Spelprogram - Damer Division 2 Dalarna/Gävleborg

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Borlänge IBK Anna Hult annakristin@live.se 073-525 05 60 Rosa/Vit/Vit
Digers BK Robin Nääs Robinnaas@hotmail.com 0738282927 Röd/Svart/Svart
Hofors IBK D1 Svart, Svart, Svart
IBF Falun Utveckling 2 Magnus Röhnisch magnus.rohnisch70@gmail.com 070-731 64 98 Rosa/Svart/Svart
IBF Gagnef Jörgen Sjuls jorgen.sjuls@ffc.se 070-7664138 Orange/Svart/Svart
IBK Hedemora Borg Kent Hedin hedin.kent62@gmail.com 070 - 697 25 25 Gul/svart/Svart/Gul
KAIS Mora UIF 2 Michael Holback michael.holback@aspia.se 070 - 311 65 03 Röd/Svart/Svart
LI20 IBF Ida Söderek idasoderek@hotmail.com 076-888 22 31 Blå/Svart/Svart
Sandvikens AIK/Storviks IF Stefan Broman stbrom69@gmail.com 070-218 02 01 Svart/Svart/Svart
Strömsbro IF Carina Hedström cina1968@hotmail.com 073-981 67 67 Orange/Blå/Orange
Sundborns GOIF/KFUM Falun Daniel Pettersson d.petersson82_@hotmail.com 0732349916 Röd/vit/röd
Valbo IBF Peter Lindberg peter.lindberg@bonniernews.se 070-305 96 88 Vit/Svart/Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-02 11:45 1 Borlänge IBK - KAIS Mora UIF 2 9 - 0 Vallenhallen 100
2021-10-02 14:30 1 IBF Gagnef - Digers BK 0 - 10 Mockfjärds Sporthall 78
2021-10-03 12:30 1 IBF Falun Utveckling 2 - Hofors IBK D1 7 - 4 Guide Arena 1 85
2021-10-03 13:30 1 Sundborns GOIF/KFUM Falun - IBK Hedemora Borg 10 - 3 Lugnet B 70
2021-10-03 16:00 1 Valbo IBF - Strömsbro IF 2 - 2 e.förl. Valbo Sportcenter
2021-10-15 19:30 1 LI20 IBF - Sandvikens AIK/Storviks IF 11 - 1 Leksandshallen B 72
Omgång 2
2021-10-08 18:30 2 Sundborns GOIF/KFUM Falun - IBF Falun Utveckling 2 9 - 6 Lugnet C 70
2021-10-09 13:00 2 Hofors IBK D1 - Borlänge IBK 4 - 14 Hoforshallen 65
2021-10-10 13:00 2 KAIS Mora UIF 2 - Sandvikens AIK/Storviks IF 6 - 9 Idre Fjäll Arena 54
2021-10-10 14:00 2 Strömsbro IF - IBF Gagnef 9 - 2 Testebo Arena
2021-10-10 16:30 2 Digers BK - LI20 IBF 4 - 5 Orsa Sporthall 113
2022-04-02 14:00 2 IBK Hedemora Borg - Valbo IBF 2 - 4 Vasahallen 85
Omgång 3
2021-10-15 19:00 3 Valbo IBF - IBF Falun Utveckling 2 6 - 7 Nynäshallen 50
2021-10-16 14:00 3 IBF Gagnef - IBK Hedemora Borg 5 - 4 Mockfjärds Sporthall 45
2021-10-17 14:45 3 Borlänge IBK - Sundborns GOIF/KFUM Falun 13 - 4 Ornäs Sporthall 150
2021-10-17 15:30 3 Digers BK - Strömsbro IF 10 - 2 Orsa Sporthall 84
2021-10-17 17:00 3 Sandvikens AIK/Storviks IF - Hofors IBK D1 5 - 4 Arena Jernvallen 80
2021-10-27 19:30 3 LI20 IBF - KAIS Mora UIF 2 9 - 4 Leksandshallen B 81
Omgång 4
2021-10-21 19:00 4 Hofors IBK D1 - KAIS Mora UIF 2 4 - 4 e.förl. Hoforshallen 103
2021-10-23 14:00 4 IBK Hedemora Borg - Digers BK 3 - 4 Långshyttans Sporthall 78
2021-10-24 10:30 4 IBF Falun Utveckling 2 - IBF Gagnef 6 - 1 Guide Arena 1
2021-10-24 11:00 4 Sundborns GOIF/KFUM Falun - Sandvikens AIK/Storviks IF 8 - 3 Lugnet D
2021-10-24 16:00 4 Valbo IBF - Borlänge IBK 2 - 8 Valbo Sportcenter 49
2021-10-24 17:00 4 Strömsbro IF - LI20 IBF 5 - 10 Testebo Arena 78
Omgång 5
2021-10-29 19:00 5 Sandvikens AIK/Storviks IF - Valbo IBF 4 - 3 e.förl. Arena Jernvallen 68
2021-10-30 14:30 5 IBF Gagnef - Borlänge IBK 0 - 16 Mockfjärds Sporthall 45
2021-10-31 16:00 5 LI20 IBF - Hofors IBK D1 8 - 2 Leksandshallen B 89
2021-10-31 17:00 5 Strömsbro IF - IBK Hedemora Borg 2 - 4 Testebo Arena
2021-12-01 19:30 5 KAIS Mora UIF 2 - Sundborns GOIF/KFUM Falun 9 - 5 Idre Fjäll Arena 60
2022-01-20 19:00 5 Digers BK - IBF Falun Utveckling 2 6 - 3 Orsa Sporthall 72
Omgång 6
2021-11-05 19:45 6 Borlänge IBK - Digers BK 11 - 3 Ornäs Sporthall 150
2021-11-06 13:00 6 IBK Hedemora Borg - LI20 IBF 0 - 7 Vasahallen 73
2021-11-06 14:30 6 IBF Gagnef - Sandvikens AIK/Storviks IF 3 - 8 Mockfjärds Sporthall 48
2021-11-06 16:00 6 IBF Falun Utveckling 2 - Strömsbro IF 8 - 5 Guide Arena 2 40
2021-11-07 12:00 6 Sundborns GOIF/KFUM Falun - Hofors IBK D1 8 - 9 e.förl. Lugnet C 40
2021-11-07 15:30 6 Valbo IBF - KAIS Mora UIF 2 2 - 1 Valbo Sportcenter 38
Omgång 7
2021-11-13 13:00 7 Hofors IBK D1 - Valbo IBF 7 - 4 Hoforshallen 97
2021-11-13 15:30 7 IBK Hedemora Borg - IBF Falun Utveckling 2 5 - 3 Vasahallen 107
2021-11-13 17:00 7 Strömsbro IF - Borlänge IBK 0 - 14 Testebo Arena 50
2021-11-14 15:30 7 Digers BK - Sandvikens AIK/Storviks IF 5 - 6 e.förl. Orsa Sporthall
2021-11-17 19:30 7 LI20 IBF - Sundborns GOIF/KFUM Falun 9 - 3 Leksandshallen B 76
2021-11-26 19:30 7 KAIS Mora UIF 2 - IBF Gagnef 10 - 1 Idre Fjäll Arena 61
Omgång 8
2021-11-19 19:00 8 Valbo IBF - Sundborns GOIF/KFUM Falun 5 - 6 Valbo Sportcenter 43
2021-11-19 19:30 8 IBF Gagnef - Hofors IBK D1 5 - 12 Mockfjärds Sporthall 45
2021-11-20 11:45 8 Borlänge IBK - IBK Hedemora Borg 15 - 4 Ornäs Sporthall 300
2021-11-21 15:30 8 Digers BK - KAIS Mora UIF 2 3 - 2 Orsa Sporthall 185
2021-11-21 16:30 8 IBF Falun Utveckling 2 - LI20 IBF 1 - 6 Guide Arena 1 55
2021-11-21 17:00 8 Sandvikens AIK/Storviks IF - Strömsbro IF 4 - 8 Arena Jernvallen 70
Omgång 9
2021-11-26 19:30 9 LI20 IBF - Valbo IBF 5 - 4 Leksandshallen B 69
2021-11-27 13:00 9 IBK Hedemora Borg - Sandvikens AIK/Storviks IF 1 - 5 Vasahallen 87
2021-11-27 13:00 9 Hofors IBK D1 - Digers BK 6 - 9 Hoforshallen 93
2021-11-27 13:30 9 IBF Falun Utveckling 2 - Borlänge IBK 2 - 22 Guide Arena 1 35
2021-11-28 16:00 9 Sundborns GOIF/KFUM Falun - IBF Gagnef 8 - 0 Lugnet D 30
2021-11-28 17:00 9 Strömsbro IF - KAIS Mora UIF 2 3 - 9 Testebo Arena 47
Omgång 10
2021-12-05 13:00 10 Sandvikens AIK/Storviks IF - IBF Falun Utveckling 2 13 - 7 Parkhallen 67
2021-12-05 14:30 10 IBF Gagnef - Valbo IBF 5 - 8 Mockfjärds Sporthall 32
2021-12-05 14:45 10 Borlänge IBK - LI20 IBF 6 - 4 Ornäs Sporthall 300
2021-12-05 15:30 10 Digers BK - Sundborns GOIF/KFUM Falun WO (5 - 0) Orsa Sporthall
2021-12-05 17:00 10 Strömsbro IF - Hofors IBK D1 8 - 7 Testebo Arena 43
2022-03-30 19:30 10 KAIS Mora UIF 2 - IBK Hedemora Borg 14 - 1 Idre Fjäll Arena
Omgång 11
2021-12-11 11:45 11 Borlänge IBK - Sandvikens AIK/Storviks IF 8 - 2 Ornäs Sporthall 40
2021-12-11 16:00 11 IBK Hedemora Borg - Hofors IBK D1 5 - 4 e.förl. Vasahallen 93
2021-12-12 14:00 11 Sundborns GOIF/KFUM Falun - Strömsbro IF 1 - 4 Lugnet C 20
2021-12-12 14:45 11 IBF Falun Utveckling 2 - KAIS Mora UIF 2 6 - 4 Guide Arena 1 24
2021-12-12 17:00 11 Valbo IBF - Digers BK 2 - 9 Valbo Sportcenter 37
2021-12-12 19:30 11 LI20 IBF - IBF Gagnef 9 - 2 Leksandshallen B 89
Omgång 12
2021-12-13 20:00 12 Sandvikens AIK/Storviks IF - LI20 IBF 2 - 2 e.förl. Arena Jernvallen 45
2021-12-18 13:00 12 Hofors IBK D1 - IBF Falun Utveckling 2 7 - 12 Hoforshallen 92
2021-12-18 16:15 12 IBK Hedemora Borg - Sundborns GOIF/KFUM Falun 6 - 8 Vasahallen 77
2021-12-19 15:30 12 Digers BK - IBF Gagnef 13 - 1 Orsa Sporthall 52
2021-12-19 17:00 12 Strömsbro IF - Valbo IBF 3 - 6 Testebo Arena 87
2022-03-28 19:40 12 KAIS Mora UIF 2 - Borlänge IBK 1 - 9 Idre Fjäll Arena 20
Omgång 13
2022-01-16 13:00 13 LI20 IBF - Digers BK 5 - 4 Leksandshallen B 42
2022-01-16 13:30 13 Sandvikens AIK/Storviks IF - KAIS Mora UIF 2 3 - 1 Arena Jernvallen 3 50
2022-01-16 14:30 13 IBF Gagnef - Strömsbro IF 1 - 8 Mockfjärds Sporthall 15
2022-01-16 16:00 13 Valbo IBF - IBK Hedemora Borg 8 - 4 Valbo Sportcenter 71
2022-01-17 20:00 13 IBF Falun Utveckling 2 - Sundborns GOIF/KFUM Falun 6 - 3 Guide Arena 1 49
2022-03-01 19:30 13 Borlänge IBK - Hofors IBK D1 10 - 0 Ornäs Sporthall 300
Omgång 14
2022-01-23 17:00 14 KAIS Mora UIF 2 - LI20 IBF 2 - 10 Idre Fjäll Arena 22
2022-01-23 17:00 14 Strömsbro IF - Digers BK 3 - 12 Testebo Arena 47
2022-02-02 20:00 14 IBF Falun Utveckling 2 - Valbo IBF 4 - 2 Guide Arena 1 58
2022-02-09 20:00 14 Sundborns GOIF/KFUM Falun - Borlänge IBK 3 - 20 Lugnet C 30
2022-02-17 19:00 14 Hofors IBK D1 - Sandvikens AIK/Storviks IF 1 - 5 Hoforshallen 82
2022-03-05 16:00 14 IBK Hedemora Borg - IBF Gagnef 1 - 0 Vasahallen 90
Omgång 15
2022-01-29 14:30 15 IBF Gagnef - IBF Falun Utveckling 2 1 - 6 Mockfjärds Sporthall 20
2022-01-30 13:00 15 Sandvikens AIK/Storviks IF - Sundborns GOIF/KFUM Falun 10 - 3 Parkhallen 1
2022-01-30 15:30 15 Digers BK - IBK Hedemora Borg 11 - 5 Orsa Sporthall 45
2022-01-30 16:00 15 LI20 IBF - Strömsbro IF 11 - 2 Leksandshallen B 42
2022-02-18 20:00 15 Borlänge IBK - Valbo IBF 11 - 7 Ornäs Sporthall 300
2022-03-30 00:00 15 KAIS Mora UIF 2 - Hofors IBK D1 WO (5 - 0)
Omgång 16
2022-02-05 13:00 16 Hofors IBK D1 - LI20 IBF 4 - 11 Hoforshallen 50
2022-02-05 14:30 16 Sundborns GOIF/KFUM Falun - KAIS Mora UIF 2 4 - 7 Lugnet C 20
2022-02-05 16:00 16 IBK Hedemora Borg - Strömsbro IF 3 - 5 Vasahallen 70
2022-02-06 12:00 16 IBF Falun Utveckling 2 - Digers BK 4 - 3 e.förl. Guide Arena 1
2022-02-10 20:00 16 Borlänge IBK - IBF Gagnef 14 - 3 Mockfjärds Sporthall 45
2022-03-16 18:45 16 Valbo IBF - Sandvikens AIK/Storviks IF 2 - 5 Valbo Sportcenter 74
Omgång 17
2022-02-12 13:45 17 Hofors IBK D1 - Sundborns GOIF/KFUM Falun 12 - 6 Hoforshallen 79
2022-02-12 17:00 17 KAIS Mora UIF 2 - Valbo IBF 4 - 10 Idre Fjäll Arena 11
2022-02-13 15:00 17 LI20 IBF - IBK Hedemora Borg 12 - 2 Leksandshallen B 69
2022-02-13 15:00 17 Digers BK - Borlänge IBK 5 - 15 Orsa Sporthall 75
2022-02-13 17:00 17 Strömsbro IF - IBF Falun Utveckling 2 2 - 1 Testebo Arena 82
2022-02-13 17:00 17 Sandvikens AIK/Storviks IF - IBF Gagnef 8 - 2 Arena Jernvallen 40
Omgång 18
2022-02-19 11:45 18 Borlänge IBK - Strömsbro IF 11 - 2 Ornäs Sporthall 300
2022-02-20 11:30 18 Sundborns GOIF/KFUM Falun - LI20 IBF 2 - 8 Lugnet D 30
2022-02-20 14:30 18 IBF Gagnef - KAIS Mora UIF 2 1 - 4 Mockfjärds Sporthall 20
2022-02-20 16:30 18 IBF Falun Utveckling 2 - IBK Hedemora Borg 5 - 6 Lugnet C
2022-02-20 17:00 18 Sandvikens AIK/Storviks IF - Digers BK 6 - 4 Arena Jernvallen 40
2022-02-21 18:45 18 Valbo IBF - Hofors IBK D1 6 - 7 e.förl. Valbo Sportcenter 41
Omgång 19
2022-02-25 19:30 19 LI20 IBF - IBF Falun Utveckling 2 8 - 6 Leksandshallen B 93
2022-02-26 13:30 19 IBK Hedemora Borg - Borlänge IBK 4 - 14 Vasahallen 91
2022-02-26 13:45 19 Hofors IBK D1 - IBF Gagnef 6 - 5 Hoforshallen 53
2022-02-27 14:30 19 Sundborns GOIF/KFUM Falun - Valbo IBF 2 - 5 Lugnet C 30
2022-02-27 17:00 19 Strömsbro IF - Sandvikens AIK/Storviks IF 4 - 5 Testebo Arena 74
2022-03-09 19:30 19 KAIS Mora UIF 2 - Digers BK 2 - 3 Idre Fjäll Arena 83
Omgång 20
2022-03-11 19:30 20 IBF Gagnef - Sundborns GOIF/KFUM Falun 0 - 1 Mockfjärds Sporthall 25
2022-03-12 11:45 20 Borlänge IBK - IBF Falun Utveckling 2 WO (5 - 0) Ornäs Sporthall
2022-03-13 15:30 20 Digers BK - Hofors IBK D1 7 - 8 Orsa Sporthall 110
2022-03-13 16:00 20 Valbo IBF - LI20 IBF 0 - 2 Valbo Sportcenter 31
2022-03-13 17:00 20 Sandvikens AIK/Storviks IF - IBK Hedemora Borg 4 - 2 Arena Jernvallen 35
2022-03-13 17:30 20 KAIS Mora UIF 2 - Strömsbro IF 2 - 1 Idre Fjäll Arena 23
Omgång 21
2022-03-19 12:00 21 IBF Falun Utveckling 2 - Sandvikens AIK/Storviks IF 3 - 4 Guide Arena 1 61
2022-03-19 13:30 21 IBK Hedemora Borg - KAIS Mora UIF 2 3 - 3 e.förl. Vasahallen 86
2022-03-19 13:45 21 Hofors IBK D1 - Strömsbro IF 6 - 3 Hoforshallen 82
2022-03-20 13:00 21 LI20 IBF - Borlänge IBK 3 - 9 Leksandshallen B 102
2022-03-20 15:00 21 Sundborns GOIF/KFUM Falun - Digers BK 1 - 11 Haraldsbo Sporthall 20
2022-03-20 17:00 21 Valbo IBF - IBF Gagnef 10 - 0 Valbo Sportcenter 49
Omgång 22
2022-03-26 13:00 22 KAIS Mora UIF 2 - IBF Falun Utveckling 2 7 - 6 Idre Fjäll Arena 50
2022-03-26 13:00 22 Hofors IBK D1 - IBK Hedemora Borg 9 - 3 Hoforshallen
2022-03-26 15:00 22 Digers BK - Valbo IBF 7 - 4 Orsa Sporthall 50
2022-03-27 13:00 22 Sandvikens AIK/Storviks IF - Borlänge IBK 1 - 7 Parkhallen 86
2022-03-27 14:30 22 IBF Gagnef - LI20 IBF 2 - 12 Mockfjärds Sporthall 78
2022-04-04 20:00 22 Strömsbro IF - Sundborns GOIF/KFUM Falun WO (5 - 0) Testebo Arena

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis