Spelprogram - Pojkar Blå C

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ekbackskyrkans IBK Cecilia Larsson Svart/Svart/Svart
Eskilstuna Nyfors IK Maria Lindqvist linkan_nr2@hotmail.com 0736168794 svart, svart, svart
Hölö-Mörkö IF Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
IFK Gnesta Blå/vit, blå, blå
Malmköpings IBF/ Flens IBF Svart/röd, Svart/Röd H3 och Flicklag), Svart/Röd H3)
Mesta IBK Svart Henrik Olofsson henrikolofsson87@hotmail.com 0736215422 Svart/Svart/Svart
Mesta IBK Vit Henrik Olofsson henrikolofsson87@hotmail.com 0736215422 Svart/Svart/Svart
Nykvarns IF Martin Lampinen martin.lampinen@gmail.com 0736504844 Svart/Svart/Svart
Onyx IBS Orange Thobias Ålund thobias@vintrex.se 070-4827774 Orange/Svart/Svart
Onyx IBS Svart Thobias Ålund thobias@vintrex.se 070-4827774 Orange, Svart, Svart
Strängnäs IBK Vit Röd, Röd, Röd
Telge SIBK Annica Siljeström annica.siljestrom@hotmail.com 0762761981 Röd/Röd/Vita
Telge SIBK Röd Annica Siljeström annica.siljestrom@hotmail.com 0762761981 Röd/Röd/Vita
Trosa Edanö IBK Elis Andersson elis.andersson@nokon.se SVART/SVART/SVART
Trosa Edanö IBK Vit Elis Andersson elis.andersson@nokon.se SVART/SVART/SVART
Vakant plats
Vakant plats 2
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-24 10:00   Uppskj. 1 Ekbackskyrkans IBK - IFK Gnesta Vingåkers Sporthall
2021-10-24 10:45   Uppskj. 1 Vakant plats 2 - Vakant plats Vingåkers Sporthall
2021-10-24 11:30   Uppskj. 1 Ekbackskyrkans IBK - Vakant plats Vingåkers Sporthall
2021-10-24 12:15   Uppskj. 1 IFK Gnesta - Vakant plats 2 Vingåkers Sporthall
2021-10-24 13:00   Uppskj. 1 Vakant plats - IFK Gnesta Vingåkers Sporthall
2021-10-24 13:45   Uppskj. 1 Vakant plats 2 - Ekbackskyrkans IBK Vingåkers Sporthall
Omgång 2
2021-10-24 09:30 2 Eskilstuna Nyfors IK - Mesta IBK Vit Noel Gellerskog, Alvin Rahmn Vilsta Sporthall
2021-10-24 10:15 2 Nykvarns IF - Onyx IBS Orange Alvin Rahmn, Noel Gellerskog Vilsta Sporthall
2021-10-24 11:00 2 Eskilstuna Nyfors IK - Onyx IBS Orange Noel Gellerskog, Alvin Rahmn Vilsta Sporthall
2021-10-24 11:45 2 Mesta IBK Vit - Nykvarns IF Sandra Gustavsson, Johanna Jokinen Vilsta Sporthall
2021-10-24 12:30 2 Onyx IBS Orange - Mesta IBK Vit Sandra Gustavsson, Johanna Jokinen Vilsta Sporthall
2021-10-24 13:15 2 Nykvarns IF - Eskilstuna Nyfors IK Sandra Gustavsson, Johanna Jokinen Vilsta Sporthall
Omgång 3
2021-10-23 09:00 3 Hölö-Mörkö IF - Trosa Edanö IBK Vit Enya Englund, Kerrellos Jamal Hölö Allaktivitetshall
2021-10-23 09:45 3 Telge SIBK Röd - Trosa Edanö IBK Robin Wilson, Kerrellos Jamal Hölö Allaktivitetshall
2021-10-23 10:30 3 Hölö-Mörkö IF - Trosa Edanö IBK Enya Englund, Robin Wilson Hölö Allaktivitetshall
2021-10-23 11:15 3 Trosa Edanö IBK Vit - Telge SIBK Röd Kerrellos Jamal, Enya Englund Hölö Allaktivitetshall
2021-10-23 12:00 3 Trosa Edanö IBK - Trosa Edanö IBK Vit Kerrellos Jamal, Robin Wilson Hölö Allaktivitetshall
2021-10-23 12:45 3 Telge SIBK Röd - Hölö-Mörkö IF Robin Wilson, Enya Englund Hölö Allaktivitetshall
Omgång 4
2021-11-21 10:00 4 IFK Gnesta - Eskilstuna Nyfors IK Clara Bernström, Jennifer Holmberg Gnesta Sporthall
2021-11-21 10:45 4 Hölö-Mörkö IF - Trosa Edanö IBK Vit Frida Stenudd, Evelina Lundgren Gnesta Sporthall
2021-11-21 11:30 4 IFK Gnesta - Trosa Edanö IBK Vit Clara Bernström, Jennifer Holmberg Gnesta Sporthall
2021-11-21 12:15 4 Eskilstuna Nyfors IK - Hölö-Mörkö IF Frida Stenudd, Evelina Lundgren Gnesta Sporthall
2021-11-21 13:00 4 Trosa Edanö IBK Vit - Eskilstuna Nyfors IK Clara Bernström, Jennifer Holmberg Gnesta Sporthall
2021-11-21 13:45 4 Hölö-Mörkö IF - IFK Gnesta Frida Stenudd, Evelina Lundgren Gnesta Sporthall
Omgång 5
2021-11-20 09:30 5 Strängnäs IBK Vit - Mesta IBK Vit Thomas Arena
2021-11-20 10:15 5 Telge SIBK - Ekbackskyrkans IBK Thomas Arena
2021-11-20 11:00 5 Strängnäs IBK Vit - Ekbackskyrkans IBK Thomas Arena
2021-11-20 11:45 5 Mesta IBK Vit - Telge SIBK Thomas Arena
2021-11-20 12:30 5 Ekbackskyrkans IBK - Mesta IBK Vit Thomas Arena
2021-11-20 13:15 5 Telge SIBK - Strängnäs IBK Vit Thomas Arena
Omgång 6
2021-11-20 10:00 6 Mesta IBK Svart - Nykvarns IF Sandra Gustavsson, Kurt-Göran Engfors Skjulstahallen A
2021-11-20 10:45 6 Ekbackskyrkans IBK - Telge SIBK Sandra Gustavsson, Kurt-Göran Engfors Skjulstahallen A
2021-11-20 11:30 6 Mesta IBK Svart - Telge SIBK Sandra Gustavsson, Kurt-Göran Engfors Skjulstahallen A
2021-11-20 12:15 6 Nykvarns IF - Ekbackskyrkans IBK Johanna Jokinen, Sandra Gustavsson Skjulstahallen A
2021-11-20 13:00 6 Telge SIBK - Nykvarns IF Johanna Jokinen, Sandra Gustavsson Skjulstahallen A
2021-11-20 13:45 6 Ekbackskyrkans IBK - Mesta IBK Svart Sandra Gustavsson, Johanna Jokinen Skjulstahallen A
Omgång 7
2021-12-04 10:00 7 Mesta IBK Vit - Hölö-Mörkö IF Lova Broberg, Johanna Jokinen Skjulstahallen A
2021-12-04 10:45 7 Trosa Edanö IBK Vit - Trosa Edanö IBK Johanna Jokinen, Lova Broberg Skjulstahallen A
2021-12-04 11:30 7 Mesta IBK Vit - Trosa Edanö IBK Lova Broberg, Johanna Jokinen Skjulstahallen A
2021-12-04 12:15 7 Hölö-Mörkö IF - Trosa Edanö IBK Vit Lova Broberg, Johanna Jokinen Skjulstahallen A
2021-12-04 13:00 7 Trosa Edanö IBK - Hölö-Mörkö IF Johanna Jokinen, Lova Broberg Skjulstahallen A
2021-12-04 13:45 7 Trosa Edanö IBK Vit - Mesta IBK Vit Lova Broberg, Johanna Jokinen Skjulstahallen A
Omgång 8
2021-12-05 10:30 8 Nykvarns IF - Ekbackskyrkans IBK Maja Westberg, Filip Skoglund Björkestahallen
2021-12-05 11:15 8 Strängnäs IBK Vit - Telge SIBK Saga Magnusson, Filip Skoglund Björkestahallen
2021-12-05 12:00 8 Nykvarns IF - Telge SIBK Saga Magnusson, Maja Westberg Björkestahallen
2021-12-05 12:45 8 Ekbackskyrkans IBK - Strängnäs IBK Vit Maja Westberg, Filip Skoglund Björkestahallen
2021-12-05 13:30 8 Telge SIBK - Ekbackskyrkans IBK Saga Magnusson, Filip Skoglund Björkestahallen
2021-12-05 14:15 8 Strängnäs IBK Vit - Nykvarns IF Saga Magnusson, Maja Westberg Björkestahallen
Omgång 9
2021-12-04 12:45 9 Onyx IBS Orange - Eskilstuna Nyfors IK Vilma Bjärengren, Tuva Dahlgren Gripenskolan
2021-12-04 13:30 9 IFK Gnesta - Onyx IBS Svart Elin Åkerman, Emma Österberg Gripenskolan
2021-12-04 14:15 9 Onyx IBS Orange - Onyx IBS Svart Gripenskolan
2021-12-04 14:15 9 Eskilstuna Nyfors IK - IFK Gnesta Tuva Dahlgren, Vilma Bjärengren Gripenskolan
2021-12-04 15:00 9 Onyx IBS Svart - Eskilstuna Nyfors IK Elin Åkerman, Emma Österberg Gripenskolan
2021-12-04 15:45 9 IFK Gnesta - Onyx IBS Orange Thea Björkborg, Elsie Nikander Gripenskolan
Omgång 10
2022-01-15 08:15 10 Telge SIBK - Eskilstuna Nyfors IK Västergård Arena A
2022-01-15 09:00 10 Mesta IBK Svart - Nykvarns IF Västergård Arena A
2022-01-15 09:45 10 Telge SIBK - Nykvarns IF Västergård Arena A
2022-01-15 10:30 10 Eskilstuna Nyfors IK - Mesta IBK Svart Västergård Arena A
2022-01-15 11:15 10 Nykvarns IF - Eskilstuna Nyfors IK Västergård Arena A
2022-01-15 12:00 10 Mesta IBK Svart - Telge SIBK Västergård Arena A
Omgång 11
2022-01-16 13:00 11 Telge SIBK Röd - Ekbackskyrkans IBK Västergård Arena A
2022-01-16 13:45 11 Hölö-Mörkö IF - IFK Gnesta Västergård Arena A
2022-01-16 14:30 11 Telge SIBK Röd - IFK Gnesta Västergård Arena A
2022-01-16 15:15 11 Ekbackskyrkans IBK - Hölö-Mörkö IF Västergård Arena A
2022-01-16 16:00 11 IFK Gnesta - Ekbackskyrkans IBK Västergård Arena A
2022-01-16 16:45 11 Hölö-Mörkö IF - Telge SIBK Röd Västergård Arena A
Omgång 12
2022-01-23 09:30 12 Trosa Edanö IBK - Strängnäs IBK Vit Hedebyhallen
2022-01-23 10:15 12 Mesta IBK Vit - Trosa Edanö IBK Vit Hedebyhallen
2022-01-23 11:00 12 Trosa Edanö IBK Vit - Strängnäs IBK Vit Hedebyhallen
2022-01-23 11:45 12 Strängnäs IBK Vit - Mesta IBK Vit Hedebyhallen
2022-01-23 12:30 12 Trosa Edanö IBK - Trosa Edanö IBK Vit Hedebyhallen
2022-01-23 13:15 12 Mesta IBK Vit - Trosa Edanö IBK Hedebyhallen
Omgång 13
2022-02-06 09:30 13 Trosa Edanö IBK Vit - Trosa Edanö IBK Lånestahallen
2022-02-06 10:15 13 Telge SIBK Röd - Mesta IBK Vit Lånestahallen
2022-02-06 11:00 13 Trosa Edanö IBK Vit - Mesta IBK Vit Lånestahallen
2022-02-06 11:45 13 Trosa Edanö IBK - Telge SIBK Röd Lånestahallen
2022-02-06 12:30 13 Mesta IBK Vit - Trosa Edanö IBK Lånestahallen
2022-02-06 13:15 13 Telge SIBK Röd - Trosa Edanö IBK Vit Lånestahallen
Omgång 14
2022-02-06 10:00 14 Ekbackskyrkans IBK - Onyx IBS Orange Vingåkers Sporthall
2022-02-06 10:45 14 Strängnäs IBK Vit - Hölö-Mörkö IF Vingåkers Sporthall
2022-02-06 11:30 14 Ekbackskyrkans IBK - Hölö-Mörkö IF Vingåkers Sporthall
2022-02-06 12:15 14 Onyx IBS Orange - Strängnäs IBK Vit Vingåkers Sporthall
2022-02-06 13:00 14 Hölö-Mörkö IF - Onyx IBS Orange Vingåkers Sporthall
2022-02-06 13:45 14 Strängnäs IBK Vit - Ekbackskyrkans IBK Vingåkers Sporthall
Omgång 15
2022-02-13 09:30 15 Eskilstuna Nyfors IK - IFK Gnesta Vilsta Sporthall
2022-02-13 10:15 15 Mesta IBK Svart - Telge SIBK Vilsta Sporthall
2022-02-13 11:00 15 Eskilstuna Nyfors IK - Telge SIBK Vilsta Sporthall
2022-02-13 11:45 15 IFK Gnesta - Mesta IBK Svart Vilsta Sporthall
2022-02-13 12:30 15 Telge SIBK - IFK Gnesta Vilsta Sporthall
2022-02-13 13:15 15 Mesta IBK Svart - Eskilstuna Nyfors IK Vilsta Sporthall
Omgång 16
2022-03-13 08:00 16 Hölö-Mörkö IF - Nykvarns IF Josef Johancsik, Kjell Rolin Hölö Allaktivitetshall
2022-03-13 08:45 16 Telge SIBK - Ekbackskyrkans IBK Kjell Rolin, Josef Johancsik Hölö Allaktivitetshall
2022-03-13 09:30 16 Hölö-Mörkö IF - Ekbackskyrkans IBK Josef Johancsik, Kjell Rolin Hölö Allaktivitetshall
2022-03-13 10:15 16 Nykvarns IF - Telge SIBK Josef Johancsik, Kjell Rolin Hölö Allaktivitetshall
2022-03-13 11:00 16 Ekbackskyrkans IBK - Nykvarns IF Josef Johancsik, Kjell Rolin Hölö Allaktivitetshall
2022-03-13 11:45 16 Telge SIBK - Hölö-Mörkö IF Kjell Rolin, Josef Johancsik Hölö Allaktivitetshall
Omgång 17
2022-03-13 09:30 17 IFK Gnesta - Trosa Edanö IBK Nora Johnson, Evelina Lundgren Gnesta Sporthall
2022-03-13 10:15 17 Trosa Edanö IBK Vit - Onyx IBS Orange Clara Bernström, Frida Stenudd Gnesta Sporthall
2022-03-13 11:00 17 IFK Gnesta - Onyx IBS Orange Evelina Lundgren, Nora Johnson Gnesta Sporthall
2022-03-13 11:45 17 Trosa Edanö IBK - Trosa Edanö IBK Vit Clara Bernström, Frida Stenudd Gnesta Sporthall
2022-03-13 12:30 17 Onyx IBS Orange - Trosa Edanö IBK Nora Johnson, Evelina Lundgren Gnesta Sporthall
2022-03-13 13:15 17 Trosa Edanö IBK Vit - IFK Gnesta Frida Stenudd, Clara Bernström Gnesta Sporthall
Omgång 18
2022-03-19 09:30 18 Strängnäs IBK Vit - Mesta IBK Svart Malmköpings Sporthall
2022-03-19 10:15 18 Eskilstuna Nyfors IK - Telge SIBK Röd Malmköpings Sporthall
2022-03-19 11:00 18 Strängnäs IBK Vit - Telge SIBK Röd Malmköpings Sporthall
2022-03-19 11:45 18 Mesta IBK Svart - Eskilstuna Nyfors IK Malmköpings Sporthall
2022-03-19 12:30 18 Telge SIBK Röd - Mesta IBK Svart Malmköpings Sporthall
2022-03-19 13:15 18 Eskilstuna Nyfors IK - Strängnäs IBK Vit Malmköpings Sporthall
Omgång 19
2022-03-26 10:00 19 Mesta IBK Svart - Eskilstuna Nyfors IK Johanna Jokinen, Sandra Gustavsson Skjulstahallen A
2022-03-26 10:45 19 Ekbackskyrkans IBK - Onyx IBS Orange Johanna Jokinen, Sandra Gustavsson Skjulstahallen A
2022-03-26 11:30 19 Onyx IBS Orange - Mesta IBK Svart Johanna Jokinen, Sandra Gustavsson Skjulstahallen A
2022-03-26 12:15 19 Eskilstuna Nyfors IK - Ekbackskyrkans IBK Sandra Gustavsson, Johanna Jokinen Skjulstahallen A
2022-03-26 13:00 19 Onyx IBS Orange - Eskilstuna Nyfors IK Sandra Gustavsson, Johanna Jokinen Skjulstahallen A
2022-03-26 13:45 19 Mesta IBK Svart - Ekbackskyrkans IBK Sandra Gustavsson, Johanna Jokinen Skjulstahallen A
Omgång 20
2022-04-02 10:00 20 Mesta IBK Vit - IFK Gnesta Lova Broberg, Johanna Jokinen Skjulstahallen A
2022-04-02 10:45 20 Telge SIBK - Hölö-Mörkö IF Lova Broberg, Johanna Jokinen Skjulstahallen A
2022-04-02 11:30 20 Mesta IBK Vit - Hölö-Mörkö IF Lova Broberg, Johanna Jokinen Skjulstahallen A
2022-04-02 12:15 20 IFK Gnesta - Telge SIBK Johanna Jokinen, Lova Broberg Skjulstahallen A
2022-04-02 13:00 20 Hölö-Mörkö IF - IFK Gnesta Lova Broberg, Johanna Jokinen Skjulstahallen A
2022-04-02 13:45 20 Telge SIBK - Mesta IBK Vit Johanna Jokinen, Lova Broberg Skjulstahallen A
Omgång 21
2022-03-27 10:30 21 Nykvarns IF - Trosa Edanö IBK Vit Ludvig Sveronius, Aarre Hietanen Björkestahallen
2022-03-27 11:15 21 Telge SIBK Röd - Trosa Edanö IBK Aarre Hietanen, Ludvig Sveronius Björkestahallen
2022-03-27 12:00 21 Nykvarns IF - Trosa Edanö IBK Ludvig Sveronius, Aarre Hietanen Björkestahallen
2022-03-27 12:45 21 Trosa Edanö IBK Vit - Telge SIBK Röd Aarre Hietanen, Ludvig Sveronius Björkestahallen
2022-03-27 13:30 21 Trosa Edanö IBK - Trosa Edanö IBK Vit , Aarre Hietanen Björkestahallen
2022-03-27 14:15 21 Telge SIBK Röd - Nykvarns IF , Aarre Hietanen Björkestahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis