Spelprogram - Juniorallsvenskan H HJ18

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBC Vinga Marcus Erdeös marcus@erdeos.se 070-5355990 Blå/Blå/Orange
Fristads GoIF Micael Svensson msmentalcoaching@gmail.com 0760-247657 Vit/Vit/Blå
Hovslätts IK Stephan Knuthas stephan.knuthas@gmail.com 0709-44 83 09 Röd/Vit/Vit
IBK Göteborg Elias Johannesson elias.johannesson@hotmail.com Svart/Svart/Svart
Jönköpings IK Ungdom Anders Permeklev anders.permeklev@gmail.com 076 - 76 76 283 Röd/Röd/Röd
Landvetter IBK Marcus Båth markusbath@gmail.com Vit/blå-randig/Svart/Svart
Mullsjö AIS Utveckling Patrik Sammemyr mbt@telia.com 076-886 80 81 Blå/Blå/Blå
Mölndals IBF Martin Dahlgren md@cabcon.se 0735013324 Röd/Svart/Svart
Pixbo Wallenstam IBF Catrin Lundgren catrin.lundgren@pixbo.se 0705-287774 Rödvit/Röd/Röda
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-09-25 19:30 1 Mullsjö AIS Utveckling - Fristads GoIF 4 - 7 Nebojsa Stefanovski, Daniel Dimitrovski Nyhemshallen - Mullsjö
2020-09-25 20:15 1 IBK Göteborg - Landvetter IBK 8 - 2 Joakim Jögi, Adnan Tongur Torpahallen
2020-09-27 17:00 1 Jönköpings IK Ungdom - Hovslätts IK 2 - 5 Edo Sabanovic, Anders A Nilsson Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-10-04 17:30 1 Mölndals IBF - Pixbo Wallenstam IBF 3 - 7 Almir Mehmedagic, Pierre Eberhard Berg Aktiviteten A-Hall
Omgång 2
2020-10-01 20:00 2 Landvetter IBK - Mölndals IBF 4 - 4 Carl Flyning, Jesper Dammert Pinntorps Idrottshall 50
2020-10-02 18:45 2 Pixbo Wallenstam IBF - FBC Vinga 18 - 2 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Wallenstamhallen
2020-10-04 12:00 2 Hovslätts IK - Mullsjö AIS Utveckling 7 - 3 Adam Nikolausson, Anders A Nilsson Arenan - Jönköpings Idrottshus 49
2020-10-04 17:30 2 Fristads GoIF - Jönköpings IK Ungdom 1 - 4 Henrik Carlsson, Daniel Dimitrovski Idrottshallen, Viskafors 1
Omgång 3
2020-10-10 11:00 3 Jönköpings IK Ungdom - Mullsjö AIS Utveckling 6 - 2 Johan Ferm, Magnus Widlund Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-10-11 15:00 3 Landvetter IBK - Pixbo Wallenstam IBF 5 - 10 Linda Lindskog, Sandra Lindskog Pinntorps Idrottshall 50
2020-10-11 15:30 3 FBC Vinga - IBK Göteborg 3 - 8 Roger Zahnér, Oscar Skogsberg Hall Of Flame
2020-10-11 19:00 3 Hovslätts IK - Fristads GoIF 6 - 2 Jonny Nilsson, Nicklas Bard Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
Omgång 4
2020-10-23 20:15 4 IBK Göteborg - Hovslätts IK 2 - 6 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Torpahallen
2020-10-24 15:20 4 Mölndals IBF - Jönköpings IK Ungdom 2 - 5 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Aktiviteten A-Hall
2020-10-25 12:30 4 Mullsjö AIS Utveckling - Landvetter IBK 6 - 8 Nebojsa Stefanovski, Daniel Dimitrovski Nyhemshallen - Mullsjö
2020-10-25 17:30 4 Fristads GoIF - FBC Vinga 13 - 3 , Harri Tjäder Idrottshallen, Viskafors 39
Omgång 5
2020-10-31 16:00   Uppskj. 5 Pixbo Wallenstam IBF - Mullsjö AIS Utveckling Uppskj. Wallenstamhallen
2021-02-14 15:00 5 Fristads GoIF - Mölndals IBF Fristadhallen, Fristad
2021-02-14 16:30 5 FBC Vinga - Hovslätts IK Hall Of Flame
2021-02-14 16:30 5 Jönköpings IK Ungdom - IBK Göteborg Arenan - Jönköpings Idrottshus
Omgång 6
2021-02-19 20:15 6 IBK Göteborg - Fristads GoIF Torpahallen
2021-02-20 12:30 6 Mölndals IBF - FBC Vinga Aktiviteten A-Hall
2021-02-20 17:30 6 Hovslätts IK - Pixbo Wallenstam IBF Arenan - Jönköpings Idrottshus
2021-02-21 14:10 6 Landvetter IBK - Jönköpings IK Ungdom Pinntorps Idrottshall
Omgång 7
2020-11-13 18:45   Uppskj. 7 Pixbo Wallenstam IBF - Fristads GoIF Uppskj. Wallenstamhallen
2021-02-27 13:30 7 Mullsjö AIS Utveckling - IBK Göteborg Nyhemshallen - Mullsjö
2021-02-27 17:00 7 Hovslätts IK - Mölndals IBF Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2021-02-28 15:30 7 FBC Vinga - Landvetter IBK Hall Of Flame
Omgång 8
2021-03-05 20:15 8 IBK Göteborg - Mölndals IBF Torpahallen
2021-03-06 18:30 8 Mullsjö AIS Utveckling - FBC Vinga Nyhemshallen - Mullsjö
2021-03-07 10:30 8 Jönköpings IK Ungdom - Pixbo Wallenstam IBF Arenan - Jönköpings Idrottshus
2021-03-07 13:30 8 Landvetter IBK - Hovslätts IK Pinntorps Idrottshall
Omgång 9
2020-11-29 17:00   Uppskj. 9 Pixbo Wallenstam IBF - IBK Göteborg Uppskj. Wallenstamhallen
2021-03-13 14:30 9 Mölndals IBF - Mullsjö AIS Utveckling Aktiviteten A-Hall
2021-03-14 15:30 9 FBC Vinga - Jönköpings IK Ungdom Hall Of Flame
2021-03-14 17:45 9 Fristads GoIF - Landvetter IBK Fristadhallen, Fristad

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis