Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bergs IK Patrick Liedberg packe6@hotmail.com 0709-233837 Gul/svart/svart
CL98IC Mattias Borén mattias.boren@yahoo.com 0708-499445 blå/blå/blå
Craftstadens IBK Oskarshamn Stefan Johansson stefan.b.johansson@oskarshamn.se 0702541511 röd/röd/vit
FBC Kalmarsund Ungdom Charlie Karlsson karlsson_charlie@hotmail.com 076-1108043 blå,blå,blå
FBC Nyköping Martin Svensson martin.svensson@fbcnykoping.se 070-4534026 Grön, svart, svart
Hovshaga AIF Christoffer Tiderman Björksund stoffe_tiderman@hotmail.com 0730-506778 blått/blått/blått
Hovslätts IK Emanuel Ambré emanuel.ambre@outlook.com 0761-862545 röd/vit/vit
Ledberg IBF Fredrik Hemmingberg fredrik.hemmingberg@gmail.com 0733-142059 Grön/vit/vit
Linköping FBC Svart, Svart, Svart
Solfjäderstaden IBK Jens Johansson jens.johansson@sandbackens.se 076-000 26 72 Röd/Röd/Svart
Vimmerby IBK Michael Elmér fladervagen7@outlook.com 072-7340519 Svart-svart-svart
Växjö IBK U Edvard Wiberg edvard.wiberg@vaxjovipers.se 0738135146 Blå/Blå/Blå

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis