Spelprogram - Damer Division 2

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
BKI Sunnanå U Kristina Olsson cina.17@hotmail.com 0703-24 92 52 GUL/SVART/SVART
Degerfors IBK Peter Persson peter.persson@tele2.com 0739-880890 Röd, Svart, Svart
Edebäck IBF My Melin mymelin93@gmail.com 073-7084421 Vit/blå/vit
Filipstad IBK Daniel Johansson danielj79@live.se 073-9655907 Svart/svart/svart
Grums IBK Lina Sundquist linasundquist@hotmail.com 073-049 90 30 Orange/Svart/Svart
GS 86 AIF U Robert Glans 0706229887 Rosa/Svart/Svart
Hultsberg/Björkås IBF Malin Tedenrud malintedenrud@hotmail.com 0707 29 88 15 Svart/ svart/ vit
Munkfors IBK U Melker Tiderman melker.tiderman@telia.com 070-230 91 66 Orange/Svart/Svart
Skoghalls IBK Utveckling Sofia Carlsson sofia.carlsson@innebandy.se 070-210 41 16 Blå/Blå/Blå
Åmotfors IF Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-02 19:30 1 Skoghalls IBK Utveckling - GS 86 AIF U 4 - 5 Hammarö Arena 40
2020-10-04 13:30 1 Munkfors IBK U - Åmotfors IF 8 - 11 Munkfors Arena
2020-10-04 14:00 1 Hultsberg/Björkås IBF - Filipstad IBK 3 - 7 Colorama Arena 40
2020-10-04 15:00 1 Degerfors IBK - Edebäck IBF 2 - 1 Stora Vallahallen
2020-11-01 18:15 1 BKI Sunnanå U - Grums IBK 1 - 5 ECG Arena 50
Omgång 2
2020-10-09 19:30 2 Filipstad IBK - Munkfors IBK U 15 - 1 Spångbergshallen
2020-10-09 19:30 2 Åmotfors IF - Skoghalls IBK Utveckling 0 - 7 Gärdeshallen 40
2020-10-09 19:30 2 GS 86 AIF U - BKI Sunnanå U 5 - 3 Forshaga Sporthall 25
2020-10-09 19:45 2 Grums IBK - Degerfors IBK 4 - 5 Grums Sporthall 50
2020-10-10 14:00 2 Edebäck IBF - Hultsberg/Björkås IBF 6 - 4 Ekshärads Sporthall 50
Omgång 3
2020-10-16 19:30 3 Skoghalls IBK Utveckling - Filipstad IBK 2 - 10 Hammarö Arena 49
2020-10-17 15:00 3 Degerfors IBK - GS 86 AIF U 2 - 5 Stora Vallahallen
2020-10-17 17:00 3 BKI Sunnanå U - Åmotfors IF 7 - 4 ECG Arena
2020-10-17 18:00 3 Hultsberg/Björkås IBF - Munkfors IBK U 7 - 1 Colorama Arena
Omgång 4
2020-10-23 19:30 4 BKI Sunnanå U - Edebäck IBF 1 - 3 ECG Arena 50
2020-10-25 13:30 4 Munkfors IBK U - Grums IBK 3 - 13 Munkfors Arena 25
2020-10-25 15:30 4 Filipstad IBK - Åmotfors IF 8 - 3 Spångbergshallen 40
2020-10-25 17:00 4 Hultsberg/Björkås IBF - GS 86 AIF U 4 - 9 Colorama Arena
Omgång 5
2020-11-06 19:30 5 Åmotfors IF - Hultsberg/Björkås IBF 2 - 11 Gärdeshallen
2020-11-06 19:30 5 GS 86 AIF U - Munkfors IBK U 5 - 4 Forshaga Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis