Spelprogram - Pantamera Pojk Röd L Höst FD

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBC Lerum P09 Röd Magnus Linder linder_magnus@hotmail.com 0730850639 Röd, Röd, Svart
IBF Älvstranden P08/P09 Vit Stefan Carlsson steca.71@gmail.com 0733869525 Vit/Svart/Svart
Lindome IBK P09 Lila Peter Gunnarsson peter.g@hotmail.se 0705-881191 Grön/Vit/Vit
Lindås Rasta IBK P09 Vit Claes-Johan Dahlin claesjohan.dahlin@icloud.com 0700928730 Turkosblå/Svart/Turkosblå
Mölndals IBF P09 Claes Jacobsson chief.engineers@outlook.com 0760241695 Röd/Svart/Svart
Stenungsunds IBK P09 Blå blå/svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-09 10:20 062000002 Mölndals IBF P09 - Stenungsunds IBK P09 Blå 6 - 4 Katrinebergshallen
2021-10-09 12:15 062000001 Lindås Rasta IBK P09 Vit - Lindome IBK P09 Lila 12 - 5 Askims Sporthall
2021-10-09 13:40 062000003 FBC Lerum P09 Röd - IBF Älvstranden P08/P09 Vit 4 - 3 Rydsbergshallen
Omgång 2
2021-10-16 09:15 062000004 Stenungsunds IBK P09 Blå - Lindås Rasta IBK P09 Vit 7 - 4 Stenungsund Arena
2021-10-16 13:00 062000005 IBF Älvstranden P08/P09 Vit - Lindome IBK P09 Lila 6 - 5 Santoshallen
2021-10-16 16:15 062000006 FBC Lerum P09 Röd - Mölndals IBF P09 1 - 8 Rydsbergshallen
Omgång 3
2021-10-23 14:45 062000007 Lindås Rasta IBK P09 Vit - IBF Älvstranden P08/P09 Vit 6 - 5 Askims Sporthall
2021-10-24 11:00 062000009 Lindome IBK P09 Lila - Mölndals IBF P09 8 - 5 Almåshallen A
2021-10-24 16:00 062000008 Stenungsunds IBK P09 Blå - FBC Lerum P09 Röd 7 - 5 Spekerödsskolan
Omgång 4
2021-10-30 10:00 062000012 Lindome IBK P09 Lila - Stenungsunds IBK P09 Blå 4 - 12 Almåshallen A
2021-10-30 11:00 062000011 Mölndals IBF P09 - IBF Älvstranden P08/P09 Vit 11 - 3 Aktiviteten A-Hall
2021-10-30 16:15 062000010 FBC Lerum P09 Röd - Lindås Rasta IBK P09 Vit 0 - 21 Rydsbergshallen
Omgång 5
2021-11-13 14:15 062000013 Lindås Rasta IBK P09 Vit - Mölndals IBF P09 12 - 4 Askims Sporthall
2021-11-14 12:45 062000014 FBC Lerum P09 Röd - Lindome IBK P09 Lila 7 - 16 Rydsbergshallen
2021-11-14 14:30 062000015 IBF Älvstranden P08/P09 Vit - Stenungsunds IBK P09 Blå 1 - 13 Santoshallen
Omgång 6
2021-11-20 14:00 062000017 Stenungsunds IBK P09 Blå - Mölndals IBF P09 6 - 4 Stenungsund Arena
2021-11-21 10:30 062000016 Lindome IBK P09 Lila - Lindås Rasta IBK P09 Vit 4 - 11 Almåshallen A
2021-11-21 17:45 062000018 IBF Älvstranden P08/P09 Vit - FBC Lerum P09 Röd 12 - 5 Santoshallen
Omgång 7
2021-11-27 13:00 062000021 Mölndals IBF P09 - FBC Lerum P09 Röd 8 - 6 Katrinebergshallen
2021-11-27 14:10 062000019 Lindås Rasta IBK P09 Vit - Stenungsunds IBK P09 Blå 6 - 7 Salming Arena
2021-11-28 10:00 062000020 Lindome IBK P09 Lila - IBF Älvstranden P08/P09 Vit 11 - 4 Almåshallen A
Omgång 8
2021-12-04 09:00 062000024 Mölndals IBF P09 - Lindome IBK P09 Lila 10 - 2 Aktiviteten A-Hall
2021-12-04 13:10 062000023 FBC Lerum P09 Röd - Stenungsunds IBK P09 Blå Hjällsnäshallen B-hallen
2021-12-04 16:10 062000022 IBF Älvstranden P08/P09 Vit - Lindås Rasta IBK P09 Vit Santoshallen
Omgång 9
2021-12-11 10:30 062000027 Stenungsunds IBK P09 Blå - Lindome IBK P09 Lila Stenungsund Arena
2021-12-11 17:15 062000025 Lindås Rasta IBK P09 Vit - FBC Lerum P09 Röd Askims Sporthall
2021-12-12 14:30 062000026 IBF Älvstranden P08/P09 Vit - Mölndals IBF P09 Santoshallen
Omgång 10
2021-12-18 09:00 062000028 Mölndals IBF P09 - Lindås Rasta IBK P09 Vit Aktiviteten A-Hall
2021-12-18 09:30 062000030 Stenungsunds IBK P09 Blå - IBF Älvstranden P08/P09 Vit Stenungsund Arena
2021-12-18 16:20 062000029 Lindome IBK P09 Lila - FBC Lerum P09 Röd Almåshallen A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis