Spelprogram - SSL - Svenska Superligan Dam

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Endre IF Philip Tiding philip.tiding@endreif.se 0735087690 Gul/Svart/Gul
IBF Falun Magnus Röhnisch magnus.rohnisch70@gmail.com 070-731 64 98 Rosa/Rosa/Rosa
IBK Lund Elit Daniel Heander daniel.heander@ibklund.se 0707-785210 Svart-grön/Svart/Svart
IK Sirius FBC Mikael Ekeberg mikael.ekeberg@buhlergroup.com 070-3955377 BlåSvart/Svart/Svart
Jönköpings IK James Hamrin james.hamrin@gmail.com 0708-665431 Röd/Röd/Röd
KAIS Mora IF Lars-Olov Olsson olsson.lollo@telia.com 070 - 532 45 11 Röd/svart/svart
Karlstad IBF Mathias Engelbrektsson mathias@aktivit.se 0730-890161 Blå/Svart/Svart
Malmö FBC Mikael Jeppsson mikael.jeppsson@malmofbc.se 070-364 51 01 Magenta, magenta, vit
Nacka Wallenstam IBK Jonas Löfven jonas.lofven@gmail.com Vit/svart/vit
Pixbo Wallenstam IBK Lotta Fritzell lotta.fritzell@pixbo.se +46708930137 Rödvit/Röd/Röd
Thorengruppen IBK Christoffer Suominen christoffer.suominen@teamthorengruppen.se 0730288020 Grön/gul Grön/gul Grön/gul
Täby FC IBK Robin Andersson robin.andersson@tabyfc.se 0704121065 Vit/vit/vit
Warberg IC Kent Göransson kent.goransson@warbergic.se 0701-42 83 50 Blå/Blå/Blå
Västerås Rönnby IBK Magnus Eriksson magnus.eriksson@ework.se 0733-82 84 80 Orange/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-09-26 13:00 1 IK Sirius FBC - KAIS Mora IF 5 - 4 e.förl. Mona Franzon, Josefine Hedelind IFU Arena A 49
2020-09-26 13:00 1 Malmö FBC - Karlstad IBF 2 - 3 Kevin Cardell, Klas Sjölin Baltiska Hallen A 50
2020-09-26 13:00 1 Pixbo Wallenstam IBK - Jönköpings IK 6 - 2 Thomas Jonsson, Roger Nilsson Wallenstamhallen 50
2020-09-26 13:00 1 IBF Falun - Thorengruppen IBK 4 - 6 Roger Collin, Henrik Hultin-Öberg Guide Arena 50
2020-09-27 12:30 1 Endre IF - Nacka Wallenstam IBK 6 - 3 Patrik Cullander, Niklas Tollefors ICA Maxi Arena 50
2020-09-27 13:00 1 Västerås Rönnby IBK - Täby FC IBK 6 - 7 e.förl. Jörgen Andersson, Olle Eliasson Mälarenergi Arena A 50
2020-09-27 15:00 1 Warberg IC - IBK Lund Elit 7 - 5 Josefine Hedelind, Kevin Cardell Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen 50
Omgång 2
2020-10-03 13:00 2 Täby FC IBK - IK Sirius FBC 7 - 5 Thomas Jonsson, Roger Nilsson K-Rauta Arena 50
2020-10-03 13:00 2 Karlstad IBF - IBF Falun 4 - 9 Tomas Edstrand, Rickard Olsen Colorama Arena 50
2020-10-03 14:00 2 KAIS Mora IF - Malmö FBC 5 - 2 Patrik Cullander, Niklas Tollefors Idre Fjäll Arena
2020-10-03 14:00 2 Jönköpings IK - Västerås Rönnby IBK 3 - 5 Ludwig Broadhall, Robert Nordin Arenan - Jönköpings Idrottshus 50
2020-10-03 18:00 2 IBK Lund Elit - Endre IF 2 - 5 Kevin Cardell, Klas Sjölin Lerbäckshallen A 50
2020-10-04 16:00 2 Nacka Wallenstam IBK - Warberg IC 1 - 5 Ludwig Broadhall, Robert Nordin Ormingehallen 50
2020-10-04 17:00 2 Thorengruppen IBK - Pixbo Wallenstam IBK 7 - 5 Jörgen Andersson, Olle Eliasson Umeå Energi Arena 50
Omgång 3
2020-10-09 18:30 3 Pixbo Wallenstam IBK - Warberg IC 5 - 4 Thomas Jonsson, Roger Nilsson Wallenstamhallen 50
2020-10-09 18:30 3 KAIS Mora IF - Thorengruppen IBK 5 - 7 Ludwig Broadhall, Robert Nordin Idre Fjäll Arena
2020-10-09 19:00 3 Täby FC IBK - Endre IF 4 - 5 Patrik Cullander, Niklas Tollefors K-Rauta Arena 50
2020-10-09 19:00 3 Västerås Rönnby IBK - Karlstad IBF 5 - 6 e.str. Roger Collin, Henrik Hultin-Öberg Mälarenergi Arena A
2020-10-09 19:00 3 Jönköpings IK - Nacka Wallenstam IBK 5 - 9 Mona Franzon, Josefine Hedelind Arenan - Jönköpings Idrottshus
2020-10-09 19:00 3 IK Sirius FBC - IBF Falun 6 - 1 Olle Eliasson, Jörgen Andersson IFU Arena A 49
2020-10-21 18:30 3 Malmö FBC - IBK Lund Elit 5 - 0 Daniel Hultberg, Jens Staaf Baltiska Hallen A 50
Omgång 4
2020-10-11 12:30 4 Endre IF - Malmö FBC 5 - 4 Jörgen Andersson, Olle Eliasson ICA Maxi Arena 50
2020-10-11 13:00 4 Karlstad IBF - Täby FC IBK 2 - 11 David Berger, Tobias Berger Colorama Arena 50
2020-10-11 13:00 4 Thorengruppen IBK - Jönköpings IK 9 - 3 Patrik Cullander, Niklas Tollefors Umeå Energi Arena 50
2020-10-11 13:00 4 IBK Lund Elit - KAIS Mora IF 2 - 3 Thomas Jonsson, Roger Nilsson Lerbäckshallen A 50
2020-10-11 16:00 4 IBF Falun - Pixbo Wallenstam IBK 1 - 7 Mona Franzon, Josefine Hedelind Guide Arena 50
2020-10-11 16:00 4 Warberg IC - IK Sirius FBC 4 - 5 Rickard Olsen, Tomas Edstrand Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen 50
2020-10-11 17:00 4 Nacka Wallenstam IBK - Västerås Rönnby IBK 2 - 0 Roger Collin, Henrik Hultin-Öberg Ormingehallen 50
Omgång 5
2020-10-17 13:00 5 Karlstad IBF - Endre IF 3 - 9 Ludwig Broadhall, Robert Nordin Colorama Arena
2020-10-17 13:00 5 Västerås Rönnby IBK - Thorengruppen IBK 3 - 4 Patrik Cullander, Niklas Tollefors Mälarenergi Arena A 50
2020-10-17 14:00 5 IK Sirius FBC - IBK Lund Elit 5 - 2 Roger Collin, Henrik Hultin-Öberg IFU Arena A 49
2020-10-17 16:00 5 Nacka Wallenstam IBK - Malmö FBC 5 - 4 e.förl. Thomas Jonsson, Roger Nilsson Ormingehallen 50
2020-10-17 17:00 5 KAIS Mora IF - Pixbo Wallenstam IBK 5 - 4 e.str. Jörgen Andersson, Olle Eliasson Idre Fjäll Arena
2020-10-18 14:00 5 Jönköpings IK - Warberg IC 5 - 4 e.förl. Daniel Hultberg, Jens Staaf Arenan - Jönköpings Idrottshus 50
2020-10-18 15:00 5 Täby FC IBK - IBF Falun 4 - 8 Mona Franzon, Josefine Hedelind K-Rauta Arena 42
Omgång 6
2020-10-24 13:30 6 IBF Falun - Nacka Wallenstam IBK 6 - 3 Jonas Tidsjö, Jakob Westerlund Guide Arena 50
2020-10-24 14:00 6 IK Sirius FBC - Jönköpings IK 6 - 4 Mona Franzon, Josefine Hedelind IFU Arena A 1
2020-10-24 15:00 6 Warberg IC - Karlstad IBF 7 - 1 Kevin Larsson, Jesper Liedberg Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen 50
2020-10-24 16:00 6 Malmö FBC - Täby FC IBK 8 - 5 Kevin Cardell, Klas Sjölin Baltiska Hallen A 50
2020-10-25 12:30 6 Thorengruppen IBK - IBK Lund Elit 7 - 1 Daniel Kölborn, Madelene Westerberg Umeå Energi Arena 50
2020-10-25 13:30 6 Endre IF - KAIS Mora IF 5 - 4 Thomas Jonsson, Roger Nilsson ICA Maxi Arena 50
2020-10-25 16:00 6 Pixbo Wallenstam IBK - Västerås Rönnby IBK 5 - 3 Roger Collin, Henrik Hultin-Öberg Wallenstamhallen 50
Omgång 7
2020-10-31 13:00 7 Malmö FBC - IK Sirius FBC 5 - 6 Ludwig Broadhall, Robert Nordin Baltiska Hallen A 50
2020-10-31 17:00 7 KAIS Mora IF - Warberg IC 6 - 3 Roger Collin, Henrik Hultin-Öberg Idre Fjäll Arena
2020-11-01 12:30 7 Endre IF - IBF Falun 10 - 4 Thomas Jonsson, Roger Nilsson ICA Maxi Arena 300
2020-11-01 13:00 7 Nacka Wallenstam IBK - Thorengruppen IBK 4 - 10 Patrik Cullander, Niklas Tollefors Ormingehallen
2020-11-01 14:30 7 Västerås Rönnby IBK - IBK Lund Elit 7 - 6 e.förl. Jörgen Andersson, Olle Eliasson Mälarenergi Arena A 238
2020-12-11 19:00 7 Pixbo Wallenstam IBK - Karlstad IBF 4 - 3 Patrik Cullander, Niklas Tollefors Wallenstamhallen
2020-12-12 15:00 7 Täby FC IBK - Jönköpings IK 5 - 6 Tomas Edstrand, Rickard Olsen K-Rauta Arena
Omgång 8
2020-11-07 16:00 8 IBF Falun - Västerås Rönnby IBK 3 - 5 Thomas Jonsson, Roger Nilsson Guide Arena 50
2020-11-07 17:00 8 IBK Lund Elit - Nacka Wallenstam IBK 6 - 7 e.str. Patrik Cullander, Niklas Tollefors Lerbäckshallen A 1
2020-11-08 13:00 8 Thorengruppen IBK - Karlstad IBF 9 - 2 Jörgen Andersson, Olle Eliasson Umeå Energi Arena 50
2020-11-08 13:00 8 Pixbo Wallenstam IBK - Malmö FBC 8 - 4 Mona Franzon, Josefine Hedelind Wallenstamhallen
2020-11-08 17:00 8 IK Sirius FBC - Endre IF 7 - 6 Roger Collin, Henrik Hultin-Öberg IFU Arena A 1
2020-11-15 15:00 8 Warberg IC - Täby FC IBK 9 - 6 Mona Franzon, Josefine Hedelind Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2020-12-03 18:30 8 Jönköpings IK - KAIS Mora IF 3 - 7 Kevin Cardell, Klas Sjölin Arenan - Jönköpings Idrottshus
Omgång 9
2020-11-21 12:30 9 Endre IF - Warberg IC 7 - 1 Tomas Edstrand, Rickard Olsen ICA Maxi Arena
2020-11-21 15:00 9 Täby FC IBK - IBK Lund Elit 5 - 8 Ludwig Broadhall, Robert Nordin K-Rauta Arena
2020-11-21 16:00 9 Nacka Wallenstam IBK - Pixbo Wallenstam IBK 4 - 8 Roger Collin, Henrik Hultin-Öberg Ormingehallen
2020-11-21 17:00 9 Malmö FBC - Thorengruppen IBK 3 - 6 Daniel Hultberg, Jens Staaf Baltiska Hallen A 1
2020-11-21 17:00 9 KAIS Mora IF - Karlstad IBF 6 - 3 Jörgen Andersson, Olle Eliasson Idre Fjäll Arena 1
2020-11-22 13:00 9 Jönköpings IK - IBF Falun 9 - 6 Kevin Larsson, Jesper Liedberg Arenan - Jönköpings Idrottshus
2020-12-10 19:00 9 Västerås Rönnby IBK - IK Sirius FBC 5 - 4 e.förl. Thomas Jonsson, Roger Nilsson Mälarenergi Arena A
Omgång 10
2020-11-26 19:00 10 Warberg IC - Malmö FBC 5 - 6 e.str. Simon Broman, Martin Matti Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2020-11-27 18:30 10 Thorengruppen IBK - IK Sirius FBC 8 - 4 Ludwig Broadhall, Robert Nordin Umeå Energi Arena 1
2020-11-27 19:00 10 Nacka Wallenstam IBK - Täby FC IBK 2 - 7 Tony Cederholm, Mathias Damgaard Ormingehallen
2020-11-27 19:00 10 Karlstad IBF - Jönköpings IK 5 - 3 Roger Collin, Roger Nilsson Colorama Arena 1
2020-11-27 19:00 10 IBK Lund Elit - Pixbo Wallenstam IBK 5 - 7 Kevin Cardell, Klas Sjölin Lerbäckshallen A
2020-11-27 19:00 10 IBF Falun - KAIS Mora IF 3 - 7 Jörgen Andersson, Olle Eliasson Guide Arena
2021-01-29 19:00 10 Endre IF - Västerås Rönnby IBK ICA Maxi Arena
Omgång 11
2020-11-29 12:00 11 Pixbo Wallenstam IBK - Endre IF 11 - 5 Kevin Cardell, Klas Sjölin Wallenstamhallen
2020-11-29 13:00 11 Västerås Rönnby IBK - Warberg IC 3 - 4 e.förl. Daniel Larsson, Amir Zilic Mälarenergi Arena A
2020-11-29 13:00 11 IBF Falun - Malmö FBC 3 - 2 Jörgen Andersson, Olle Eliasson Guide Arena
2020-11-29 13:00 11 IK Sirius FBC - Karlstad IBF 6 - 4 Tomas Edstrand, Rickard Olsen IFU Arena A 1
2020-11-29 14:00 11 Jönköpings IK - IBK Lund Elit 8 - 3 Kevin Larsson, Jesper Liedberg Arenan - Jönköpings Idrottshus
2020-11-29 16:00 11 KAIS Mora IF - Nacka Wallenstam IBK 7 - 4 Jonas Tidsjö, Jakob Westerlund Idre Fjäll Arena 1
2020-11-29 16:00 11 Täby FC IBK - Thorengruppen IBK 6 - 5 Patrik Cullander, Niklas Tollefors K-Rauta Arena
Omgång 12
2020-12-05 16:00   Uppskj. 12 IBK Lund Elit - IBF Falun Uppskj. Lerbäckshallen A
2020-12-05 16:00 12 Nacka Wallenstam IBK - Karlstad IBF 1 - 2 Tomas Edstrand, Rickard Olsen Ormingehallen
2020-12-06 12:30 12 Endre IF - Jönköpings IK 8 - 2 Thomas Jonsson, Roger Nilsson ICA Maxi Arena
2020-12-06 13:00 12 Malmö FBC - Västerås Rönnby IBK 2 - 7 Kevin Cardell, Klas Sjölin Baltiska Hallen A
2020-12-06 16:00 12 KAIS Mora IF - Täby FC IBK 5 - 3 Ludwig Broadhall, Robert Nordin Idre Fjäll Arena
2020-12-06 16:00 12 Pixbo Wallenstam IBK - IK Sirius FBC 5 - 8 Patrik Cullander, Niklas Tollefors Wallenstamhallen
2020-12-12 13:00 12 Warberg IC - Thorengruppen IBK 5 - 4 Mona Franzon, Josefine Hedelind Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
Omgång 13
2020-12-18 18:30 13 Thorengruppen IBK - Endre IF 6 - 7 e.förl. Thomas Jonsson, Roger Nilsson Umeå Energi Arena
2020-12-19 13:00 13 IK Sirius FBC - Nacka Wallenstam IBK 6 - 4 Ludwig Broadhall, Robert Nordin IFU Arena A 1
2020-12-19 15:00 13 Karlstad IBF - IBK Lund Elit Inst. Mona Franzon, Josefine Hedelind Colorama Arena
2020-12-19 16:00 13 IBF Falun - Warberg IC 5 - 2 Patrik Cullander, Niklas Tollefors Guide Arena
2021-01-20 19:00 13 Täby FC IBK - Pixbo Wallenstam IBK Kevin Cardell, Klas Sjölin K-Rauta Arena
2021-01-27 19:00 13 Jönköpings IK - Malmö FBC Arenan - Jönköpings Idrottshus
2021-02-10 19:00 13 Västerås Rönnby IBK - KAIS Mora IF Mälarenergi Arena A
Omgång 14
2021-01-03 14:00 14 Jönköpings IK - Pixbo Wallenstam IBK 3 - 7 Mona Franzon, Josefine Hedelind Arenan - Jönköpings Idrottshus
2021-01-05 19:00 14 KAIS Mora IF - IK Sirius FBC 5 - 8 Roger Collin, Henrik Hultin-Öberg Idre Fjäll Arena 1
2021-01-06 13:00 14 Karlstad IBF - Malmö FBC 3 - 4 e.förl. Thomas Jonsson, Roger Nilsson Colorama Arena
2021-01-06 15:00 14 Nacka Wallenstam IBK - Endre IF 3 - 6 Jörgen Andersson, Olle Eliasson Ormingehallen
2021-01-06 15:00 14 Täby FC IBK - Västerås Rönnby IBK 7 - 4 Kevin Cardell, Klas Sjölin K-Rauta Arena 1
2021-01-06 15:00 14 Thorengruppen IBK - IBF Falun 7 - 1 Tony Cederholm, Mathias Damgaard Umeå Energi Arena
2021-01-06 17:00 14 IBK Lund Elit - Warberg IC 6 - 4 Patrik Cullander, Niklas Tollefors Lerbäckshallen A 1
Omgång 15
2020-12-13 13:00 15 Pixbo Wallenstam IBK - Thorengruppen IBK 2 - 3 Tomas Edstrand, Rickard Olsen Wallenstamhallen
2021-01-09 13:00 15 Västerås Rönnby IBK - Jönköpings IK 9 - 2 Kevin Cardell, Klas Sjölin Mälarenergi Arena A
2021-01-09 15:00 15 Warberg IC - Nacka Wallenstam IBK 4 - 3 Mona Franzon, Josefine Hedelind Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2021-01-09 15:00 15 IBF Falun - Karlstad IBF 7 - 5 Tomas Edstrand, Rickard Olsen Guide Arena
2021-01-10 12:30   Uppskj. 15 Endre IF - IBK Lund Elit Uppskj. Roger Collin, Henrik Hultin-Öberg ICA Maxi Arena
2021-01-10 13:00 15 IK Sirius FBC - Täby FC IBK 5 - 6 Kevin Cardell, Klas Sjölin IFU Arena A 1
2021-02-21 15:00 15 Malmö FBC - KAIS Mora IF Baltiska Hallen A
Omgång 16
2021-01-14 19:30 16 IBK Lund Elit - Malmö FBC 0 - 3 Kevin Cardell, Klas Sjölin Lerbäckshallen A 1
2021-01-15 19:00 16 Endre IF - Täby FC IBK 3 - 5 Jonas Tidsjö, Jakob Westerlund ICA Maxi Arena
2021-01-15 19:00 16 Karlstad IBF - Västerås Rönnby IBK 3 - 6 Mona Franzon, Josefine Hedelind Colorama Arena
2021-01-15 19:00 16 Nacka Wallenstam IBK - Jönköpings IK 5 - 3 Roger Collin, Henrik Hultin-Öberg Ormingehallen
2021-01-15 19:00 16 Warberg IC - Pixbo Wallenstam IBK 6 - 7 Daniel Hultberg, Jens Staaf Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2021-01-15 19:00 16 IBF Falun - IK Sirius FBC 3 - 6 Daniel Larsson, Amir Zilic Guide Arena
2021-01-29 18:30 16 Thorengruppen IBK - KAIS Mora IF Umeå Energi Arena
Omgång 17
2021-01-17 11:30 17 KAIS Mora IF - IBK Lund Elit Daniel Larsson, Amir Zilic Idre Fjäll Arena
2021-01-17 12:00 17 Malmö FBC - Endre IF Tomas Edstrand, Rickard Olsen Baltiska Hallen A
2021-01-17 13:00 17 Västerås Rönnby IBK - Nacka Wallenstam IBK Thomas Jonsson, Roger Nilsson Mälarenergi Arena A
2021-01-17 15:30 17 Jönköpings IK - Thorengruppen IBK Kevin Cardell, Klas Sjölin Arenan - Jönköpings Idrottshus
2021-01-17 16:00 17 Täby FC IBK - Karlstad IBF Roger Collin, Henrik Hultin-Öberg K-Rauta Arena
2021-01-17 16:00 17 Pixbo Wallenstam IBK - IBF Falun Mona Franzon, Josefine Hedelind Wallenstamhallen
2021-01-17 17:00 17 IK Sirius FBC - Warberg IC Jörgen Andersson, Olle Eliasson IFU Arena A
Omgång 18
2021-01-23 13:00 18 Malmö FBC - Nacka Wallenstam IBK Baltiska Hallen A
2021-01-23 13:30 18 IBF Falun - Täby FC IBK Guide Arena
2021-01-23 15:00 18 Warberg IC - Jönköpings IK Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2021-01-23 16:00 18 IBK Lund Elit - IK Sirius FBC Lerbäckshallen A
2021-01-24 12:30 18 Endre IF - Karlstad IBF ICA Maxi Arena
2021-01-24 13:00 18 Thorengruppen IBK - Västerås Rönnby IBK Umeå Energi Arena
2021-01-24 16:00 18 Pixbo Wallenstam IBK - KAIS Mora IF Wallenstamhallen
Omgång 19
2021-01-30 13:00 19 Karlstad IBF - Warberg IC Colorama Arena
2021-01-30 14:00 19 Jönköpings IK - IK Sirius FBC Arenan - Jönköpings Idrottshus
2021-01-30 15:00 19 Täby FC IBK - Malmö FBC K-Rauta Arena
2021-01-31 12:00 19 KAIS Mora IF - Endre IF Idre Fjäll Arena
2021-01-31 16:00 19 Nacka Wallenstam IBK - IBF Falun Ormingehallen
2021-01-31 16:00 19 Västerås Rönnby IBK - Pixbo Wallenstam IBK Mälarenergi Arena A
2021-01-31 18:00 19 IBK Lund Elit - Thorengruppen IBK Lerbäckshallen A
Omgång 20
2021-02-13 13:00 20 Thorengruppen IBK - Nacka Wallenstam IBK Umeå Energi Arena
2021-02-13 14:00 20 Jönköpings IK - Täby FC IBK Arenan - Jönköpings Idrottshus
2021-02-13 15:00 20 Warberg IC - KAIS Mora IF Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2021-02-13 16:00 20 IBK Lund Elit - Västerås Rönnby IBK Lerbäckshallen A
2021-02-13 16:00 20 IBF Falun - Endre IF Guide Arena
2021-02-14 13:30 20 Karlstad IBF - Pixbo Wallenstam IBK Colorama Arena
2021-02-14 17:00 20 IK Sirius FBC - Malmö FBC IFU Arena A
Omgång 21
2021-02-19 19:00 21 Malmö FBC - Pixbo Wallenstam IBK Baltiska Hallen A
2021-02-20 13:00 21 Västerås Rönnby IBK - IBF Falun Mälarenergi Arena A
2021-02-20 14:00 21 Nacka Wallenstam IBK - IBK Lund Elit Ormingehallen
2021-02-20 15:00 21 Karlstad IBF - Thorengruppen IBK Colorama Arena
2021-02-20 15:00 21 Täby FC IBK - Warberg IC K-Rauta Arena
2021-02-20 16:00 21 KAIS Mora IF - Jönköpings IK Idre Fjäll Arena
2021-02-21 12:30 21 Endre IF - IK Sirius FBC ICA Maxi Arena
Omgång 22
2021-02-26 19:00 22 IK Sirius FBC - Västerås Rönnby IBK IFU Arena A
2021-02-27 13:00 22 Karlstad IBF - KAIS Mora IF Colorama Arena
2021-02-27 14:00 22 Warberg IC - Endre IF Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2021-02-27 16:00 22 Thorengruppen IBK - Malmö FBC Umeå Energi Arena
2021-02-27 16:00 22 IBF Falun - Jönköpings IK Guide Arena
2021-02-27 16:00 22 IBK Lund Elit - Täby FC IBK Lerbäckshallen A
2021-02-27 16:00 22 Pixbo Wallenstam IBK - Nacka Wallenstam IBK Wallenstamhallen
Omgång 23
2021-03-02 19:00 23 KAIS Mora IF - IBF Falun Idre Fjäll Arena
2021-03-04 19:00 23 Täby FC IBK - Nacka Wallenstam IBK K-Rauta Arena
2021-03-05 18:30 23 Pixbo Wallenstam IBK - IBK Lund Elit Wallenstamhallen
2021-03-05 19:00 23 Jönköpings IK - Karlstad IBF Arenan - Jönköpings Idrottshus
2021-03-05 19:00 23 Malmö FBC - Warberg IC Baltiska Hallen A
2021-03-05 19:00 23 IK Sirius FBC - Thorengruppen IBK IFU Arena A
2021-03-05 19:30 23 Västerås Rönnby IBK - Endre IF Mälarenergi Arena A
Omgång 24
2021-03-07 12:30 24 Endre IF - Pixbo Wallenstam IBK ICA Maxi Arena
2021-03-07 13:00 24 Malmö FBC - IBF Falun Baltiska Hallen A
2021-03-07 13:00 24 Karlstad IBF - IK Sirius FBC Colorama Arena
2021-03-07 14:00 24 Thorengruppen IBK - Täby FC IBK Umeå Energi Arena
2021-03-07 16:00 24 Warberg IC - Västerås Rönnby IBK Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2021-03-07 16:00 24 IBK Lund Elit - Jönköpings IK Lerbäckshallen A
2021-03-07 16:00 24 Nacka Wallenstam IBK - KAIS Mora IF Ormingehallen
Omgång 25
2021-03-13 12:00 25 Jönköpings IK - Endre IF Arenan - Jönköpings Idrottshus
2021-03-13 13:00 25 Västerås Rönnby IBK - Malmö FBC Mälarenergi Arena A
2021-03-13 13:00 25 IBF Falun - IBK Lund Elit Guide Arena
2021-03-13 15:00 25 Karlstad IBF - Nacka Wallenstam IBK Colorama Arena
2021-03-14 16:00 25 Thorengruppen IBK - Warberg IC Umeå Energi Arena
2021-03-14 16:00 25 Täby FC IBK - KAIS Mora IF K-Rauta Arena
2021-03-14 17:00 25 IK Sirius FBC - Pixbo Wallenstam IBK IFU Arena A
Omgång 26
2021-03-20 15:00 26 Endre IF - Thorengruppen IBK ICA Maxi Arena
2021-03-20 15:00 26 Malmö FBC - Jönköpings IK Baltiska Hallen A
2021-03-20 15:00 26 KAIS Mora IF - Västerås Rönnby IBK Idre Fjäll Arena
2021-03-20 15:00 26 Warberg IC - IBF Falun Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2021-03-20 15:00 26 Pixbo Wallenstam IBK - Täby FC IBK Wallenstamhallen
2021-03-20 15:00 26 IBK Lund Elit - Karlstad IBF Lerbäckshallen A
2021-03-20 15:00 26 Nacka Wallenstam IBK - IK Sirius FBC Ormingehallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis