Spelprogram - Flickor Blå Klass C

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bergs IK F 11/12 Gul Marina Sundin Marina@bergsik.se 0709309320 Gul, Svart, Svart
Boxholms IBK Flickor 10-11 Adam Ragvald a.ragvald@gmail.com orange/svart/svart
Ekängens IF F10/11 Vit John Södersten john@aviationsupply.se 0768917000 Vit- och ljusblårandig/Svart/Svart
Hjulsbro IK Blå (Gul) Emil Lundborg Emil.lundborg@hotmail.com 0725769434 Blå/Vit/Vit
IBK Mantorp F 10/11 Svart Joakim Jenderborn joakimjenderborn@gmail.com 0793-321 555 Rött/Svart/Svart
Mjölby IBK F Blå Elin Leidstedt elin.leidstedt@gmail.com 0709907738 Gul, Svart, Svart
Rimforsa IF F-10-12 Peter Klippmark petlo539@gmail.com 0708735388 vitsvart/svart /svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-02 11:15 1 Rimforsa IF F-10-12 - Boxholms IBK Flickor 10-11 Hackelhallen
2021-10-02 12:00 1 Mjölby IBK F Blå - Hjulsbro IK Blå (Gul) Hackelhallen
2021-10-02 12:45 1 Rimforsa IF F-10-12 - Hjulsbro IK Blå (Gul) Hackelhallen
2021-10-02 13:30 1 Boxholms IBK Flickor 10-11 - Mjölby IBK F Blå Hackelhallen
2021-10-02 14:15 1 Hjulsbro IK Blå (Gul) - Boxholms IBK Flickor 10-11 Hackelhallen
2021-10-02 15:00 1 Mjölby IBK F Blå - Rimforsa IF F-10-12 Hackelhallen
Omgång 2
2021-10-23 09:00 2 Boxholms IBK Flickor 10-11 - IBK Mantorp F 10/11 Svart Boxholm Sporthall
2021-10-23 09:45 2 Ekängens IF F10/11 Vit - Bergs IK F 11/12 Gul Boxholm Sporthall
2021-10-23 10:35 2 Boxholms IBK Flickor 10-11 - Bergs IK F 11/12 Gul Boxholm Sporthall
2021-10-23 11:20 2 IBK Mantorp F 10/11 Svart - Ekängens IF F10/11 Vit Boxholm Sporthall
2021-10-23 12:10 2 Bergs IK F 11/12 Gul - IBK Mantorp F 10/11 Svart Boxholm Sporthall
2021-10-23 12:55 2 Ekängens IF F10/11 Vit - Boxholms IBK Flickor 10-11 Boxholm Sporthall
Omgång 3
2021-11-14 10:00 3 Mjölby IBK F Blå - Rimforsa IF F-10-12 Lagmanshallen
2021-11-14 10:45 3 Boxholms IBK Flickor 10-11 - Hjulsbro IK Blå (Gul) Lagmanshallen
2021-11-14 11:45 3 Mjölby IBK F Blå - Hjulsbro IK Blå (Gul) Lagmanshallen
2021-11-14 12:30 3 Rimforsa IF F-10-12 - Boxholms IBK Flickor 10-11 Lagmanshallen
2021-11-14 13:30 3 Hjulsbro IK Blå (Gul) - Rimforsa IF F-10-12 Lagmanshallen
2021-11-14 14:15 3 Boxholms IBK Flickor 10-11 - Mjölby IBK F Blå Lagmanshallen
Omgång 4
2021-11-28 10:30 4 Hjulsbro IK Blå (Gul) - IBK Mantorp F 10/11 Svart Rydshallen
2021-11-28 11:15 4 Ekängens IF F10/11 Vit - Bergs IK F 11/12 Gul Rydshallen
2021-11-28 12:15 4 Hjulsbro IK Blå (Gul) - Bergs IK F 11/12 Gul Rydshallen
2021-11-28 13:00 4 IBK Mantorp F 10/11 Svart - Ekängens IF F10/11 Vit Rydshallen
2021-11-28 14:00 4 Bergs IK F 11/12 Gul - IBK Mantorp F 10/11 Svart Rydshallen
2021-11-28 14:45 4 Ekängens IF F10/11 Vit - Hjulsbro IK Blå (Gul) Rydshallen
Omgång 5
2021-12-12 13:00 5 IBK Mantorp F 10/11 Svart - Rimforsa IF F-10-12 Klämmetorpshallen
2021-12-12 13:45 5 Boxholms IBK Flickor 10-11 - Mjölby IBK F Blå Klämmetorpshallen
2021-12-12 14:45 5 IBK Mantorp F 10/11 Svart - Mjölby IBK F Blå Klämmetorpshallen
2021-12-12 15:30 5 Rimforsa IF F-10-12 - Boxholms IBK Flickor 10-11 Klämmetorpshallen
2021-12-12 16:30 5 Mjölby IBK F Blå - Rimforsa IF F-10-12 Klämmetorpshallen
2021-12-12 17:15 5 Boxholms IBK Flickor 10-11 - IBK Mantorp F 10/11 Svart Klämmetorpshallen
Omgång 6
2022-01-09 09:30 6 Ekängens IF F10/11 Vit - Hjulsbro IK Blå (Gul) Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-01-09 10:15 6 IBK Mantorp F 10/11 Svart - Bergs IK F 11/12 Gul Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-01-09 11:00 6 Ekängens IF F10/11 Vit - Bergs IK F 11/12 Gul Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-01-09 11:45 6 Hjulsbro IK Blå (Gul) - IBK Mantorp F 10/11 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-01-09 12:30 6 Bergs IK F 11/12 Gul - Hjulsbro IK Blå (Gul) Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-01-09 13:15 6 IBK Mantorp F 10/11 Svart - Ekängens IF F10/11 Vit Anders Ljungsteds Gymnasium
Omgång 7
2022-01-23 09:30 7 Bergs IK F 11/12 Gul - Rimforsa IF F-10-12 Wahlbeckshallen B
2022-01-23 10:15 7 Boxholms IBK Flickor 10-11 - Mjölby IBK F Blå Wahlbeckshallen B
2022-01-23 11:00 7 Bergs IK F 11/12 Gul - Mjölby IBK F Blå Wahlbeckshallen B
2022-01-23 11:45 7 Rimforsa IF F-10-12 - Boxholms IBK Flickor 10-11 Wahlbeckshallen B
2022-01-23 12:30 7 Mjölby IBK F Blå - Rimforsa IF F-10-12 Wahlbeckshallen B
2022-01-23 13:15 7 Boxholms IBK Flickor 10-11 - Bergs IK F 11/12 Gul Wahlbeckshallen B
Omgång 8
2022-02-06 12:15 8 Rimforsa IF F-10-12 - Hjulsbro IK Blå (Gul) Hackelhallen
2022-02-06 13:00 8 IBK Mantorp F 10/11 Svart - Ekängens IF F10/11 Vit Hackelhallen
2022-02-06 13:45 8 Rimforsa IF F-10-12 - Ekängens IF F10/11 Vit Hackelhallen
2022-02-06 14:30 8 Hjulsbro IK Blå (Gul) - IBK Mantorp F 10/11 Svart Hackelhallen
2022-02-06 15:15 8 Ekängens IF F10/11 Vit - Hjulsbro IK Blå (Gul) Hackelhallen
2022-02-06 16:00 8 IBK Mantorp F 10/11 Svart - Rimforsa IF F-10-12 Hackelhallen
Omgång 9
2022-02-19 10:00 9 Boxholms IBK Flickor 10-11 - Rimforsa IF F-10-12 Boxholm Sporthall
2022-02-19 10:45 9 Mjölby IBK F Blå - Bergs IK F 11/12 Gul Boxholm Sporthall
2022-02-19 11:35 9 Boxholms IBK Flickor 10-11 - Bergs IK F 11/12 Gul Boxholm Sporthall
2022-02-19 12:20 9 Rimforsa IF F-10-12 - Mjölby IBK F Blå Boxholm Sporthall
2022-02-19 13:10 9 Bergs IK F 11/12 Gul - Rimforsa IF F-10-12 Boxholm Sporthall
2022-02-19 13:55 9 Mjölby IBK F Blå - Boxholms IBK Flickor 10-11 Boxholm Sporthall
Omgång 10
2022-03-20 10:00 10 Mjölby IBK F Blå - Hjulsbro IK Blå (Gul) Lagmanshallen
2022-03-20 10:45 10 IBK Mantorp F 10/11 Svart - Ekängens IF F10/11 Vit Lagmanshallen
2022-03-20 11:30 10 Mjölby IBK F Blå - Ekängens IF F10/11 Vit Lagmanshallen
2022-03-20 12:15 10 Hjulsbro IK Blå (Gul) - IBK Mantorp F 10/11 Svart Lagmanshallen
2022-03-20 13:00 10 Ekängens IF F10/11 Vit - Hjulsbro IK Blå (Gul) Lagmanshallen
2022-03-20 13:45 10 IBK Mantorp F 10/11 Svart - Mjölby IBK F Blå Lagmanshallen
Omgång 11
2022-03-26 14:15 11 Hjulsbro IK Blå (Gul) - Boxholms IBK Flickor 10-11 Stureforshallen
2022-03-26 15:00 11 Ekängens IF F10/11 Vit - Bergs IK F 11/12 Gul Stureforshallen
2022-03-26 15:45 11 Hjulsbro IK Blå (Gul) - Bergs IK F 11/12 Gul Stureforshallen
2022-03-26 16:30 11 Boxholms IBK Flickor 10-11 - Ekängens IF F10/11 Vit Stureforshallen
2022-03-26 17:15 11 Bergs IK F 11/12 Gul - Boxholms IBK Flickor 10-11 Stureforshallen
2022-03-26 18:00 11 Ekängens IF F10/11 Vit - Hjulsbro IK Blå (Gul) Stureforshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis