Spelprogram - Pojkar Grön C

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Hölö-Mörkö IF Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Hölö-Mörkö IF Blå Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
IFK Gnesta Matilda Höglund hoglundmatilda14@gmail.com 0738180647 Blå/vit, blå, blå
Malmköpings IBF/ Flens IBF Svart/röd, Svart/Röd H3 och Flicklag), Svart/Röd H3)
Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd Svart/röd, Svart/Röd H3 och Flicklag), Svart/Röd H3)
Mesta IBK Svart Roger Widoff Svart/Svart/Svart
Mesta IBK Vit Roger Widoff Svart/Svart/Svart
Nykvarns IF Anders Binett anders.binett@gmail.com 0733-901959 Svart/Svart/Svart
Nykvarns IF Svart Anders Binett anders.binett@gmail.com 0733-901959 Svart/Svart/Svart
Nykvarns IF Svart/vit Anders Binett anders.binett@gmail.com 0733-901959 Svart/Svart/Svart
Nykvarns IF Vit Anders Binett anders.binett@gmail.com 0733-901959 Svart/Svart/Svart
Onyx IBS Mats Enmark mats.enmark@fuchs.com Orange/Svart/Svart
Onyx IBS Orange Mats Enmark mats.enmark@fuchs.com Orange/Svart/Svart
Strängnäs IBK Gabriel Fosselius gabriel.fosselius@hotmail.com 0700921914 Röd, Röd, Röd
Strängnäs IBK Röd Gabriel Fosselius gabriel.fosselius@hotmail.com 0700921914 Röd, Röd, Röd
Telge SIBK Josefine Ahtela j0ossan@hotmail.com 070-487 49 94 Röd/Röd/Vita
Telge SIBK Röd Mattias Ståhl mattstahl769@gmail.com 0739802703 Röd/Röd/Vita
Telge SIBK Vit Joakim Eriksson Joakim.eriksson79@gmail.com 076-788 44 22 Röd/Röd/Vita
Torshälla IBK Lennart Kisswani lennart.kisswani@tibk.nu 070-237 09 39 Röd/Svart/Svart
Trosa Edanö IBK Svart Fredrik Malm fmalm78@gmail.com 0738018953 SVART/SVART/SVART
Trosa Edanö IBK Vit Fredrik Malm fmalm78@gmail.com 0738018953 SVART/SVART/SVART
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-30 09:30 1 Malmköpings IBF/ Flens IBF - Strängnäs IBK Röd Malmköpings Sporthall
2021-10-30 09:30 1 Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd - Strängnäs IBK Malmköpings Sporthall
2021-10-30 09:55 1 Nykvarns IF Vit - Malmköpings IBF/ Flens IBF Malmköpings Sporthall
2021-10-30 09:55 1 Nykvarns IF Svart - Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd Malmköpings Sporthall
2021-10-30 10:20 1 Strängnäs IBK Röd - Nykvarns IF Vit Malmköpings Sporthall
2021-10-30 10:20 1 Strängnäs IBK - Nykvarns IF Svart Malmköpings Sporthall
2021-10-30 10:45 1 Malmköpings IBF/ Flens IBF - Strängnäs IBK Malmköpings Sporthall
2021-10-30 10:45 1 Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd - Strängnäs IBK Röd Malmköpings Sporthall
2021-10-30 11:30 1 Nykvarns IF Vit - Strängnäs IBK Malmköpings Sporthall
2021-10-30 11:30 1 Nykvarns IF Svart - Strängnäs IBK Röd Malmköpings Sporthall
2021-10-30 11:55 1 Malmköpings IBF/ Flens IBF - Nykvarns IF Svart Malmköpings Sporthall
2021-10-30 11:55 1 Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd - Nykvarns IF Vit Malmköpings Sporthall
Omgång 2
2021-11-13 09:30 2 Mesta IBK Svart - Onyx IBS Orange , Robin Högberg Skjulstahallen A
2021-11-13 09:30 2 Mesta IBK Vit - Onyx IBS , Sandra Gustavsson Skjulstahallen A
2021-11-13 09:55 2 IFK Gnesta - Mesta IBK Svart , Robin Högberg Skjulstahallen A
2021-11-13 09:55 2 Telge SIBK - Mesta IBK Vit , Sandra Gustavsson Skjulstahallen A
2021-11-13 10:20 2 Onyx IBS Orange - IFK Gnesta , Robin Högberg Skjulstahallen A
2021-11-13 10:20 2 Onyx IBS - Telge SIBK , Sandra Gustavsson Skjulstahallen A
2021-11-13 10:45 2 Mesta IBK Svart - Onyx IBS , Robin Högberg Skjulstahallen A
2021-11-13 10:45 2 Mesta IBK Vit - Onyx IBS Orange , Sandra Gustavsson Skjulstahallen A
2021-11-13 11:30 2 IFK Gnesta - Onyx IBS , Robin Högberg Skjulstahallen A
2021-11-13 11:30 2 Telge SIBK - Onyx IBS Orange , Sandra Gustavsson Skjulstahallen A
2021-11-13 11:55 2 Mesta IBK Svart - Telge SIBK , Robin Högberg Skjulstahallen A
2021-11-13 11:55 2 Mesta IBK Vit - IFK Gnesta , Sandra Gustavsson Skjulstahallen A
Omgång 3
2021-10-23 09:00 3 Telge SIBK Röd - Hölö-Mörkö IF Blå Tilde Nydalen, Saga Magnusson Västergård Arena A
2021-10-23 09:00 3 Telge SIBK Vit - Hölö-Mörkö IF Maja Westberg, Elsa Jardefalk Västergård Arena A
2021-10-23 09:25 3 Trosa Edanö IBK Svart - Telge SIBK Röd Sofia Nilsson, Ayla Hämäläinen Västergård Arena A
2021-10-23 09:25 3 Trosa Edanö IBK Vit - Telge SIBK Vit Maja Fredriksson, Tyra Gelin Marsh Västergård Arena A
2021-10-23 09:50 3 Hölö-Mörkö IF Blå - Trosa Edanö IBK Svart Elsa Jardefalk, Maja Westberg Västergård Arena A
2021-10-23 09:50 3 Hölö-Mörkö IF - Trosa Edanö IBK Vit Saga Magnusson, Tilde Nydalen Västergård Arena A
2021-10-23 10:15 3 Telge SIBK Röd - Hölö-Mörkö IF Maja Fredriksson, Tyra Gelin Marsh Västergård Arena A
2021-10-23 10:15 3 Telge SIBK Vit - Hölö-Mörkö IF Blå Sofia Nilsson, Ayla Hämäläinen Västergård Arena A
2021-10-23 11:00 3 Trosa Edanö IBK Svart - Hölö-Mörkö IF Maja Westberg, Elsa Jardefalk Västergård Arena A
2021-10-23 11:00 3 Trosa Edanö IBK Vit - Hölö-Mörkö IF Blå Saga Magnusson, Tilde Nydalen Västergård Arena A
2021-10-23 11:25 3 Telge SIBK Röd - Trosa Edanö IBK Vit Ayla Hämäläinen, Sofia Nilsson Västergård Arena A
2021-10-23 11:25 3 Telge SIBK Vit - Trosa Edanö IBK Svart Maja Fredriksson, Tyra Gelin Marsh Västergård Arena A
Omgång 4
2021-12-04 10:30 4 Nykvarns IF Vit - Torshälla IBK , Willy Evertsson Björkestahallen
2021-12-04 10:30 4 Nykvarns IF Svart/vit - IFK Gnesta , Axel Andersen Björkestahallen
2021-12-04 10:55 4 Mesta IBK Svart - Nykvarns IF Vit , Willy Evertsson Björkestahallen
2021-12-04 10:55 4 Mesta IBK Vit - Nykvarns IF Svart/vit , Filip Skoglund Björkestahallen
2021-12-04 11:20 4 Torshälla IBK - Mesta IBK Svart , Axel Andersen Björkestahallen
2021-12-04 11:20 4 IFK Gnesta - Mesta IBK Vit , Filip Skoglund Björkestahallen
2021-12-04 11:55 4 Nykvarns IF Vit - IFK Gnesta , Axel Andersen Björkestahallen
2021-12-04 11:55 4 Nykvarns IF Svart/vit - Torshälla IBK , Willy Evertsson Björkestahallen
2021-12-04 12:40 4 Mesta IBK Svart - IFK Gnesta , Willy Evertsson Björkestahallen
2021-12-04 12:40 4 Mesta IBK Vit - Torshälla IBK , Filip Skoglund Björkestahallen
2021-12-04 13:05 4 Nykvarns IF Vit - Mesta IBK Vit , Filip Skoglund Björkestahallen
2021-12-04 13:05 4 Nykvarns IF Svart/vit - Mesta IBK Svart , Axel Andersen Björkestahallen
Omgång 5
2021-12-19 09:00 5 Trosa Edanö IBK Vit - Nykvarns IF Svart Alice Grafford, Ida Anrell Hedebyhallen
2021-12-19 09:00 5 Trosa Edanö IBK Svart - Nykvarns IF Emilia Brunzell, Ida Bingman Hedebyhallen
2021-12-19 09:25 5 Hölö-Mörkö IF Blå - Trosa Edanö IBK Vit Ida Bingman, Emilia Brunzell Hedebyhallen
2021-12-19 09:25 5 Hölö-Mörkö IF - Trosa Edanö IBK Svart Chris Callin, Alice Grafford Hedebyhallen
2021-12-19 09:50 5 Nykvarns IF Svart - Hölö-Mörkö IF Blå Emilia Brunzell, Ida Bingman Hedebyhallen
2021-12-19 09:50 5 Nykvarns IF - Hölö-Mörkö IF Chris Callin, Ida Anrell Hedebyhallen
2021-12-19 10:15 5 Trosa Edanö IBK Vit - Nykvarns IF Alice Grafford, Ida Anrell Hedebyhallen
2021-12-19 10:15 5 Trosa Edanö IBK Svart - Nykvarns IF Svart Emilia Brunzell, Ida Bingman Hedebyhallen
2021-12-19 11:00 5 Hölö-Mörkö IF Blå - Nykvarns IF Ida Bingman, Emilia Brunzell Hedebyhallen
2021-12-19 11:00 5 Hölö-Mörkö IF - Nykvarns IF Svart Alice Grafford, Chris Callin Hedebyhallen
2021-12-19 11:25 5 Trosa Edanö IBK Vit - Hölö-Mörkö IF Ida Bingman, Emilia Brunzell Hedebyhallen
2021-12-19 11:25 5 Trosa Edanö IBK Svart - Hölö-Mörkö IF Blå Ida Anrell, Chris Callin Hedebyhallen
Omgång 6
2021-12-04 10:30 6 Strängnäs IBK Röd - Onyx IBS Orange , Vilhelm Stegborg Thomas Arena
2021-12-04 10:30 6 Strängnäs IBK - Onyx IBS , Oscar Löving Thomas Arena
2021-12-04 10:55 6 Malmköpings IBF/ Flens IBF - Strängnäs IBK Röd , William Silén Thomas Arena
2021-12-04 10:55 6 Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd - Strängnäs IBK , Oscar Löving Thomas Arena
2021-12-04 11:20 6 Onyx IBS Orange - Malmköpings IBF/ Flens IBF , William Silén Thomas Arena
2021-12-04 11:20 6 Onyx IBS - Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd , Vilhelm Stegborg Thomas Arena
2021-12-04 11:45 6 Strängnäs IBK Röd - Onyx IBS , Vilhelm Stegborg Thomas Arena
2021-12-04 11:45 6 Strängnäs IBK - Onyx IBS Orange , Oscar Löving Thomas Arena
2021-12-04 12:30 6 Malmköpings IBF/ Flens IBF - Onyx IBS , Oscar Löving Thomas Arena
2021-12-04 12:30 6 Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd - Onyx IBS Orange , William Silén Thomas Arena
2021-12-04 12:55 6 Strängnäs IBK Röd - Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd , William Silén Thomas Arena
2021-12-04 12:55 6 Strängnäs IBK - Malmköpings IBF/ Flens IBF , Vilhelm Stegborg Thomas Arena
Omgång 7
2022-01-15 10:00 7 Onyx IBS - Trosa Edanö IBK Svart , Adrian Jonsson Gripenskolan
2022-01-15 10:00 7 Onyx IBS Orange - Trosa Edanö IBK Vit , Jonathan Doyle Andersson Gripenskolan
2022-01-15 10:20 7 Hölö-Mörkö IF Blå - Onyx IBS Isaac Sterner Gripenskolan
2022-01-15 10:20 7 Hölö-Mörkö IF - Onyx IBS Orange , Adrian Jonsson Gripenskolan
2022-01-15 10:40 7 Trosa Edanö IBK Svart - Hölö-Mörkö IF Blå , Jonathan Doyle Andersson Gripenskolan
2022-01-15 10:40 7 Trosa Edanö IBK Vit - Hölö-Mörkö IF , Isaac Sterner Gripenskolan
2022-01-15 11:00 7 Onyx IBS - Trosa Edanö IBK Vit , Adrian Jonsson Gripenskolan
2022-01-15 11:00 7 Onyx IBS Orange - Trosa Edanö IBK Svart , Jonathan Doyle Andersson Gripenskolan
2022-01-15 12:00 7 Hölö-Mörkö IF Blå - Trosa Edanö IBK Vit , Isaac Sterner Gripenskolan
2022-01-15 12:00 7 Hölö-Mörkö IF - Trosa Edanö IBK Svart , Adrian Jonsson Gripenskolan
2022-01-15 12:20 7 Onyx IBS - Hölö-Mörkö IF , Jonathan Doyle Andersson Gripenskolan
2022-01-15 12:20 7 Onyx IBS Orange - Hölö-Mörkö IF Blå , Isaac Sterner Gripenskolan
Omgång 8
2022-01-15 13:00 8 Strängnäs IBK - Telge SIBK Röd Thomas Arena
2022-01-15 13:00 8 Strängnäs IBK Röd - Telge SIBK Vit Thomas Arena
2022-01-15 13:25 8 Nykvarns IF Vit - Strängnäs IBK Thomas Arena
2022-01-15 13:25 8 Nykvarns IF - Strängnäs IBK Röd Thomas Arena
2022-01-15 13:50 8 Telge SIBK Röd - Nykvarns IF Vit Thomas Arena
2022-01-15 13:50 8 Telge SIBK Vit - Nykvarns IF Thomas Arena
2022-01-15 14:15 8 Strängnäs IBK - Telge SIBK Vit Thomas Arena
2022-01-15 14:15 8 Strängnäs IBK Röd - Telge SIBK Röd Thomas Arena
2022-01-15 15:00 8 Nykvarns IF Vit - Telge SIBK Vit Thomas Arena
2022-01-15 15:00 8 Nykvarns IF - Telge SIBK Röd Thomas Arena
2022-01-15 15:25 8 Strängnäs IBK - Nykvarns IF Thomas Arena
2022-01-15 15:25 8 Strängnäs IBK Röd - Nykvarns IF Vit Thomas Arena
Omgång 9
2022-01-15 10:30 9 Nykvarns IF Svart - Torshälla IBK , Ludvig Sveronius Björkestahallen
2022-01-15 10:30 9 Nykvarns IF Svart/vit - Telge SIBK , Viktor Binett Björkestahallen
2022-01-15 11:00 9 Telge SIBK - Nykvarns IF Svart , Filip Skoglund Björkestahallen
2022-01-15 11:00 9 Torshälla IBK - Nykvarns IF Svart/vit , Viktor Binett Björkestahallen
2022-01-15 11:30 9 Nykvarns IF Svart - Torshälla IBK , Viktor Binett Björkestahallen
2022-01-15 11:30 9 Nykvarns IF Svart/vit - Telge SIBK , Ludvig Sveronius Björkestahallen
2022-01-15 12:00 9 Nykvarns IF Svart - Telge SIBK , Filip Skoglund Björkestahallen
2022-01-15 12:00 9 Nykvarns IF Svart/vit - Torshälla IBK , Ej offentliggjord Björkestahallen
Omgång 10
2022-02-05 09:00 10 Telge SIBK Vit - IFK Gnesta Västergård Arena A
2022-02-05 09:00 10 Telge SIBK Röd - Torshälla IBK Västergård Arena A
2022-02-05 09:25 10 Hölö-Mörkö IF Blå - Telge SIBK Vit Västergård Arena A
2022-02-05 09:25 10 Hölö-Mörkö IF - Telge SIBK Röd Västergård Arena A
2022-02-05 09:50 10 IFK Gnesta - Hölö-Mörkö IF Blå Västergård Arena A
2022-02-05 09:50 10 Torshälla IBK - Hölö-Mörkö IF Västergård Arena A
2022-02-05 10:15 10 Telge SIBK Vit - Torshälla IBK Västergård Arena A
2022-02-05 10:15 10 Telge SIBK Röd - IFK Gnesta Västergård Arena A
2022-02-05 11:00 10 Hölö-Mörkö IF Blå - Torshälla IBK Västergård Arena A
2022-02-05 11:00 10 Hölö-Mörkö IF - IFK Gnesta Västergård Arena A
2022-02-05 11:25 10 Telge SIBK Vit - Hölö-Mörkö IF Västergård Arena A
2022-02-05 11:25 10 Telge SIBK Röd - Hölö-Mörkö IF Blå Västergård Arena A
Omgång 11
2022-02-05 10:00 11 Onyx IBS Orange - Mesta IBK Vit Gripenskolan
2022-02-05 10:00 11 Onyx IBS - Mesta IBK Svart Gripenskolan
2022-02-05 10:20 11 Nykvarns IF - Onyx IBS Orange Gripenskolan
2022-02-05 10:20 11 Nykvarns IF Vit - Onyx IBS Gripenskolan
2022-02-05 10:40 11 Mesta IBK Vit - Nykvarns IF Gripenskolan
2022-02-05 11:00 11 Mesta IBK Svart - Nykvarns IF Vit Gripenskolan
2022-02-05 11:00 11 Onyx IBS Orange - Mesta IBK Svart Gripenskolan
2022-02-05 12:00 11 Onyx IBS - Mesta IBK Vit Gripenskolan
2022-02-05 12:00 11 Nykvarns IF - Mesta IBK Svart Gripenskolan
2022-02-05 12:20 11 Nykvarns IF Vit - Mesta IBK Vit Gripenskolan
2022-02-05 12:20 11 Onyx IBS Orange - Nykvarns IF Vit Gripenskolan
2022-02-05 12:40 11 Onyx IBS - Nykvarns IF Gripenskolan
Omgång 12
2022-02-19 09:30 12 Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd - Nykvarns IF Svart , Josef Johancsik Hammarvallen
2022-02-19 09:30 12 Malmköpings IBF/ Flens IBF - Nykvarns IF Svart/vit , Kjell Rolin Hammarvallen
2022-02-19 09:55 12 Trosa Edanö IBK Vit - Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd , Josef Johancsik Hammarvallen
2022-02-19 09:55 12 Trosa Edanö IBK Svart - Malmköpings IBF/ Flens IBF , Kjell Rolin Hammarvallen
2022-02-19 10:20 12 Nykvarns IF Svart - Trosa Edanö IBK Vit , Josef Johancsik Hammarvallen
2022-02-19 10:20 12 Nykvarns IF Svart/vit - Trosa Edanö IBK Svart , Kjell Rolin Hammarvallen
2022-02-19 10:45 12 Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd - Nykvarns IF Svart/vit , Josef Johancsik Hammarvallen
2022-02-19 10:45 12 Malmköpings IBF/ Flens IBF - Nykvarns IF Svart , Kjell Rolin Hammarvallen
2022-02-19 11:30 12 Trosa Edanö IBK Vit - Nykvarns IF Svart/vit , Josef Johancsik Hammarvallen
2022-02-19 11:30 12 Trosa Edanö IBK Svart - Nykvarns IF Svart , Kjell Rolin Hammarvallen
2022-02-19 11:55 12 Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd - Trosa Edanö IBK Svart , Josef Johancsik Hammarvallen
2022-02-19 11:55 12 Malmköpings IBF/ Flens IBF - Trosa Edanö IBK Vit , Kjell Rolin Hammarvallen
Omgång 13
2022-03-26 10:00 13 IFK Gnesta - Strängnäs IBK Röd Nora Johnson, Frida Stenudd Gnesta Sporthall
2022-03-26 10:00 13 Telge SIBK - Strängnäs IBK , Ida Anrell Gnesta Sporthall
2022-03-26 10:25 13 Nykvarns IF Svart/vit - IFK Gnesta Nora Johnson, Ida Anrell Gnesta Sporthall
2022-03-26 10:25 13 Nykvarns IF Svart - Telge SIBK , Frida Stenudd Gnesta Sporthall
2022-03-26 10:50 13 Strängnäs IBK Röd - Nykvarns IF Svart/vit Ida Anrell, Nora Johnson Gnesta Sporthall
2022-03-26 10:50 13 Strängnäs IBK - Nykvarns IF Svart , Frida Stenudd Gnesta Sporthall
2022-03-26 11:15 13 IFK Gnesta - Strängnäs IBK , Ida Anrell Gnesta Sporthall
2022-03-26 11:15 13 Telge SIBK - Strängnäs IBK Röd , Frida Stenudd Gnesta Sporthall
2022-03-26 12:00 13 Nykvarns IF Svart/vit - Strängnäs IBK , Ida Anrell Gnesta Sporthall
2022-03-26 12:00 13 Nykvarns IF Svart - Strängnäs IBK Röd , Frida Stenudd Gnesta Sporthall
2022-03-26 12:25 13 IFK Gnesta - Nykvarns IF Svart , Ida Anrell Gnesta Sporthall
2022-03-26 12:25 13 Telge SIBK - Nykvarns IF Svart/vit , Frida Stenudd Gnesta Sporthall
Omgång 14
2022-03-12 08:30 14 Hölö-Mörkö IF Blå - Malmköpings IBF/ Flens IBF , Sofia Nilsson Hölö Allaktivitetshall
2022-03-12 08:30 14 Hölö-Mörkö IF - Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd , Tilde Nydalen Hölö Allaktivitetshall
2022-03-12 08:55 14 Nykvarns IF Vit - Hölö-Mörkö IF Blå , Tilde Nydalen Hölö Allaktivitetshall
2022-03-12 08:55 14 Nykvarns IF - Hölö-Mörkö IF , Sofia Nilsson Hölö Allaktivitetshall
2022-03-12 09:20 14 Malmköpings IBF/ Flens IBF - Nykvarns IF Vit , Tilde Nydalen Hölö Allaktivitetshall
2022-03-12 09:20 14 Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd - Nykvarns IF , Sofia Nilsson Hölö Allaktivitetshall
2022-03-12 09:45 14 Hölö-Mörkö IF Blå - Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd , Tilde Nydalen Hölö Allaktivitetshall
2022-03-12 09:45 14 Hölö-Mörkö IF - Malmköpings IBF/ Flens IBF , Sofia Nilsson Hölö Allaktivitetshall
2022-03-12 10:30 14 Nykvarns IF Vit - Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd , Tilde Nydalen Hölö Allaktivitetshall
2022-03-12 10:30 14 Nykvarns IF - Malmköpings IBF/ Flens IBF , Sofia Nilsson Hölö Allaktivitetshall
2022-03-12 10:55 14 Hölö-Mörkö IF Blå - Nykvarns IF , Tilde Nydalen Hölö Allaktivitetshall
2022-03-12 10:55 14 Hölö-Mörkö IF - Nykvarns IF Vit , Sofia Nilsson Hölö Allaktivitetshall
Omgång 15
2022-03-20 10:00 15 Torshälla IBK - Mesta IBK Vit Alvin Rahmn, Robin Högberg Skjulstahallen A
2022-03-20 10:00 15 Trosa Edanö IBK Svart - Mesta IBK Svart , Tintin Rönnemark Skjulstahallen A
2022-03-20 10:25 15 Telge SIBK Röd - Torshälla IBK Tintin Rönnemark, Robin Högberg Skjulstahallen A
2022-03-20 10:25 15 Telge SIBK Vit - Trosa Edanö IBK Svart , Alvin Rahmn Skjulstahallen A
2022-03-20 10:50 15 Mesta IBK Vit - Telge SIBK Röd Robin Högberg, Alvin Rahmn Skjulstahallen A
2022-03-20 10:50 15 Mesta IBK Svart - Telge SIBK Vit , Tintin Rönnemark Skjulstahallen A
2022-03-20 11:15 15 Torshälla IBK - Mesta IBK Svart Alvin Rahmn, Robin Högberg Skjulstahallen A
2022-03-20 11:15 15 Trosa Edanö IBK Svart - Mesta IBK Vit , Tintin Rönnemark Skjulstahallen A
2022-03-20 12:00 15 Telge SIBK Röd - Mesta IBK Svart , Robin Högberg Skjulstahallen A
2022-03-20 12:00 15 Telge SIBK Vit - Mesta IBK Vit Alvin Rahmn, Tintin Rönnemark Skjulstahallen A
2022-03-20 12:25 15 Torshälla IBK - Telge SIBK Vit , Tintin Rönnemark Skjulstahallen A
2022-03-20 12:25 15 Trosa Edanö IBK Svart - Telge SIBK Röd , Alvin Rahmn Skjulstahallen A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis