Spelprogram - Flickor Blå C

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Hölö-Mörkö IF Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Hölö-Mörkö IF Blå Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Nykvarns IF Svart Bengt-Arne Franksson bengtarne.franksson@gmail.com 076-6319997 Svart/Svart/Svart
Nykvarns IF Svart/Vit Bengt-Arne Franksson bengtarne.franksson@gmail.com 076-6319997 Svart/Svart/Svart
Nykvarns IF Vit Madeleine Källström madeleine.kallstrom@live.se 0704052024 Svart/Svart/Svart
Onyx IBS Daniel Karlsson danielpkarlsson@gmail.com 0703-091650 Orange/Svart/Svart
Telge SIBK Lisa Hedh lisa.hedh@gmail.com 0703131566 Röd/Röd/Vita
Trosa Edanö IBK Krister Bergström krister.j.bergstrom@gmail.com 0725305626 SVART/SVART/SVART
Trosa Edanö IBK Svart Krister Bergström krister.j.bergstrom@gmail.com 0725305626 SVART, SVART, SVART
Vakant plats
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-24 10:30 1 Nykvarns IF Svart - Hölö-Mörkö IF Ludvig Sveronius, Filip Skoglund Björkestahallen
2021-10-24 11:15 1 Telge SIBK - Nykvarns IF Vit Filip Skoglund, Ludvig Sveronius Björkestahallen
2021-10-24 12:00 1 Nykvarns IF Svart - Nykvarns IF Vit Ludvig Sveronius, Filip Skoglund Björkestahallen
2021-10-24 12:45 1 Hölö-Mörkö IF - Telge SIBK Filip Skoglund, Filip Paripovic Björkestahallen
2021-10-24 13:30 1 Nykvarns IF Vit - Hölö-Mörkö IF Ludvig Sveronius, Filip Paripovic Björkestahallen
2021-10-24 14:15 1 Telge SIBK - Nykvarns IF Svart Filip Paripovic, Ludvig Sveronius Björkestahallen
Omgång 2
2021-10-23 10:15 2 Onyx IBS - Trosa Edanö IBK Malmköpings Sporthall
2021-10-23 11:45 2 Nykvarns IF Svart/Vit - Onyx IBS Malmköpings Sporthall
2021-10-23 12:30 2 Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF Svart/Vit Malmköpings Sporthall
Omgång 3
2021-11-13 09:00 3 Hölö-Mörkö IF - Hölö-Mörkö IF Blå Chris Callin, William Wester Hölö Allaktivitetshall
2021-11-13 09:45 3 Nykvarns IF Svart - Onyx IBS Chris Callin, William Wester Hölö Allaktivitetshall
2021-11-13 10:30 3 Hölö-Mörkö IF - Onyx IBS Chris Callin, William Wester Hölö Allaktivitetshall
2021-11-13 11:15 3 Hölö-Mörkö IF Blå - Nykvarns IF Svart William Wester, Chris Callin Hölö Allaktivitetshall
2021-11-13 12:00 3 Onyx IBS - Hölö-Mörkö IF Blå Chris Callin, William Wester Hölö Allaktivitetshall
2021-11-13 12:45 3 Nykvarns IF Svart - Hölö-Mörkö IF Chris Callin, William Wester Hölö Allaktivitetshall
Omgång 4
2021-11-14 10:30 4 Nykvarns IF Vit - Telge SIBK Stefan Öberg, Ludvig Sveronius Björkestahallen
2021-11-14 11:15 4 Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF Svart/Vit Johanna Jokinen, Stefan Öberg Björkestahallen
2021-11-14 12:00 4 Nykvarns IF Vit - Nykvarns IF Svart/Vit Stefan Öberg, Ludvig Sveronius Björkestahallen
2021-11-14 12:45 4 Telge SIBK - Trosa Edanö IBK Stefan Öberg, Johanna Jokinen Björkestahallen
2021-11-14 13:30 4 Nykvarns IF Svart/Vit - Telge SIBK Ludvig Sveronius, Johanna Jokinen Björkestahallen
2021-11-14 14:15 4 Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF Vit Ludvig Sveronius, Johanna Jokinen Björkestahallen
Omgång 5
2021-12-19 10:30 5 Nykvarns IF Svart/Vit - Hölö-Mörkö IF Kjell Rolin, Josef Johancsik Björkestahallen
2021-12-19 11:15 5 Hölö-Mörkö IF Blå - Nykvarns IF Vit Josef Johancsik, Kjell Rolin Björkestahallen
2021-12-19 12:00 5 Nykvarns IF Svart/Vit - Nykvarns IF Vit Kjell Rolin, Josef Johancsik Björkestahallen
2021-12-19 12:45 5 Hölö-Mörkö IF - Hölö-Mörkö IF Blå Kjell Rolin, Josef Johancsik Björkestahallen
2021-12-19 13:30 5 Nykvarns IF Vit - Hölö-Mörkö IF Kjell Rolin, Josef Johancsik Björkestahallen
2021-12-19 14:15 5 Hölö-Mörkö IF Blå - Nykvarns IF Svart/Vit Josef Johancsik, Kjell Rolin Björkestahallen
Omgång 6
2021-12-18 09:00 6 Telge SIBK - Nykvarns IF Svart Saga Magnusson, Sofia Nilsson Västergård Arena A
2021-12-18 09:45 6 Onyx IBS - Trosa Edanö IBK Tilde Nydalen, Emma Lunnestad Västergård Arena A
2021-12-18 10:30 6 Telge SIBK - Trosa Edanö IBK Emma Lunnestad, Saga Magnusson Västergård Arena A
2021-12-18 11:15 6 Nykvarns IF Svart - Onyx IBS Sofia Nilsson, Tilde Nydalen Västergård Arena A
2021-12-18 12:00 6 Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF Svart Sofia Nilsson, Saga Magnusson Västergård Arena A
2021-12-18 12:45 6 Onyx IBS - Telge SIBK Saga Magnusson, Tilde Nydalen Västergård Arena A
Omgång 7
2022-01-22 10:00 7 Onyx IBS - Nykvarns IF Vit Breviks Sporthall
2022-01-22 11:30 7 Onyx IBS - Nykvarns IF Svart Breviks Sporthall
2022-01-22 13:00 7 Nykvarns IF Svart - Nykvarns IF Vit Breviks Sporthall
Omgång 8
2022-01-16 09:30 8 Trosa Edanö IBK - Hölö-Mörkö IF Alice Grafford, Tilda Vildelin Hedebyhallen
2022-01-16 10:15 8 Nykvarns IF Svart/Vit - Telge SIBK Tilda Vildelin, Alice Grafford Hedebyhallen
2022-01-16 11:00 8 Trosa Edanö IBK - Telge SIBK Tilda Vildelin, Alice Grafford Hedebyhallen
2022-01-16 11:45 8 Hölö-Mörkö IF - Nykvarns IF Svart/Vit Ida Bingman, Emilia Brunzell Hedebyhallen
2022-01-16 12:30 8 Telge SIBK - Hölö-Mörkö IF Ida Bingman, Emilia Brunzell Hedebyhallen
2022-01-16 13:15 8 Nykvarns IF Svart/Vit - Trosa Edanö IBK Ida Bingman, Emilia Brunzell Hedebyhallen
Omgång 9
2022-02-20 10:30 9 Nykvarns IF Svart - Trosa Edanö IBK Axel Andersen, Filip Skoglund Björkestahallen
2022-02-20 11:15 9 Hölö-Mörkö IF - Nykvarns IF Vit Ludvig Sveronius, Filip Skoglund Björkestahallen
2022-02-20 12:00 9 Nykvarns IF Svart - Nykvarns IF Vit Axel Andersen, Ludvig Sveronius Björkestahallen
2022-02-20 12:45 9 Trosa Edanö IBK - Hölö-Mörkö IF Filip Skoglund, Axel Andersen Björkestahallen
2022-02-20 13:30 9 Nykvarns IF Vit - Trosa Edanö IBK Ludvig Sveronius, Filip Skoglund Björkestahallen
2022-02-20 14:15 9 Hölö-Mörkö IF - Nykvarns IF Svart Ludvig Sveronius, Axel Andersen Björkestahallen
Omgång 10
2022-01-29 10:15 10 Telge SIBK - Onyx IBS Malmköpings Sporthall
2022-01-29 11:45 10 Nykvarns IF Svart/Vit - Telge SIBK Malmköpings Sporthall
2022-01-29 12:30 10 Onyx IBS - Nykvarns IF Svart/Vit Malmköpings Sporthall
Omgång 11
2022-03-13 13:00 11 Hölö-Mörkö IF - Onyx IBS Hanna Olofsson, Tilda Vildelin Hölö Allaktivitetshall
2022-03-13 13:45 11 Nykvarns IF Svart/Vit - Telge SIBK Tilda Vildelin, Hanna Olofsson Hölö Allaktivitetshall
2022-03-13 14:30 11 Hölö-Mörkö IF - Telge SIBK Tilda Vildelin, Hanna Olofsson Hölö Allaktivitetshall
2022-03-13 15:15 11 Onyx IBS - Nykvarns IF Svart/Vit Tilda Vildelin, Hanna Olofsson Hölö Allaktivitetshall
2022-03-13 16:00 11 Telge SIBK - Onyx IBS Tilda Vildelin, Hanna Olofsson Hölö Allaktivitetshall
2022-03-13 16:45 11 Nykvarns IF Svart/Vit - Hölö-Mörkö IF Hanna Olofsson, Tilda Vildelin Hölö Allaktivitetshall
Omgång 12
2022-03-13 12 Nykvarns IF Vit - Nykvarns IF Svart Hedebyhallen
2022-03-13 09:30 12 Trosa Edanö IBK - Trosa Edanö IBK Svart Emilia Brunzell, Tilda Vildelin Hedebyhallen
2022-03-13 10:15 12 Trosa Edanö IBK Svart - Nykvarns IF Vit Tilda Vildelin, Emilia Brunzell Hedebyhallen
2022-03-13 11:00 12 Nykvarns IF Vit - Trosa Edanö IBK Emilia Brunzell, Tilda Vildelin Hedebyhallen
2022-03-13 11:45 12 Nykvarns IF Svart - Trosa Edanö IBK Svart Emilia Brunzell, Chris Callin Hedebyhallen
2022-03-13 12:30 12 Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF Svart Chris Callin, Emilia Brunzell Hedebyhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis