Tabell | Totalt | Hemma | Borta | |||||||||||||||||||||
Plac. | Lag | S | V | O | F | GM-IM | D | P | S | V | O | F | GM-IM | D | P | S | V | O | F | GM-IM | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
||||||||||||||||||||||||
0. | Envikens IF Pojkar Röd Div 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
0. | IBF Borlänge P09 Röd Div1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
0. | IBF Falun Ungdom och Barn P09-10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
0. | IBF Gagnef P09 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
0. | IBF Hedemora P 09 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
0. | IBF Ludvika P-07/ 08 Röd 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
0. | KAIS Mora UIF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
0. | KFUM Falun P09 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
0. | LI20 IBF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
0. | Vakant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
0. | Samuelsdals IF P-09 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
0. | Sundborns GOIF Pojkar Röd div 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 |
Kommande matcher | ||
Tid | Match | Arena |
---|---|---|
|
||
2024-10-06 | Envikens IF Pojkar Röd Div 1 - Vakant | Envikens Sporthall |
2024-10-06 | IBF Borlänge P09 Röd Div1 - IBF Gagnef P09 | Maserhallen |
2024-10-06 | IBF Falun Ungdom och Barn P09-10 - IBF Hedemora P 09 | Guide Arena 1 |
2024-10-06 | Sundborns GOIF Pojkar Röd div 1 - LI20 IBF | Envikens Sporthall |
2024-10-06 | Samuelsdals IF P-09 - KAIS Mora UIF | Lugnets Sporthall |
2024-10-06 | IBF Ludvika P-07/08 Röd 1 - KFUM Falun P09 | Lorensbergaskolan |
2024-10-13 | IBF Gagnef P09 - Envikens IF Pojkar Röd Div 1 | Mockfjärds Sporthall |
2024-10-13 | IBF Hedemora P 09 - Vakant | Vasahallen |
2024-10-13 | LI20 IBF - IBF Borlänge P09 Röd Div1 | Leksandshallen A |
2024-10-13 | KAIS Mora UIF - IBF Falun Ungdom och Barn P09-10 | Idre Fjäll Arena |
2024-10-13 | KFUM Falun P09 - Sundborns GOIF Pojkar Röd div 1 | Lugnet C |
2024-10-13 | IBF Ludvika P-07/08 Röd 1 - Samuelsdals IF P-09 | Lorensbergaskolan |
Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis