Spelprogram - Herrar Div 4 Norra Skåne

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bromölla IBK Eric Karlsson eric_karlsson342@hotmail.com 0733324074 Blå/Blå/Vit
Emmaljunga GOIF Leif Jönsson leif.joensson61@gmail.com 0708-115311 Grön/Svart/Svart
Eslövs IBF B Christoffer Stensson ur2c@hotmail.com 0739463787 Röd/Svart/Svart
FBC Engelholm B Jonas Nylén jonas.nylen@bahnhof.se 0702-10 60 28 Vit/Svart/Orange
Höganäs IBF Oskar Sikesjö Sikesjo91@gmail.com 070-910 99 89 Röd/Blå/Vit
Lönsboda IBK Patric Johansson Patric.johansson@atteviks.se 0733-100071 Röd, Svart, Svart
Perstorp Bälinge IK Toni Jokikokko toni.jokikokko@pbik.se 072-24 63 566 Marinblå/Marinblå/Marinblå
SS Sofiero Andreas Blixt blixtarn@hotmail.com 0736-509407
Willands IBK Kristoffer Wittenberg Kristoffer-wittenberg@hotmail.se 072-201 34 91 Neongrön/Svart/Svart
Örkelljunga IF Anders Olofsson olofssonhansson@gmail.com 0735-158084 Gul/Svart/svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-09-24 19:30 1 Emmaljunga GOIF - SS Sofiero 3 - 4 Vittsjö Idrottshall 35
2021-09-25 12:00 1 Örkelljunga IF - Perstorp Bälinge IK 6 - 3 FORUM Örkelljunga 57
2021-09-25 12:00 1 Höganäs IBF - Willands IBK 7 - 11 Höganäs Sportcenter B
2021-09-25 13:00 1 Lönsboda IBK - Bromölla IBK 11 - 3 Lönsboda Sporthall 112
2021-09-25 13:00 1 FBC Engelholm B - Eslövs IBF B 6 - 3 Kungsgårdshallen
Omgång 2
2021-10-01 19:30 2 Bromölla IBK - Emmaljunga GOIF 6 - 3 Tianshallen
2021-10-02 14:00 2 Willands IBK - Örkelljunga IF 10 - 12 Nosabyhallen
2021-10-03 13:45 2 SS Sofiero - FBC Engelholm B 4 - 5 Harlyckehallen
2021-10-03 15:00 2 Eslövs IBF B - Lönsboda IBK 1 - 11 Sallerupshallen 30
Omgång 3
2021-10-09 12:00 3 Örkelljunga IF - Bromölla IBK 10 - 4 FORUM Örkelljunga
2021-10-09 12:00 3 Höganäs IBF - Eslövs IBF B 2 - 9 Höganäs Sportcenter B
2021-10-09 13:00 3 FBC Engelholm B - Willands IBK 4 - 3 Kungsgårdshallen
2021-10-09 16:30 3 Lönsboda IBK - Perstorp Bälinge IK 7 - 2 Lönsboda Sporthall 140
Omgång 4
2021-10-15 19:30 4 Bromölla IBK - FBC Engelholm B 5 - 8 Tianshallen 158
2021-10-16 15:00 4 Perstorp Bälinge IK - Höganäs IBF 11 - 5 Ugglehallen
2021-10-17 12:30 4 SS Sofiero - Lönsboda IBK 1 - 10 Helsingborg Arena B
2021-10-17 16:00 4 Eslövs IBF B - Emmaljunga GOIF 6 - 4 Sallerupshallen
Omgång 5
2021-10-22 19:30 5 Emmaljunga GOIF - Willands IBK 5 - 10 Vittsjö Idrottshall
2021-10-23 12:00 5 Örkelljunga IF - SS Sofiero 6 - 3 FORUM Örkelljunga
2021-10-23 12:00 5 Höganäs IBF - Bromölla IBK 2 - 9 Höganäs Sportcenter B
2021-10-24 13:00 5 FBC Engelholm B - Perstorp Bälinge IK 6 - 6 Ängelholms Idrottshall
Omgång 6
2021-10-29 19:00 6 Willands IBK - Lönsboda IBK 4 - 8 Nosabyhallen
2021-10-29 19:30 6 Perstorp Bälinge IK - Emmaljunga GOIF 5 - 5 Ugglehallen
2021-10-30 16:15 6 SS Sofiero - Höganäs IBF 8 - 2 Helsingborg Arena B
2021-10-31 16:00 6 Eslövs IBF B - Örkelljunga IF 2 - 7 Sallerupshallen
Omgång 7
2021-11-10 19:00 7 Höganäs IBF - Örkelljunga IF 0 - 7 Höganäs Sportcenter B 25
2021-11-12 19:30 7 Emmaljunga GOIF - Lönsboda IBK 4 - 9 Vittsjö Idrottshall 84
2021-11-13 13:30 7 SS Sofiero - Bromölla IBK 11 - 2 Mariahallen
2021-11-13 15:00 7 Perstorp Bälinge IK - Willands IBK 2 - 8 Ugglehallen
Omgång 8
2021-11-19 19:30 8 Bromölla IBK - Willands IBK 6 - 14 Tianshallen 330
2021-11-20 15:00 8 Lönsboda IBK - Höganäs IBF 17 - 2 Lönsboda Sporthall 169
2021-11-21 16:00 8 Eslövs IBF B - SS Sofiero 4 - 7 Sallerupshallen 21
2021-12-15 20:00 8 FBC Engelholm B - Emmaljunga GOIF 7 - 2 Ängelholms Idrottshall
Omgång 9
2021-11-26 19:30 9 Emmaljunga GOIF - Örkelljunga IF 2 - 5 Vittsjö Idrottshall 62
2021-11-26 19:30 9 Bromölla IBK - Eslövs IBF B 12 - 2 Tianshallen 121
2021-11-28 14:00 9 SS Sofiero - Perstorp Bälinge IK 6 - 4 Västergårdshallen 31
2021-11-28 16:00 9 Lönsboda IBK - FBC Engelholm B 7 - 3 Lönsboda Sporthall 168
Omgång 10
2021-12-04 13:00 10 Willands IBK - Eslövs IBF B 10 - 5 Kristianstad Arena
2021-12-04 15:00 10 Perstorp Bälinge IK - Bromölla IBK 8 - 5 Ugglehallen 86
2021-12-05 13:45 10 Höganäs IBF - FBC Engelholm B 7 - 7 Höganäs Sportcenter B
2022-01-26 20:00 10 Örkelljunga IF - Lönsboda IBK FORUM Örkelljunga
Omgång 11
2021-12-10 19:30 11 Emmaljunga GOIF - Höganäs IBF 9 - 3 Vittsjö Idrottshall 40
2021-12-11 13:00 11 FBC Engelholm B - Örkelljunga IF 5 - 5 Kungsgårdshallen
2021-12-12 14:10 11 SS Sofiero - Willands IBK 8 - 11 Helsingborg Arena B
2021-12-12 19:45 11 Eslövs IBF B - Perstorp Bälinge IK 6 - 11 Sallerupshallen
Omgång 12
2021-12-17 19:00 12 Willands IBK - Höganäs IBF 12 - 1 Nosabyhallen
2021-12-17 19:30 12 Bromölla IBK - Lönsboda IBK 2 - 11 Tianshallen 135
2021-12-18 13:00 12 SS Sofiero - Emmaljunga GOIF 2 - 4 Helsingborg Arena B
2021-12-19 16:00 12 Perstorp Bälinge IK - Örkelljunga IF 1 - 7 Ugglehallen
2021-12-19 17:00 12 Eslövs IBF B - FBC Engelholm B 6 - 8 Sallerupshallen 32
Omgång 13
2022-01-12 20:00 13 Örkelljunga IF - Willands IBK 5 - 4 FORUM Örkelljunga
2022-01-12 20:00 13 FBC Engelholm B - SS Sofiero 6 - 8 Ängelholms Idrottshall
2022-01-13 19:30 13 Emmaljunga GOIF - Bromölla IBK 3 - 7 Vittsjö Idrottshall
2022-02-09 20:00 13 Lönsboda IBK - Eslövs IBF B Lönsboda Sporthall
Omgång 14
2022-01-07 20:00 14 Willands IBK - FBC Engelholm B 8 - 5 Nosabyhallen
2022-01-14 19:30 14 Bromölla IBK - Örkelljunga IF 2 - 7 Tianshallen 100
2022-01-15 00:00   Uppskj. 14 Perstorp Bälinge IK - Lönsboda IBK Uppskj.
2022-01-16 16:00 14 Eslövs IBF B - Höganäs IBF 7 - 8 Sallerupshallen
Omgång 15
2022-01-21 00:00   Uppskj. 15 Emmaljunga GOIF - Eslövs IBF B Uppskj.
2022-01-21 00:00   Uppskj. 15 FBC Engelholm B - Bromölla IBK Uppskj.
2022-01-22 11:45 15 Höganäs IBF - Perstorp Bälinge IK 3 - 2 Höganäs Sportcenter B
2022-01-22 15:00 15 Lönsboda IBK - SS Sofiero 6 - 5 Lönsboda Sporthall 83
Omgång 16
2022-01-28 19:30 16 Bromölla IBK - Höganäs IBF Tianshallen
2022-01-29 14:00 16 Willands IBK - Emmaljunga GOIF Nosabyhallen
2022-01-29 15:00 16 Perstorp Bälinge IK - FBC Engelholm B Ugglehallen
2022-01-30 13:00 16 SS Sofiero - Örkelljunga IF Helsingborg Arena C
Omgång 17
2022-02-04 19:30 17 Emmaljunga GOIF - Perstorp Bälinge IK Vittsjö Idrottshall
2022-02-04 20:00 17 Lönsboda IBK - Willands IBK Lönsboda Sporthall
2022-02-05 12:00 17 Örkelljunga IF - Eslövs IBF B FORUM Örkelljunga
2022-02-05 12:00 17 Höganäs IBF - SS Sofiero Höganäs Sportcenter B
Omgång 18
2022-02-11 19:00 18 Willands IBK - Perstorp Bälinge IK Nosabyhallen
2022-02-11 19:30 18 Örkelljunga IF - Höganäs IBF FORUM Örkelljunga
2022-02-11 19:30 18 Bromölla IBK - SS Sofiero Tianshallen
2022-02-11 20:00 18 Lönsboda IBK - Emmaljunga GOIF Lönsboda Sporthall
Omgång 19
2022-02-16 19:30 19 Emmaljunga GOIF - FBC Engelholm B Vittsjö Idrottshall
2022-02-19 11:45 19 Höganäs IBF - Lönsboda IBK Höganäs Sportcenter B
2022-02-19 12:45 19 SS Sofiero - Eslövs IBF B Helsingborg Arena B
2022-02-19 14:00 19 Willands IBK - Bromölla IBK Nosabyhallen
Omgång 20
2022-03-04 19:30 20 Örkelljunga IF - Emmaljunga GOIF FORUM Örkelljunga
2022-03-04 20:00 20 FBC Engelholm B - Lönsboda IBK Ängelholms Idrottshall
2022-03-05 15:00 20 Perstorp Bälinge IK - SS Sofiero Ugglehallen
2022-03-06 16:00 20 Eslövs IBF B - Bromölla IBK Sallerupshallen
Omgång 21
2022-03-11 19:30 21 Bromölla IBK - Perstorp Bälinge IK Tianshallen
2022-03-11 20:00 21 FBC Engelholm B - Höganäs IBF Kungsgårdshallen
2022-03-12 15:00 21 Lönsboda IBK - Örkelljunga IF Lönsboda Sporthall
2022-03-13 16:00 21 Eslövs IBF B - Willands IBK Sallerupshallen
Omgång 22
2022-03-19 12:00 22 Höganäs IBF - Emmaljunga GOIF Höganäs Sportcenter B
2022-03-20 18:00 22 Örkelljunga IF - FBC Engelholm B FORUM Örkelljunga
2022-03-20 18:00 22 Willands IBK - SS Sofiero Nosabyhallen
2022-03-20 18:00 22 Perstorp Bälinge IK - Eslövs IBF B Ugglehallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis