Tabell | Totalt | Hemma | Borta | |||||||||||||||||||||
Plac. | Lag | S | V | O (SDV) | F | GM-IM | D | P | S | V | O (SDV) | F | GM-IM | D | P | S | V | O (SDV) | F | GM-IM | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
||||||||||||||||||||||||
0. | Alfta IBK P07-08-09 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
0. | Gävle GIK HJ16 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
0. | IBF Borlänge 16 GUD | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
0. | IBF Falun Utveckling P16 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
0. | IBK Njutånger Innebandy P16 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
0. | IBK Runsten P08 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
0. | Samuelsdals IF P-09 GUD | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
0. | Sandvikens AIK P16 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
0. | Sundsvall FBC Ungdom P09 Väst | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
0. | Söderhamns IBF Pojkar 2007/ 2008 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
0. | Timrå IBC HJ17 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
0. | Valbo AIF U16 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 |
Kommande matcher | ||
Tid | Match | Arena |
---|---|---|
|
||
2024-10-06 | Alfta IBK P07-08-09 - IBF Borlänge 16 GUD | Alfta Sporthall |
2024-10-06 | Gävle GIK HJ16 - Timrå IBC HJ17 | Alfahallen - Gavlehov |
2024-10-06 | Samuelsdals IF P-09 GUD - Söderhamns IBF Pojkar 2007/2008 | Lugnets Sporthall |
2024-10-06 | IBF Falun Utveckling P16 - Sundsvall FBC Ungdom P09 Väst | Guide Arena 1 |
2024-10-06 | IBK Njutånger Innebandy P16 - Sandvikens AIK P16 | Movallen Iggesund |
2024-10-06 | IBK Runsten P08 - Valbo AIF U16 | Nynäshallen |
2024-10-13 | Timrå IBC HJ17 - Alfta IBK P07-08-09 | Timrå Sporthall |
2024-10-13 | Söderhamns IBF Pojkar 2007/2008 - IBF Borlänge 16 GUD | Bergviks Idrottshall |
2024-10-13 | Sundsvall FBC Ungdom P09 Väst - Gävle GIK HJ16 | |
2024-10-13 | Sandvikens AIK P16 - Samuelsdals IF P-09 GUD | Ferrum Arena |
2024-10-13 | Valbo AIF U16 - IBF Falun Utveckling P16 | Valbo Sportcentrum |
2024-10-13 | IBK Runsten P08 - IBK Njutånger Innebandy P16 | Nynäshallen |
Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis