Spelprogram - Herrar Division 4 Västra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Billingsfors IBK Glenn Eriksson glenn.b.eriksson@gmail.com 0722-008873 Svart/Svart/Svart
BK Vålberg Thobias Ohlsson Thobias.ohlsson@icloud.com 070-666 82 23 Röd/svart/röd
Grums IBK U Niclas Melander 070-214 17 24 Orange/Svart/Svart
Karlstads IBK Mikael Tjus mikael_tjus@hotmail.com 0738457011 Blå/Svart/Blå
Mangskog SK Martin Johansson martin_p95@hotmail.com 076- 8247319 Röd/Vit/Röd
Nordmarkens IBF U Markus Göransson-Grahn 0730275864 Svart/Svart/Svart
Skattkärrs IK U Daniel Axelsson axelsson22@hotmail.com 070-2844410 Blå/Blå/Blå
Vargåna Ullerud IF Lars Olsson lwmb@live.se 0720143376 Svart, Vit, Svart
Åmåls IBK U Mikael Schützer mikael.schytzer@telia.com 0703487700 orange/svart/orange
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-09 19:30 1 Vargåna Ullerud IF - Grums IBK U 7 - 6 Grossbolshallen 49
2020-10-09 20:00 1 Billingsfors IBK - Karlstads IBK 21 - 5 Billingsfors Bollhall 50
2020-10-10 13:15 1 BK Vålberg - Mangskog SK 9 - 5 Klubbhuset Arena
Omgång 2
2020-10-16 19:45 2 Karlstads IBK - Nordmarkens IBF U 11 - 3 Stavdal Hyrcity Arena
2020-10-17 17:30 2 Mangskog SK - Billingsfors IBK 3 - 11 Strandhallen
2020-10-18 16:45 2 Åmåls IBK U - Skattkärrs IK U 3 - 14 Karlbergshallen Åmål 31
2020-10-29 19:45 2 Grums IBK U - BK Vålberg 6 - 7 e.förl. Grums Sporthall 50
Omgång 3
2020-10-23 19:30 3 Billingsfors IBK - Grums IBK U 8 - 3 Billingsfors Bollhall 50
2020-10-23 19:30 3 Vargåna Ullerud IF - Åmåls IBK U 6 - 10 Grossbolshallen
2020-10-23 19:45 3 Karlstads IBK - Mangskog SK 7 - 8 e.förl. Stavdal Hyrcity Arena
2020-10-24 12:30 3 Nordmarkens IBF U - Skattkärrs IK U 2 - 11 Årjängs Sporthall A 30
Omgång 4
2020-10-30 19:30 4 Nordmarkens IBF U - Grums IBK U 6 - 12 Årjängs Sporthall A
2020-11-01 18:00 4 Skattkärrs IK U - Mangskog SK 14 - 6 Colorama Arena
2020-11-06 19:45 4 BK Vålberg - Karlstads IBK 9 - 7 Stavdal Hyrcity Arena
Omgång 5
2020-11-08 15:00 5 Mangskog SK - Vargåna Ullerud IF 8 - 7 Strandhallen
2020-11-08 16:00 5 Grums IBK U - Skattkärrs IK U 3 - 8 Grums Sporthall 33

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis