Spelprogram - Pantamera PK4 Svår RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Gropens IF PK4 Svår Svart, Svart, Svart
IBK Hallsta PK4 Svår Andreas Ekstrand ekstrand_81@hotmail.com 0736284044 Vit/Svart/Vit
IBK Köping PK4 Svår Syzane Peshku syzane@ibkkoping.se Svart/Svart/Svart
IBK Sala PK4 Svår Anders Jonsson Anders.jonsson@edgetech.se 070-6730405 Svart och vit/Svart/Svart
Kumla IBK PK4 Svår Tom Jägestedt tom.jagestedt@gmail.com 073-9646438 Blå/blå/blå
Per-Ols IBF PK4 Svår Tomas Lundqvist tomasrogerlundqvist@hotmail.se 0703359832 Röd/Svart/ Svart
Pålsboda IBF/SMÅ IF PK3 Bill Petersson spencer.bp80@gmail.com 0705685689 Lila/Svart/Svart
Rönnby IBK Ung PK4 Svår Martin Juhlin mj@teknolego.se 070-3660231 Orange/Svart/Svart
Skiljebo SK PK4 Svår Patrik Johansson patrik.johansson@vasteras.se 076-569 37 60
Västerås IBS Ung PK4 Svår Linda Eriksson erikssonlindamarie4@gmail.com 0736630149 vit/svart/vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
211017004 IBK Sala PK4 Svår - Pålsboda IBF/SMÅ IF PK3 Sporthallen Lärkan
2021-10-17 11:30 211017002 Kumla IBK PK4 Svår - Rönnby IBK Ung PK4 Svår 15 - 4 Skogstorpskolan
2021-10-17 15:30 211017005 Per-Ols IBF PK4 Svår - Gropens IF PK4 Svår 1 - 10 Fagerstahallen
2021-10-17 16:00 211017006 Västerås IBS Ung PK4 Svår - IBK Köping PK4 Svår 3 - 0 Klövernhallen Plan 1
Omgång 2
211017008 Pålsboda IBF/SMÅ IF PK3 - Kumla IBK PK4 Svår
2021-10-23 13:15 211017012 Rönnby IBK Ung PK4 Svår - Västerås IBS Ung PK4 Svår 1 - 8 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2021-10-23 14:15 211017009 Gropens IF PK4 Svår - IBK Hallsta PK4 Svår 2 - 3 Fjugesta Bollhall
2021-10-24 10:30 211017010 IBK Köping PK4 Svår - IBK Sala PK4 Svår 3 - 6 Köpings bad & sport (Nya Arenan)
Omgång 3
211017015 IBK Hallsta PK4 Svår - Pålsboda IBF/SMÅ IF PK3 Sporthallen Hallstahammar
2021-10-30 13:00 211017013 Skiljebo SK PK4 Svår - Rönnby IBK Ung PK4 Svår 9 - 2 Kristiansborgshallen
2021-10-30 16:00 211017018 Västerås IBS Ung PK4 Svår - Gropens IF PK4 Svår 2 - 5 Klövernhallen Plan 1
2022-04-03 13:00 211017017 Per-Ols IBF PK4 Svår - IBK Köping PK4 Svår 6 - 3 Fagerstahallen
Omgång 4
211017024 Pålsboda IBF/SMÅ IF PK3 - Västerås IBS Ung PK4 Svår
2021-11-07 13:45 211017022 Rönnby IBK Ung PK4 Svår - IBK Sala PK4 Svår 9 - 8 Kristiansborgshallen
2021-11-09 18:30 211017020 IBK Köping PK4 Svår - Kumla IBK PK4 Svår 0 - 8 Köpings bad & sport (Nya Arenan)
2021-11-09 19:30 211017019 Gropens IF PK4 Svår - Skiljebo SK PK4 Svår 5 - 1 Fjugesta Bollhall
Omgång 5
2021-11-13 11:00 211017025 Skiljebo SK PK4 Svår - Kumla IBK PK4 Svår 3 - 6 Kristiansborgshallen
2021-11-13 11:30 211017026 IBK Sala PK4 Svår - IBK Hallsta PK4 Svår 3 - 8 Sporthallen Lärkan
2021-11-13 14:30 211017029 IBK Köping PK4 Svår - Gropens IF PK4 Svår 1 - 4 Ullvihallen
2021-11-14 15:00 211017027 Per-Ols IBF PK4 Svår - Rönnby IBK Ung PK4 Svår 10 - 5 Fagerstahallen
Omgång 6
211017032 Gropens IF PK4 Svår - Pålsboda IBF/SMÅ IF PK3 Best Arena i Lanna
2021-11-19 19:00 211017035 IBK Hallsta PK4 Svår - Rönnby IBK Ung PK4 Svår 5 - 3 Sporthallen Hallstahammar
2021-11-20 13:00 211017034 IBK Sala PK4 Svår - Skiljebo SK PK4 Svår 1 - 2 Sporthallen Lärkan
2021-11-21 17:00 211017033 Kumla IBK PK4 Svår - Per-Ols IBF PK4 Svår 10 - 3 Skogstorpskolan
Omgång 7
2021-11-28 10:00 211017038 Västerås IBS Ung PK4 Svår - IBK Sala PK4 Svår 10 - 3 Mälarenergi Arena A
2021-11-28 10:30 211017040 IBK Köping PK4 Svår - Skiljebo SK PK4 Svår 1 - 3 Köpings bad & sport (Nya Arenan)
2021-11-28 15:00 211017037 IBK Hallsta PK4 Svår - Kumla IBK PK4 Svår 7 - 7 Sporthallen Hallstahammar
2022-04-02 11:00 211017041 Pålsboda IBF/SMÅ IF PK3 - Per-Ols IBF PK4 Svår Fagerstahallen
Omgång 8
211017045 Skiljebo SK PK4 Svår - Pålsboda IBF/SMÅ IF PK3 Skiljebo Skolan
2021-12-04 13:45 211017048 Rönnby IBK Ung PK4 Svår - IBK Köping PK4 Svår 2 - 13 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2021-12-05 12:00 211017047 IBK Sala PK4 Svår - Gropens IF PK4 Svår 3 - 4 Sporthallen Lärkan
2021-12-05 12:30 211017043 Kumla IBK PK4 Svår - Västerås IBS Ung PK4 Svår 8 - 1 Skogstorpskolan
2022-04-01 18:00 211017046 Per-Ols IBF PK4 Svår - IBK Hallsta PK4 Svår 1 - 12 Fagerstahallen
Omgång 9
211017053 Pålsboda IBF/SMÅ IF PK3 - Rönnby IBK Ung PK4 Svår
2021-12-10 19:00 211017049 IBK Hallsta PK4 Svår - Skiljebo SK PK4 Svår 4 - 0 Sporthallen Hallstahammar
2021-12-12 14:00 211017052 Västerås IBS Ung PK4 Svår - Per-Ols IBF PK4 Svår 4 - 1 Klövernhallen Plan 1
2021-12-17 18:30 211017050 Gropens IF PK4 Svår - Kumla IBK PK4 Svår 2 - 5 Fjugesta Bollhall
Omgång 10
211017060 IBK Köping PK4 Svår - Pålsboda IBF/SMÅ IF PK3 Köpings bad & sport (Nya Arenan)
2021-12-16 18:30 211017056 Västerås IBS Ung PK4 Svår - IBK Hallsta PK4 Svår 3 - 2 Klövernhallen Plan 1
2021-12-19 11:30 211017057 Kumla IBK PK4 Svår - IBK Sala PK4 Svår 16 - 0 Skogstorpskolan
2021-12-28 16:30 211017055 Per-Ols IBF PK4 Svår - Skiljebo SK PK4 Svår 4 - 9 Fagerstahallen
Omgång 11
2022-01-04 19:00 211017066 IBK Hallsta PK4 Svår - IBK Köping PK4 Svår 6 - 1 Sporthallen Hallstahammar
2022-01-05 10:30 211017061 Skiljebo SK PK4 Svår - Västerås IBS Ung PK4 Svår 3 - 3 Mälarenergi Arena A
2022-01-08 16:30 211017064 Gropens IF PK4 Svår - Rönnby IBK Ung PK4 Svår 15 - 2 Fjugesta Bollhall
2022-04-02 13:00 211017062 IBK Sala PK4 Svår - Per-Ols IBF PK4 Svår 3 - 10 Sporthallen Lärkan
Omgång 12
2022-01-07 18:00 211017071 Gropens IF PK4 Svår - Per-Ols IBF PK4 Svår WO (5 - 0) Fjugesta Bollhall
2022-01-09 10:15 211017068 Rönnby IBK Ung PK4 Svår - Kumla IBK PK4 Svår 3 - 13 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2022-01-09 10:30 211017072 IBK Köping PK4 Svår - Västerås IBS Ung PK4 Svår 2 - 2 Köpings bad & sport (Nya Arenan)
2022-03-12 16:00 211017070 Pålsboda IBF/SMÅ IF PK3 - IBK Sala PK4 Svår 6 - 4 Alléhallen, Hallsberg
Omgång 13
2022-01-15 13:00 211017076 IBK Sala PK4 Svår - IBK Köping PK4 Svår 3 - 3 Sporthallen Lärkan
2022-01-16 12:00 211017075 IBK Hallsta PK4 Svår - Gropens IF PK4 Svår 5 - 4 Sporthallen Hallstahammar
2022-02-04 19:15 211017078 Västerås IBS Ung PK4 Svår - Rönnby IBK Ung PK4 Svår 8 - 3 Mälarenergi Arena A
2022-02-05 12:20 211017074 Kumla IBK PK4 Svår - Pålsboda IBF/SMÅ IF PK3 12 - 1 Skogstorpskolan
Omgång 14
2022-01-22 12:30 211017083 IBK Köping PK4 Svår - Per-Ols IBF PK4 Svår 2 - 4 Köpings bad & sport (Nya Arenan)
2022-01-23 10:15 211017079 Rönnby IBK Ung PK4 Svår - Skiljebo SK PK4 Svår 3 - 5 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2022-03-19 17:30 211017084 Gropens IF PK4 Svår - Västerås IBS Ung PK4 Svår 3 - 0 Fjugesta Bollhall
2022-03-20 18:00 211017081 Pålsboda IBF/SMÅ IF PK3 - IBK Hallsta PK4 Svår 7 - 2 Alléhallen, Hallsberg
Omgång 15
2022-01-29 13:30 211017085 Skiljebo SK PK4 Svår - Gropens IF PK4 Svår 2 - 7 Kristiansborgshallen
2022-01-30 12:00 211017088 IBK Sala PK4 Svår - Rönnby IBK Ung PK4 Svår 5 - 6 Sporthallen Lärkan
2022-01-30 16:00 211017090 Västerås IBS Ung PK4 Svår - Pålsboda IBF/SMÅ IF PK3 2 - 8 Klövernhallen Plan 1
2022-03-27 15:15 211017086 Kumla IBK PK4 Svår - IBK Köping PK4 Svår WO (5 - 0) Skogstorpskolan
Omgång 16
2022-02-05 10:15 211017093 Rönnby IBK Ung PK4 Svår - Per-Ols IBF PK4 Svår 5 - 1 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2022-02-05 14:15 211017095 Gropens IF PK4 Svår - IBK Köping PK4 Svår 5 - 1 Fjugesta Bollhall
2022-02-06 11:00 211017092 IBK Hallsta PK4 Svår - IBK Sala PK4 Svår 2 - 7 Sporthallen Hallstahammar
2022-02-06 11:30 211017091 Kumla IBK PK4 Svår - Skiljebo SK PK4 Svår 11 - 2 Skogstorpskolan
Omgång 17
2022-02-12 10:15 211017101 Rönnby IBK Ung PK4 Svår - IBK Hallsta PK4 Svår 4 - 10 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2022-02-12 13:00 211017099 Per-Ols IBF PK4 Svår - Kumla IBK PK4 Svår 3 - 18 Fagerstahallen
2022-02-12 13:00 211017100 Skiljebo SK PK4 Svår - IBK Sala PK4 Svår 7 - 3 Kristiansborgshallen
2022-02-13 16:00 211017098 Pålsboda IBF/SMÅ IF PK3 - Gropens IF PK4 Svår 1 - 8 Alléhallen, Hallsberg
Omgång 18
2022-02-19 12:30 211017106 Skiljebo SK PK4 Svår - IBK Köping PK4 Svår 5 - 4 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2022-02-19 13:00 211017104 IBK Sala PK4 Svår - Västerås IBS Ung PK4 Svår 2 - 4 Sporthallen Lärkan
2022-02-19 16:00 211017103 Kumla IBK PK4 Svår - IBK Hallsta PK4 Svår 4 - 4 Skogstorpskolan
2022-03-26 15:00 211017107 Per-Ols IBF PK4 Svår - Pålsboda IBF/SMÅ IF PK3 5 - 5 Fagerstahallen
Omgång 19
2022-02-27 12:00 211017109 Västerås IBS Ung PK4 Svår - Kumla IBK PK4 Svår 6 - 5 Klövernhallen Plan 1
2022-02-27 16:30 211017114 IBK Köping PK4 Svår - Rönnby IBK Ung PK4 Svår 11 - 2 Ullvihallen
2022-03-05 14:15 211017113 Gropens IF PK4 Svår - IBK Sala PK4 Svår 12 - 3 Fjugesta Bollhall
2022-03-05   Uppskj. 211017111 Pålsboda IBF/SMÅ IF PK3 - Skiljebo SK PK4 Svår Uppskj. Alléhallen, Hallsberg
2022-03-06 11:00 211017112 IBK Hallsta PK4 Svår - Per-Ols IBF PK4 Svår 6 - 2 Sporthallen Hallstahammar
Omgång 20
2022-03-12 16:00 211017116 Kumla IBK PK4 Svår - Gropens IF PK4 Svår 2 - 6 Skogstorpskolan
2022-03-13 10:00 211017119 Rönnby IBK Ung PK4 Svår - Pålsboda IBF/SMÅ IF PK3 6 - 16 Mälarenergi Arena A
2022-03-13 11:30 211017118 Per-Ols IBF PK4 Svår - Västerås IBS Ung PK4 Svår 4 - 3 Fagerstahallen
2022-03-31 18:20 211017115 Skiljebo SK PK4 Svår - IBK Hallsta PK4 Svår 2 - 4 Kristiansborgshallen
Omgång 21
2022-03-18 19:00 211017122 IBK Hallsta PK4 Svår - Västerås IBS Ung PK4 Svår 9 - 2 Sporthallen Hallstahammar
2022-03-19 15:00 211017126 Pålsboda IBF/SMÅ IF PK3 - IBK Köping PK4 Svår 6 - 3 Alléhallen, Hallsberg
2022-03-20 13:30 211017121 Skiljebo SK PK4 Svår - Per-Ols IBF PK4 Svår 2 - 6 Mälarenergi Arena B
2022-03-26 11:00 211017123 IBK Sala PK4 Svår - Kumla IBK PK4 Svår 1 - 6 Sporthallen Lärkan
Omgång 22
2022-03-25 18:00 211017127 Västerås IBS Ung PK4 Svår - Skiljebo SK PK4 Svår 5 - 6 Klövernhallen Plan 2
2022-03-26 10:15 211017130 Rönnby IBK Ung PK4 Svår - Gropens IF PK4 Svår 1 - 8 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2022-03-26 14:30 211017132 IBK Köping PK4 Svår - IBK Hallsta PK4 Svår 1 - 6 Köpings bad & sport (Nya Arenan)
2022-03-27 11:00 211017128 Per-Ols IBF PK4 Svår - IBK Sala PK4 Svår 5 - 6 Fagerstahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis