Spelprogram - Herrjunior B

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBC Nordic/Vattjoms IK P04/05 Fredrik Karlsson fredrik.karlsson@innebandy.se 0730432886 Blå, Blå, Svart
Gullänget-Kroksta IBS P06 Annica Cunningham annica@cunningham.nu blå/blå/blå
Jemtland IB/Brunflo FK P04-06 Robert Olofsson robert.olofsson@live.se 070-5804556 Svart/Blå - Svart - Svart
Moälvens IBK P05-06 Robert Svensson robca09@gmail.com 070-327 64 42 Orange/svart/svart
Sundsvall City U P06 Svart Ann-Sofie Söderberg annsod30@gmail.com 070-6543582 orange/svart/svart
Sundsvall FBC U P05 Siv Dahlgren siv_dahlgren@hotmail.com 070-6615922 Svart/Svart/Svart
Örnsköldsvik IBK P06 Röd, Svart, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-16 11:00 1 Moälvens IBK P05-06 - Sundsvall City U P06 Svart 11 - 4 Skyttis Arena 63
2021-10-16 12:30 1 FBC Nordic/Vattjoms IK P04/05 - Örnsköldsvik IBK P06 0 - 5 Skönsbergshallen (Plan B)
2021-11-13 1 Sundsvall FBC U P05 - Gullänget-Kroksta IBS P06 WO (5 - 0) Hagahallen
Omgång 2
2021-10-23 2 Moälvens IBK P05-06 - Gullänget-Kroksta IBS P06 11 - 6 Örnsköldsviks Sporthall
2021-10-23 2 Sundsvall FBC U P05 - Sundsvall City U P06 Svart 14 - 3
2021-10-23 2 FBC Nordic/Vattjoms IK P04/05 - Jemtland IB/Brunflo FK P04-06 4 - 3 Sundsvalls Sporthall-A
Omgång 3
2021-11-14 13:30 3 Sundsvall FBC U P05 - Örnsköldsvik IBK P06 13 - 2 Hagahallen
2021-11-14 13:30 3 FBC Nordic/Vattjoms IK P04/05 - Gullänget-Kroksta IBS P06 5 - 7 Skönsbergshallen
2021-11-14 14:00 3 Moälvens IBK P05-06 - Jemtland IB/Brunflo FK P04-06 18 - 3 Höglandshallen Örnsköldsvik 64
Omgång 4
2021-11-19 4 Sundsvall City U P06 Svart - FBC Nordic/Vattjoms IK P04/05 7 - 1 Höglunda
2021-11-20 4 Örnsköldsvik IBK P06 - Moälvens IBK P05-06 3 - 5 Skyttis Arena
2022-01-15 00:00 4 Jemtland IB/Brunflo FK P04-06 - Sundsvall FBC U P05 4 - 8 Torvallaskolans sporthall
Omgång 5
2021-12-05 11:30 5 Moälvens IBK P05-06 - Sundsvall FBC U P05 6 - 10 Skyttis Arena
2021-12-05 14:00 5 Örnsköldsvik IBK P06 - Jemtland IB/Brunflo FK P04-06 7 - 5 Skyttis Arena
2022-01-23 15:30 5 Sundsvall City U P06 Svart - Gullänget-Kroksta IBS P06 5 - 5 Höglunda
Omgång 6
2021-12-11 6 Sundsvall FBC U P05 - FBC Nordic/Vattjoms IK P04/05 13 - 3
2021-12-11 6 Jemtland IB/Brunflo FK P04-06 - Sundsvall City U P06 Svart 5 - 1 Torvallaskolans sporthall
2021-12-11 6 Gullänget-Kroksta IBS P06 - Örnsköldsvik IBK P06 3 - 4 Skyttis Arena
Omgång 7
2022-01-08 12:15 7 Jemtland IB/Brunflo FK P04-06 - Gullänget-Kroksta IBS P06 2 - 8 Torvallaskolans sporthall
2022-01-09 11:30 7 Moälvens IBK P05-06 - FBC Nordic/Vattjoms IK P04/05 13 - 6 Skyttis Arena
2022-01-09 13:30 7 Sundsvall City U P06 Svart - Örnsköldsvik IBK P06 6 - 7 Höglunda
Omgång 8
2022-01-16 15:30 8 Sundsvall City U P06 Svart - Moälvens IBK P05-06 5 - 13 Höglunda
2022-01-29 14:00 8 Gullänget-Kroksta IBS P06 - Sundsvall FBC U P05 4 - 4 Örnsköldsviks Sporthall
2022-03-04 19:30 8 Örnsköldsvik IBK P06 - FBC Nordic/Vattjoms IK P04/05 14 - 1 Skyttis Arena
Omgång 9
2022-01-30 9 Gullänget-Kroksta IBS P06 - Moälvens IBK P05-06 4 - 5 Skyttis Arena
2022-01-30 9 Sundsvall City U P06 Svart - Sundsvall FBC U P05 4 - 6
2022-03-26 9 Jemtland IB/Brunflo FK P04-06 - FBC Nordic/Vattjoms IK P04/05 5 - 0 Torvallaskolans sporthall
Omgång 10
2022-02-12 14:00 10 Jemtland IB/Brunflo FK P04-06 - Moälvens IBK P05-06 2 - 6 Torvallaskolans sporthall
2022-02-12 15:30 10 Örnsköldsvik IBK P06 - Sundsvall FBC U P05 6 - 5 Skyttis Arena
2022-02-13 13:00 10 Gullänget-Kroksta IBS P06 - FBC Nordic/Vattjoms IK P04/05 11 - 2 Skyttis Arena
Omgång 11
2022-02-19 11 Moälvens IBK P05-06 - Örnsköldsvik IBK P06 6 - 2 Örnsköldsviks Sporthall
2022-02-19 11 Sundsvall FBC U P05 - Jemtland IB/Brunflo FK P04-06 5 - 4
2022-02-19 11 FBC Nordic/Vattjoms IK P04/05 - Sundsvall City U P06 Svart 2 - 7 Höglunda
Omgång 12
2022-03-06 12:00 12 Gullänget-Kroksta IBS P06 - Sundsvall City U P06 Svart 6 - 2 Skyttis Arena
2022-03-06 15:00 12 Sundsvall FBC U P05 - Moälvens IBK P05-06 13 - 10 Sundsvalls Sporthall-A
2022-03-06 15:30 12 Jemtland IB/Brunflo FK P04-06 - Örnsköldsvik IBK P06 7 - 5 Östersunds sporthall
Omgång 13
2022-03-19 13 FBC Nordic/Vattjoms IK P04/05 - Sundsvall FBC U P05 4 - 12 Sundsvalls Sporthall-A
2022-03-19 13 Sundsvall City U P06 Svart - Jemtland IB/Brunflo FK P04-06 8 - 6
2022-03-19 13 Örnsköldsvik IBK P06 - Gullänget-Kroksta IBS P06 2 - 5 Skyttis Arena
Omgång 14
2022-04-03 12:30 14 Gullänget-Kroksta IBS P06 - Jemtland IB/Brunflo FK P04-06 2 - 7 Skyttis Arena
2022-04-03 14:00 14 FBC Nordic/Vattjoms IK P04/05 - Moälvens IBK P05-06 3 - 14 Skönsbergshallen
2022-04-03 15:00 14 Örnsköldsvik IBK P06 - Sundsvall City U P06 Svart 4 - 7 Skyttis Arena

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis