Spelprogram - Herrar Division 3 Dalarna/Gävleborg

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Envikens IF Peter Sahlin sahlinpeter@yahoo.se 0704032797 vit/vit/vit
Gävle GIK 2 Lasse Larsson Larsson.Lasse@live.se 070-261 10 88 Blå/Blå/Blå
IBF Borlänge 2 Stefan Martinsson stefan_martinsson@hotmail.com 070-757 73 97 Blå/Svart/Svart
IBF Falun Utveckling 2 Peter Magnusson peter.magnusson@gsfacket12.se 070-2881594 Rosa/Svart/Svart
IBF Lokomotiv Avesta Nicklas Hildensjö nicklas.hildensjo@avesta.se 076-347 07 10 Vit/Vit/Vit
IBF Ludvika Magnus Johansson magnusjoh71@gmail.com 072 - 735 62 03 Svart/Svart/Svart
KAIS Mora UIF Stefan Glad Gladstefan11@gmail.com 073 - 928 88 94 Röd/Svart/Svart
Smedjebackens IBK Tobias Holmlund holmlund216@gmail.com Svart/Svart/Svart
Strömsbro IF Patrik Lau patrikminglau@gmail.com 072-575 27 87 Orange/Blå/Vit
Åmots IF Bengt Wiklund benkewiklund61@gmail.com 070-6516401 RÖD/RÖD/RÖD/SVARTA
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-03 17:15 1 IBF Lokomotiv Avesta - IBF Ludvika 4 - 3 e.förl. Kopparhallen 107
2021-10-09 14:00 1 Envikens IF - Strömsbro IF 5 - 9 Envikens Sporthall
2021-10-09 17:00 1 Gävle GIK 2 - Åmots IF 9 - 4 Novahallen - Gavlehov 79
2021-10-10 15:30 1 IBF Borlänge 2 - KAIS Mora UIF 11 - 8 Paradishallen 67
2021-11-30 00:00 1 IBF Falun Utveckling 2 - Smedjebackens IBK
Omgång 2
2021-10-16 10:30 2 IBF Ludvika - IBF Falun Utveckling 2 6 - 15 Ludvika Sporthall 82
2021-10-16 14:00 2 Strömsbro IF - Gävle GIK 2 7 - 6 Testebo Arena 72
2021-10-16 14:30 2 IBF Lokomotiv Avesta - IBF Borlänge 2 15 - 5 Kopparhallen 95
2021-10-17 16:00 2 KAIS Mora UIF - Envikens IF 9 - 12 Idre Fjäll Arena 51
2021-11-30 00:00 2 Smedjebackens IBK - Åmots IF Bergahallen
Omgång 3
2021-10-22 19:30 3 Gävle GIK 2 - Smedjebackens IBK 8 - 9 e.förl. Novahallen - Gavlehov 78
2021-10-23 10:00 3 IBF Falun Utveckling 2 - IBF Borlänge 2 6 - 4 Guide Arena 1 100
2021-10-23 14:00 3 Envikens IF - IBF Lokomotiv Avesta 7 - 10 Envikens Sporthall 97
2021-10-24 14:00 3 Åmots IF - IBF Ludvika 4 - 9 Centrumhuset 94
2021-12-04 14:00 3 Strömsbro IF - KAIS Mora UIF Testebo Arena
Omgång 4
2021-11-06 12:00 4 IBF Ludvika - Smedjebackens IBK Ludvika Sporthall
2021-11-06 17:30 4 KAIS Mora UIF - Gävle GIK 2 Idre Fjäll Arena
2021-11-07 13:30 4 IBF Borlänge 2 - Åmots IF Paradishallen
2021-11-07 15:00 4 IBF Falun Utveckling 2 - Envikens IF Guide Arena 1
2021-11-07 17:15 4 IBF Lokomotiv Avesta - Strömsbro IF Kopparhallen
Omgång 5
2021-10-31 17:00 5 Gävle GIK 2 - IBF Ludvika Alfahallen - Gavlehov
2021-11-13 13:30 5 Smedjebackens IBK - IBF Borlänge 2 Bergahallen
2021-11-13 13:30 5 Strömsbro IF - IBF Falun Utveckling 2 Testebo Arena
2021-11-13 18:00 5 KAIS Mora UIF - IBF Lokomotiv Avesta Idre Fjäll Arena
2021-11-14 14:00 5 Åmots IF - Envikens IF Centrumhuset
Omgång 6
2021-11-20 14:00 6 Envikens IF - Smedjebackens IBK Envikens Sporthall
2021-11-20 18:15 6 IBF Lokomotiv Avesta - Gävle GIK 2 Kopparhallen
2021-11-21 14:00 6 Åmots IF - Strömsbro IF Centrumhuset
2021-11-21 15:00 6 IBF Borlänge 2 - IBF Ludvika Paradishallen
2021-12-06 20:00 6 IBF Falun Utveckling 2 - KAIS Mora UIF Guide Arena 1
Omgång 7
2021-11-26 19:30 7 Gävle GIK 2 - IBF Borlänge 2 Novahallen - Gavlehov
2021-11-27 13:00 7 IBF Ludvika - Envikens IF Ludvika Sporthall
2021-11-27 13:30 7 Smedjebackens IBK - Strömsbro IF Bergahallen
2021-11-28 15:00 7 KAIS Mora UIF - Åmots IF Idre Fjäll Arena
2021-11-28 17:15 7 IBF Lokomotiv Avesta - IBF Falun Utveckling 2 Kopparhallen
Omgång 8
2021-12-11 13:30 8 Smedjebackens IBK - KAIS Mora UIF Bergahallen
2021-12-11 14:00 8 Envikens IF - IBF Borlänge 2 Envikens Sporthall
2021-12-12 14:00 8 Åmots IF - IBF Lokomotiv Avesta Centrumhuset
2021-12-12 17:00 8 Strömsbro IF - IBF Ludvika Testebo Arena
2022-02-05 13:30 8 IBF Falun Utveckling 2 - Gävle GIK 2 Guide Arena 1
Omgång 9
2021-12-18 16:00 9 IBF Ludvika - KAIS Mora UIF Ludvika Sporthall
2021-12-19 9 Gävle GIK 2 - Envikens IF Alfahallen - Gavlehov
2021-12-19 13:15 9 IBF Falun Utveckling 2 - Åmots IF Guide Arena 1
2021-12-19 15:30 9 IBF Borlänge 2 - Strömsbro IF Paradishallen
2021-12-19 17:15 9 IBF Lokomotiv Avesta - Smedjebackens IBK Kopparhallen
Omgång 10
2022-01-15 12:20 10 IBF Ludvika - IBF Lokomotiv Avesta Ludvika Sporthall
2022-01-15 13:30 10 Smedjebackens IBK - IBF Falun Utveckling 2 Bergahallen
2022-01-15 17:00 10 Strömsbro IF - Envikens IF Testebo Arena
2022-01-16 14:00 10 Åmots IF - Gävle GIK 2 Centrumhuset
2022-01-16 17:30 10 KAIS Mora UIF - IBF Borlänge 2 Idre Fjäll Arena
Omgång 11
2022-01-21 19:30 11 Gävle GIK 2 - Strömsbro IF Novahallen - Gavlehov
2022-01-21 19:30 11 IBF Falun Utveckling 2 - IBF Ludvika Guide Arena 1
2022-01-22 14:00 11 Åmots IF - Smedjebackens IBK Centrumhuset
2022-01-22 14:00 11 Envikens IF - KAIS Mora UIF Envikens Sporthall
2022-01-23 13:30 11 IBF Borlänge 2 - IBF Lokomotiv Avesta Paradishallen
Omgång 12
2022-01-29 13:30 12 Smedjebackens IBK - Gävle GIK 2 Bergahallen
2022-01-30 12:15 12 IBF Ludvika - Åmots IF Ludvika Sporthall
2022-01-30 17:00 12 IBF Borlänge 2 - IBF Falun Utveckling 2 Paradishallen
2022-01-30 17:15 12 IBF Lokomotiv Avesta - Envikens IF Kopparhallen
2022-01-30 17:30 12 KAIS Mora UIF - Strömsbro IF Idre Fjäll Arena
Omgång 13
2022-02-11 18:00 13 Smedjebackens IBK - IBF Ludvika Bergahallen
2022-02-11 19:30 13 Envikens IF - IBF Falun Utveckling 2 Envikens Sporthall
2022-02-12 14:00 13 Strömsbro IF - IBF Lokomotiv Avesta Testebo Arena
2022-02-12 17:00 13 Gävle GIK 2 - KAIS Mora UIF Novahallen - Gavlehov
2022-02-13 14:00 13 Åmots IF - IBF Borlänge 2 Centrumhuset
Omgång 14
2022-02-18 19:30 14 Envikens IF - Åmots IF Envikens Sporthall
2022-02-19 11:00 14 IBF Falun Utveckling 2 - Strömsbro IF Guide Arena 1
2022-02-19 13:30 14 IBF Ludvika - Gävle GIK 2 Ludvika Sporthall
2022-02-20 14:00 14 IBF Borlänge 2 - Smedjebackens IBK Paradishallen
2022-02-20 17:15 14 IBF Lokomotiv Avesta - KAIS Mora UIF Kopparhallen
Omgång 15
2022-02-25 19:30 15 Gävle GIK 2 - IBF Lokomotiv Avesta Novahallen - Gavlehov
2022-02-25 19:30 15 KAIS Mora UIF - IBF Falun Utveckling 2 Idre Fjäll Arena
2022-02-26 13:30 15 Smedjebackens IBK - Envikens IF Bergahallen
2022-02-26 17:00 15 Strömsbro IF - Åmots IF Testebo Arena
2022-02-27 10:30 15 IBF Ludvika - IBF Borlänge 2 Ludvika Sporthall
Omgång 16
2022-03-11 19:30 16 IBF Falun Utveckling 2 - IBF Lokomotiv Avesta Guide Arena 1
2022-03-12 14:00 16 Envikens IF - IBF Ludvika Envikens Sporthall
2022-03-12 14:00 16 Strömsbro IF - Smedjebackens IBK Testebo Arena
2022-03-13 13:30 16 IBF Borlänge 2 - Gävle GIK 2 Paradishallen
2022-03-13 14:00 16 Åmots IF - KAIS Mora UIF Centrumhuset
Omgång 17
2022-03-18 19:30 17 Gävle GIK 2 - IBF Falun Utveckling 2 Alfahallen - Gavlehov
2022-03-19 17:00 17 KAIS Mora UIF - Smedjebackens IBK Idre Fjäll Arena
2022-03-20 12:00 17 IBF Ludvika - Strömsbro IF Ludvika Sporthall
2022-03-20 13:30 17 IBF Borlänge 2 - Envikens IF Paradishallen
2022-03-20 17:15 17 IBF Lokomotiv Avesta - Åmots IF Kopparhallen
Omgång 18
2022-03-24 19:30 18 Envikens IF - Gävle GIK 2 Envikens Sporthall
2022-03-26 13:30 18 Smedjebackens IBK - IBF Lokomotiv Avesta Bergahallen
2022-03-26 14:00 18 Åmots IF - IBF Falun Utveckling 2 Centrumhuset
2022-03-26 14:00 18 Strömsbro IF - IBF Borlänge 2 Testebo Arena
2022-03-26 15:30 18 KAIS Mora UIF - IBF Ludvika Idre Fjäll Arena

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis