Spelprogram - Herrar Division 4 Västra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Billingsfors IBK Svart/röd, Svart/röd, Svart
BK Vålberg Thobias Ohlsson Thobias.ohlsson@icloud.com 070-666 82 23 Röd/svart/röd
Grums IBK Stefan Svensson stefansvensson75@telia.com 073-656 60 94 Orange/svart/svart
Lekvattnets BK Josef Olsson Josefolsson91@hotmail.com vit/svart/svart
Mangskog SK Martin Johansson martin_p95@hotmail.com 076- 8247319 Röd/Svart/Röd
Olsäters SK U Henrik Berggren henrikberggren@hotmail.com 0761162755 Grön/svart, Svart/grön, Svart
Tösse IF Niklas Nilsson n.nilssonsbygg@hotmail.com 0735224328 RÖD, BLÅ, BLÅ
Åmotfors IF U Joakim Fjällström fjallstromjoakim@gmail.com 0768326111 Svart/Svart/Svart
Åmåls IBK U Mikael Schützer mikael.schytzer@telia.com 0703487700 orange/svart/svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-15 19:30 1 Grums IBK - BK Vålberg 15 - 6 Grums Sporthall 132
2021-10-15 20:00 1 Mangskog SK - Åmotfors IF U 9 - 5 Strandhallen 45
2021-10-15 20:00 1 Lekvattnets BK - Tösse IF 4 - 6 Stjernehallen 65
2021-10-17 17:00 1 Åmåls IBK U - Olsäters SK U 11 - 2 Karlbergshallen Åmål 72
Omgång 2
2021-10-22 20:00 2 Billingsfors IBK - Mangskog SK 14 - 3 Billingsfors Bollhall 141
2021-10-23 12:00 2 Olsäters SK U - Lekvattnets BK 3 - 9 Deje Sporthall A
2021-10-23 15:30 2 Åmotfors IF U - Grums IBK 7 - 11 Gärdeshallen
2021-10-23 17:00 2 BK Vålberg - Åmåls IBK U 12 - 7 Klubbhuset Arena
Omgång 3
2021-10-29 20:00 3 Mangskog SK - Tösse IF 8 - 10 Strandhallen
2021-10-30 15:00 3 Olsäters SK U - BK Vålberg 3 - 15 Deje Sporthall A
2021-10-30 15:00 3 Grums IBK - Billingsfors IBK 3 - 14 Grums Sporthall 87
2021-10-31 16:00 3 Åmåls IBK U - Åmotfors IF U 12 - 2 Karlbergshallen Åmål 70
Omgång 4
2021-11-05 19:30 4 Tösse IF - Billingsfors IBK 7 - 9 Karlbergshallen Åmål
2021-11-05 20:00 4 Mangskog SK - Åmåls IBK U 4 - 8 Strandhallen
2021-11-06 13:30 4 Grums IBK - Olsäters SK U 6 - 0 Grums Sporthall 64
2021-11-07 18:00 4 Lekvattnets BK - Åmotfors IF U 9 - 2 Stjernehallen 80
Omgång 5
2021-11-12 20:00 5 Billingsfors IBK - Lekvattnets BK 6 - 4 Billingsfors Bollhall
2021-11-13 12:00   Uppskj. 5 Olsäters SK U - Tösse IF Uppskj. Deje Sporthall A
2021-11-14 14:30 5 Åmåls IBK U - Grums IBK 5 - 6 Karlbergshallen Åmål 101
2021-11-24 20:00 5 BK Vålberg - Mangskog SK 17 - 6 Stavdal Hyrcity Arena
Omgång 6
2021-11-19 19:30 6 Tösse IF - BK Vålberg 7 - 12 Karlbergshallen Åmål
2021-11-26 20:00 6 Mangskog SK - Olsäters SK U 14 - 4 Strandhallen 25
2021-11-26 20:00 6 Billingsfors IBK - Åmotfors IF U 20 - 2 Billingsfors Bollhall 119
2021-11-28 18:00 6 Lekvattnets BK - Åmåls IBK U 5 - 8 Stjernehallen
Omgång 7
2021-12-04 13:00 7 Åmotfors IF U - Tösse IF 4 - 6 Gärdeshallen
2021-12-04 13:30 7 Olsäters SK U - Billingsfors IBK 2 - 13 Deje Sporthall A
2021-12-04 15:00 7 Grums IBK - Mangskog SK 13 - 4 Grums Sporthall 57
2021-12-05 18:45 7 BK Vålberg - Lekvattnets BK 9 - 7 Klubbhuset Arena
Omgång 8
2021-12-10 19:30 8 Tösse IF - Grums IBK Karlbergshallen Åmål
2021-12-10 19:30 8 Billingsfors IBK - Åmåls IBK U Billingsfors Bollhall
2021-12-11 13:00 8 Åmotfors IF U - BK Vålberg Gärdeshallen
2021-12-12 18:00 8 Lekvattnets BK - Mangskog SK Stjernehallen
Omgång 9
2021-12-18 14:30 9 Olsäters SK U - Åmotfors IF U Deje Sporthall A
2021-12-18 17:30 9 Grums IBK - Lekvattnets BK Grums Sporthall
2021-12-19 14:00 9 Åmåls IBK U - Tösse IF Karlbergshallen Åmål
2021-12-19 18:00 9 BK Vålberg - Billingsfors IBK Stavdal Hyrcity Arena
Omgång 10
2022-01-08 13:00 10 Åmotfors IF U - Mangskog SK Gärdeshallen
2022-01-08 15:00 10 Tösse IF - Lekvattnets BK Karlbergshallen Åmål
2022-01-09 13:30 10 Olsäters SK U - Åmåls IBK U Deje Sporthall A
2022-01-09 17:30 10 BK Vålberg - Grums IBK Colorama Arena
Omgång 11
2022-01-14 20:00 11 Mangskog SK - Billingsfors IBK Strandhallen
2022-01-15 13:00 11 Åmåls IBK U - BK Vålberg Karlbergshallen Åmål
2022-01-15 16:30 11 Grums IBK - Åmotfors IF U Grums Sporthall
2022-01-16 18:00 11 Lekvattnets BK - Olsäters SK U Stjernehallen
Omgång 12
2022-01-21 19:30 12 Billingsfors IBK - Grums IBK Billingsfors Bollhall
2022-01-22 13:00 12 Åmotfors IF U - Åmåls IBK U Gärdeshallen
2022-01-22 15:00 12 Tösse IF - Mangskog SK Karlbergshallen Åmål
2022-01-23 18:00 12 BK Vålberg - Olsäters SK U Klubbhuset Arena
Omgång 13
2022-01-28 19:30 13 Billingsfors IBK - Tösse IF Billingsfors Bollhall
2022-01-29 13:30 13 Olsäters SK U - Grums IBK Deje Sporthall A
2022-01-30 13:00 13 Åmotfors IF U - Lekvattnets BK Gärdeshallen
2022-02-20 16:00 13 Åmåls IBK U - Mangskog SK Karlbergshallen Åmål
Omgång 14
2022-02-04 19:30 14 Grums IBK - Åmåls IBK U Grums Sporthall
2022-02-05 14:00 14 Tösse IF - Olsäters SK U Karlbergshallen Åmål
2022-02-06 17:00 14 Mangskog SK - BK Vålberg Strandhallen
2022-02-06 18:00 14 Lekvattnets BK - Billingsfors IBK Stjernehallen
Omgång 15
2022-02-12 12:00 15 Olsäters SK U - Mangskog SK Deje Sporthall A
2022-02-12 15:30 15 Åmotfors IF U - Billingsfors IBK Gärdeshallen
2022-02-12 16:15 15 BK Vålberg - Tösse IF Klubbhuset Arena
2022-02-13 15:00 15 Åmåls IBK U - Lekvattnets BK Karlbergshallen Åmål
Omgång 16
2022-02-25 19:30 16 Tösse IF - Åmotfors IF U Karlbergshallen Åmål
2022-02-25 20:00 16 Mangskog SK - Grums IBK Strandhallen
2022-02-25 20:00 16 Billingsfors IBK - Olsäters SK U Billingsfors Bollhall
2022-02-27 18:00 16 Lekvattnets BK - BK Vålberg Stjernehallen
Omgång 17
2022-03-05 13:45 17 BK Vålberg - Åmotfors IF U Stavdal Hyrcity Arena
2022-03-05 16:00 17 Grums IBK - Tösse IF Grums Sporthall
2022-03-06 13:00 17 Mangskog SK - Lekvattnets BK Strandhallen
2022-03-06 15:00 17 Åmåls IBK U - Billingsfors IBK Karlbergshallen Åmål
Omgång 18
2022-03-12 13:00 18 Lekvattnets BK - Grums IBK Stjernehallen
2022-03-12 13:00 18 Tösse IF - Åmåls IBK U Karlbergshallen Åmål
2022-03-12 13:00 18 Billingsfors IBK - BK Vålberg Billingsfors Bollhall
2022-03-12 13:00 18 Åmotfors IF U - Olsäters SK U Gärdeshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis