Spelprogram - Pantamera Flickor Röd Klass C

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Boxholms IBK F Röd Roger Nilsson raggenils.nilsson@gmail.com 070-8105636 orange/svart/svart
Ekängens IF/Linghems SK Johan Sjöberg sjoberg.johan@gmail.com +46702805391 Vit- och ljusblårandig/Svart/Svart
Hjulsbro IK Röd (Lila) Joakim Kärnborg joakim@karnborg.se 0708603780 Blå/Vit/Vit
Solfjäderstaden IBK F 08 Röd Martin Peterson martin_peterson@hotmail.com Röd/Röd/Svart
Åby IBK Ungdom F 07/09 Svart Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-15 19:30 1 Boxholms IBK F Röd - Åby IBK Ungdom F 07/09 Svart 4 - 4 Boxholm Sporthall
2021-10-17 15:00 1 Ekängens IF/Linghems SK - Solfjäderstaden IBK F 08 Röd 3 - 4 Kärnahallen
Omgång 2
2021-10-22 19:30 2 Boxholms IBK F Röd - Hjulsbro IK Röd (Lila) 2 - 6 Boxholm Sporthall
2021-10-24 11:20 2 Åby IBK Ungdom F 07/09 Svart - Ekängens IF/Linghems SK 4 - 4 Åby Arena
Omgång 3
2021-10-30 12:00 3 Solfjäderstaden IBK F 08 Röd - Boxholms IBK F Röd 3 - 0 Motala Sporthall
2021-10-31 11:30 3 Åby IBK Ungdom F 07/09 Svart - Hjulsbro IK Röd (Lila) 4 - 2 Åby Arena
Omgång 4
2021-11-13 12:30 4 Hjulsbro IK Röd (Lila) - Ekängens IF/Linghems SK 5 - 3 Stureforshallen
2021-11-13 12:30 4 Solfjäderstaden IBK F 08 Röd - Åby IBK Ungdom F 07/09 Svart 5 - 2 Mariebergshallen 33
Omgång 5
2021-11-20 09:30 5 Ekängens IF/Linghems SK - Boxholms IBK F Röd 7 - 9 Kärnahallen
2021-11-21 11:00 5 Hjulsbro IK Röd (Lila) - Solfjäderstaden IBK F 08 Röd 5 - 3 Kärnahallen
Omgång 6
2021-11-28 09:00 6 Solfjäderstaden IBK F 08 Röd - Ekängens IF/Linghems SK 5 - 3 Motala Sporthall
2021-11-28 13:00 6 Åby IBK Ungdom F 07/09 Svart - Boxholms IBK F Röd 6 - 3 Åby Arena
Omgång 7
2021-12-03 19:30 7 Boxholms IBK F Röd - Hjulsbro IK Röd (Lila) 3 - 6 Boxholm Sporthall
2021-12-04 18:30 7 Ekängens IF/Linghems SK - Åby IBK Ungdom F 07/09 Svart 3 - 5 Kärnahallen
Omgång 8
2021-12-10 19:30 8 Boxholms IBK F Röd - Solfjäderstaden IBK F 08 Röd 6 - 7 Boxholm Sporthall
2021-12-11 12:45 8 Hjulsbro IK Röd (Lila) - Åby IBK Ungdom F 07/09 Svart 7 - 8 Stureforshallen
Omgång 9
2022-01-12 19:00 9 Åby IBK Ungdom F 07/09 Svart - Solfjäderstaden IBK F 08 Röd 2 - 2 Hultdalskolan
2022-01-15 11:00 9 Ekängens IF/Linghems SK - Hjulsbro IK Röd (Lila) 3 - 3 Kärnahallen
Omgång 10
2022-01-21 19:30 10 Boxholms IBK F Röd - Ekängens IF/Linghems SK 3 - 4 Boxholm Sporthall
2022-01-23 11:30 10 Solfjäderstaden IBK F 08 Röd - Hjulsbro IK Röd (Lila) 5 - 2 Motala Sporthall
Omgång 11
2022-01-28 19:30 11 Boxholms IBK F Röd - Åby IBK Ungdom F 07/09 Svart 2 - 4 Boxholm Sporthall
2022-01-30 10:30 11 Ekängens IF/Linghems SK - Solfjäderstaden IBK F 08 Röd 3 - 4 Folkungahallen
Omgång 12
2022-02-05 15:30 12 Åby IBK Ungdom F 07/09 Svart - Ekängens IF/Linghems SK 2 - 2 Åby Arena
2022-03-05 12:00 12 Hjulsbro IK Röd (Lila) - Boxholms IBK F Röd 3 - 0 Kärnahallen
Omgång 13
2022-02-12 10:00 13 Solfjäderstaden IBK F 08 Röd - Boxholms IBK F Röd 0 - 1 Motala Sporthall
2022-02-13 10:00 13 Åby IBK Ungdom F 07/09 Svart - Hjulsbro IK Röd (Lila) 1 - 3 Åby Arena
Omgång 14
2022-02-12 12:45 14 Hjulsbro IK Röd (Lila) - Ekängens IF/Linghems SK 6 - 5 Stureforshallen
2022-02-20 09:00 14 Solfjäderstaden IBK F 08 Röd - Åby IBK Ungdom F 07/09 Svart 0 - 2 Motala Sporthall
Omgång 15
2022-03-06 13:30 15 Ekängens IF/Linghems SK - Boxholms IBK F Röd 2 - 2 Kärnahallen
2022-03-12 14:00 15 Hjulsbro IK Röd (Lila) - Solfjäderstaden IBK F 08 Röd 0 - 3 Stureforshallen 100

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis