20 Bälinge IF - IBF Falun Utveckling IFU Arena - Upplands Energi
2022-03-20 15:10 20 FBC Uppsala - Norrsundets IF/Gävle GIK IFU Arena - Upplands Energi
Omgång 21
2022-03-25 19:00 21 Björklinge BK F06 - Storvreta IBK Björklinge Sporthall
2022-03-26 12:45 21 IBK Östhammar - Valbo IBF Frösåkersskolan
2022-03-27 12:45 21 IBF Borlänge - Bälinge IF Ornäs Sporthall
2022-03-27 14:00 21 IK Sätra - KAIS Mora UIF Nynäshallen
2022-03-27 14:00 21 Sandvikens AIK - FBC Uppsala Arena Jernvallen
2022-03-27 14:00 21 Strömsbro IF 06 - Strömsbro IF F16 Testebo Arena
2022-03-27 15:00 21 Norrsundets IF/Gävle GIK - IBF Falun Utveckling Norrsundets Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis