Sök
 
Foto: Mats Olofsson/Råsunda IS/Björn Sandberg
Dam1an

Sverigeligan vecka 7: Dam1an

Ta reda på vilken plats du har i poängligan bland Sveriges 1863 spelare som spelat minst fem matcher och gjort minst ett poäng i Dam1an denna säsong.

Det finns 124 Dam1an-lag denna säsong och totalt har 2987(+151 från förra veckan) spelare spelat en match. Av dem har 2235(+67) spelat minst fem matcher vilket är ett kriterie för att platsa på listan nedan och av dem har 1863(+67) spelare gjort minst ett poäng. Nedan har vi samlat ihop alla dem till en gemensam poängliga för alla Sveriges Dam1an-spelare baserat på poängsnitt. Använd din webbläsares sökfunktion för att hitta ditt namn och se vilken plats du har på Sverigelistan.

Sverigeligan - Dam1an

Placering-Namn-Lag-Matcher-Mål-Ass-Poäng-Snitt

1 Sara Anteryd Fagerhult Habo IBK

14 − 39 − 58 − 97 − 6,93

2 Amanda Ingvarsson Fagerhult Habo IBK
14 − 26 − 36 − 62 − 4,43

3 Johanna Chalverat Råsunda IS
14 − 36 − 17 − 53 − 3,79

4 Rebecca Mårtensson IBK Landskrona
18 − 26 − 33 − 59 − 3,28

5 Marie Häggström Obbola IK
15 − 20 − 27 − 47 − 3,13

6 Malin Gustafsson Svärtinge SK
11 − 19 − 15 − 34 − 3,09

7 Sara Fernberg Svärtinge SK
9 − 9 − 18 − 27 − 3,00

8 Felicia Andersson Partille IBS D1
17 − 27 − 23 − 50 − 2,94

9 Isabell Larsson Umeå Västra IF
16 − 28 − 19 − 47 − 2,94

10 Agnes Sälgström IBF Borlänge

14 − 28 − 12 − 40 − 2,86


11 Sofia Ninnes Sävar IK
14 − 26 − 13 − 39 − 2,79

12 Angelica Högberg FBC Katrineholm
11 − 17 − 13 − 30 − 2,73

13 Denise Nordqvist Tyresö Trollbäcken IBK
18 − 29 − 20 − 49 − 2,72

14 Lisa Berglund IBK Boden D1
7 − 12 − 7 − 19 − 2,71

15 Susanna Norman Obbola IK
17 − 31 − 15 − 46 − 2,71

16 Julia Tjäder FBC Lerum D1
13 − 22 − 13 − 35 − 2,69

17 Malin Eriksson Gävle GIK
12 − 24 − 8 − 32 − 2,67

18 Linnea Stenqvist KAIS Mora UIF
13 − 18 − 16 − 34 − 2,62

19 Nova Ekedal Örnsköldsvik IBF
13 − 21 − 13 − 34 − 2,62

20 Caroline Nilsson Falkenbergs IBK
5 − 7 − 6 − 13 − 2,60

21 Jessica Ljungqvist Fristads GoIF
12 − 10 − 21 − 31 − 2,58

22 Josefine Nilsson IBF Linköping U-lag
7 − 11 − 7 − 18 − 2,57

23 Evelina Tornéus Pajala IF D1
7 − 8 − 10 − 18 − 2,57

24 Klara Brandt Fagerhult Habo IBK
14 − 29 − 7 − 36 − 2,57

25 Alexandra Rysell Johansson Fristads GoIF
14 − 21 − 15 − 36 − 2,57

26 Maja Blom Klockarbergets BK
11 − 15 − 13 − 28 − 2,55

27 Moa Österström FBC Karlskrona
13 − 20 − 13 − 33 − 2,54

28 Matilda Henriksson Västerås IBS
13 − 23 − 10 − 33 − 2,54

29 Frida Eriksson Gävle GIK
17 − 13 − 30 − 43 − 2,53

30 Ebba Sporrong Floda IBK D1
17 − 22 − 21 − 43 − 2,53

31 Felicia Höglund Sundsvalls IBF 2
6 − 8 − 7 − 15 − 2,50

32 Malin Roos Jemtland Innebandy
12 − 20 − 10 − 30 − 2,50

33 Anna Lindell IK Stanstad
18 − 26 − 19 − 45 − 2,50

34 Sandra Linder Umeå Västra IF
13 − 16 − 16 − 32 − 2,46

35 Caroline Nordqvist Skattkärrs IK
11 − 14 − 13 − 27 − 2,45

36 Annie Ehlin IBK Luleå D1
9 − 10 − 12 − 22 − 2,44

37 Linda Englund Tyresö Trollbäcken IBK
16 − 26 − 13 − 39 − 2,44

38 Emma-Helena Gustafsson Haparanda AIK D1
7 − 8 − 9 − 17 − 2,43

39 Sofia Haglund Svärtinge SK
15 − 24 − 12 − 36 − 2,40

40 Esmeralda Tällö FBC Katrineholm
13 − 16 − 15 − 31 − 2,38

41 Caroline J Svonni Pajala IF D1
8 − 9 − 10 − 19 − 2,38

42 Emelie Emilsson Fagerhult Habo IBK
9 − 12 − 9 − 21 − 2,33

43 Melina Sundström Hudik/Björkberg IBK
9 − 11 − 10 − 21 − 2,33

44 Linnea Brolin Hudik/Björkberg IBK
12 − 16 − 12 − 28 − 2,33

45 Cecilia Eriksson Svärtinge SK
13 − 18 − 12 − 30 − 2,31

46 Maja Medelberg Klockarbergets BK
7 − 7 − 9 − 16 − 2,29

47 Michelle Friberg Söderhamns IBF
7 − 6 − 10 − 16 − 2,29

48 Ida Petrén-Lantz Huddinge IBS
14 − 26 − 6 − 32 − 2,29

49 Sophie Randau Östra SK
12 − 18 − 9 − 27 − 2,25

50 Hanna Idborg Floda IBK D1
17 − 23 − 15 − 38 − 2,24

51 Elin Lundblad Floda IBK D1
17 − 18 − 20 − 38 − 2,24

52 Linda Zetterling Craftstadens IBK Oskarshamn
13 − 15 − 14 − 29 − 2,23

53 Linnéa Selmerhagen IBK Landskrona
18 − 23 − 17 − 40 − 2,22

54 Malin Hansson IBF Falun Ungdom
14 − 21 − 10 − 31 − 2,21

55 Linnéa Klahr Jones Fröjereds IF U
5 − 7 − 4 − 11 − 2,20

56 Joanna Korsbäck Värmdö IF (A)
5 − 7 − 4 − 11 − 2,20

57 Ida Dowermyr Timrå IBC
10 − 14 − 8 − 22 − 2,20

58 Sara Ekström Råsunda IS
15 − 22 − 11 − 33 − 2,20

59 Nellie Wilhelmsson Warberg IBF Dam Div1
6 − 6 − 7 − 13 − 2,17

60 Malin Hall Umeå Västra IF
13 − 14 − 14 − 28 − 2,15

61 Alma Johannisson FBC Karlskrona
13 − 13 − 15 − 28 − 2,15

62 Nellie Östman-Ödmark Sundsvalls IBF 2
9 − 14 − 5 − 19 − 2,11

63 Jennifer Arvidsson FBI Tullinge (A)
9 − 12 − 7 − 19 − 2,11

64 Elin Petersson Craftstadens IBK Oskarshamn
11 − 16 − 7 − 23 − 2,09

65 Hanna Jansson Östra SK
12 − 9 − 16 − 25 − 2,08

66 Josefin Nyberg Stenåsa-Sandby-Gårdby IF
13 − 12 − 15 − 27 − 2,08

67 Wilma Löwenthal Nykvarns IBF Ungdom
13 − 18 − 9 − 27 − 2,08

68 Caroline Brandt Fristads GoIF
14 − 17 − 12 − 29 − 2,07

69 Linn Lundström Umeå Västra IF
15 − 5 − 26 − 31 − 2,07

70 Hanna Björndahl Björklinge BK
6 − 8 − 4 − 12 − 2,00

71 Melinda Holmkvist FBC Kalmarsund Ungdom
10 − 14 − 6 − 20 − 2,00

72 Greta Koponen Vimmerby IBK
10 − 14 − 6 − 20 − 2,00

73 Elvira Andersson IK Sirius IBK
12 − 17 − 7 − 24 − 2,00

74 Axina Pettersson Pixbo Wallenstam IBF D1
13 − 15 − 11 − 26 − 2,00

75 Negjimije Beka Tvåstad KIK
13 − 13 − 13 − 26 − 2,00

76 Amanda Berglund FBC Katrineholm
14 − 23 − 5 − 28 − 2,00

77 Amanda Öhman Umeå Västra IF
14 − 19 − 9 − 28 − 2,00

78 Ida Berglund Björklinge BK
15 − 19 − 11 − 30 − 2,00

79 Thilda Andersson Skurups IBK
16 − 21 − 11 − 32 − 2,00

80 Emelie Magnusson IBF Borlänge
16 − 10 − 22 − 32 − 2,00

81 Veronica Jansson Hässelby SK IBK (A)
16 − 21 − 11 − 32 − 2,00

82 Cajsa Lindén Gävle GIK
17 − 24 − 9 − 33 − 1,94

83 Tindra Bylund Örnsköldsvik IBF
16 − 20 − 11 − 31 − 1,94

84 Elina Jigered Täby FC
16 − 23 − 8 − 31 − 1,94

85 Laura Mertsalmi Råsunda IS
14 − 9 − 18 − 27 − 1,93

86 Ida Gatugård Umeå Västra IF
14 − 19 − 8 − 27 − 1,93

87 Ebba Andersson Telge SIBK U-lag
12 − 11 − 12 − 23 − 1,92

88 Mira Wickman Skälby IBK
12 − 9 − 14 − 23 − 1,92

89 Karin Didriksson Burås IK D1
11 − 14 − 7 − 21 − 1,91

90 Ida Andersson Bohlin Munkfors IBK
11 − 7 − 14 − 21 − 1,91

91 Evelina Premberg IBK Kungälv D1
9 − 10 − 7 − 17 − 1,89

92 Linnéa Carlsson Stenhagens KK
17 − 22 − 10 − 32 − 1,88

93 Emma Lundblad Floda IBK D1
17 − 24 − 8 − 32 − 1,88

94 Sofia Brydolf FBC Lerum D1
16 − 22 − 8 − 30 − 1,88

95 Cecilia Bäckvall Hofors IBK
15 − 24 − 4 − 28 − 1,87

96 Julia Forsgren IBF Argentum 91 / K4 IF D1
7 − 9 − 4 − 13 − 1,86

97 Ellinor Sandberg Team Kalix IBK D1
7 − 9 − 4 − 13 − 1,86

98 Matilda Ekström IBF Linköping U-lag
7 − 6 − 7 − 13 − 1,86

99 Michaela Byström Jemtland Innebandy
13 − 17 − 7 − 24 − 1,85

100 Selina Stolt Klockarbergets BK
6 − 7 − 4 − 11 − 1,83

101 Ellen Davidsson Fristads GoIF
6 − 7 − 4 − 11 − 1,83

102 Mathilda Johansson FBC Lerum D1
12 − 7 − 15 − 22 − 1,83

103 Rafaella Sandström IK Sirius IBK
12 − 11 − 11 − 22 − 1,83

104 Anneli Kangas IBK Härnösand
12 − 14 − 8 − 22 − 1,83

105 Lilly Djurberg Fagerhult Habo IBK
12 − 17 − 5 − 22 − 1,83

106 Ellen Wistedt Hässelby SK IBK (A)
18 − 18 − 15 − 33 − 1,83

107 Josefine Almgrund IBK Boden D1
5 − 9 − 0 − 9 − 1,80

108 Maja Lindgren IBK Boden D1
5 − 2 − 7 − 9 − 1,80

109 Thelma Stålhammar IBK Lockerud Mariestad U
5 − 6 − 3 − 9 − 1,80

110 Ellen Gunnarsson KAIS Mora UIF
9 − 9 − 7 − 16 − 1,78

111 Sandra Olofsson Hofors IBK
17 − 8 − 22 − 30 − 1,76

112 Linn Backman IK Zenith D1
17 − 13 − 17 − 30 − 1,76

113 Stina Jönsson IBK Lockerud Mariestad U
8 − 10 − 4 − 14 − 1,75

114 Emma Söderström Linköping IBK Ungdom
12 − 15 − 6 − 21 − 1,75

115 Wilma Engdahl Rotebro IS IBK (A)
16 − 18 − 10 − 28 − 1,75

116 Victoria Sylwander FBC Engelholm D1
19 − 16 − 17 − 33 − 1,74

117 Marika Wärnehult Malmö FBC D1
15 − 15 − 11 − 26 − 1,73

118 Matilda Brusell Umeå Västra IF
15 − 13 − 13 − 26 − 1,73

119 Sandra Strömberg FBC Katrineholm
15 − 9 − 17 − 26 − 1,73

120 Pernilla Vallbo Råsunda IS
11 − 6 − 13 − 19 − 1,73

121 Linda Söderlund Öjebyns IBF D1
11 − 7 − 12 − 19 − 1,73

122 Ellen Svensson IBK Lidköping
7 − 8 − 4 − 12 − 1,71

123 Maja Björklund Falkenbergs IBK
7 − 8 − 4 − 12 − 1,71

124 Linnea Bjerregaard Nykvarns IBF Ungdom
7 − 10 − 2 − 12 − 1,71

125 Emilia Renken Varla IBK Dam
7 − 7 − 5 − 12 − 1,71

126 Elin Källström Nykvarns IBF Ungdom
14 − 10 − 14 − 24 − 1,71

127 Ida Brokvist Hagfors IF Uddeholm
14 − 19 − 5 − 24 − 1,71

128 Sofie Andersson Råsunda IS
13 − 13 − 9 − 22 − 1,69

129 Alicia Holmberg Sundsvalls IBF 2
6 − 7 − 3 − 10 − 1,67

130 Olivia Karlsson Klockarbergets BK
6 − 6 − 4 − 10 − 1,67

131 Matilda Dahlström IBK Luleå D1
9 − 10 − 5 − 15 − 1,67

132 Nicolina Wärnklint Fagerhult Habo IBK
12 − 6 − 14 − 20 − 1,67

133 Alice Lundberg Söderhamns IBF
12 − 12 − 8 − 20 − 1,67

134 Lotta Andersson IBK Landskrona
18 − 20 − 10 − 30 − 1,67

135 Nea Filling Malmö FBC D1
14 − 16 − 7 − 23 − 1,64

136 Linn Maxen Jordal Huddinge IBS
14 − 10 − 13 − 23 − 1,64

137 Nora Pettersson Hagfors IF Uddeholm
14 − 20 − 3 − 23 − 1,64

138 Elin Nilsson Värnamo IK
11 − 12 − 6 − 18 − 1,64

139 Emma Sponton Timrå IBC
11 − 12 − 6 − 18 − 1,64

140 Gabriella Moritz Umeå Västra IF
8 − 6 − 7 − 13 − 1,63

141 Hulda Johansson Pajala IF D1
8 − 9 − 4 − 13 − 1,63

142 Elsa Rendalen IBF Borlänge
16 − 13 − 13 − 26 − 1,63

143 Felicia Lindahl Höllvikens IBF
16 − 17 − 9 − 26 − 1,63

144 Amanda Ottosson Jemtland Innebandy
13 − 15 − 6 − 21 − 1,62

145 Nathalie Ljungberg IBK Lockerud Mariestad U
5 − 7 − 1 − 8 − 1,60

146 Danielle Warme FBC Kalmarsund Ungdom
10 − 11 − 5 − 16 − 1,60

147 Nellie Lundman Sundsvalls IBF 2
10 − 10 − 6 − 16 − 1,60

148 Anna Asplund Fristads GoIF
10 − 4 − 12 − 16 − 1,60

149 Johanna Nilsson Malmö FBC D1
10 − 6 − 10 − 16 − 1,60

150 Hanna Edholm Obbola IK
17 − 21 − 6 − 27 − 1,59

151 Sofia Eliasson Röke IBK D1
17 − 18 − 9 − 27 − 1,59

152 Jessica Allansson Partille IBS D1
17 − 12 − 15 − 27 − 1,59

153 Frida Lundström IBK Boden D1
7 − 8 − 3 − 11 − 1,57

154 Sanna Rasi Haparanda AIK D1
7 − 7 − 4 − 11 − 1,57

155 Linnea Lundbäck Team Kalix IBK D1
7 − 6 − 5 − 11 − 1,57

156 Emmy Ryhd Fristads GoIF
7 − 10 − 1 − 11 − 1,57

157 Jennifer Forsberg IBF Falun Ungdom
7 − 7 − 4 − 11 − 1,57

158 Hanna Carlsson Höllvikens IBF
18 − 19 − 9 − 28 − 1,56

159 Ebba Svanholm Tyresö Trollbäcken IBK
18 − 21 − 7 − 28 − 1,56

160 Linnéa Ivarsson Obbola IK
11 − 7 − 10 − 17 − 1,55

161 Rebecka Åblad Linköping IBK Ungdom
13 − 9 − 11 − 20 − 1,54

162 Fia Ununger Råsunda IS
17 − 15 − 11 − 26 − 1,53

163 Sofia Otterström Höllvikens IBF
17 − 11 − 15 − 26 − 1,53

164 Isabelle Hjulborg IBS Dalen
6 − 3 − 6 − 9 − 1,50

165 Tuva Palmeklint Täby FC
8 − 5 − 7 − 12 − 1,50

166 Helga Karlsson Råsunda IS
12 − 9 − 9 − 18 − 1,50

167 Sarah Björnell Fagerhult Habo IBK
14 − 14 − 7 − 21 − 1,50

168 Amanda Angerstig Hagunda IF
16 − 16 − 8 − 24 − 1,50

169 Frida Wennberg IK Sirius IBK
16 − 15 − 9 − 24 − 1,50

170 Daniela Engström Sollentuna IBF
17 − 20 − 5 − 25 − 1,47

171 Anna Olsson Röke IBK D1
17 − 15 − 10 − 25 − 1,47

172 Jasmine Hallberg Floda IBK D1
15 − 11 − 11 − 22 − 1,47

173 Amanda Lundgren IBK Uppsala Teknologer
15 − 16 − 6 − 22 − 1,47

174 Julia Jansson Söderhamns IBF
13 − 9 − 10 − 19 − 1,46

175 Alva Härnborg Mullsjö AIS
13 − 10 − 9 − 19 − 1,46

176 Amanda Berg IBK Lund D1
13 − 17 − 2 − 19 − 1,46

177 Nellie Wiberg Västerås IBS
11 − 10 − 6 − 16 − 1,45

178 Julia Lid-Nilsson Tvåstad KIK
11 − 10 − 6 − 16 − 1,45

179 Frida Gustavsson Röke IBK D1
18 − 14 − 12 − 26 − 1,44

180 Cajsa Engdahl Röke IBK D1
18 − 14 − 12 − 26 − 1,44

181 Emelie Erdtman Burås IK D1
16 − 14 − 9 − 23 − 1,44

182 Annie Fredriksson Team Kalix IBK D1
7 − 4 − 6 − 10 − 1,43

183 Patricia Aronsson Sala Silverstaden IBK
7 − 7 − 3 − 10 − 1,43

184 Maja Tano Hudik/Björkberg IBK
12 − 12 − 5 − 17 − 1,42

185 Sanna Wahlroos Timrå IBC
12 − 9 − 8 − 17 − 1,42

186 Alma Lundström Kumla IBK
10 − 6 − 8 − 14 − 1,40

187 Jennifer Lundgren Fristads GoIF
10 − 10 − 4 − 14 − 1,40

188 Sandra Litzén Rotebro IS IBK (A)
15 − 14 − 7 − 21 − 1,40

189 Wilma Holmkvist Munka-Ljungby IBK
18 − 23 − 2 − 25 − 1,39

190 Hanna Lagemyr Vendelsö IK (A)
18 − 17 − 8 − 25 − 1,39

191 Evelina Petersson Craftstadens IBK Oskarshamn
13 − 6 − 12 − 18 − 1,38

192 Tilda Härnborg Mullsjö AIS
13 − 11 − 7 − 18 − 1,38

193 Maria Olsson Tvåstad KIK
13 − 9 − 9 − 18 − 1,38

194 Catrin Arbelius Burås IK D1
13 − 6 − 12 − 18 − 1,38

195 Mimmi Snell Pajala IF D1
8 − 8 − 3 − 11 − 1,38

196 Emma Jansson Sollentuna IBF
16 − 15 − 7 − 22 − 1,38

197 Klara Jansson Röke IBK D1
16 − 16 − 6 − 22 − 1,38

198 Tilda Engberg Ersboda SK
11 − 7 − 8 − 15 − 1,36

199 Sanna Wallon Öjebyns IBF D1
11 − 10 − 5 − 15 − 1,36

200 Louise Andersson Fristads GoIF
14 − 13 − 6 − 19 − 1,36

201 Sofia Strand Umeå Västra IF
14 − 12 − 7 − 19 − 1,36

202 Disa Öhman Onsala IBK
6 − 5 − 3 − 8 − 1,33

203 Amanda Pesonen IBK Lockerud Mariestad U
9 − 6 − 6 − 12 − 1,33

204 Jennie Israelsson Fränsta IK
12 − 10 − 6 − 16 − 1,33

205 Miriam Maul IBK Härnösand
12 − 6 − 10 − 16 − 1,33

206 Hanna Johansson Röke IBK D1
12 − 10 − 6 − 16 − 1,33

207 Julia Wedman Röbäcks IF
15 − 13 − 7 − 20 − 1,33

208 Moa Eklund Pixbo Wallenstam IBF D1
15 − 12 − 8 − 20 − 1,33

209 Sandra Lundblad Rotebro IS IBK (A)
18 − 15 − 9 − 24 − 1,33

210 Rebecca Larsson Pixbo Wallenstam IBF D1
16 − 11 − 10 − 21 − 1,31

211 Linnea Lindgren Värmdö IF (A)
16 − 19 − 2 − 21 − 1,31

212 Tova Hellström Linköping IBK Ungdom
13 − 7 − 10 − 17 − 1,31

213 Emma Åsberg IK Sirius IBK
13 − 11 − 6 − 17 − 1,31

214 Viktoria Lindström KAIS Mora UIF
13 − 9 − 8 − 17 − 1,31

215 Wilma Johansson KAIS Mora UIF
17 − 14 − 8 − 22 − 1,29

216 Johanna Falkenback FBC Engelholm D1
17 − 8 − 14 − 22 − 1,29

217 Emilia Berg Hudik/Björkberg IBK
7 − 4 − 5 − 9 − 1,29

218 Hilda Fromm Klockarbergets BK
7 − 2 − 7 − 9 − 1,29

219 Ella Lindström Telge SIBK U-lag
7 − 6 − 3 − 9 − 1,29

220 Hermine Dahlerus Råsunda IS
7 − 4 − 5 − 9 − 1,29

221 Tilde Linrin Röbäcks IF
14 − 10 − 8 − 18 − 1,29

222 Edith Wallin Röbäcks IF
14 − 10 − 8 − 18 − 1,29

223 Madelene Westerberg Tyresö Trollbäcken IBK
14 − 8 − 10 − 18 − 1,29

224 Kristin Larsson Munkfors IBK
14 − 16 − 2 − 18 − 1,29

225 Frida Danielsson Kumla IBK
14 − 12 − 6 − 18 − 1,29

226 Ebba Olsson Sala Silverstaden IBK
14 − 11 − 7 − 18 − 1,29

227 Malin Svahn IBK Landskrona
18 − 12 − 11 − 23 − 1,28

228 Ebba Zätterberg Röke IBK D1
18 − 7 − 16 − 23 − 1,28

229 Antonia Jonsson Craftstadens IBK Oskarshamn
11 − 10 − 4 − 14 − 1,27

230 Matilda Åström Stenhagens KK
11 − 11 − 3 − 14 − 1,27

231 Matilda Nylander Tyresö Trollbäcken IBK
11 − 5 − 9 − 14 − 1,27

232 Linda Karlsson IK Zenith D1
15 − 13 − 6 − 19 − 1,27

233 Arta Tahiri Munka-Ljungby IBK
15 − 10 − 9 − 19 − 1,27

234 Julia Bykvist IBK Luleå D1
8 − 6 − 4 − 10 − 1,25

235 Josephine Hallgren Söderhamns IBF
8 − 7 − 3 − 10 − 1,25

236 Caroline Böcker FBC Engelholm D1
8 − 7 − 3 − 10 − 1,25

237 Alice Norrman FBC Karlskrona
12 − 7 − 8 − 15 − 1,25

238 Anna Malmqvist FBC Kalmarsund Ungdom
12 − 6 − 9 − 15 − 1,25

239 Cornelia Ceder FBC Nyköping
12 − 10 − 5 − 15 − 1,25

240 Elin Gillberg Råsunda IS
12 − 8 − 7 − 15 − 1,25

241 Ida Eliasson IBF Borlänge
16 − 4 − 16 − 20 − 1,25

242 Julia Lundgren Tyresö Trollbäcken IBK
16 − 8 − 12 − 20 − 1,25

243 Maia Toots Röbäcks IF
17 − 13 − 8 − 21 − 1,24

244 Lina Näsström Ersboda SK
17 − 12 − 9 − 21 − 1,24

245 Emma Holmberg Stenungsunds IBK D1
17 − 11 − 10 − 21 − 1,24

246 Julia Johnsson IBK Kungälv D1
17 − 8 − 13 − 21 − 1,24

247 Joanna Söderlund IBF Borlänge
17 − 14 − 7 − 21 − 1,24

248 Ebba Lundgren IBK Uppsala Teknologer
17 − 13 − 8 − 21 − 1,24

249 Tiffany Risshall Huddinge IBS
17 − 7 − 14 − 21 − 1,24

250 Elin Lindahl Skurups IBK
17 − 11 − 10 − 21 − 1,24

251 Amanda Stolpe Västerås IBS
13 − 9 − 7 − 16 − 1,23

252 Stina Andersson Vetlanda IBF
13 − 8 − 8 − 16 − 1,23

253 Kajsa Johansson Västerås IBS
13 − 4 − 12 − 16 − 1,23

254 Pia Thyselius Jemtland Innebandy
13 − 8 − 8 − 16 − 1,23

255 Nathalie Svensson Fröjereds IF U
13 − 9 − 7 − 16 − 1,23

256 Elin Dahlström Fröjereds IF U
13 − 8 − 8 − 16 − 1,23

257 Mira Petersen Mullsjö AIS
13 − 7 − 9 − 16 − 1,23

258 Pernilla Lövgren FBC Nyköping
13 − 6 − 10 − 16 − 1,23

259 Nina Helas Umeå Västra IF
13 − 12 − 4 − 16 − 1,23

260 Julia Karström IBS Dalen
9 − 6 − 5 − 11 − 1,22

261 Jessica Pettersson FBC Engelholm D1
18 − 15 − 7 − 22 − 1,22

262 Filippa Boström Kumla IBK
14 − 12 − 5 − 17 − 1,21

263 Isabella Nyström FBC Katrineholm
14 − 6 − 11 − 17 − 1,21

264 Rebecca De Land Vendelsö IK (A)
14 − 7 − 10 − 17 − 1,21

265 Stina Balslev Andreason IBK Lund D1
19 − 10 − 13 − 23 − 1,21

266 Saga Karlsson Sundsvalls IBF 2
5 − 4 − 2 − 6 − 1,20

267 Emma Johansson Fröjereds IF U
5 − 2 − 4 − 6 − 1,20

268 Johanna Vilhelmsson Umeå Västra IF
5 − 2 − 4 − 6 − 1,20

269 Klara Johansson Öjebyns IBF D1
10 − 10 − 2 − 12 − 1,20

270 Linnéa Bäckström Röbäcks IF
15 − 10 − 8 − 18 − 1,20

271 Tove Sabel IK Sirius IBK
15 − 12 − 6 − 18 − 1,20

272 Hannah Nilsson IBK Landskrona
15 − 11 − 7 − 18 − 1,20

273 Tess Nilsson KAIS Mora UIF
16 − 12 − 7 − 19 − 1,19

274 Sara Berglind IK Stanstad
16 − 13 − 6 − 19 − 1,19

275 Mathilda Caspersson IBK Lidköping
11 − 10 − 3 − 13 − 1,18

276 Ida Andersson IBK Lidköping
11 − 7 − 6 − 13 − 1,18

277 Amanda Borg Lindås Rasta IBK D1
17 − 19 − 1 − 20 − 1,18

278 Klara Gustafsson Stenungsunds IBK D1
17 − 15 − 5 − 20 − 1,18

279 Therese Idving Hagunda IF
17 − 5 − 15 − 20 − 1,18

280 Amanda Holmstedt Skurups IBK
17 − 14 − 6 − 20 − 1,18

281 Evelina Löfqvist Vetlanda IBF
6 − 5 − 2 − 7 − 1,17

282 Linda Augustsson Åstorp/Kvidinge IBS
6 − 7 − 0 − 7 − 1,17

283 Fanny Sundberg -Tisell Craftstadens IBK Oskarshamn
12 − 4 − 10 − 14 − 1,17

284 Rebeca Lööf Tvåstad KIK
12 − 9 − 5 − 14 − 1,17

285 Sandra Olsson Sköndals IK
18 − 12 − 9 − 21 − 1,17

286 Emma Sjökvist Vimmerby IBK
13 − 11 − 4 − 15 − 1,15

287 Line Flognman Skattkärrs IK
13 − 10 − 5 − 15 − 1,15

288 Josefin Johnsson Craftstadens IBK Oskarshamn
13 − 6 − 9 − 15 − 1,15

289 Frida Lans Sala Silverstaden IBK
13 − 6 − 9 − 15 − 1,15

290 Josefine Wollberg FBC Lerum D1
13 − 13 − 2 − 15 − 1,15

291 Emilia Lindberg Guldhedens IK D1
13 − 8 − 7 − 15 − 1,15

292 Tova Stolt Klockarbergets BK
7 − 6 − 2 − 8 − 1,14

293 Sofia Meyer Varla IBK Dam
7 − 6 − 2 − 8 − 1,14

294 Saga Lidén Fröjereds IF U
7 − 7 − 1 − 8 − 1,14

295 Ellen Hedberg Warberg IBF Dam Div1
7 − 6 − 2 − 8 − 1,14

296 Ida Andersson-Weidenberg Björklinge BK
7 − 4 − 4 − 8 − 1,14

297 Tilda Lilja Kumla IBK
14 − 5 − 11 − 16 − 1,14

298 Lova Adolfsson Sävar IK
14 − 10 − 6 − 16 − 1,14

299 Lina Tollsten IBF Hedemora
14 − 11 − 5 − 16 − 1,14

300 Emma Hansson IBF Falun Ungdom
14 − 8 − 8 − 16 − 1,14

301 Josefin Ekerhov FBI Tullinge (A)
14 − 10 − 6 − 16 − 1,14

302 Emma Rimbe Täby FC
14 − 8 − 8 − 16 − 1,14

303 Emilia Orebrand Stenhagens KK
15 − 8 − 9 − 17 − 1,13

304 Alice Sköld IBK Lund D1
15 − 8 − 9 − 17 − 1,13

305 Nora Wähäjärvi Haparanda AIK D1
8 − 5 − 4 − 9 − 1,13

306 Ellen Mattsson Pajala IF D1
8 − 3 − 6 − 9 − 1,13

307 Elin Bernhardsson Obbola IK
16 − 7 − 11 − 18 − 1,13

308 Sara Karlholm Lindome IBK Utv D1
16 − 12 − 6 − 18 − 1,13

309 Josefin Wallin Partille IBS D1
16 − 11 − 7 − 18 − 1,13

310 Jessica Wiberg Täby FC
16 − 11 − 7 − 18 − 1,13

311 Kim Kolmodin Tyresö Trollbäcken IBK
16 − 11 − 7 − 18 − 1,13

312 Andrea Pettersson Skurups IBK
16 − 10 − 8 − 18 − 1,13

313 Cassandra Lindahl Malmö FBC D1
16 − 8 − 10 − 18 − 1,13

314 Alinde Fredriksson Floda IBK D1
17 − 11 − 8 − 19 − 1,12

315 Marielle Zetterberg IBF Borlänge
17 − 16 − 3 − 19 − 1,12

316 Amelie Uhr Munka-Ljungby IBK
17 − 9 − 10 − 19 − 1,12

317 Julia Ragnarsson Björklinge BK
9 − 4 − 6 − 10 − 1,11

318 Danijela Rundqvist Råsunda IS
9 − 5 − 5 − 10 − 1,11

319 Emilia Kokkonen Nacka Wallenstam IBK (B)
18 − 9 − 11 − 20 − 1,11

320 Elna Essfors Skurups IBK
18 − 13 − 7 − 20 − 1,11

321 Sofia Henriksson Munka-Ljungby IBK
18 − 12 − 8 − 20 − 1,11

322 Nellie Jepsson FBC Engelholm D1
19 − 12 − 9 − 21 − 1,11

323 Nora Skoglund Sundsvalls IBF 2
10 − 2 − 9 − 11 − 1,10

324 Rebecca Orrebring Bergs IK
10 − 4 − 7 − 11 − 1,10

325 Josefin Berg Sundsvalls IBF 2
11 − 6 − 6 − 12 − 1,09

326 Charlotte Andreasson IBK Alingsås
11 − 6 − 6 − 12 − 1,09

327 Agnes Viström Örnsköldsvik IBF
11 − 7 − 5 − 12 − 1,09

328 Céline Chalverat Råsunda IS
11 − 8 − 4 − 12 − 1,09

329 Julia Nilsson Hagfors IF Uddeholm
12 − 5 − 8 − 13 − 1,08

330 Frida Jansson Östra SK
12 − 8 − 5 − 13 − 1,08

331 Stephanie Frögren Sjöström FBC Nyköping
12 − 11 − 2 − 13 − 1,08

332 Ellinor Karlqvist Tyresö Trollbäcken IBK
12 − 9 − 4 − 13 − 1,08

333 Joanna Krokbäck Täby FC
12 − 8 − 5 − 13 − 1,08

334 Anna Johansson-Modig Munka-Ljungby IBK
12 − 9 − 4 − 13 − 1,08

335 Annsofie Sundholm Råsunda IS
12 − 6 − 7 − 13 − 1,08

336 Sara Mainz Ohlsson Malmö FBC D1
12 − 9 − 4 − 13 − 1,08

337 Emma Husberg Tyresö Trollbäcken IBK
12 − 3 − 10 − 13 − 1,08

338 Emelie Roslund Värnamo IK
13 − 9 − 5 − 14 − 1,08

339 Alma Ohlsson Värnamo IK
13 − 8 − 6 − 14 − 1,08

340 Martina Andersson IK Standard
13 − 13 − 1 − 14 − 1,08

341 Linn Johansson IBF Backadalen D1
13 − 11 − 3 − 14 − 1,08

342 Vanessa Hellman Västerås IBS
14 − 5 − 10 − 15 − 1,07

343 Sandra Andersson Bohlin Munkfors IBK
14 − 2 − 13 − 15 − 1,07

344 Ellen Pettersson FBC Katrineholm
14 − 12 − 3 − 15 − 1,07

345 Hanna Moschos Fagerhult Habo IBK
14 − 9 − 6 − 15 − 1,07

346 Lisa Aronsson Pixbo Wallenstam IBF D1
14 − 11 − 4 − 15 − 1,07

347 Madeleine Larsson IBF Falun Ungdom
14 − 11 − 4 − 15 − 1,07

348 Michela Bengtsson Malmö FBC D1
14 − 10 − 5 − 15 − 1,07

349 Elina Hjertstedt Bergs IK
15 − 9 − 7 − 16 − 1,07

350 Julia Sköld FBC Nyköping
15 − 7 − 9 − 16 − 1,07

351 Emmy Wretell Röbäcks IF
15 − 10 − 6 − 16 − 1,07

352 Lisa Olsson IBF Hedemora
15 − 7 − 9 − 16 − 1,07

353 Linnéa Askmar Stenhagens KK
16 − 13 − 4 − 17 − 1,06

354 Victoria Frisell IBF Backadalen D1
16 − 10 − 7 − 17 − 1,06

355 Ebba Olsson IBK Kungälv D1
17 − 12 − 6 − 18 − 1,06

356 Frida Backlund IBF Borlänge
17 − 10 − 8 − 18 − 1,06

357 Fanny Virgin Täby FC
17 − 9 − 9 − 18 − 1,06

358 Clara Waldenström Värmdö IF (A)
17 − 8 − 10 − 18 − 1,06

359 Jennifer Hallander Hässelby SK IBK (A)
18 − 13 − 6 − 19 − 1,06

360 Lisa Holmer Tyresö Trollbäcken IBK
18 − 10 − 9 − 19 − 1,06

361 Johanna Malmstedt Sköndals IK
5 − 1 − 4 − 5 − 1,00

362 Mathilda Gustavsson Hudik/Björkberg IBK
5 − 3 − 2 − 5 − 1,00

363 Josefine Jylltorp IBF Linköping U-lag
5 − 4 − 1 − 5 − 1,00

364 Matilda Pasanen Svärtinge SK
5 − 4 − 1 − 5 − 1,00

365 Felicia Alfredsson Varla IBK Dam
6 − 4 − 2 − 6 − 1,00

366 Hannah Nilsson Lönsboda IBK
6 − 5 − 1 − 6 − 1,00

367 Andrea Frostenson Martorell Nacka Wallenstam IBK (B)
6 − 5 − 1 − 6 − 1,00

368 Noomi Grahn IBF Argentum 91 / K4 IF D1
6 − 5 − 1 − 6 − 1,00

369 Madelen Jonsson Sala Silverstaden IBK
6 − 4 − 2 − 6 − 1,00

370 Suthasinee Faa Frykholm Hagfors IF Uddeholm
6 − 2 − 4 − 6 − 1,00

371 Estelle Klavberg Warberg IBF Dam Div1
6 − 4 − 2 − 6 − 1,00

372 Juliana Mäkeläinen IBK Boden D1
7 − 3 − 4 − 7 − 1,00

373 Lisa Möller IBK Alingsås
7 − 7 − 0 − 7 − 1,00

374 Anna Movitz IBK Alingsås
8 − 6 − 2 − 8 − 1,00

375 Elin Jonsson IBK Lockerud Mariestad U
8 − 2 − 6 − 8 − 1,00

376 Anna Alö IK Zenith D1
8 − 8 − 0 − 8 − 1,00

377 Matilda Nilsson Stenåsa-Sandby-Gårdby IF
9 − 6 − 3 − 9 − 1,00

378 Hanna Wallman IBK Härnösand
9 − 6 − 3 − 9 − 1,00

379 Sammy Law Hudik/Björkberg IBK
10 − 3 − 7 − 10 − 1,00

380 Merit Skoghammar IBK Lidköping
10 − 7 − 3 − 10 − 1,00

381 Hanna Bergstrand Bergs IK
10 − 7 − 3 − 10 − 1,00

382 Hilda Tuneroth Floda IBK D1
10 − 8 − 2 − 10 − 1,00

383 Lovisa Palmqvist IBF Hedemora
10 − 7 − 3 − 10 − 1,00

384 Therese Gabrielsson Malmö FBC D1
10 − 7 − 3 − 10 − 1,00

385 Ester Nykvist Karlstad IBF Ungdom
11 − 10 − 1 − 11 − 1,00

386 Sofie Cederlind Kumla IBK
11 − 9 − 2 − 11 − 1,00

387 Kajsa Ek Stenåsa-Sandby-Gårdby IF
11 − 4 − 7 − 11 − 1,00

388 Julia Lindquist BK Halna
11 − 6 − 5 − 11 − 1,00

389 Emelie Larsson Hudik/Björkberg IBK
12 − 11 − 1 − 12 − 1,00

390 Ida Beckman Munkfors IBK
12 − 7 − 5 − 12 − 1,00

391 Sara Lindholm Linköpings Universitets AIF IBK
12 − 11 − 1 − 12 − 1,00

392 Josefin Dahlander FBC Nyköping
12 − 3 − 9 − 12 − 1,00

393 Mirja Eriksson Sävar IK
12 − 8 − 4 − 12 − 1,00

394 Elina Karell IK Zenith D1
12 − 6 − 6 − 12 − 1,00

395 Emelie Ljungqvist Vetlanda IBF
13 − 8 − 5 − 13 − 1,00

396 Wilma Hedberg Ryds SK
13 − 7 − 6 − 13 − 1,00

397 Cornelia Holgersson Fröjereds IF U
13 − 9 − 4 − 13 − 1,00

398 Sofia Mild FBC Nyköping
13 − 7 − 6 − 13 − 1,00

399 Linn Eliasson Sandåkerns SK
13 − 8 − 5 − 13 − 1,00

400 Linnea Kossmann FBI Tullinge (A)
13 − 11 − 2 − 13 − 1,00

401 Elin Salmi IK Stanstad
13 − 7 − 6 − 13 − 1,00

402 Bea Svedin IK Standard
14 − 5 − 9 − 14 − 1,00

403 Charlotte Åström Svärtinge SK
14 − 3 − 11 − 14 − 1,00

404 Elvira Boström Sävar IK
14 − 10 − 4 − 14 − 1,00

405 Saga Byhlin IBF Borlänge
14 − 3 − 11 − 14 − 1,00

406 Wilma Vidzém FBI Tullinge (A)
14 − 3 − 11 − 14 − 1,00

407 Malin Dahlgren Obbola IK
15 − 5 − 10 − 15 − 1,00

408 Emma Blomgren IBF Backadalen D1
15 − 10 − 5 − 15 − 1,00

409 Tova Rolén-Björk Gävle GIK
15 − 9 − 6 − 15 − 1,00

410 Karolina Jansson IK Stanstad
15 − 8 − 7 − 15 − 1,00

411 Tilde Olsson-Åhman Huddinge IBS
16 − 11 − 5 − 16 − 1,00

412 Moa Engwall IBK Landskrona
16 − 8 − 8 − 16 − 1,00

413 Maja Bergh Röke IBK D1
16 − 3 − 13 − 16 − 1,00

414 Annie Dristig FBC Lerum D1
17 − 7 − 10 − 17 − 1,00

415 Rebecka Öhr Vendelsö IK (A)
17 − 9 − 8 − 17 − 1,00

416 Nellie Jemth FBC Engelholm D1
18 − 9 − 9 − 18 − 1,00

417 Alice Sjögren Munka-Ljungby IBK
18 − 8 − 10 − 18 − 1,00

418 Amelia Lidgren Sandåkerns SK
18 − 9 − 8 − 17 − 0,94

419 Marina Eriksson Hagunda IF
17 − 13 − 3 − 16 − 0,94

420 Sofie Birgersson Hofors IBK
17 − 8 − 8 − 16 − 0,94

421 Linda Nilsson Munka-Ljungby IBK
17 − 7 − 9 − 16 − 0,94

422 Lina Norman Obbola IK
16 − 7 − 8 − 15 − 0,94

423 Carolina Berntsson Lindås Rasta IBK D1
16 − 3 − 12 − 15 − 0,94

424 Frida Moberg IBF Hedemora
16 − 12 − 3 − 15 − 0,94

425 Nicki Dahl Nacka Wallenstam IBK (B)
16 − 10 − 5 − 15 − 0,94

426 Anna-Karin Jorkvist Stenhagens KK
16 − 10 − 5 − 15 − 0,94

427 Felicia Christoffersen Rotebro IS IBK (A)
16 − 8 − 7 − 15 − 0,94

428 Cajsa Holmåker FBC Engelholm D1
16 − 9 − 6 − 15 − 0,94

429 Amanda Hagquist Lindås Rasta IBK D1
15 − 11 − 3 − 14 − 0,93

430 Malin Stensjö IBK Kungälv D1
15 − 8 − 6 − 14 − 0,93

431 Corinne Marner Sollentuna IBF
15 − 8 − 6 − 14 − 0,93

432 Elin Lindberg Västerås IBS
14 − 7 − 6 − 13 − 0,93

433 Emilia Klasson Fristads GoIF
14 − 5 − 8 − 13 − 0,93

434 Ida Lundholm IK Standard
14 − 4 − 9 − 13 − 0,93

435 Elin Ehn IBS Dalen
14 − 11 − 2 − 13 − 0,93

436 Emma Hellberg Sävar IK
14 − 9 − 4 − 13 − 0,93

437 Nathalie Berggren Craftstadens IBK Oskarshamn
13 − 8 − 4 − 12 − 0,92

438 Annica Olsson Fränsta IK
13 − 5 − 7 − 12 − 0,92

439 Amanda Roslund Värnamo IK
13 − 2 − 10 − 12 − 0,92

440 Cecilia Gälliner Jemtland Innebandy
13 − 3 − 9 − 12 − 0,92

441 Isabelle Fagerberg Fagerhult Habo IBK
13 − 4 − 8 − 12 − 0,92

442 Line Ceder FBC Katrineholm
13 − 7 − 5 − 12 − 0,92

443 Hanna Svennerskog Gullänget-Kroksta IBS
13 − 9 − 3 − 12 − 0,92

444 Ebba Karlsson Sävar IK
13 − 7 − 5 − 12 − 0,92

445 Maria Bäckström Umeå Västra IF
13 − 5 − 7 − 12 − 0,92

446 Jennifer Jonsson Pixbo Wallenstam IBF D1
13 − 2 − 10 − 12 − 0,92

447 Maria Bergström IBK Lund D1
13 − 8 − 4 − 12 − 0,92

448 Julia Berglund Fränsta IK
12 − 8 − 3 − 11 − 0,92

449 Olivia Hellsing Telge SIBK U-lag
12 − 9 − 2 − 11 − 0,92

450 Emma Alex Linköping IBK Ungdom
12 − 8 − 3 − 11 − 0,92

451 Sandra Gullberg IBK Alingsås
12 − 5 − 6 − 11 − 0,92

452 Stina Swedin Örnsköldsvik IBF
12 − 6 − 5 − 11 − 0,92

453 Klara Strömbeck IK Sirius IBK
12 − 5 − 6 − 11 − 0,92

454 Lovisa Josefsson Värnamo IK
11 − 7 − 3 − 10 − 0,91

455 Annie Nilsson FBC Kalmarsund Ungdom
11 − 4 − 6 − 10 − 0,91

456 Amanda Sarve Linköpings Universitets AIF IBK
11 − 4 − 6 − 10 − 0,91

457 Maja Petersen Mullsjö AIS
10 − 6 − 3 − 9 − 0,90

458 Linnéa Larsson Linköpings Universitets AIF IBK
10 − 5 − 4 − 9 − 0,90

459 Elin Bergsdorf Holmsund City IBC
10 − 6 − 3 − 9 − 0,90

460 Sandra Lidén Burås IK D1
10 − 6 − 3 − 9 − 0,90

461 Lina Sjöberg Pixbo Wallenstam IBF D1
10 − 6 − 3 − 9 − 0,90

462 Kajsa Lundbäck IBK Luleå D1
9 − 3 − 5 − 8 − 0,89

463 Ellinor Pettersson Karlstad IBF Ungdom
9 − 4 − 4 − 8 − 0,89

464 Elin Nolberger Fagerhult Habo IBK
9 − 5 − 3 − 8 − 0,89

465 Maja Ericson FBC Nyköping
9 − 3 − 5 − 8 − 0,89

466 Anneli Gigg Hässelby SK IBK (A)
9 − 4 − 4 − 8 − 0,89

467 Malin Eriksson Råsunda IS
9 − 3 − 5 − 8 − 0,89

468 Linda Wedin Hässelby SK IBK (A)
18 − 12 − 4 − 16 − 0,89

469 Frida Knutsson Skurups IBK
18 − 7 − 9 − 16 − 0,89

470 Lisa Tilly IBF Backadalen D1
17 − 9 − 6 − 15 − 0,88

471 Maja Eklund Pixbo Wallenstam IBF D1
17 − 9 − 6 − 15 − 0,88

472 Fanny Wembrand Gävle GIK
17 − 12 − 3 − 15 − 0,88

473 Isa Lunneborg Björklinge BK
17 − 11 − 4 − 15 − 0,88

474 Thilda Thunander Hagunda IF
17 − 10 − 5 − 15 − 0,88

475 Åsa Larsson Sköndals IK
17 − 9 − 6 − 15 − 0,88

476 Elin Barbus Huddinge IBS
8 − 3 − 4 − 7 − 0,88

477 Moa Edunger IBK Luleå D1
8 − 7 − 0 − 7 − 0,88

478 Saga Berglund IBK Luleå D1
8 − 6 − 1 − 7 − 0,88

479 Farahnaz Jamshidi IBK Luleå D1
8 − 2 − 5 − 7 − 0,88

480 Maria Ström Hudik/Björkberg IBK
8 − 5 − 2 − 7 − 0,88

481 Josephine Eriksson Klockarbergets BK
8 − 4 − 3 − 7 − 0,88

482 Moa Bergsdorf Holmsund City IBC
8 − 5 − 2 − 7 − 0,88

483 Felicia Jussi Gävle GIK
8 − 4 − 3 − 7 − 0,88

484 Amanda Björling Guldhedens IK D1
16 − 7 − 7 − 14 − 0,88

485 Elin Ekarv Stenhagens KK
16 − 4 − 10 − 14 − 0,88

486 Moa Nyqvist IK Standard
15 − 12 − 1 − 13 − 0,87

487 Ida Pettersson Gullänget-Kroksta IBS
15 − 4 − 9 − 13 − 0,87

488 Maja Lundström Lindome IBK Utv D1
15 − 8 − 5 − 13 − 0,87

489 Alice Winges KAIS Mora UIF
15 − 6 − 7 − 13 − 0,87

490 Charlotte Olofsson Lönsboda IBK
15 − 11 − 2 − 13 − 0,87

491 Johanna Andersson Falkenbergs IBK
7 − 4 − 2 − 6 − 0,86

492 Karin Johansson Falkenbergs IBK
7 − 3 − 3 − 6 − 0,86

493 Linnea Jönsson Onsala IBK
7 − 3 − 3 − 6 − 0,86

494 Anna Jönsson IBK Boden D1
7 − 3 − 3 − 6 − 0,86

495 Julia Thunander Fröjereds IF U
7 − 4 − 2 − 6 − 0,86

496 Alicia Nilsson Falkenbergs IBK
7 − 6 − 0 − 6 − 0,86

497 Elin Lestander Sandåkerns SK
7 − 4 − 2 − 6 − 0,86

498 Alexandra Larsen Munkfors IBK
14 − 10 − 2 − 12 − 0,86

499 Ellen Skantz Skattkärrs IK
14 − 10 − 2 − 12 − 0,86

500 Frida Sund Kumla IBK
14 − 8 − 4 − 12 − 0,86

501 Lydia Elstig IBS Dalen
14 − 8 − 4 − 12 − 0,86

502 Emma Åström Röbäcks IF
14 − 6 − 6 − 12 − 0,86

503 Marielle Karlsson Örnsköldsvik IBF
14 − 5 − 7 − 12 − 0,86

504 Isabella Sundman Nacka Wallenstam IBK (B)
14 − 8 − 4 − 12 − 0,86

505 Caroline Andersson Sollentuna IBF
14 − 5 − 7 − 12 − 0,86

506 Elin Andersson Vimmerby IBK
13 − 6 − 5 − 11 − 0,85

507 Hanna Larm Söderhamns IBF
13 − 7 − 4 − 11 − 0,85

508 Kajsa Blom Fagerhult Habo IBK
13 − 9 − 2 − 11 − 0,85

509 Ida Sundqvist Bergs IK
13 − 6 − 5 − 11 − 0,85

510 Helena Johansson IBF Falun Ungdom
13 − 5 − 6 − 11 − 0,85

511 Ebba Eek FBC Engelholm D1
13 − 6 − 5 − 11 − 0,85

512 Angelica Frånlund Sköndals IK
13 − 6 − 5 − 11 − 0,85

513 Felicia Eklund Stenhagens KK
6 − 2 − 3 − 5 − 0,83

514 Lisa Eklund Skälby IBK
6 − 5 − 0 − 5 − 0,83

515 Lina Jonsson Timrå IBC
6 − 1 − 4 − 5 − 0,83

516 Rebecka Eklund Skattkärrs IK
6 − 1 − 4 − 5 − 0,83

517 Madeleine Sagent IBF Linköping U-lag
6 − 2 − 3 − 5 − 0,83

518 Julia Pettersson BK Halna
6 − 3 − 2 − 5 − 0,83

519 Frida Nordh Kumla IBK
12 − 5 − 5 − 10 − 0,83

520 Moa Eriksson Hansson Vattjoms IK
12 − 6 − 4 − 10 − 0,83

521 Ida Sundberg Hagfors IF Uddeholm
12 − 4 − 6 − 10 − 0,83

522 Elisabeth Gradin Vattjoms IK
12 − 4 − 6 − 10 − 0,83

523 Hanna Sjölén IBK Härnösand
12 − 3 − 7 − 10 − 0,83

524 Elsa Haraldsson Fagerhult Habo IBK
12 − 5 − 5 − 10 − 0,83

525 Linnéa Lindermyr Nykvarns IBF Ungdom
12 − 5 − 5 − 10 − 0,83

526 Jenny Lundqvist Råsunda IS
12 − 6 − 4 − 10 − 0,83

527 Magdalena Thyrén Nacka Wallenstam IBK (B)
18 − 3 − 12 − 15 − 0,83

528 Caroline Sjöqvist Tyresö Trollbäcken IBK
18 − 2 − 13 − 15 − 0,83

529 Mikaela Hjerpe Sandåkerns SK
17 − 10 − 4 − 14 − 0,82

530 Petra Simonovski Höllvikens IBF
17 − 8 − 6 − 14 − 0,82

531 Inez Eklund FBC Karlskrona
11 − 6 − 3 − 9 − 0,82

532 Jessica Machacny Skälby IBK
11 − 8 − 1 − 9 − 0,82

533 Viktoria Segerkvist Söderhamns IBF
11 − 2 − 7 − 9 − 0,82

534 Nora Dalbark-Carlén IBK Lockerud Mariestad U
11 − 7 − 2 − 9 − 0,82

535 Hanna Ahlgren Hudik/Björkberg IBK
11 − 1 − 8 − 9 − 0,82

536 Lina Finnevidsson Linköping IBK Ungdom
11 − 7 − 2 − 9 − 0,82

537 Elin Pettersson IBK Lockerud Mariestad U
11 − 2 − 7 − 9 − 0,82

538 Anella Melandsö IBF Borlänge
11 − 7 − 2 − 9 − 0,82

539 Tindra Byström Örnsköldsvik IBF
16 − 8 − 5 − 13 − 0,81

540 Moa Cedhagen Lindome IBK Utv D1
16 − 10 − 3 − 13 − 0,81

541 Madeleine Högosta IBF Borlänge
16 − 10 − 3 − 13 − 0,81

542 Moa Schörling Munka-Ljungby IBK
16 − 7 − 6 − 13 − 0,81

543 Josefine Hedelind Burås IK D1
5 − 2 − 2 − 4 − 0,80

544 Moa Beronius KAIS Mora UIF
5 − 0 − 4 − 4 − 0,80

545 Evelina Jönsson Falkenbergs IBK
5 − 1 − 3 − 4 − 0,80

546 Jannica Eriksson Pajala IF D1
5 − 4 − 0 − 4 − 0,80

547 Camilla Nilsson IBF Argentum 91 / K4 IF D1
5 − 2 − 2 − 4 − 0,80

548 Alma Bäckstedt FBC Kalmarsund Ungdom
5 − 1 − 3 − 4 − 0,80

549 Vanessa Salomaa Västerås IBS
5 − 3 − 1 − 4 − 0,80

550 Madicken Säterberg Sundsvalls IBF 2
5 − 3 − 1 − 4 − 0,80

551 Johanna Bertell Svärtinge SK
5 − 3 − 1 − 4 − 0,80

552 Tiffany Salomaa Västerås IBS
5 − 2 − 2 − 4 − 0,80

553 Linnéa Johansson IBF Linköping U-lag
5 − 1 − 3 − 4 − 0,80

554 Emma Johansson Sundsvalls IBF 2
10 − 2 − 6 − 8 − 0,80

555 Maja Boge FBC Nyköping
10 − 4 − 4 − 8 − 0,80

556 Linn Krantz Stenhagens KK
10 − 1 − 7 − 8 − 0,80

557 Filippa Sjöberg Åstorp/Kvidinge IBS
10 − 5 − 3 − 8 − 0,80

558 Viktoria Brandow Bergs IK
15 − 6 − 6 − 12 − 0,80

559 Moa Larsson Röbäcks IF
15 − 6 − 6 − 12 − 0,80

560 Johanna Odbratt IBF Backadalen D1
15 − 6 − 6 − 12 − 0,80

561 Telma Carlsson IK Sirius IBK
15 − 11 − 1 − 12 − 0,80

562 Emma Lundgren IBF Hedemora
15 − 3 − 9 − 12 − 0,80

563 Lisa Hagborg Olsson Täby FC
15 − 8 − 4 − 12 − 0,80

564 Ebba Ekberg FC Helsingborg D1
19 − 10 − 5 − 15 − 0,79

565 Karoline Häggstad Munkfors IBK
14 − 4 − 7 − 11 − 0,79

566 Alva Ek Hagfors IF Uddeholm
14 − 3 − 8 − 11 − 0,79

567 Anna Duseng FBC Nyköping
14 − 6 − 5 − 11 − 0,79

568 Moa Pettersson FBC Katrineholm
14 − 6 − 5 − 11 − 0,79

569 Sanna Ekman Umeå Västra IF
14 − 9 − 2 − 11 − 0,79

570 Linda Adamsson Nacka Wallenstam IBK (B)
14 − 6 − 5 − 11 − 0,79

571 Elaine Larsson Malmö FBC D1
14 − 4 − 7 − 11 − 0,79

572 Anna Ljudén Råsunda IS
9 − 2 − 5 − 7 − 0,78

573 Linn Östlund Munkfors IBK
9 − 1 − 6 − 7 − 0,78

574 Louise Johnsson IBK Lidköping
9 − 5 − 2 − 7 − 0,78

575 Justina Eliasson Pixbo Wallenstam IBF D1
9 − 5 − 2 − 7 − 0,78

576 Julia Persson Sandåkerns SK
18 − 8 − 6 − 14 − 0,78

577 Carolina Karlsson Munka-Ljungby IBK
18 − 9 − 5 − 14 − 0,78

578 Moa Falk Tyresö Trollbäcken IBK
18 − 7 − 7 − 14 − 0,78

579 Nickie Ekvall Skurups IBK
18 − 9 − 5 − 14 − 0,78

580 Ellen Grane Röke IBK D1
18 − 9 − 5 − 14 − 0,78

581 Sara Hekkelstrand Rotebro IS IBK (A)
18 − 5 − 9 − 14 − 0,78

582 Ida Wensley IK Stanstad
18 − 4 − 10 − 14 − 0,78

583 Felicia Gratschev Värmdö IF (A)
18 − 2 − 12 − 14 − 0,78

584 Angelica Forsborn Munka-Ljungby IBK
18 − 3 − 11 − 14 − 0,78

585 Tove Söderberg Värnamo IK
13 − 6 − 4 − 10 − 0,77

586 Alexandra Rosendal IFK Arboga IBK
13 − 9 − 1 − 10 − 0,77

587 Felicia Sannestam Stenåsa-Sandby-Gårdby IF
13 − 6 − 4 − 10 − 0,77

588 Molly Lang-Jinnefalk Söderhamns IBF
13 − 5 − 5 − 10 − 0,77

589 Moa Godesparr Västerås IBS
13 − 3 − 7 − 10 − 0,77

590 Nathalie Kvist Höglander Tvåstad KIK
13 − 7 − 3 − 10 − 0,77

591 Nicole Alm Nykvarns IBF Ungdom
13 − 3 − 7 − 10 − 0,77

592 Cia Håkansson Arlanda IBK
13 − 6 − 4 − 10 − 0,77

593 Mathilda Ekenlinde Huddinge IBS
13 − 6 − 4 − 10 − 0,77

594 Amanda Nordin Malmö FBC D1
13 − 3 − 7 − 10 − 0,77

595 My Rosberg Malmö FBC D1
13 − 2 − 8 − 10 − 0,77

596 Emma Lindgren Sandåkerns SK
17 − 7 − 6 − 13 − 0,76

597 Elin Hagström IBF Backadalen D1
17 − 10 − 3 − 13 − 0,76

598 Martina Andersson Guldhedens IK D1
17 − 8 − 5 − 13 − 0,76

599 Sara Hedberg Stenungsunds IBK D1
17 − 5 − 8 − 13 − 0,76

600 Julia Hansson Björklinge BK
17 − 7 − 6 − 13 − 0,76

601 Malin Lundbom Hagunda IF
17 − 6 − 7 − 13 − 0,76

602 Elin Ekman Tanndal Stenhagens KK
17 − 3 − 10 − 13 − 0,76

603 Felicia Ekman FC Helsingborg D1
17 − 8 − 5 − 13 − 0,76

604 Sofia Ranberg IBF Argentum 91 / K4 IF D1
8 − 5 − 1 − 6 − 0,75

605 Malou Traste/Prytz Ryds SK
8 − 3 − 3 − 6 − 0,75

606 Johanna Aikio Timrå IBC
8 − 3 − 3 − 6 − 0,75

607 Ida Nordh Klockarbergets BK
8 − 2 − 4 − 6 − 0,75

608 Emma Hagberg Bergs IK
8 − 4 − 2 − 6 − 0,75

609 Jessica Björklund Sandareds IBS
8 − 4 − 2 − 6 − 0,75

610 Anna Svedman Lindome IBK Utv D1
8 − 4 − 2 − 6 − 0,75

611 Wilma Svedlund IBF Falun Ungdom
8 − 4 − 2 − 6 − 0,75

612 Fanny Andersson Stenåsa-Sandby-Gårdby IF
12 − 5 − 4 − 9 − 0,75

613 Fanny Spång Västerås IBS
12 − 3 − 6 − 9 − 0,75

614 Felicia Bäck IFK Arboga IBK
12 − 2 − 7 − 9 − 0,75

615 Ida Larsson-Boman Tvåstad KIK
12 − 7 − 2 − 9 − 0,75

616 Maja Rosén IBK Lidköping
12 − 3 − 6 − 9 − 0,75

617 Evelina Janicke FBC Katrineholm
12 − 3 − 6 − 9 − 0,75

618 Amanda Lönnqvist Huddinge IBS
12 − 4 − 5 − 9 − 0,75

619 Malin Damgren Partille IBS D1
16 − 9 − 3 − 12 − 0,75

620 Tilda Johansson Gamla Stan IBK
16 − 5 − 7 − 12 − 0,75

621 Agnes Berglund Floda IBK D1
16 − 4 − 8 − 12 − 0,75

622 Maja Schneider KAIS Mora UIF
16 − 9 − 3 − 12 − 0,75

623 Josefin Emilsson IK Sirius IBK
16 − 4 − 8 − 12 − 0,75

624 Klara Eriksson FBC Nyköping
15 − 7 − 4 − 11 − 0,73

625 Tuva Wessman Bergs IK
15 − 3 − 8 − 11 − 0,73

626 Alexandra Pettersson Ersboda SK
15 − 3 − 8 − 11 − 0,73

627 Tilde Nimrodsson Örnsköldsvik IBF
15 − 3 − 8 − 11 − 0,73

628 Maja Rikner Arlanda IBK
15 − 9 − 2 − 11 − 0,73

629 Kristine Runelöv Sköndals IK
15 − 7 − 4 − 11 − 0,73

630 Thilda Similä Craftstadens IBK Oskarshamn
11 − 3 − 5 − 8 − 0,73

631 Emmy Jämtin FBC Kalmarsund Ungdom
11 − 3 − 5 − 8 − 0,73

632 Ammelie Lennström Vimmerby IBK
11 − 2 − 6 − 8 − 0,73

633 Emma Törnecrantz Fränsta IK
11 − 4 − 4 − 8 − 0,73

634 Vilma Olsson Arlanda IBK
11 − 7 − 1 − 8 − 0,73

635 Lina Källström IBF Falun Ungdom
11 − 4 − 4 − 8 − 0,73

636 Fanny Långström Hässelby SK IBK (A)
11 − 7 − 1 − 8 − 0,73

637 Josefin Karlsson IBK Lund D1
11 − 1 − 7 − 8 − 0,73

638 Victoria Wallenhov FBI Tullinge (A)
11 − 3 − 5 − 8 − 0,73

639 Maja Gustavsson Röke IBK D1
18 − 9 − 4 − 13 − 0,72

640 Kasia Pawlowska Falkenbergs IBK
7 − 3 − 2 − 5 − 0,71

641 Julia Brandt Team Kalix IBK D1
7 − 2 − 3 − 5 − 0,71

642 Stina Nilsson FBC Kalmarsund Ungdom
7 − 5 − 0 − 5 − 0,71

643 Moa Ehnö IBF Linköping U-lag
7 − 3 − 2 − 5 − 0,71

644 Hanna Axelhav Svärtinge SK
7 − 3 − 2 − 5 − 0,71

645 Lovisa Laestander Ersboda SK
7 − 3 − 2 − 5 − 0,71

646 Emma Carlén Björemo Skattkärrs IK
14 − 5 − 5 − 10 − 0,71

647 Ida Pennerborn Hagfors IF Uddeholm
14 − 4 − 6 − 10 − 0,71

648 Ella Linnakallio IK Standard
14 − 2 − 8 − 10 − 0,71

649 Malin Sjöberg Sävar IK
14 − 1 − 9 − 10 − 0,71

650 Tilda Kautto Floda IBK D1
17 − 8 − 4 − 12 − 0,71

651 Hanna Caporicci Pixbo Wallenstam IBF D1
17 − 5 − 7 − 12 − 0,71

652 Matilda Isokivi Sundsvalls IBF 2
10 − 5 − 2 − 7 − 0,70

653 Sandra Knookala IBK Alingsås
10 − 4 − 3 − 7 − 0,70

654 Ebba Lindblad IBK Lockerud Mariestad U
10 − 3 − 4 − 7 − 0,70

655 Sandra Hugosson IBF Backadalen D1
10 − 2 − 5 − 7 − 0,70

656 Elin Bynke Värmdö IF (A)
10 − 7 − 0 − 7 − 0,70

657 Hanna Liljenstolpe Ryds SK
13 − 9 − 0 − 9 − 0,69

658 Malin Bertilsson Sala Silverstaden IBK
13 − 7 − 2 − 9 − 0,69

659 Erika Isomäki IBK Alingsås
13 − 8 − 1 − 9 − 0,69

660 Ida Salegård IBK Lidköping
13 − 5 − 4 − 9 − 0,69

661 My Wikström Sävar IK
13 − 5 − 4 − 9 − 0,69

662 Jonna Lidberg Sävar IK
13 − 4 − 5 − 9 − 0,69

663 Hanna Jonasson Burås IK D1
13 − 5 − 4 − 9 − 0,69

664 Wilma Holmberg KAIS Mora UIF
13 − 7 − 2 − 9 − 0,69

665 Josefine Fahtz Lundmark FC Helsingborg D1
13 − 5 − 4 − 9 − 0,69

666 Elina Snickars Ersboda SK
16 − 8 − 3 − 11 − 0,69

667 Emma Altbrink Partille IBS D1
16 − 4 − 7 − 11 − 0,69

668 Malin Lorentzon Ersboda SK
16 − 3 − 8 − 11 − 0,69

669 Othilia Forsberg IBF Borlänge
16 − 8 − 3 − 11 − 0,69

670 Nelly Werstroh Malmö FBC D1
16 − 6 − 5 − 11 − 0,69

671 Maria Hörnsten Örnsköldsvik IBF
6 − 2 − 2 − 4 − 0,67

672 Jennifer Lagerquist Lindome IBK Utv D1
6 − 2 − 2 − 4 − 0,67

673 Clara Lindberg Warberg IBF Dam Div1
6 − 3 − 1 − 4 − 0,67

674 Isa Frii Varla IBK Dam
6 − 2 − 2 − 4 − 0,67

675 Klarissa Kulju Haparanda AIK D1
6 − 2 − 2 − 4 − 0,67

676 Lina Örknér FBC Kalmarsund Ungdom
6 − 3 − 1 − 4 − 0,67

677 Maja Arnetorp Värnamo IK
6 − 3 − 1 − 4 − 0,67

678 Hanna Toresten Stenåsa-Sandby-Gårdby IF
6 − 2 − 2 − 4 − 0,67

679 Emma Sandstedt IBK Lockerud Mariestad U
6 − 3 − 1 − 4 − 0,67

680 Sofie Gustavsson IBF Linköping U-lag
6 − 2 − 2 − 4 − 0,67

681 Maja Josefsson Fröjereds IF U
6 − 2 − 2 − 4 − 0,67

682 Julia Wickström IK Stanstad
9 − 5 − 1 − 6 − 0,67

683 Maja Johansson Öjebyns IBF D1
9 − 3 − 3 − 6 − 0,67

684 Hilma Forsberg Öjebyns IBF D1
9 − 2 − 4 − 6 − 0,67

685 Emma Sjöberg Östra SK
9 − 1 − 5 − 6 − 0,67

686 Fanny Selin Sundsvalls IBF 2
9 − 5 − 1 − 6 − 0,67

687 Karolina Björklund IFK Arboga IBK
9 − 4 − 2 − 6 − 0,67

688 Felicia Holmberg IFK Arboga IBK
9 − 3 − 3 − 6 − 0,67

689 Mimmi Lang-Jinnefalk Söderhamns IBF
9 − 1 − 5 − 6 − 0,67

690 Elsa Lidström FBC Nyköping
9 − 4 − 2 − 6 − 0,67

691 Sandra Olsson Jemtland Innebandy
9 − 1 − 5 − 6 − 0,67

692 Lisa Rhodin Ålevik Holmsund City IBC
9 − 3 − 3 − 6 − 0,67

693 Isabel Sohlin Arlanda IBK
9 − 4 − 2 − 6 − 0,67

694 Tuva Löf Söderhamns IBF
12 − 7 − 1 − 8 − 0,67

695 Elisabeth Dalenius Vattjoms IK
12 − 4 − 4 − 8 − 0,67

696 Wilma Larsson Holmsund City IBC
12 − 5 − 3 − 8 − 0,67

697 Sara Gustafsson Arlanda IBK
12 − 4 − 4 − 8 − 0,67

698 Amanda Johansson Vendelsö IK (A)
12 − 7 − 1 − 8 − 0,67

699 Ester Persson Telge SIBK U-lag
15 − 6 − 4 − 10 − 0,67

700 Hanna Weflö FBC Katrineholm
15 − 5 − 5 − 10 − 0,67

701 Frida Berntson Stenungsunds IBK D1
15 − 9 − 1 − 10 − 0,67

702 Emma Grauss Pixbo Wallenstam IBF D1
15 − 5 − 5 − 10 − 0,67

703 Agnes Moquist Huddinge IBS
15 − 5 − 5 − 10 − 0,67

704 Emilia Cleasby Munka-Ljungby IBK
18 − 8 − 4 − 12 − 0,67

705 Stina Westerlund Vendelsö IK (A)
18 − 6 − 6 − 12 − 0,67

706 Frida Zätterman FBC Lerum D1
17 − 6 − 5 − 11 − 0,65

707 Tina Delin Munka-Ljungby IBK
17 − 3 − 8 − 11 − 0,65

708 Matilda Söderlund Västerås IBS
14 − 7 − 2 − 9 − 0,64

709 Ida Lindblom Fristads GoIF
14 − 3 − 6 − 9 − 0,64

710 Johanna Zetterholm Linköping IBK Ungdom
14 − 6 − 3 − 9 − 0,64

711 Kajsa Andersson Bergs IK
14 − 6 − 3 − 9 − 0,64

712 Nelly Thomasdotter Nykvarns IBF Ungdom
14 − 4 − 5 − 9 − 0,64

713 Sara Adriansson IK Standard
14 − 4 − 5 − 9 − 0,64

714 Marlene Karlsson IBS Dalen
14 − 6 − 3 − 9 − 0,64

715 Linda Hjortborg Umeå Västra IF
14 − 3 − 6 − 9 − 0,64

716 Lina Ahlsén Sköndals IK
14 − 5 − 4 − 9 − 0,64

717 Malin Finnilä Nyberg Nacka Wallenstam IBK (B)
14 − 4 − 5 − 9 − 0,64

718 Isabella Landtreter FBC Kalmarsund Ungdom
11 − 4 − 3 − 7 − 0,64

719 Maja Hane Karlstad IBF Ungdom
11 − 5 − 2 − 7 − 0,64

720 Alice Selin Skälby IBK
11 − 5 − 2 − 7 − 0,64

721 Patricia Häreby Jemtland Innebandy
11 − 4 − 3 − 7 − 0,64

722 Lina Larsson IBK Lockerud Mariestad U
11 − 4 − 3 − 7 − 0,64

723 Frida Södergren IBF Hedemora
11 − 4 − 3 − 7 − 0,64

724 Moa Frändestam IBK Lund D1
11 − 7 − 0 − 7 − 0,64

725 Elsa Sommelius FC Helsingborg D1
19 − 7 − 5 − 12 − 0,63

726 Sofia Lidholm IK Sirius IBK
8 − 4 − 1 − 5 − 0,63

727 Sara Lindell Värmdö IF (A)
8 − 3 − 2 − 5 − 0,63

728 Rebecca Eriksson Rodriguez Råsunda IS
8 − 2 − 3 − 5 − 0,63

729 Tina Axelsson IBF Argentum 91 / K4 IF D1
8 − 4 − 1 − 5 − 0,63

730 Lotta Romakkaniemi Pajala IF D1
8 − 3 − 2 − 5 − 0,63

731 Annie Johansson Ryds SK
8 − 2 − 3 − 5 − 0,63

732 Hanna Rönngren Klockarbergets BK
8 − 2 − 3 − 5 − 0,63

733 Clara Westman Timrå IBC
8 − 1 − 4 − 5 − 0,63

734 Amanda Hallberg Stenungsunds IBK D1
16 − 6 − 4 − 10 − 0,63

735 Nellie Wohlers Lindome IBK Utv D1
16 − 4 − 6 − 10 − 0,63

736 Lisa Leierdahl Hagunda IF
16 − 9 − 1 − 10 − 0,63

737 Alice Virtanen IBF Hedemora
16 − 6 − 4 − 10 − 0,63

738 Olivia Weckström FBI Tullinge (A)
16 − 7 − 3 − 10 − 0,63

739 Sofia Wrangle FBI Tullinge (A)
16 − 5 − 5 − 10 − 0,63

740 Rebecca Tiljander Höllvikens IBF
16 − 3 − 7 − 10 − 0,63

741 Selma Andersson Värnamo IK
13 − 5 − 3 − 8 − 0,62

742 Elna Olsson Craftstadens IBK Oskarshamn
13 − 5 − 3 − 8 − 0,62

743 Wilma Wickström FBC Karlskrona
13 − 3 − 5 − 8 − 0,62

744 Ida Björck Ryds SK
13 − 1 − 7 − 8 − 0,62

745 Carolina Jansson IFK Arboga IBK
13 − 1 − 7 − 8 − 0,62

746 Frida Öberg Tvåstad KIK
13 − 6 − 2 − 8 − 0,62

747 Stina Storkull Telge SIBK U-lag
13 − 0 − 8 − 8 − 0,62

748 Clara Lindblom Gamla Stan IBK
13 − 6 − 2 − 8 − 0,62

749 Linnea Erlandsson IBS Dalen
13 − 5 − 3 − 8 − 0,62

750 Claudia Saksa Holmsund City IBC
13 − 4 − 4 − 8 − 0,62

751 Liv Hök Vendelsö IK (A)
13 − 6 − 2 − 8 − 0,62

752 Nathalie Britzén Bengtsson Munka-Ljungby IBK
18 − 6 − 5 − 11 − 0,61

753 Mathilda Magnusson IBK Landskrona
18 − 6 − 5 − 11 − 0,61

754 Ellen Gunnarson Lönsboda IBK
18 − 5 − 6 − 11 − 0,61

755 Hanna Nilsson Värmdö IF (A)
18 − 4 − 7 − 11 − 0,61

756 Karolina Munk Hagfors IF Uddeholm
5 − 2 − 1 − 3 − 0,60

757 Cornelia Hellqvist IBF Linköping U-lag
5 − 3 − 0 − 3 − 0,60

758 Tilda Boström Holmsund City IBC
5 − 1 − 2 − 3 − 0,60

759 Jessica Jensen Malmö FBC D1
5 − 1 − 2 − 3 − 0,60

760 Patricia Olsson Malmö FBC D1
5 − 1 − 2 − 3 − 0,60

761 Alma Pethrus Täby FC
5 − 3 − 0 − 3 − 0,60

762 Lisah Samuelsson Råsunda IS
5 − 1 − 2 − 3 − 0,60

763 Lovisa Back Täby FC
5 − 1 − 2 − 3 − 0,60

764 Mira Landgren Onsala IBK
5 − 3 − 0 − 3 − 0,60

765 Lisa Ekberg Varla IBK Dam
5 − 2 − 1 − 3 − 0,60

766 Jessica Larsson Falkenbergs IBK
5 − 2 − 1 − 3 − 0,60

767 Frida Eriksson Falkenbergs IBK
5 − 1 − 2 − 3 − 0,60

768 Mathilda Ivarsson IBK Uppsala Teknologer
10 − 1 − 5 − 6 − 0,60

769 Therese Leijon Hässelby SK IBK (A)
10 − 1 − 5 − 6 − 0,60

770 Olivia Eklund Öjebyns IBF D1
10 − 4 − 2 − 6 − 0,60

771 Isabell Johansson Värnamo IK
10 − 4 − 2 − 6 − 0,60

772 Elin Åström Söderhamns IBF
10 − 2 − 4 − 6 − 0,60

773 Petronella Svärd Karlstad IBF Ungdom
10 − 1 − 5 − 6 − 0,60

774 Hilda Skyttberg Röbäcks IF
10 − 3 − 3 − 6 − 0,60

775 Hanna Strandgren Sävar IK
10 − 2 − 4 − 6 − 0,60

776 Alva Granqvist IBS Dalen
15 − 8 − 1 − 9 − 0,60

777 Janna Hall Ersboda SK
15 − 7 − 2 − 9 − 0,60

778 Agnes Sandsjö Ersboda SK
15 − 5 − 4 − 9 − 0,60

779 Bhadra Löf Söderman Sandåkerns SK
15 − 2 − 7 − 9 − 0,60

780 Isabella Fröberg Partille IBS D1
17 − 9 − 1 − 10 − 0,59

781 Sara Ljunggren FBC Lerum D1
17 − 5 − 5 − 10 − 0,59

782 Hanna Hansson IBK Kungälv D1
17 − 4 − 6 − 10 − 0,59

783 Caroline Chamoun Floda IBK D1
17 − 1 − 9 − 10 − 0,59

784 Emma Persson Arlanda IBK
17 − 5 − 5 − 10 − 0,59

785 Amanda Ehn Tyresö Trollbäcken IBK
17 − 6 − 4 − 10 − 0,59

786 Josefine Oldenburg Landin Huddinge IBS
17 − 5 − 5 − 10 − 0,59

787 Lisa Kringstad Röke IBK D1
17 − 3 − 7 − 10 − 0,59

788 Josefin Sjölund Larsson Tyresö Trollbäcken IBK
17 − 4 − 6 − 10 − 0,59

789 Hanna Sjöberg Täby FC
12 − 3 − 4 − 7 − 0,58

790 Sara Hemmingberg Huddinge IBS
12 − 2 − 5 − 7 − 0,58

791 Isabelle Lund Hässelby SK IBK (A)
12 − 1 − 6 − 7 − 0,58

792 Edith Fridell Vetlanda IBF
12 − 6 − 1 − 7 − 0,58

793 Elina Lodin Vattjoms IK
12 − 7 − 0 − 7 − 0,58

794 Stina Sjölén IBK Härnösand
12 − 6 − 1 − 7 − 0,58

795 Emilia Berggren Vattjoms IK
12 − 5 − 2 − 7 − 0,58

796 Ebba Pennerborn Skattkärrs IK
12 − 3 − 4 − 7 − 0,58

797 Signe Broström Hudik/Björkberg IBK
12 − 3 − 4 − 7 − 0,58

798 Mathilda Rundgren BK Halna
12 − 5 − 2 − 7 − 0,58

799 Emilia Larsson Mullsjö AIS
12 − 4 − 3 − 7 − 0,58

800 Julia Nalbin Mullsjö AIS
12 − 3 − 4 − 7 − 0,58

801 Karin Backlund Lindome IBK Utv D1
12 − 1 − 6 − 7 − 0,58

802 Linnea Persson BK Halna
7 − 1 − 3 − 4 − 0,57

803 Josefine Werre IBS Dalen
7 − 1 − 3 − 4 − 0,57

804 Rebecca Damgren Burås IK D1
7 − 2 − 2 − 4 − 0,57

805 Vilma Johansson-Rosengren Warberg IBF Dam Div1
7 − 3 − 1 − 4 − 0,57

806 Ebba Caverö Varla IBK Dam
7 − 2 − 2 − 4 − 0,57

807 Elin Bergqvist Varla IBK Dam
7 − 1 − 3 − 4 − 0,57

808 Felicia Havagård Falkenbergs IBK
7 − 1 − 3 − 4 − 0,57

809 Alva Nyström Team Kalix IBK D1
7 − 3 − 1 − 4 − 0,57

810 Sabina Hörnqvist IBK Luleå D1
7 − 3 − 1 − 4 − 0,57

811 Minna Källman Öjebyns IBF D1
7 − 2 − 2 − 4 − 0,57

812 Maja Lindeholm Team Kalix IBK D1
7 − 2 − 2 − 4 − 0,57

813 Tilda Yngvesson FBC Kalmarsund Ungdom
7 − 4 − 0 − 4 − 0,57

814 Vilma Zetterling Craftstadens IBK Oskarshamn
7 − 2 − 2 − 4 − 0,57

815 Fanny Petersson FBC Karlskrona
7 − 2 − 2 − 4 − 0,57

816 Isabel Brink Hudik/Björkberg IBK
7 − 2 − 2 − 4 − 0,57

817 Emelie Samuelsson IBF Linköping U-lag
7 − 3 − 1 − 4 − 0,57

818 Frida Rosenqvist Sandareds IBS
7 − 3 − 1 − 4 − 0,57

819 Ellen Danielsson Hudik/Björkberg IBK
7 − 1 − 3 − 4 − 0,57

820 Joline Larsson Hagfors IF Uddeholm
14 − 5 − 3 − 8 − 0,57

821 Kajsa Lasses Sala Silverstaden IBK
14 − 5 − 3 − 8 − 0,57

822 Vanilla Persgren Fristads GoIF
14 − 6 − 2 − 8 − 0,57

823 Ann Filipsson Burås IK D1
14 − 4 − 4 − 8 − 0,57

824 Thea Boström Gamla Stan IBK
14 − 5 − 3 − 8 − 0,57

825 Martina Sjövind Burås IK D1
14 − 3 − 5 − 8 − 0,57

826 Lovisa Renfors Nacka Wallenstam IBK (B)
14 − 8 − 0 − 8 − 0,57

827 Camilla Olshov IBK Lund D1
14 − 4 − 4 − 8 − 0,57

828 Nellie Axelsson IK Zenith D1
16 − 7 − 2 − 9 − 0,56

829 Lovisa Odh IBF Backadalen D1
16 − 6 − 3 − 9 − 0,56

830 Ida Käll Gävle GIK
16 − 5 − 4 − 9 − 0,56

831 Frida Johansson Malmö FBC D1
16 − 7 − 2 − 9 − 0,56

832 Camilla Elving Sköndals IK
16 − 3 − 6 − 9 − 0,56

833 Hannah Ingvarsdotter IBK Uppsala Teknologer
9 − 4 − 1 − 5 − 0,56

834 Wilma Olsson-Jerström KAIS Mora UIF
9 − 2 − 3 − 5 − 0,56

835 Clara Dahlberg Rotebro IS IBK (A)
9 − 4 − 1 − 5 − 0,56

836 Engla Engman Sundsvalls IBF 2
9 − 5 − 0 − 5 − 0,56

837 Ida Bergenhus Skattkärrs IK
9 − 5 − 0 − 5 − 0,56

838 Moa Lang Jinnefalk Söderhamns IBF
9 − 3 − 2 − 5 − 0,56

839 Amanda Molin Söderhamns IBF
9 − 2 − 3 − 5 − 0,56

840 Klara Jonsson Sundsvalls IBF 2
9 − 1 − 4 − 5 − 0,56

841 Sara Florentzson IK Stanstad
18 − 5 − 5 − 10 − 0,56

842 Felicia Petersson IBK Landskrona
18 − 4 − 6 − 10 − 0,56

843 Beata Henriksson Hässelby SK IBK (A)
18 − 3 − 7 − 10 − 0,56

844 Hanna Salomonsson Björklinge BK
11 − 3 − 3 − 6 − 0,55

845 Sara Karlsson Hofors IBK
11 − 3 − 3 − 6 − 0,55

846 Rebecca Svensson Lönsboda IBK
11 − 4 − 2 − 6 − 0,55

847 Ida Andersson Täby FC
11 − 1 − 5 − 6 − 0,55

848 Tova André Östra SK
11 − 6 − 0 − 6 − 0,55

849 Emma Sannestam Stenåsa-Sandby-Gårdby IF
11 − 4 − 2 − 6 − 0,55

850 Alva Hulten FBC Kalmarsund Ungdom
11 − 2 − 4 − 6 − 0,55

851 Louise Haraldsson Munkfors IBK
11 − 5 − 1 − 6 − 0,55

852 Jonna Tuohimaa Söderhamns IBF
11 − 4 − 2 − 6 − 0,55

853 Sofia Javeblad IFK Arboga IBK
11 − 3 − 3 − 6 − 0,55

854 Amina Benjari IBK Härnösand
11 − 3 − 3 − 6 − 0,55

855 Felicia Lusth Vattjoms IK
11 − 2 − 4 − 6 − 0,55

856 Nellie Winskog Linköping IBK Ungdom
11 − 3 − 3 − 6 − 0,55

857 Sofie Ask IBK Lockerud Mariestad U
11 − 1 − 5 − 6 − 0,55

858 Frida Dahlberg Hofors IBK
11 − 4 − 2 − 6 − 0,55

859 Malva Linnér Huddinge IBS
13 − 5 − 2 − 7 − 0,54

860 Felicia Moss Munkfors IBK
13 − 5 − 2 − 7 − 0,54

861 Sofia Andersson Stenåsa-Sandby-Gårdby IF
13 − 4 − 3 − 7 − 0,54

862 Lisa Sundberg Tisell Craftstadens IBK Oskarshamn
13 − 3 − 4 − 7 − 0,54

863 Elin Edström FBC Karlskrona
13 − 2 − 5 − 7 − 0,54

864 Amalia Rommeskog Värnamo IK
13 − 1 − 6 − 7 − 0,54

865 Josefine Carlmark Skälby IBK
13 − 4 − 3 − 7 − 0,54

866 Jasmine Lahti-Bonté Skattkärrs IK
13 − 3 − 4 − 7 − 0,54

867 Jessica Svensson IBK Alingsås
13 − 6 − 1 − 7 − 0,54

868 Molly Fröjd IBK Lidköping
13 − 5 − 2 − 7 − 0,54

869 Sofia Lööf IBK Lidköping
13 − 5 − 2 − 7 − 0,54

870 Stina Andersson Linköping IBK Ungdom
13 − 3 − 4 − 7 − 0,54

871 Amanda Olsson Sandareds IBS
13 − 4 − 3 − 7 − 0,54

872 Elwira Andersson Löfborg Fröjereds IF U
13 − 2 − 5 − 7 − 0,54

873 Alice Granqvist Tvåstad KIK
13 − 2 − 5 − 7 − 0,54

874 Malin Hedlund Karlsson Tvåstad KIK
13 − 2 − 5 − 7 − 0,54

875 Ella Boström Fröjereds IF U
13 − 1 − 6 − 7 − 0,54

876 Moa Pettersson Örnsköldsvik IBF
13 − 5 − 2 − 7 − 0,54

877 Malin Ekenberg Floda IBK D1
13 − 1 − 6 − 7 − 0,54

878 Tilde Schedin FBC Katrineholm
15 − 6 − 2 − 8 − 0,53

879 Tilda Lidberg Telge SIBK U-lag
15 − 6 − 2 − 8 − 0,53

880 Stina Andersson Hofors IBK
15 − 7 − 1 − 8 − 0,53

881 Katerina Tsantaridou Björklinge BK
15 − 4 − 4 − 8 − 0,53

882 Lina Nilsson Lönsboda IBK
15 − 7 − 1 − 8 − 0,53

883 Anna Lönn FBI Tullinge (A)
15 − 5 − 3 − 8 − 0,53

884 Kajsa Nilsson Röke IBK D1
15 − 2 − 6 − 8 − 0,53

885 Tilde Åström Hässelby SK IBK (A)
15 − 2 − 6 − 8 − 0,53

886 Vendela Berntsson Partille IBS D1
17 − 6 − 3 − 9 − 0,53

887 Maja Andersson Stenhagens KK
17 − 7 − 2 − 9 − 0,53

888 Nathalie Lund Stenhagens KK
17 − 5 − 4 − 9 − 0,53

889 Johanna Haukirauma Hofors IBK
17 − 4 − 5 − 9 − 0,53

890 Malin Heyden IBK Lund D1
17 − 7 − 2 − 9 − 0,53

891 Caroline Holmgren FC Helsingborg D1
17 − 5 − 4 − 9 − 0,53

892 Jaquline Astlöv Sollentuna IBF
17 − 0 − 9 − 9 − 0,53

893 Evelina Bengtsson Malmö FBC D1
17 − 3 − 6 − 9 − 0,53

894 Mikaela Steen Röke IBK D1
17 − 3 − 6 − 9 − 0,53

895 Nellie Ohlsson FC Helsingborg D1
19 − 3 − 7 − 10 − 0,53

896 Jennie Larsson Munkfors IBK
6 − 2 − 1 − 3 − 0,50

897 Stina Burman Söderhamns IBF
6 − 3 − 0 − 3 − 0,50

898 Ronja Lundbergs FBC Kalmarsund Ungdom
6 − 0 − 3 − 3 − 0,50

899 Fanny Johansson IFK Arboga IBK
6 − 2 − 1 − 3 − 0,50

900 Kim Moberg Orrebring IBF Linköping U-lag
6 − 0 − 3 − 3 − 0,50

901 Emma Enholm Sävar IK
6 − 2 − 1 − 3 − 0,50

902 Chanette Svensson IK Zenith D1
6 − 2 − 1 − 3 − 0,50

903 Victoria Persson-Miettinen Lindome IBK Utv D1
6 − 1 − 2 − 3 − 0,50

904 Jennifer Andersson Lindås Rasta IBK D1
6 − 0 − 3 − 3 − 0,50

905 Linnéa Åkerblom Onsala IBK
6 − 1 − 2 − 3 − 0,50

906 Therese Högberg Onsala IBK
6 − 0 − 3 − 3 − 0,50

907 Ellen Hellman Team Kalix IBK D1
6 − 3 − 0 − 3 − 0,50

908 Ebba Skott IBK Luleå D1
6 − 1 − 2 − 3 − 0,50

909 Elina Lasu Mattsson IBK Boden D1
6 − 1 − 2 − 3 − 0,50

910 Linnea Skånberg Östra SK
6 − 2 − 1 − 3 − 0,50

911 Ida Johansson Mullsjö AIS
8 − 1 − 3 − 4 − 0,50

912 Malin Dahlgren Stenungsunds IBK D1
8 − 0 − 4 − 4 − 0,50

913 Emelie Mårdberg IBF Argentum 91 / K4 IF D1
8 − 2 − 2 − 4 − 0,50

914 Matilda Paulsen IFK Arboga IBK
8 − 3 − 1 − 4 − 0,50

915 Anna Bergström Hudik/Björkberg IBK
8 − 2 − 2 − 4 − 0,50

916 Sarah Nyman Svärtinge SK
8 − 2 − 2 − 4 − 0,50

917 Fanny Brolin Hudik/Björkberg IBK
8 − 1 − 3 − 4 − 0,50

918 Mikaela Svensson IBK Alingsås
8 − 2 − 2 − 4 − 0,50

919 Clara Laajanen Sundsvalls IBF 2
8 − 1 − 3 − 4 − 0,50

920 Nova Lundell Täby FC
10 − 3 − 2 − 5 − 0,50

921 Wilma Salebäck Stenåsa-Sandby-Gårdby IF
10 − 4 − 1 − 5 − 0,50

922 Felicia Forngren Västerås IBS
10 − 3 − 2 − 5 − 0,50

923 Emilia Lundin BK Halna
10 − 4 − 1 − 5 − 0,50

924 Hanna Svärd Munkfors IBK
10 − 2 − 3 − 5 − 0,50

925 Ylfa Eir Gudnadottir IBK Alingsås
10 − 3 − 2 − 5 − 0,50

926 Moa Brinkhammar IBK Lockerud Mariestad U
10 − 3 − 2 − 5 − 0,50

927 Linn Hilli Örnsköldsvik IBF
10 − 3 − 2 − 5 − 0,50

928 Alice Gunnarsson Partille IBS D1
12 − 2 − 4 − 6 − 0,50

929 Isabelle Kostov IK Sirius IBK
12 − 1 − 5 − 6 − 0,50

930 Johanna Lagerstrand Östra SK
12 − 2 − 4 − 6 − 0,50

931 Sara Johansson Kungsörs IBK
12 − 6 − 0 − 6 − 0,50

932 Jenny Myrenberg Vattjoms IK
12 − 3 − 3 − 6 − 0,50

933 Filippa Lundell Karlstad IBF Ungdom
12 − 2 − 4 − 6 − 0,50

934 Johanna Thygesen Sandareds IBS
12 − 2 − 4 − 6 − 0,50

935 Jenny Ström Holmsund City IBC
12 − 4 − 2 − 6 − 0,50

936 Linnea Bevenäs Lindome IBK Utv D1
12 − 4 − 2 − 6 − 0,50

937 Tova Hahn IBF Falun Ungdom
12 − 4 − 2 − 6 − 0,50

938 Ameli Norström IBF Falun Ungdom
12 − 4 − 2 − 6 − 0,50

939 Nadja Lavér Nacka Wallenstam IBK (B)
14 − 5 − 2 − 7 − 0,50

940 Elinur Demirtas Sollentuna IBF
14 − 2 − 5 − 7 − 0,50

941 Josephine Piispanen Skälby IBK
14 − 5 − 2 − 7 − 0,50

942 Johanna Fyhr Kungsörs IBK
14 − 4 − 3 − 7 − 0,50

943 Vilma Andersson Skattkärrs IK
14 − 4 − 3 − 7 − 0,50

944 Tove Phalm Västerås IBS
14 − 4 − 3 − 7 − 0,50

945 Wilma Ahl Hagfors IF Uddeholm
14 − 3 − 4 − 7 − 0,50

946 Alva Hagelin Hagfors IF Uddeholm
14 − 1 − 6 − 7 − 0,50

947 Hanna Jonsson IK Standard
14 − 6 − 1 − 7 − 0,50

948 Ida Andersson FBC Katrineholm
14 − 2 − 5 − 7 − 0,50

949 Moa Waern Ersboda SK
14 − 6 − 1 − 7 − 0,50

950 Amanda Tillenius IBF Hedemora
14 − 5 − 2 − 7 − 0,50

951 Julia Johannesson IK Zenith D1
14 − 0 − 7 − 7 − 0,50

952 Tilda Backlund IBF Borlänge
14 − 4 − 3 − 7 − 0,50

953 Agnes Burell IBK Uppsala Teknologer
14 − 3 − 4 − 7 − 0,50

954 Clara Johansson Sandåkerns SK
16 − 5 − 3 − 8 − 0,50

955 Carolina Olsson Guldhedens IK D1
16 − 7 − 1 − 8 − 0,50

956 Thea Hedström Gävle GIK
16 − 4 − 4 − 8 − 0,50

957 Samantha Stuxgren IK Sirius IBK
16 − 1 − 7 − 8 − 0,50

958 Linn Jeppsson-Widerberg IBK Landskrona
16 − 2 − 6 − 8 − 0,50

959 Maria Lindberg FBI Tullinge (A)
16 − 3 − 5 − 8 − 0,50

960 Frida Piehl Huddinge IBS
18 − 6 − 3 − 9 − 0,50

961 Emilia Losell Åstorp/Kvidinge IBS
19 − 5 − 4 − 9 − 0,47

962 Elin Jönsson Åstorp/Kvidinge IBS
19 − 4 − 5 − 9 − 0,47

963 Julia Holmgren Holmsund City IBC
17 − 7 − 1 − 8 − 0,47

964 Emelie Ståhl IBF Backadalen D1
17 − 4 − 4 − 8 − 0,47

965 Linn Thorén Stenungsunds IBK D1
17 − 2 − 6 − 8 − 0,47

966 Emma Sandgren IBF Backadalen D1
17 − 1 − 7 − 8 − 0,47

967 Matilda Lindman IBK Landskrona
17 − 5 − 3 − 8 − 0,47

968 Alva Palmedal Tyresö Trollbäcken IBK
17 − 6 − 2 − 8 − 0,47

969 Sofia Alvérus FC Helsingborg D1
17 − 1 − 7 − 8 − 0,47

970 Hanna Jansson FC Helsingborg D1
15 − 6 − 1 − 7 − 0,47

971 Sara Härdling Täby FC
15 − 4 − 3 − 7 − 0,47

972 Tilda Larsson Stenungsunds IBK D1
15 − 5 − 2 − 7 − 0,47

973 Lisa Åkerfelt IK Sirius IBK
15 − 3 − 4 − 7 − 0,47

974 Ida Karlgren IBF Borlänge
15 − 2 − 5 − 7 − 0,47

975 Felicia Swedén IK Sirius IBK
15 − 0 − 7 − 7 − 0,47

976 Jessica Stenström Guldhedens IK D1
13 − 2 − 4 − 6 − 0,46

977 Ebba Malmborg Skurups IBK
13 − 2 − 4 − 6 − 0,46

978 Elin Ljunggren Craftstadens IBK Oskarshamn
13 − 3 − 3 − 6 − 0,46

979 Anna Pers IFK Arboga IBK
13 − 6 − 0 − 6 − 0,46

980 Cornelia Virsén Linköpings Universitets AIF IBK
13 − 2 − 4 − 6 − 0,46

981 Emelie Andrén Sandareds IBS
13 − 5 − 1 − 6 − 0,46

982 Martina Torndahl Burås IK D1
13 − 4 − 2 − 6 − 0,46

983 Anna Andersson Burås IK D1
13 − 4 − 2 − 6 − 0,46

984 Ida Öjteg Partille IBS D1
11 − 5 − 0 − 5 − 0,45

985 Lina Grönqvist Partille IBS D1
11 − 3 − 2 − 5 − 0,45

986 Tove Kastrup IK Stanstad
11 − 3 − 2 − 5 − 0,45

987 Malin Forssell Munka-Ljungby IBK
11 − 2 − 3 − 5 − 0,45

988 Saga Grudin KAIS Mora UIF
11 − 2 − 3 − 5 − 0,45

989 Felicia Jennesäter Värmdö IF (A)
11 − 5 − 0 − 5 − 0,45

990 Hanna Pousette Täby FC
11 − 4 − 1 − 5 − 0,45

991 Elwira Svensson Vetlanda IBF
11 − 0 − 5 − 5 − 0,45

992 Elin Kempe Kungsörs IBK
11 − 3 − 2 − 5 − 0,45

993 Linn Kjellquist Svärtinge SK
11 − 4 − 1 − 5 − 0,45

994 Rebecka Öhgren Fröjereds IF U
11 − 4 − 1 − 5 − 0,45

995 Sofia Thorsén Tvåstad KIK
11 − 2 − 3 − 5 − 0,45

996 Hanna Håkansson IBK Alingsås
11 − 1 − 4 − 5 − 0,45

997 Lina Hellgren Gullänget-Kroksta IBS
11 − 3 − 2 − 5 − 0,45

998 Ida Wahlgren Nykvarns IBF Ungdom
9 − 1 − 3 − 4 − 0,44

999 Victoria Wilhelmsson-Andersson Röbäcks IF
9 − 2 − 2 − 4 − 0,44

1000 Caroline Sandberg Guldhedens IK D1
9 − 2 − 2 − 4 − 0,44

1001 Isabella Kumlin Hagunda IF
9 − 3 − 1 − 4 − 0,44

1002 Jessica Hedström Hofors IBK
9 − 1 − 3 − 4 − 0,44

1003 Veronica Kullberg Sköndals IK
9 − 1 − 3 − 4 − 0,44

1004 Julia Fredriksson Östra SK
9 − 3 − 1 − 4 − 0,44

1005 Sofia Persson Timrå IBC
9 − 4 − 0 − 4 − 0,44

1006 Linnea Joo IK Standard
9 − 3 − 1 − 4 − 0,44

1007 Alexandra Barragan Vendelsö IK (A)
18 − 4 − 4 − 8 − 0,44

1008 Thea Andersson Skurups IBK
18 − 1 − 7 − 8 − 0,44

1009 Moa Nilsson FBI Tullinge (A)
16 − 2 − 5 − 7 − 0,44

1010 Tilde Lundholm Värmdö IF (A)
16 − 1 − 6 − 7 − 0,44

1011 Rebecca Lindqvist IBK Kungälv D1
16 − 6 − 1 − 7 − 0,44

1012 Emelie Hållberg Örnsköldsvik IBF
16 − 3 − 4 − 7 − 0,44

1013 Jonna Lönn Röbäcks IF
16 − 3 − 4 − 7 − 0,44

1014 Linnea Hauska IBF Backadalen D1
16 − 4 − 3 − 7 − 0,44

1015 Moa Starkenberg Partille IBS D1
16 − 3 − 4 − 7 − 0,44

1016 Thea Lindstrand IBF Falun Ungdom
16 − 2 − 5 − 7 − 0,44

1017 Linnea Eriksson Värmdö IF (A)
16 − 6 − 1 − 7 − 0,44

1018 Emmy Hansdotter Vetlanda IBF
7 − 1 − 2 − 3 − 0,43

1019 Malin Engström Vimmerby IBK
7 − 1 − 2 − 3 − 0,43

1020 Ella Alm Timrå IBC
7 − 2 − 1 − 3 − 0,43

1021 Kajsa Ekberg Linköping IBK Ungdom
7 − 3 − 0 − 3 − 0,43

1022 Lina Pettersson Kungsörs IBK
7 − 0 − 3 − 3 − 0,43

1023 Johanna Karlsson IBK Lockerud Mariestad U
7 − 1 − 2 − 3 − 0,43

1024 Annika Korsbo IBK Kungälv D1
7 − 2 − 1 − 3 − 0,43

1025 Elin Göransson Höllvikens IBF
7 − 2 − 1 − 3 − 0,43

1026 Sara Mörk IBF Hedemora
7 − 1 − 2 − 3 − 0,43

1027 Maja Dahlin Täby FC
7 − 1 − 2 − 3 − 0,43

1028 Isabella Johansson FBI Tullinge (A)
7 − 1 − 2 − 3 − 0,43

1029 Tilde Hermansson Onsala IBK
7 − 1 − 2 − 3 − 0,43

1030 Leia Westerlund Öjebyns IBF D1
7 − 3 − 0 − 3 − 0,43

1031 Amelia Scott-Hultdin Öjebyns IBF D1
7 − 2 − 1 − 3 − 0,43

1032 Maja Utterström Team Kalix IBK D1
7 − 2 − 1 − 3 − 0,43

1033 Lina Norberg Pajala IF D1
7 − 1 − 2 − 3 − 0,43

1034 Ebba Westring Team Kalix IBK D1
7 − 1 − 2 − 3 − 0,43

1035 Maja Bjöörn Team Kalix IBK D1
7 − 0 − 3 − 3 − 0,43

1036 Molly Ämtvall Stenåsa-Sandby-Gårdby IF
7 − 3 − 0 − 3 − 0,43

1037 Alva Ros IBF Falun Ungdom
14 − 3 − 3 − 6 − 0,43

1038 Saga Andersson Partille IBS D1
14 − 0 − 6 − 6 − 0,43

1039 Alva Zakrisson KAIS Mora UIF
14 − 2 − 4 − 6 − 0,43

1040 Felicia Maude IK Stanstad
14 − 4 − 2 − 6 − 0,43

1041 Veronica Melcher Tyresö Trollbäcken IBK
14 − 5 − 1 − 6 − 0,43

1042 Elin Palm/Blomqvist Telge SIBK U-lag
14 − 5 − 1 − 6 − 0,43

1043 Julia Lindmark Kumla IBK
14 − 2 − 4 − 6 − 0,43

1044 Arianna Kovacevic Kungsörs IBK
14 − 2 − 4 − 6 − 0,43

1045 Emma Nordsäter Hagfors IF Uddeholm
14 − 1 − 5 − 6 − 0,43

1046 Linn Broberg Nykvarns IBF Ungdom
14 − 3 − 3 − 6 − 0,43

1047 Angelica Engfors IK Standard
14 − 2 − 4 − 6 − 0,43

1048 Matilda Ahlström Sandareds IBS
14 − 4 − 2 − 6 − 0,43

1049 Elisia Norlin Röbäcks IF
14 − 5 − 1 − 6 − 0,43

1050 Sandra Ålevik Holmsund City IBC
14 − 5 − 1 − 6 − 0,43

1051 Sofia Lundmark Sävar IK
14 − 2 − 4 − 6 − 0,43

1052 Emma Horseng Amdell Partille IBS D1
14 − 4 − 2 − 6 − 0,43

1053 Sofia Aronsson Burås IK D1
14 − 2 − 4 − 6 − 0,43

1054 Tilda Herbst FBC Engelholm D1
19 − 4 − 4 − 8 − 0,42

1055 Frida Hellström Pixbo Wallenstam IBF D1
12 − 3 − 2 − 5 − 0,42

1056 Ida Noaksson Nacka Wallenstam IBK (B)
12 − 2 − 3 − 5 − 0,42

1057 Vilma Carlsson Rotebro IS IBK (A)
12 − 0 − 5 − 5 − 0,42

1058 Nellie Arvidsson FBC Karlskrona
12 − 3 − 2 − 5 − 0,42

1059 Johanna Ljungqvist Vetlanda IBF
12 − 2 − 3 − 5 − 0,42

1060 Ania Eberhardsson Östra SK
12 − 2 − 3 − 5 − 0,42

1061 Matilda Zetterling Craftstadens IBK Oskarshamn
12 − 2 − 3 − 5 − 0,42

1062 Tilda Sundberg Fränsta IK
12 − 4 − 1 − 5 − 0,42

1063 Jasmine Bahr Linköping IBK Ungdom
12 − 3 − 2 − 5 − 0,42

1064 Emilia Stålbark Fagerhult Habo IBK
12 − 4 − 1 − 5 − 0,42

1065 Julia Lindh Nykvarns IBF Ungdom
12 − 2 − 3 − 5 − 0,42

1066 Signe Bogmer IBS Dalen
12 − 2 − 3 − 5 − 0,42

1067 Amanda Lidén FBC Engelholm D1
17 − 6 − 1 − 7 − 0,41

1068 Linnea Olsson Värmdö IF (A)
17 − 1 − 6 − 7 − 0,41

1069 Veronica Boman Ersboda SK
17 − 4 − 3 − 7 − 0,41

1070 Lisa Lövgren Guldhedens IK D1
17 − 4 − 3 − 7 − 0,41

1071 Wilma Jansson IBF Falun Ungdom
17 − 4 − 3 − 7 − 0,41

1072 Ida Gyllenskepp Gävle GIK
17 − 0 − 7 − 7 − 0,41

1073 Ida Rönning Hagfors IF Uddeholm
5 − 2 − 0 − 2 − 0,40

1074 Matilda Sjölén Vattjoms IK
5 − 1 − 1 − 2 − 0,40

1075 Frida Ahlgren Sundsvalls IBF 2
5 − 1 − 1 − 2 − 0,40

1076 Lova Gren IBK Lockerud Mariestad U
5 − 2 − 0 − 2 − 0,40

1077 Elin Wennergren IBK Alingsås
5 − 1 − 1 − 2 − 0,40

1078 Ella Ingvarsson Fagerhult Habo IBK
5 − 1 − 1 − 2 − 0,40

1079 Malin Johansson Sala Silverstaden IBK
5 − 1 − 1 − 2 − 0,40

1080 Tilda Persson BK Halna
5 − 0 − 2 − 2 − 0,40

1081 Ellen Sandblom Sandareds IBS
5 − 0 − 2 − 2 − 0,40

1082 Kristina Ehn Ersboda SK
5 − 0 − 2 − 2 − 0,40

1083 Linn Ekström Stenungsunds IBK D1
5 − 1 − 1 − 2 − 0,40

1084 Sofia Larson IBK Kungälv D1
5 − 1 − 1 − 2 − 0,40

1085 Emilia Brus KAIS Mora UIF
5 − 0 − 2 − 2 − 0,40

1086 Josefin Been Onsala IBK
5 − 2 − 0 − 2 − 0,40

1087 Linda Granström Falkenbergs IBK
5 − 1 − 1 − 2 − 0,40

1088 Norea Dahlberg IBF Argentum 91 / K4 IF D1
5 − 1 − 1 − 2 − 0,40

1089 Ellen Andersson Öjebyns IBF D1
5 − 1 − 1 − 2 − 0,40

1090 Elin Mattsson Stenhagens KK
10 − 4 − 0 − 4 − 0,40

1091 Agnes Besterman IK Standard
10 − 3 − 1 − 4 − 0,40

1092 Moa Dovenius Västerås IBS
10 − 3 − 1 − 4 − 0,40

1093 Caroline Jingmyr Kungsörs IBK
10 − 0 − 4 − 4 − 0,40

1094 Ellinore Svensson Hagunda IF
15 − 3 − 3 − 6 − 0,40

1095 Lisa Sohlborg Hofors IBK
15 − 1 − 5 − 6 − 0,40

1096 Paulina Riström Arlanda IBK
15 − 1 − 5 − 6 − 0,40

1097 Johanna Milestad IBF Falun Ungdom
15 − 1 − 5 − 6 − 0,40

1098 Philippa Norström Malmö FBC D1
15 − 4 − 2 − 6 − 0,40

1099 Emelie Sköld Täby FC
15 − 5 − 1 − 6 − 0,40

1100 Ida Berglund Sävar IK
15 − 3 − 3 − 6 − 0,40

1101 Lisa Sandström Guldhedens IK D1
15 − 2 − 4 − 6 − 0,40

1102 Anna Hansson IBK Lund D1
18 − 4 − 3 − 7 − 0,39

1103 Clara Johansson FBC Engelholm D1
18 − 4 − 3 − 7 − 0,39

1104 My Petersson Skurups IBK
18 − 3 − 4 − 7 − 0,39

1105 Yasmine Lohmander FBC Engelholm D1
18 − 2 − 5 − 7 − 0,39

1106 Sofie Högberg Vendelsö IK (A)
18 − 3 − 4 − 7 − 0,39

1107 Therese Ahlander Sandåkerns SK
18 − 3 − 4 − 7 − 0,39

1108 Viktoria Viding Burås IK D1
13 − 3 − 2 − 5 − 0,38

1109 Jolin Garcia Partille IBS D1
13 − 1 − 4 − 5 − 0,38

1110 Hanna Järdhage IK Zenith D1
13 − 1 − 4 − 5 − 0,38

1111 Nicolina Johansson Höllvikens IBF
13 − 3 − 2 − 5 − 0,38

1112 Thea Johansson Björklinge BK
13 − 3 − 2 − 5 − 0,38

1113 Moa Björk Stenhagens KK
13 − 2 − 3 − 5 − 0,38

1114 Signe Andersson Vetlanda IBF
13 − 3 − 2 − 5 − 0,38

1115 Elin Mörck Värnamo IK
13 − 2 − 3 − 5 − 0,38

1116 Elin Tångring Skälby IBK
13 − 4 − 1 − 5 − 0,38

1117 Lizette Hägglöv FBC Nyköping
13 − 4 − 1 − 5 − 0,38

1118 Nora Augustsson Karlstad IBF Ungdom
13 − 4 − 1 − 5 − 0,38

1119 Tova Sandström Karlstad IBF Ungdom
13 − 3 − 2 − 5 − 0,38

1120 Agnes Karlsson FBC Katrineholm
13 − 3 − 2 − 5 − 0,38

1121 Marie Westerlund Hagfors IF Uddeholm
13 − 2 − 3 − 5 − 0,38

1122 Miranda Strand Fränsta IK
13 − 1 − 4 − 5 − 0,38

1123 Malin Brenje Jemtland Innebandy
13 − 0 − 5 − 5 − 0,38

1124 Linn Engberg Sala Silverstaden IBK
13 − 1 − 4 − 5 − 0,38

1125 Alwa Andersson FBC Katrineholm
13 − 2 − 3 − 5 − 0,38

1126 Annie Friberg Mullsjö AIS
13 − 3 − 2 − 5 − 0,38

1127 Annie Bratt Tvåstad KIK
13 − 2 − 3 − 5 − 0,38

1128 Emmeline Lundmark Gamla Stan IBK
13 − 3 − 2 − 5 − 0,38

1129 Elin Hellström Västerås IBS
8 − 2 − 1 − 3 − 0,38

1130 Amanda Forsén Linköpings Universitets AIF IBK
8 − 3 − 0 − 3 − 0,38

1131 Lisen Persson BK Halna
8 − 3 − 0 − 3 − 0,38

1132 Emma Erlandsson Mullsjö AIS
8 − 3 − 0 − 3 − 0,38

1133 Anna Jylhä FBC Nyköping
8 − 2 − 1 − 3 − 0,38

1134 Cecilia Englund FBC Nyköping
8 − 0 − 3 − 3 − 0,38

1135 Sara Johansson Sandåkerns SK
8 − 2 − 1 − 3 − 0,38

1136 Denise Jonsson Sandåkerns SK
8 − 1 − 2 − 3 − 0,38

1137 Johanna Reckman Lindås Rasta IBK D1
8 − 3 − 0 − 3 − 0,38

1138 Linnéa Virtanen IBF Hedemora
8 − 1 − 2 − 3 − 0,38

1139 Victoria Janlow Sollentuna IBF
8 − 1 − 2 − 3 − 0,38

1140 Linn Wetterström Vendelsö IK (A)
8 − 0 − 3 − 3 − 0,38

1141 Emma Norberg Pajala IF D1
8 − 2 − 1 − 3 − 0,38

1142 Fanny Petäjävaara Öjebyns IBF D1
8 − 0 − 3 − 3 − 0,38

1143 Emma Westerlund IBF Argentum 91 / K4 IF D1
8 − 0 − 3 − 3 − 0,38

1144 Rebecca Sohlborg Hofors IBK
16 − 2 − 4 − 6 − 0,38

1145 Lina Neglén Höllvikens IBF
16 − 5 − 1 − 6 − 0,38

1146 Dina Eklöf Nacka Wallenstam IBK (B)
16 − 3 − 3 − 6 − 0,38

1147 Sofia Ronnersjö Sollentuna IBF
16 − 3 − 3 − 6 − 0,38

1148 Sophia Härdin Guliett Hässelby SK IBK (A)
16 − 3 − 3 − 6 − 0,38

1149 Hanna Olsson Sköndals IK
16 − 2 − 4 − 6 − 0,38

1150 Hanna Ekström Guldhedens IK D1
16 − 4 − 2 − 6 − 0,38

1151 Johanna Björkner IK Zenith D1
16 − 3 − 3 − 6 − 0,38

1152 Saga Burvall IBS Dalen
11 − 3 − 1 − 4 − 0,36

1153 Lisa Eriksson Umeå Västra IF
11 − 2 − 2 − 4 − 0,36

1154 Stina Jansson FBC Lerum D1
11 − 3 − 1 − 4 − 0,36

1155 Frida Carlbom IBS Dalen
11 − 0 − 4 − 4 − 0,36

1156 Amanda Ohldin Partille IBS D1
11 − 2 − 2 − 4 − 0,36

1157 Linnéa Larsson Burås IK D1
11 − 1 − 3 − 4 − 0,36

1158 Amanda Andersson Hagunda IF
11 − 1 − 3 − 4 − 0,36

1159 Susanne Nilsson IBK Lund D1
11 − 1 − 3 − 4 − 0,36

1160 Frida Elison Vendelsö IK (A)
11 − 2 − 2 − 4 − 0,36

1161 Julia Vikström Öjebyns IBF D1
11 − 3 − 1 − 4 − 0,36

1162 Julia Andersson FBC Kalmarsund Ungdom
11 − 3 − 1 − 4 − 0,36

1163 Julia Jakobsson FBC Kalmarsund Ungdom
11 − 0 − 4 − 4 − 0,36

1164 Elina Fromm Timrå IBC
11 − 2 − 2 − 4 − 0,36

1165 Ida Lanner IBK Härnösand
11 − 1 − 3 − 4 − 0,36

1166 Moa Nykvist IBK Härnösand
11 − 1 − 3 − 4 − 0,36

1167 Sophia Molin Umeå Västra IF
14 − 1 − 4 − 5 − 0,36

1168 Felicia Karls Knutsson KAIS Mora UIF
14 − 4 − 1 − 5 − 0,36

1169 Sara Olsson Partille IBS D1
14 − 0 − 5 − 5 − 0,36

1170 Linnéa Stigers IBK Uppsala Teknologer
14 − 3 − 2 − 5 − 0,36

1171 Michaela Fröjd IBK Landskrona
14 − 2 − 3 − 5 − 0,36

1172 Johanna Thunell Björklinge BK
14 − 0 − 5 − 5 − 0,36

1173 Hanna Adamsson-Loreby Vendelsö IK (A)
14 − 4 − 1 − 5 − 0,36

1174 Moa Öhman FBI Tullinge (A)
14 − 3 − 2 − 5 − 0,36

1175 Sandra Huldt Vendelsö IK (A)
14 − 0 − 5 − 5 − 0,36

1176 Kajsa Salo Skattkärrs IK
14 − 4 − 1 − 5 − 0,36

1177 Isabelle Johansson Sala Silverstaden IBK
14 − 2 − 3 − 5 − 0,36

1178 Malin Karlsson Linköpings Universitets AIF IBK
14 − 1 − 4 − 5 − 0,36

1179 Linn Cederqvist Fagerhult Habo IBK
14 − 1 − 4 − 5 − 0,36

1180 Emelie Asplund Gullänget-Kroksta IBS
14 − 4 − 1 − 5 − 0,36

1181 Agnes Gavelin Gullänget-Kroksta IBS
14 − 2 − 3 − 5 − 0,36

1182 Hanna Johansson IBK Kungälv D1
17 − 2 − 4 − 6 − 0,35

1183 Tilde Karlsson Stenhagens KK
17 − 2 − 4 − 6 − 0,35

1184 Fanny Hansson IBK Uppsala Teknologer
17 − 2 − 4 − 6 − 0,35

1185 Ellinor Udd Åstorp/Kvidinge IBS
17 − 5 − 1 − 6 − 0,35

1186 Julia Wahlgren Arlanda IBK
17 − 1 − 5 − 6 − 0,35

1187 Emmy Viklund FBI Tullinge (A)
17 − 4 − 2 − 6 − 0,35

1188 Louise Mattson Sköndals IK
17 − 4 − 2 − 6 − 0,35

1189 Martina Norling Värmdö IF (A)
17 − 3 − 3 − 6 − 0,35

1190 Lykke Lassen Eriksson Sköndals IK
17 − 2 − 4 − 6 − 0,35

1191 Emelina Persson Stenungsunds IBK D1
17 − 4 − 2 − 6 − 0,35

1192 Matilda Asp IBK Kungälv D1
17 − 3 − 3 − 6 − 0,35

1193 Maja Winberg Arlanda IBK
17 − 4 − 2 − 6 − 0,35

1194 Ida Åberg FBC Lerum D1
17 − 2 − 4 − 6 − 0,35

1195 Wilma Dahné Vetlanda IBF
6 − 1 − 1 − 2 − 0,33

1196 Sofia Ström IBK Alingsås
6 − 1 − 1 − 2 − 0,33

1197 Isabelle Nordqvist Karlstad IBF Ungdom
6 − 1 − 1 − 2 − 0,33

1198 Emma Ivarsson IBK Alingsås
6 − 1 − 1 − 2 − 0,33

1199 Sandra Eriksson FBC Katrineholm
6 − 1 − 1 − 2 − 0,33

1200 Linn Ankarstrand Sandareds IBS
6 − 0 − 2 − 2 − 0,33

1201 Alexandra Lundkvist FBC Engelholm D1
6 − 0 − 2 − 2 − 0,33

1202 Hanna Lind Pixbo Wallenstam IBF D1
6 − 1 − 1 − 2 − 0,33

1203 Hanna Lööf IBF Borlänge
6 − 1 − 1 − 2 − 0,33

1204 Josefine Lindman Gävle GIK
6 − 1 − 1 − 2 − 0,33

1205 Amanda Gustafsson IK Zenith D1
6 − 0 − 2 − 2 − 0,33

1206 Julia Engblom Stenhagens KK
6 − 0 − 2 − 2 − 0,33

1207 Sally Ivarsson Lindome IBK Utv D1
6 − 0 − 2 − 2 − 0,33

1208 Wilma Johansson Warberg IBF Dam Div1
6 − 2 − 0 − 2 − 0,33

1209 Josefine Johnsson Warberg IBF Dam Div1
6 − 2 − 0 − 2 − 0,33

1210 Ida Fahlström Varla IBK Dam
6 − 2 − 0 − 2 − 0,33

1211 Vera Malmros Warberg IBF Dam Div1
6 − 1 − 1 − 2 − 0,33

1212 Wilma Bäcklund Öjebyns IBF D1
6 − 2 − 0 − 2 − 0,33

1213 Caroline Bexelius Team Kalix IBK D1
6 − 1 − 1 − 2 − 0,33

1214 Henriikka Karlsson Pajala IF D1
6 − 0 − 2 − 2 − 0,33

1215 Rebecca Odd Hagfors IF Uddeholm
9 − 2 − 1 − 3 − 0,33

1216 Gabriella Karlsson Västerås IBS
9 − 2 − 1 − 3 − 0,33

1217 Elina Hällberg IBK Härnösand
9 − 1 − 2 − 3 − 0,33

1218 Ellinor Sjöstedt Skälby IBK
9 − 0 − 3 − 3 − 0,33

1219 Agnes Pettersson Svärtinge SK
9 − 1 − 2 − 3 − 0,33

1220 Linnea Jönsson Ersboda SK
9 − 2 − 1 − 3 − 0,33

1221 Hilda Larsson Holmsund City IBC
9 − 0 − 3 − 3 − 0,33

1222 Ida Ronnling Röbäcks IF
9 − 0 − 3 − 3 − 0,33

1223 Linn Malmqvist IBF Borlänge
9 − 0 − 3 − 3 − 0,33

1224 Malin Alexandersson Rotebro IS IBK (A)
9 − 1 − 2 − 3 − 0,33

1225 Filippa Bergman Huddinge IBS
9 − 0 − 3 − 3 − 0,33

1226 Elsa Sigurd Vetlanda IBF
9 − 2 − 1 − 3 − 0,33

1227 Ulrika Jansson Söderhamns IBF
12 − 1 − 3 − 4 − 0,33

1228 Tilda Andersson IBK Lidköping
12 − 1 − 3 − 4 − 0,33

1229 Nellie Asterling Linköping IBK Ungdom
12 − 1 − 3 − 4 − 0,33

1230 Clara Johansson IBS Dalen
12 − 3 − 1 − 4 − 0,33

1231 Felicia Andersson Telge SIBK U-lag
12 − 0 − 4 − 4 − 0,33

1232 Erica Karlsson Stenungsunds IBK D1
12 − 3 − 1 − 4 − 0,33

1233 Martina Mörch Malmö FBC D1
12 − 3 − 1 − 4 − 0,33

1234 Hanna Johansson IBK Landskrona
12 − 2 − 2 − 4 − 0,33

1235 Wilma Hägglund KAIS Mora UIF
12 − 2 − 2 − 4 − 0,33

1236 Amanda Kaiser Tyresö Trollbäcken IBK
12 − 3 − 1 − 4 − 0,33

1237 Petra Friedmann Hässelby SK IBK (A)
12 − 2 − 2 − 4 − 0,33

1238 Amanda Hanning Hagunda IF
12 − 0 − 4 − 4 − 0,33

1239 Lou Thestrup FBC Karlskrona
12 − 4 − 0 − 4 − 0,33

1240 Edith Edvardsson Vimmerby IBK
12 − 2 − 2 − 4 − 0,33

1241 Linn Jältborn Vetlanda IBF
12 − 2 − 2 − 4 − 0,33

1242 Emma Jigsved Vimmerby IBK
12 − 2 − 2 − 4 − 0,33

1243 Malin Grundin Skattkärrs IK
12 − 4 − 0 − 4 − 0,33

1244 Alva Törjesson Ryds SK
12 − 1 − 3 − 4 − 0,33

1245 Britta Andersson Sala Silverstaden IBK
12 − 3 − 1 − 4 − 0,33

1246 Emma Österberg Fränsta IK
12 − 4 − 0 − 4 − 0,33

1247 Moa Undin Holmsund City IBC
15 − 2 − 3 − 5 − 0,33

1248 Felicia Åkerlund Sävar IK
15 − 1 − 4 − 5 − 0,33

1249 Kornelia Skoglund IK Zenith D1
15 − 1 − 4 − 5 − 0,33

1250 Moa Delshammar Höllvikens IBF
15 − 2 − 3 − 5 − 0,33

1251 Elin Ahlander IBF Falun Ungdom
15 − 1 − 4 − 5 − 0,33

1252 Evelinn Persson Höllvikens IBF
15 − 1 − 4 − 5 − 0,33

1253 Josefin Berg IBF Hedemora
15 − 0 − 5 − 5 − 0,33

1254 Hanna Källström Andersson IBF Falun Ungdom
15 − 0 − 5 − 5 − 0,33

1255 Sofie Roempke Lindström Sollentuna IBF
15 − 2 − 3 − 5 − 0,33

1256 Wilma Gärtner Bergs IK
15 − 4 − 1 − 5 − 0,33

1257 Nora Jönsson Rotebro IS IBK (A)
18 − 5 − 1 − 6 − 0,33

1258 Tilde Lövgren Lönsboda IBK
18 − 3 − 3 − 6 − 0,33

1259 Vicky Sand Röke IBK D1
18 − 3 − 3 − 6 − 0,33

1260 Molly Johansson Hässelby SK IBK (A)
18 − 1 − 5 − 6 − 0,33

1261 Lina Ottosson FBC Engelholm D1
19 − 3 − 3 − 6 − 0,32

1262 Josefin Lundgren IK Zenith D1
16 − 4 − 1 − 5 − 0,31

1263 Cornelia Hedeberg IK Zenith D1
16 − 3 − 2 − 5 − 0,31

1264 Clara Fredriksson IBF Borlänge
16 − 3 − 2 − 5 − 0,31

1265 Signe Quantenburg Tvåstad KIK
13 − 1 − 3 − 4 − 0,31

1266 Julia Johansson Gamla Stan IBK
13 − 3 − 1 − 4 − 0,31

1267 Felicia Persson IBS Dalen
13 − 2 − 2 − 4 − 0,31

1268 Emma Arnebrant Örnsköldsvik IBF
13 − 1 − 3 − 4 − 0,31

1269 Ellen Nyström Obbola IK
13 − 1 − 3 − 4 − 0,31

1270 Ida Pettersson IBF Backadalen D1
13 − 2 − 2 − 4 − 0,31

1271 Louise Jönsson FC Helsingborg D1
13 − 3 − 1 − 4 − 0,31

1272 Matilda Andersson IBF Backadalen D1
13 − 1 − 3 − 4 − 0,31

1273 Johanna Sjöberg Täby FC
13 − 0 − 4 − 4 − 0,31

1274 Moa Thörjesson Ryds SK
13 − 4 − 0 − 4 − 0,31

1275 Linn Lundqvist Stenåsa-Sandby-Gårdby IF
13 − 3 − 1 − 4 − 0,31

1276 Julia Ekström FBC Karlskrona
13 − 3 − 1 − 4 − 0,31

1277 Sanna Nilsson Stenåsa-Sandby-Gårdby IF
13 − 2 − 2 − 4 − 0,31

1278 Sara Nordström Jemtland Innebandy
13 − 4 − 0 − 4 − 0,31

1279 Ronja Pettersson Kungsörs IBK
13 − 3 − 1 − 4 − 0,31

1280 Karin Hallin Munkfors IBK
13 − 1 − 3 − 4 − 0,31

1281 Emma Elvin Mullsjö AIS
13 − 3 − 1 − 4 − 0,31

1282 Ida Bergström Hudik/Björkberg IBK
10 − 3 − 0 − 3 − 0,30

1283 Ebba Åkerlund Mullsjö AIS
10 − 3 − 0 − 3 − 0,30

1284 Louise Johansson Mullsjö AIS
10 − 2 − 1 − 3 − 0,30

1285 Sofie Nilsson Vattjoms IK
10 − 0 − 3 − 3 − 0,30

1286 Hanna Berg Skattkärrs IK
10 − 0 − 3 − 3 − 0,30

1287 Isabelle Gunnarsson IBK Lockerud Mariestad U
10 − 1 − 2 − 3 − 0,30

1288 Esther Fredriksson IBK Lockerud Mariestad U
10 − 0 − 3 − 3 − 0,30

1289 Josefin Nilsson Gullänget-Kroksta IBS
10 − 3 − 0 − 3 − 0,30

1290 Maja Olsson IBS Dalen
10 − 1 − 2 − 3 − 0,30

1291 Matilda Eriksson Guldhedens IK D1
10 − 3 − 0 − 3 − 0,30

1292 Nelly Johansson Lindås Rasta IBK D1
10 − 2 − 1 − 3 − 0,30

1293 Lisa Gyllenram Gävle GIK
10 − 0 − 3 − 3 − 0,30

1294 Daniella Renlund Öjebyns IBF D1
10 − 0 − 3 − 3 − 0,30

1295 Emelie Gustafsson Floda IBK D1
17 − 4 − 1 − 5 − 0,29

1296 Madicken Sandvad Pixbo Wallenstam IBF D1
17 − 3 − 2 − 5 − 0,29

1297 Sabina Karlénsson IBK Kungälv D1
17 − 2 − 3 − 5 − 0,29

1298 Nilsson Stephanie Borg FBC Lerum D1
17 − 0 − 5 − 5 − 0,29

1299 Moa Nilsson IBK Lund D1
17 − 1 − 4 − 5 − 0,29

1300 Maja Johansson Hässelby SK IBK (A)
17 − 3 − 2 − 5 − 0,29

1301 Lina Krogstad Tyresö Trollbäcken IBK
17 − 2 − 3 − 5 − 0,29

1302 Tilda Kleresjö Huddinge IBS
17 − 1 − 4 − 5 − 0,29

1303 Hanna Larsson Hudik/Björkberg IBK
7 − 2 − 0 − 2 − 0,29

1304 Moa Sandström Munkfors IBK
7 − 2 − 0 − 2 − 0,29

1305 Johanna Backlund Klockarbergets BK
7 − 1 − 1 − 2 − 0,29

1306 Mathilda Sundberg Sundsvalls IBF 2
7 − 1 − 1 − 2 − 0,29

1307 Julia Kron Karlstad IBF Ungdom
7 − 1 − 1 − 2 − 0,29

1308 Wilma Bengtsson-Palm Bergs IK
7 − 1 − 1 − 2 − 0,29

1309 Edith Fredriksson IBK Lockerud Mariestad U
7 − 0 − 2 − 2 − 0,29

1310 Cornelia Brånfelt BK Halna
7 − 0 − 2 − 2 − 0,29

1311 Anna Andersson Obbola IK
7 − 1 − 1 − 2 − 0,29

1312 Ida Edström Sävar IK
7 − 1 − 1 − 2 − 0,29

1313 Maja Sohlberg Guldhedens IK D1
7 − 1 − 1 − 2 − 0,29

1314 Jenny Nässén Hagunda IF
7 − 1 − 1 − 2 − 0,29

1315 Sibongile Jeppsson Sköndals IK
7 − 2 − 0 − 2 − 0,29

1316 Elin Wadström Burås IK D1
7 − 1 − 1 − 2 − 0,29

1317 Carolina Björkner IK Zenith D1
7 − 0 − 2 − 2 − 0,29

1318 Jennifer Österwall Vendelsö IK (A)
7 − 0 − 2 − 2 − 0,29

1319 Maja Åkesson Falkenbergs IBK
7 − 0 − 2 − 2 − 0,29

1320 Erica Sohlberg Pajala IF D1
7 − 2 − 0 − 2 − 0,29

1321 Minna Gustavsson Haparanda AIK D1
7 − 1 − 1 − 2 − 0,29

1322 Kajsa Malmestam Pajala IF D1
7 − 0 − 2 − 2 − 0,29

1323 Sanna Pieskä Pajala IF D1
7 − 0 − 2 − 2 − 0,29

1324 Rebecca Berg IBK Lidköping
14 − 2 − 2 − 4 − 0,29

1325 Jonna Poelman Bergs IK
14 − 1 − 3 − 4 − 0,29

1326 Agnes Lundberg Telge SIBK U-lag
14 − 1 − 3 − 4 − 0,29

1327 Sanna Widing Fristads GoIF
14 − 1 − 3 − 4 − 0,29

1328 Wilma Wendén Gamla Stan IBK
14 − 3 − 1 − 4 − 0,29

1329 Ellen Fahlgren Gamla Stan IBK
14 − 2 − 2 − 4 − 0,29

1330 Clara Karlsson Ersboda SK
14 − 2 − 2 − 4 − 0,29

1331 Anna Olsén Burås IK D1
14 − 4 − 0 − 4 − 0,29

1332 Ida Åström Röbäcks IF
14 − 0 − 4 − 4 − 0,29

1333 Ebba Lundqvist Höllvikens IBF
14 − 4 − 0 − 4 − 0,29

1334 Kajsa Svensson Malmö FBC D1
14 − 3 − 1 − 4 − 0,29

1335 Lisa Gottmo IK Stanstad
14 − 2 − 2 − 4 − 0,29

1336 Sanna Brodin Burås IK D1
14 − 0 − 4 − 4 − 0,29

1337 Petra Keller Höllvikens IBF
14 − 1 − 3 − 4 − 0,29

1338 Sofia Ronström IBK Uppsala Teknologer
14 − 1 − 3 − 4 − 0,29

1339 Mathilda Sjöberg Täby FC
14 − 2 − 2 − 4 − 0,29

1340 Emma Hallin Munkfors IBK
14 − 2 − 2 − 4 − 0,29

1341 Malin Persson Kumla IBK
14 − 1 − 3 − 4 − 0,29

1342 Juliette Wikström Sandareds IBS
14 − 3 − 1 − 4 − 0,29

1343 Hanna Hultgren IBK Lund D1
18 − 4 − 1 − 5 − 0,28

1344 Pernilla Ålund IBK Lund D1
18 − 2 − 3 − 5 − 0,28

1345 Michelle Nilsén Rotebro IS IBK (A)
18 − 2 − 3 − 5 − 0,28

1346 Linnéa Eos Craftstadens IBK Oskarshamn
11 − 1 − 2 − 3 − 0,27

1347 Jessica Karlsson IBK Härnösand
11 − 3 − 0 − 3 − 0,27

1348 Stella Berglund Söderhamns IBF
11 − 2 − 1 − 3 − 0,27

1349 Moa Hassléus BK Halna
11 − 3 − 0 − 3 − 0,27

1350 Josefine Broman Vattjoms IK
11 − 2 − 1 − 3 − 0,27

1351 Anette Lundin Sala Silverstaden IBK
11 − 1 − 2 − 3 − 0,27

1352 Mira Andersson IBK Lidköping
11 − 1 − 2 − 3 − 0,27

1353 Nelly Lisevall IBK Alingsås
11 − 1 − 2 − 3 − 0,27

1354 Kaisa Laine Gamla Stan IBK
11 − 2 − 1 − 3 − 0,27

1355 Amanda Björkman Holmsund City IBC
11 − 1 − 2 − 3 − 0,27

1356 Nelly Saari IBS Dalen
11 − 0 − 3 − 3 − 0,27

1357 Pauline Bornander IBK Landskrona
11 − 2 − 1 − 3 − 0,27

1358 Johanna Kardell Björklinge BK
11 − 2 − 1 − 3 − 0,27

1359 Alexandra Wallenstam Lindås Rasta IBK D1
11 − 0 − 3 − 3 − 0,27

1360 Kajsa Lunman Lindome IBK Utv D1
11 − 0 − 3 − 3 − 0,27

1361 Ida Bengtsson Ryds SK
11 − 2 − 1 − 3 − 0,27

1362 Johanna Nilsson IK Standard
15 − 1 − 3 − 4 − 0,27

1363 Sandra Nilsson IBS Dalen
15 − 3 − 1 − 4 − 0,27

1364 Yueshan Lidström Sävar IK
15 − 3 − 1 − 4 − 0,27

1365 Elin Olsson Obbola IK
15 − 2 − 2 − 4 − 0,27

1366 Elsa Lindgren Obbola IK
15 − 2 − 2 − 4 − 0,27

1367 Rebecka Lundmark Ersboda SK
15 − 1 − 3 − 4 − 0,27

1368 Jessica Andersson Höllvikens IBF
15 − 3 − 1 − 4 − 0,27

1369 Mathilda Sjövall IBK Uppsala Teknologer
15 − 3 − 1 − 4 − 0,27

1370 Julia Oljemark Björklinge BK
15 − 2 − 2 − 4 − 0,27

1371 Signe Lidén KAIS Mora UIF
15 − 2 − 2 − 4 − 0,27

1372 Vilja Andersson FC Helsingborg D1
15 − 1 − 3 − 4 − 0,27

1373 Beatrice Alfredsson IBK Uppsala Teknologer
15 − 2 − 2 − 4 − 0,27

1374 Sandra Fritzon Lönsboda IBK
15 − 1 − 3 − 4 − 0,27

1375 Alva Almgren IBF Borlänge
15 − 1 − 3 − 4 − 0,27

1376 Caroline Lindblom Sollentuna IBF
15 − 3 − 1 − 4 − 0,27

1377 Ella Paavola IBF Falun Ungdom
15 − 1 − 3 − 4 − 0,27

1378 Sanna Oljemark Björklinge BK
15 − 1 − 3 − 4 − 0,27

1379 Louise Losell FBC Engelholm D1
19 − 1 − 4 − 5 − 0,26

1380 Isabelle Johansson FBC Kalmarsund Ungdom
8 − 2 − 0 − 2 − 0,25

1381 Malin Modorato IBF Linköping U-lag
8 − 2 − 0 − 2 − 0,25

1382 Hannah Elf Mullsjö AIS
8 − 1 − 1 − 2 − 0,25

1383 Lisa Sjöstrand Linköping IBK Ungdom
8 − 1 − 1 − 2 − 0,25

1384 Ida Strand IBF Linköping U-lag
8 − 0 − 2 − 2 − 0,25

1385 Elina Lindelöf Örnsköldsvik IBF
8 − 2 − 0 − 2 − 0,25

1386 Ida Jakobsson IBS Dalen
8 − 0 − 2 − 2 − 0,25

1387 Frida Josefin Gren Partille IBS D1
8 − 2 − 0 − 2 − 0,25

1388 Kajsa Säterlind IBF Hedemora
8 − 2 − 0 − 2 − 0,25

1389 Clara Östlund Björklinge BK
8 − 1 − 1 − 2 − 0,25

1390 Tova Ramberg FBI Tullinge (A)
8 − 2 − 0 − 2 − 0,25

1391 Veronica Köhler FBI Tullinge (A)
8 − 1 − 1 − 2 − 0,25

1392 Sandra Falk Sollentuna IBF
8 − 1 − 1 − 2 − 0,25

1393 Erika Pirilä IBK Luleå D1
8 − 1 − 1 − 2 − 0,25

1394 Emma Sjödin IBF Argentum 91 / K4 IF D1
8 − 1 − 1 − 2 − 0,25

1395 Marja Tilus Haparanda AIK D1
8 − 1 − 1 − 2 − 0,25

1396 Maja Elmarsdottir FBC Karlskrona
12 − 0 − 3 − 3 − 0,25

1397 Ida Thunman-Thörnberg IBK Härnösand
12 − 2 − 1 − 3 − 0,25

1398 Denise Karlsson Kumla IBK
12 − 1 − 2 − 3 − 0,25

1399 Amanda Skeppström Nykvarns IBF Ungdom
12 − 3 − 0 − 3 − 0,25

1400 Malin Vernersson Tvåstad KIK
12 − 2 − 1 − 3 − 0,25

1401 Kiki Spoelstra Linköpings Universitets AIF IBK
12 − 2 − 1 − 3 − 0,25

1402 Vendela Bjelkholm Fristads GoIF
12 − 1 − 2 − 3 − 0,25

1403 Jessica Fingal BK Halna
12 − 1 − 2 − 3 − 0,25

1404 Alexandra Alexopoulos Höllvikens IBF
12 − 1 − 2 − 3 − 0,25

1405 Emelie Olsson IK Stanstad
12 − 1 − 2 − 3 − 0,25

1406 Izabella Fernqvist Lindås Rasta IBK D1
12 − 0 − 3 − 3 − 0,25

1407 Vera Mikkelsen Hagunda IF
12 − 0 − 3 − 3 − 0,25

1408 Maja Elmqvist Täby FC
12 − 0 − 3 − 3 − 0,25

1409 Stina Jarvisson Craftstadens IBK Oskarshamn
12 − 3 − 0 − 3 − 0,25

1410 Malin Nilsson FBC Kalmarsund Ungdom
12 − 2 − 1 − 3 − 0,25

1411 Aida Vojnikovic Sandåkerns SK
16 − 3 − 1 − 4 − 0,25

1412 Olivia Berglund Gamla Stan IBK
16 − 1 − 3 − 4 − 0,25

1413 Julia Wallin IK Zenith D1
16 − 3 − 1 − 4 − 0,25

1414 Frida Nyberg IBF Backadalen D1
16 − 2 − 2 − 4 − 0,25

1415 Olivia Svartling Pixbo Wallenstam IBF D1
16 − 1 − 3 − 4 − 0,25

1416 Marie Sundin IBF Falun Ungdom
16 − 2 − 2 − 4 − 0,25

1417 Lisa Svantesson IBF Falun Ungdom
16 − 2 − 2 − 4 − 0,25

1418 Julia Sfaiter FC Helsingborg D1
16 − 1 − 3 − 4 − 0,25

1419 Emmy Nilsson Munka-Ljungby IBK
16 − 1 − 3 − 4 − 0,25

1420 Alva Skoglund Arlanda IBK
16 − 1 − 3 − 4 − 0,25

1421 Sofie Zirath FBI Tullinge (A)
16 − 3 − 1 − 4 − 0,25

1422 Sandra Elofsson Sollentuna IBF
16 − 2 − 2 − 4 − 0,25

1423 Stina Jonsson Gävle GIK
17 − 4 − 0 − 4 − 0,24

1424 Anna Gardsiö Hagunda IF
17 − 3 − 1 − 4 − 0,24

1425 Karin Landström Hofors IBK
17 − 2 − 2 − 4 − 0,24

1426 Jasmine Bergh Lönsboda IBK
17 − 0 − 4 − 4 − 0,24

1427 Tuva Loklint Björklinge BK
17 − 1 − 3 − 4 − 0,24

1428 Isabelle Andersson Ryds SK
13 − 1 − 2 − 3 − 0,23

1429 Anna Rosander Kungsörs IBK
13 − 2 − 1 − 3 − 0,23

1430 Vera Hertzman Kumla IBK
13 − 1 − 2 − 3 − 0,23

1431 Loo Forsgren Loinder Sala Silverstaden IBK
13 − 1 − 2 − 3 − 0,23

1432 Emilie Moberg Jemtland Innebandy
13 − 1 − 2 − 3 − 0,23

1433 Mimmi Karlsson Kumla IBK
13 − 1 − 2 − 3 − 0,23

1434 Malin Lindmark Jemtland Innebandy
13 − 1 − 2 − 3 − 0,23

1435 Elina Salenius Nykvarns IBF Ungdom
13 − 1 − 2 − 3 − 0,23

1436 Pia Vernersson Tvåstad KIK
13 − 0 − 3 − 3 − 0,23

1437 Maja Gustavsson Gamla Stan IBK
13 − 2 − 1 − 3 − 0,23

1438 Sofia Ericsson Lindås Rasta IBK D1
13 − 1 − 2 − 3 − 0,23

1439 Matilda Antthonen Lindås Rasta IBK D1
13 − 1 − 2 − 3 − 0,23

1440 Tilda Persson Björklinge BK
13 − 0 − 3 − 3 − 0,23

1441 Karin Fällman Nacka Wallenstam IBK (B)
13 − 2 − 1 − 3 − 0,23

1442 Cornelia Skålberg Pixbo Wallenstam IBF D1
13 − 0 − 3 − 3 − 0,23

1443 Ida Johansson Täby FC
13 − 1 − 2 − 3 − 0,23

1444 Daniella Drab Täby FC
13 − 0 − 3 − 3 − 0,23

1445 Elvira Sandberg Ryds SK
13 − 2 − 1 − 3 − 0,23

1446 Angelica Persson Ryds SK
13 − 2 − 1 − 3 − 0,23

1447 Emma Norgren Bergström IFK Arboga IBK
13 − 3 − 0 − 3 − 0,23

1448 Elsa Engström Västerås IBS
13 − 3 − 0 − 3 − 0,23

1449 Emma Djurstedt Vimmerby IBK
13 − 1 − 2 − 3 − 0,23

1450 Ida Javeblad IFK Arboga IBK
13 − 2 − 1 − 3 − 0,23

1451 Wilma Nääs Sundsvalls IBF 2
9 − 2 − 0 − 2 − 0,22

1452 Kajsa Hallberg IBF Linköping U-lag
9 − 1 − 1 − 2 − 0,22

1453 Jenni Pienimäki Telge SIBK U-lag
9 − 0 − 2 − 2 − 0,22

1454 Joella Snickars Ersboda SK
9 − 1 − 1 − 2 − 0,22

1455 Emilia Johannesson Floda IBK D1
9 − 2 − 0 − 2 − 0,22

1456 Alice Södergren Arlanda IBK
9 − 2 − 0 − 2 − 0,22

1457 Therese Sundby Floda IBK D1
9 − 1 − 1 − 2 − 0,22

1458 Sanna Sander IBF Falun Ungdom
9 − 0 − 2 − 2 − 0,22

1459 Hanna Sjöberg Hässelby SK IBK (A)
9 − 1 − 1 − 2 − 0,22

1460 Amanda Johannesson FC Helsingborg D1
18 − 2 − 2 − 4 − 0,22

1461 Heidrun Bjartmarz FC Helsingborg D1
18 − 2 − 2 − 4 − 0,22

1462 Emilia Hansson Skurups IBK
18 − 1 − 3 − 4 − 0,22

1463 Alva Lindholm FBI Tullinge (A)
18 − 2 − 2 − 4 − 0,22

1464 Julia Carlson IFK Arboga IBK
14 − 2 − 1 − 3 − 0,21

1465 Stina Haraldsson Fagerhult Habo IBK
14 − 3 − 0 − 3 − 0,21

1466 Johanna Larsson Nykvarns IBF Ungdom
14 − 3 − 0 − 3 − 0,21

1467 Ella Höög Svärtinge SK
14 − 3 − 0 − 3 − 0,21

1468 Alva Karlsson IFK Arboga IBK
14 − 0 − 3 − 3 − 0,21

1469 Emelie Liljeström Sandareds IBS
14 − 2 − 1 − 3 − 0,21

1470 Päivi Jääskö Sandareds IBS
14 − 1 − 2 − 3 − 0,21

1471 Linn Bärefalk Svärtinge SK
14 − 1 − 2 − 3 − 0,21

1472 Emilia Broström Gullänget-Kroksta IBS
14 − 2 − 1 − 3 − 0,21

1473 Maja Jonsson Gamla Stan IBK
14 − 2 − 1 − 3 − 0,21

1474 Moa Lundström Gamla Stan IBK
14 − 1 − 2 − 3 − 0,21

1475 Ellen Dahlin Gullänget-Kroksta IBS
14 − 0 − 3 − 3 − 0,21

1476 Helene Hollingworth IBF Backadalen D1
14 − 2 − 1 − 3 − 0,21

1477 Eila Nylén Röbäcks IF
14 − 0 − 3 − 3 − 0,21

1478 Wilma Eriksson IBK Kungälv D1
14 − 1 − 2 − 3 − 0,21

1479 Minna Keltamäki Kanerva Täby FC
14 − 2 − 1 − 3 − 0,21

1480 Tilda Birgersson FBC Engelholm D1
19 − 2 − 2 − 4 − 0,21

1481 Isabella Holmberg Vetlanda IBF
5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

1482 Nathalie Mattsson Sala Silverstaden IBK
5 − 1 − 0 − 1 − 0,20

1483 Clara Åkerblom IFK Arboga IBK
5 − 1 − 0 − 1 − 0,20

1484 Ebba Köpsén Nykvarns IBF Ungdom
5 − 1 − 0 − 1 − 0,20

1485 Julia Sohlén IFK Arboga IBK
5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

1486 Kajsa Örnberg Holmsund City IBC
5 − 1 − 0 − 1 − 0,20

1487 Caroline Persson Skälby IBK
5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

1488 Emelie Hastad IFK Arboga IBK
5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

1489 Linnea Landbergsson Nykvarns IBF Ungdom
5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

1490 Clara Strid IFK Arboga IBK
5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

1491 Lovisa Smedmark FC Helsingborg D1
5 − 1 − 0 − 1 − 0,20

1492 Ada Rosén Linköping IBK Ungdom
5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

1493 Emma Flink IK Standard
5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

1494 Kajsa Jadelind Umeå Västra IF
5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

1495 Anna Dahlström Hagunda IF
5 − 1 − 0 − 1 − 0,20

1496 Lydia Junebjörk IBK Uppsala Teknologer
5 − 1 − 0 − 1 − 0,20

1497 Lovisa Persson Höllvikens IBF
5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

1498 Jennifer Madsen Söderberg Skurups IBK
5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

1499 Lena Ekstrand Råsunda IS
5 − 1 − 0 − 1 − 0,20

1500 Nina Olsson FBC Lerum D1
5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

1501 Lovisa Jansson IBK Kungälv D1
5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

1502 Jill Holmgren Sollentuna IBF
5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

1503 Emma Eriksson Warberg IBF Dam Div1
5 − 1 − 0 − 1 − 0,20

1504 Emelie Fransson Varla IBK Dam
5 − 1 − 0 − 1 − 0,20

1505 Molly Croona Onsala IBK
5 − 1 − 0 − 1 − 0,20

1506 Matilda Mellgren Warberg IBF Dam Div1
5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

1507 Anna Spangenberg Onsala IBK
5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

1508 Cajsa Leffler Warberg IBF Dam Div1
5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

1509 Lina Lundström IBK Luleå D1
5 − 1 − 0 − 1 − 0,20

1510 Emma Putila Haparanda AIK D1
5 − 1 − 0 − 1 − 0,20

1511 Thea Johansson Värnamo IK
10 − 0 − 2 − 2 − 0,20

1512 Malin Dahlvik Skälby IBK
10 − 2 − 0 − 2 − 0,20

1513 Siri Nilsson Bergs IK
10 − 2 − 0 − 2 − 0,20

1514 Jennie Wallberg Tvåstad KIK
10 − 1 − 1 − 2 − 0,20

1515 Hanna Näslund Västerås IBS
10 − 1 − 1 − 2 − 0,20

1516 Nathalie Persson Kumla IBK
10 − 0 − 2 − 2 − 0,20

1517 Matilda Karlsson IBS Dalen
10 − 1 − 1 − 2 − 0,20

1518 Emilia Lönn Röbäcks IF
10 − 1 − 1 − 2 − 0,20

1519 Saga Näslund Örnsköldsvik IBF
10 − 0 − 2 − 2 − 0,20

1520 Vendela Rackinger Björklinge BK
10 − 1 − 1 − 2 − 0,20

1521 Karoline Snellman Hofors IBK
10 − 1 − 1 − 2 − 0,20

1522 Alice Petersson Pixbo Wallenstam IBF D1
10 − 0 − 2 − 2 − 0,20

1523 Olivia Levestam Sollentuna IBF
10 − 0 − 2 − 2 − 0,20

1524 Cindy Lundberg Öjebyns IBF D1
10 − 2 − 0 − 2 − 0,20

1525 Alva Lydig Telge SIBK U-lag
15 − 0 − 3 − 3 − 0,20

1526 Moa Andersson Sandåkerns SK
15 − 0 − 3 − 3 − 0,20

1527 Matilda Sörensson Arlanda IBK
15 − 3 − 0 − 3 − 0,20

1528 Sofie Hoff Andersson Hagunda IF
15 − 1 − 2 − 3 − 0,20

1529 Ellen Grönvall FBI Tullinge (A)
15 − 1 − 2 − 3 − 0,20

1530 Wilma Einarsson Guldhedens IK D1
15 − 0 − 3 − 3 − 0,20

1531 Emma Holmqvist Stenhagens KK
15 − 0 − 3 − 3 − 0,20

1532 Linn Eriksson Arlanda IBK
15 − 0 − 3 − 3 − 0,20

1533 Josefin Lundström Rotebro IS IBK (A)
15 − 1 − 2 − 3 − 0,20

1534 Lisa Hansel Rotebro IS IBK (A)
15 − 1 − 2 − 3 − 0,20

1535 Tova Wilhelmsson FBC Lerum D1
16 − 3 − 0 − 3 − 0,19

1536 Moa Svan Partille IBS D1
16 − 1 − 2 − 3 − 0,19

1537 Louise Viklund IBK Uppsala Teknologer
16 − 3 − 0 − 3 − 0,19

1538 Kajsa Wahlgren IBK Lund D1
16 − 1 − 2 − 3 − 0,19

1539 Madeleine Fjärdsjö Sköndals IK
16 − 2 − 1 − 3 − 0,19

1540 Ebba Bäckman Stenungsunds IBK D1
16 − 0 − 3 − 3 − 0,19

1541 Elvira Bäcklin Gävle GIK
16 − 0 − 3 − 3 − 0,19

1542 Idah Orebrand Hagunda IF
16 − 0 − 3 − 3 − 0,19

1543 Elin Hallberg Värnamo IK
11 − 2 − 0 − 2 − 0,18

1544 Hanna Ronneteg Craftstadens IBK Oskarshamn
11 − 1 − 1 − 2 − 0,18

1545 Ida Elmeke Vetlanda IBF
11 − 1 − 1 − 2 − 0,18

1546 Ida Andersson Sala Silverstaden IBK
11 − 2 − 0 − 2 − 0,18

1547 Tilda Eriksson Stenåsa-Sandby-Gårdby IF
11 − 0 − 2 − 2 − 0,18

1548 Josefine Petersson FBC Karlskrona
11 − 0 − 2 − 2 − 0,18

1549 Viktoria Schwan Jemtland Innebandy
11 − 0 − 2 − 2 − 0,18

1550 Ida Matiasson Timrå IBC
11 − 0 − 2 − 2 − 0,18

1551 Maja Jokioja Timrå IBC
11 − 0 − 2 − 2 − 0,18

1552 Wilma Hammarström Sala Silverstaden IBK
11 − 1 − 1 − 2 − 0,18

1553 Filippa Ovemyr IBK Alingsås
11 − 1 − 1 − 2 − 0,18

1554 Johanna Tilly IBK Lidköping
11 − 0 − 2 − 2 − 0,18

1555 Elma Labba-Lineruth Röbäcks IF
11 − 1 − 1 − 2 − 0,18

1556 Elin Malmborg Skurups IBK
11 − 2 − 0 − 2 − 0,18

1557 Nora Hesselroth IK Zenith D1
11 − 2 − 0 − 2 − 0,18

1558 Alva Sundelin Hofors IBK
11 − 2 − 0 − 2 − 0,18

1559 Ruut Pelkonen IBK Uppsala Teknologer
11 − 1 − 1 − 2 − 0,18

1560 Jennifer Malmqvist IBF Backadalen D1
11 − 1 − 1 − 2 − 0,18

1561 Christine Lindberg Vendelsö IK (A)
11 − 1 − 1 − 2 − 0,18

1562 Elin Lundqvist Arlanda IBK
11 − 0 − 2 − 2 − 0,18

1563 Sara Stenman Sollentuna IBF
11 − 1 − 1 − 2 − 0,18

1564 Ellinor Andersson Guldhedens IK D1
17 − 2 − 1 − 3 − 0,18

1565 Paula Granlund Lindås Rasta IBK D1
17 − 2 − 1 − 3 − 0,18

1566 Hanna Nilsson Lönsboda IBK
17 − 2 − 1 − 3 − 0,18

1567 Agnes Hübinette Stenungsunds IBK D1
17 − 1 − 2 − 3 − 0,18

1568 Emma Andersson Åstorp/Kvidinge IBS
17 − 2 − 1 − 3 − 0,18

1569 Emma Nilsson IBK Landskrona
17 − 2 − 1 − 3 − 0,18

1570 Sofia Sveder Lindome IBK Utv D1
17 − 1 − 2 − 3 − 0,18

1571 Ingrid Svensson Lindås Rasta IBK D1
17 − 1 − 2 − 3 − 0,18

1572 Louisa Persson Höllvikens IBF
17 − 1 − 2 − 3 − 0,18

1573 Wilma Wikland FBI Tullinge (A)
17 − 1 − 2 − 3 − 0,18

1574 Eleonora Björnum FBC Lerum D1
17 − 0 − 3 − 3 − 0,18

1575 Moa Törnquist Vetlanda IBF
6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

1576 Hanna Nilsson-Böös Vattjoms IK
6 − 1 − 0 − 1 − 0,17

1577 Amanda Niemistö Fränsta IK
6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

1578 Josefin Knutsson Kumla IBK
6 − 1 − 0 − 1 − 0,17

1579 Nellie Lättman Hudik/Björkberg IBK
6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

1580 Amanda Hansen Kungsörs IBK
6 − 1 − 0 − 1 − 0,17

1581 Viktoria Gustafsson Bergs IK
6 − 1 − 0 − 1 − 0,17

1582 Isa Lindström Wegraeus Karlstad IBF Ungdom
6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

1583 Julia Hedström Kumla IBK
6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

1584 Julia Ståhl Linköpings Universitets AIF IBK
6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

1585 Ida Erlandsson Fagerhult Habo IBK
6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

1586 Margita Frost FBC Nyköping
6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

1587 Bianca Sernbrant Nykvarns IBF Ungdom
6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

1588 Tova Svensson Mullsjö AIS
6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

1589 Linda Svensson Linköping IBK Ungdom
6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

1590 Zoé Grönqvist Linköping IBK Ungdom
6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

1591 Olivia Ranebjer Skurups IBK
6 − 1 − 0 − 1 − 0,17

1592 Emelie Henriksson Stenungsunds IBK D1
6 − 1 − 0 − 1 − 0,17

1593 Saga Wallin Åstorp/Kvidinge IBS
6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

1594 Jennifer Björling Björklinge BK
6 − 1 − 0 − 1 − 0,17

1595 Josefine Johansson FBC Lerum D1
6 − 1 − 0 − 1 − 0,17

1596 Linn Wilhelmson Nacka Wallenstam IBK (B)
6 − 1 − 0 − 1 − 0,17

1597 Jennifer Boström-Fors IBF Hedemora
6 − 1 − 0 − 1 − 0,17

1598 Evelina Bengtsson Malmö FBC D1
6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

1599 Hanna Ekman Tanndall Stenhagens KK
6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

1600 Camilla Molander IK Zenith D1
6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

1601 Ida Eriksson IBF Falun Ungdom
6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

1602 Sonja Johansson Onsala IBK
6 − 1 − 0 − 1 − 0,17

1603 Camilla Särkiniva Haparanda AIK D1
6 − 1 − 0 − 1 − 0,17

1604 Anna Brännström IBK Luleå D1
6 − 1 − 0 − 1 − 0,17

1605 Sara Hamstig Pajala IF D1
6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

1606 Susanne Tikkala Haparanda AIK D1
6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

1607 Elise Olsson-Lalor IBK Boden D1
6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

1608 Ida Björnfot Öjebyns IBF D1
6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

1609 Liza Håkansson Craftstadens IBK Oskarshamn
12 − 1 − 1 − 2 − 0,17

1610 Fanny Haglund Värnamo IK
12 − 1 − 1 − 2 − 0,17

1611 Nelly Backlund Vattjoms IK
12 − 2 − 0 − 2 − 0,17

1612 Wilma Pynnönen Kungsörs IBK
12 − 2 − 0 − 2 − 0,17

1613 Ella Friberg Mullsjö AIS
12 − 1 − 1 − 2 − 0,17

1614 Charlotta Bäcksbacka Skälby IBK
12 − 1 − 1 − 2 − 0,17

1615 Saga Bäckström Nykvarns IBF Ungdom
12 − 1 − 1 − 2 − 0,17

1616 Alice Hedlund Sala Silverstaden IBK
12 − 0 − 2 − 2 − 0,17

1617 Matilda Larsson Hagfors IF Uddeholm
12 − 0 − 2 − 2 − 0,17

1618 Sara Danielsson Gamla Stan IBK
12 − 0 − 2 − 2 − 0,17

1619 Felicia Strandberg IBS Dalen
12 − 0 − 2 − 2 − 0,17

1620 Andrea Frick Pixbo Wallenstam IBF D1
12 − 2 − 0 − 2 − 0,17

1621 Alice Ersson IBF Hedemora
12 − 1 − 1 − 2 − 0,17

1622 Sara Gunnesson IBK Kungälv D1
12 − 1 − 1 − 2 − 0,17

1623 Sissel Wickström Hagunda IF
12 − 1 − 1 − 2 − 0,17

1624 Frida Arborelius IBF Hedemora
12 − 1 − 1 − 2 − 0,17

1625 Sara Pettersson Floda IBK D1
12 − 1 − 1 − 2 − 0,17

1626 Ellen Sundstrand Gävle GIK
12 − 0 − 2 − 2 − 0,17

1627 Lina Lindborg Skurups IBK
18 − 0 − 3 − 3 − 0,17

1628 Kajsa Sundquist Rotebro IS IBK (A)
18 − 1 − 2 − 3 − 0,17

1629 Emilia Blomqvist Huddinge IBS
18 − 0 − 3 − 3 − 0,17

1630 Signe Lindquist Värnamo IK
13 − 2 − 0 − 2 − 0,15

1631 Saga Ohlsson Värnamo IK
13 − 1 − 1 − 2 − 0,15

1632 Pernilla Falberg Kungsörs IBK
13 − 2 − 0 − 2 − 0,15

1633 Linnea Höögs Värnamo IK
13 − 0 − 2 − 2 − 0,15

1634 Julia Danielsson Hagfors IF Uddeholm
13 − 1 − 1 − 2 − 0,15

1635 Fanny Persson Bergs IK
13 − 2 − 0 − 2 − 0,15

1636 Wilma Elofsson Karlstad IBF Ungdom
13 − 1 − 1 − 2 − 0,15

1637 Sofia Eriksson Hagfors IF Uddeholm
13 − 1 − 1 − 2 − 0,15

1638 Filippa Harrysson Västerås IBS
13 − 1 − 1 − 2 − 0,15

1639 Angelica Prins Tvåstad KIK
13 − 1 − 1 − 2 − 0,15

1640 Emma Engström Munkfors IBK
13 − 0 − 2 − 2 − 0,15

1641 Nora Öbrink Linköpings Universitets AIF IBK
13 − 0 − 2 − 2 − 0,15

1642 Johanna Ylvenberg FC Helsingborg D1
13 − 2 − 0 − 2 − 0,15

1643 Isabella Johnsson Åstorp/Kvidinge IBS
13 − 1 − 1 − 2 − 0,15

1644 Angelica Nash FC Helsingborg D1
13 − 1 − 1 − 2 − 0,15

1645 Sandra Rengren Stenhagens KK
13 − 2 − 0 − 2 − 0,15

1646 Cornelia Revellé IK Zenith D1
13 − 0 − 2 − 2 − 0,15

1647 Amanda Eriksson Stenåsa-Sandby-Gårdby IF
7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

1648 Nellie Hansen Sundsvalls IBF 2
7 − 1 − 0 − 1 − 0,14

1649 Mette Bohman Sundsvalls IBF 2
7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

1650 Kristina Petterson Jemtland Innebandy
7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

1651 Mathilda Berglund Svärtinge SK
7 − 1 − 0 − 1 − 0,14

1652 Fanny Daviand Sandareds IBS
7 − 1 − 0 − 1 − 0,14

1653 Elin Andersson Linköping IBK Ungdom
7 − 1 − 0 − 1 − 0,14

1654 Emillia Kron Sandareds IBS
7 − 1 − 0 − 1 − 0,14

1655 Eva Sabina Robertsson FBC Nyköping
7 − 1 − 0 − 1 − 0,14

1656 Jennifer Peeters Hagfors IF Uddeholm
7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

1657 Jessica Carlsson Svärtinge SK
7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

1658 Nathalie Nilsson Obbola IK
7 − 1 − 0 − 1 − 0,14

1659 Adisa Vejzovic IFK Arboga IBK
7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

1660 Linnea Lindström Sandåkerns SK
7 − 1 − 0 − 1 − 0,14

1661 Iulia Manzicu IK Stanstad
7 − 1 − 0 − 1 − 0,14

1662 Emma Arstadius Linköping IBK Ungdom
7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

1663 Madelene Eriksson Gullänget-Kroksta IBS
7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

1664 Mathilda Laserow Höllvikens IBF
7 − 1 − 0 − 1 − 0,14

1665 Emma Norberg Gullänget-Kroksta IBS
7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

1666 Felicia Hjelt Holmsund City IBC
7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

1667 Lisa Gattermann IBF Borlänge
7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

1668 Isabella Hellsviken Munka-Ljungby IBK
7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

1669 Cassandra Oskarsson Huddinge IBS
7 − 1 − 0 − 1 − 0,14

1670 Kellie Boberg Rotebro IS IBK (A)
7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

1671 Elsa Dahlberg KAIS Mora UIF
7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

1672 Stina Olsson Warberg IBF Dam Div1
7 − 1 − 0 − 1 − 0,14

1673 Oliwia Berg Falkenbergs IBK
7 − 1 − 0 − 1 − 0,14

1674 Emmi Andreasson Varla IBK Dam
7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

1675 Karina Stubner Varla IBK Dam
7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

1676 Karin Sturesson Varla IBK Dam
7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

1677 Ellen Wilhelmsson Pajala IF D1
7 − 1 − 0 − 1 − 0,14

1678 Kajsa Erixon IBK Boden D1
7 − 1 − 0 − 1 − 0,14

1679 Julia Groth IBK Boden D1
7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

1680 Elin Strandelin Pajala IF D1
7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

1681 Vanessa Falk IBK Boden D1
7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

1682 Linnéa Westerlund IBK Boden D1
7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

1683 Jenny Persson Team Kalix IBK D1
7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

1684 Wilma Viklund Öjebyns IBF D1
7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

1685 Maja Emanuelson Skattkärrs IK
14 − 2 − 0 − 2 − 0,14

1686 Maja Elf Kumla IBK
14 − 1 − 1 − 2 − 0,14

1687 Fanny Wäsström Bergs IK
14 − 2 − 0 − 2 − 0,14

1688 Julia Andersson FBC Nyköping
14 − 1 − 1 − 2 − 0,14

1689 Johanna Westberg Skälby IBK
14 − 0 − 2 − 2 − 0,14

1690 Clara Borgare Fristads GoIF
14 − 1 − 1 − 2 − 0,14

1691 Rebecca Larsson-Tammi Skattkärrs IK
14 − 0 − 2 − 2 − 0,14

1692 Mathilda Skeppström Nykvarns IBF Ungdom
14 − 1 − 1 − 2 − 0,14

1693 Amalia Hietanen Svärtinge SK
14 − 1 − 1 − 2 − 0,14

1694 Louise Hjelm IK Standard
14 − 0 − 2 − 2 − 0,14

1695 Annie Olsson Fagerhult Habo IBK
14 − 0 − 2 − 2 − 0,14

1696 Tilde Hörnkvist Gullänget-Kroksta IBS
14 − 2 − 0 − 2 − 0,14

1697 Linnea Edstrand Svärtinge SK
14 − 0 − 2 − 2 − 0,14

1698 Sabina Beraki Obbola IK
14 − 0 − 2 − 2 − 0,14

1699 Ida Bylund Gullänget-Kroksta IBS
14 − 0 − 2 − 2 − 0,14

1700 Tekla Frostensson Lönsboda IBK
14 − 0 − 2 − 2 − 0,14

1701 Ebba Erlander Gävle GIK
14 − 2 − 0 − 2 − 0,14

1702 Ronja Agerhall Bergs IK
15 − 0 − 2 − 2 − 0,13

1703 Rebecka Nyman FBC Katrineholm
15 − 0 − 2 − 2 − 0,13

1704 Anna Göransson IBK Lund D1
15 − 2 − 0 − 2 − 0,13

1705 Sofie Westlund Hofors IBK
15 − 2 − 0 − 2 − 0,13

1706 Ebba Skretting Stenungsunds IBK D1
15 − 2 − 0 − 2 − 0,13

1707 Johanna Olsson IK Stanstad
15 − 0 − 2 − 2 − 0,13

1708 Sara Bodin- Carlsson Vendelsö IK (A)
15 − 2 − 0 − 2 − 0,13

1709 Lina Pettersson IBK Uppsala Teknologer
15 − 0 − 2 − 2 − 0,13

1710 Tilda Axelsson Östra SK
8 − 1 − 0 − 1 − 0,13

1711 Filippa Jansson-Elfstrand Skattkärrs IK
8 − 1 − 0 − 1 − 0,13

1712 Isabell Ström BK Halna
8 − 1 − 0 − 1 − 0,13

1713 Josefin Werner Sandareds IBS
8 − 1 − 0 − 1 − 0,13

1714 Emilia Lassfolk Karlstad IBF Ungdom
8 − 0 − 1 − 1 − 0,13

1715 Lisa Hörnkvist Gullänget-Kroksta IBS
8 − 1 − 0 − 1 − 0,13

1716 Ida Blixt Sandåkerns SK
8 − 1 − 0 − 1 − 0,13

1717 Martina Sundelin Gullänget-Kroksta IBS
8 − 1 − 0 − 1 − 0,13

1718 Emma Johansson IK Stanstad
8 − 1 − 0 − 1 − 0,13

1719 Linnéa Edlund IK Standard
8 − 0 − 1 − 1 − 0,13

1720 Emma Jensen Åstorp/Kvidinge IBS
8 − 0 − 1 − 1 − 0,13

1721 Julia Trifunovski Nacka Wallenstam IBK (B)
8 − 1 − 0 − 1 − 0,13

1722 Alma Röhnisch IBF Falun Ungdom
8 − 0 − 1 − 1 − 0,13

1723 Anna Ragnerius IK Zenith D1
8 − 0 − 1 − 1 − 0,13

1724 Nimo Abdulahi IBF Argentum 91 / K4 IF D1
8 − 0 − 1 − 1 − 0,13

1725 Anna Johansson Sandåkerns SK
16 − 2 − 0 − 2 − 0,13

1726 Frida Jonsson Gamla Stan IBK
16 − 2 − 0 − 2 − 0,13

1727 Malin Hansson Skurups IBK
16 − 0 − 2 − 2 − 0,13

1728 Hanna Fuxborg Lindås Rasta IBK D1
16 − 1 − 1 − 2 − 0,13

1729 Tindra Ferm Floda IBK D1
16 − 0 − 2 − 2 − 0,13

1730 Vera Lomander Guldhedens IK D1
16 − 0 − 2 − 2 − 0,13

1731 Isabelle Björk Vendelsö IK (A)
16 − 0 − 2 − 2 − 0,13

1732 Liv Falk Ersboda SK
17 − 0 − 2 − 2 − 0,12

1733 Jonna Lamberth FC Helsingborg D1
17 − 2 − 0 − 2 − 0,12

1734 Bea Thanyalak Lönsboda IBK
17 − 0 − 2 − 2 − 0,12

1735 Moa Nilsson FC Helsingborg D1
17 − 0 − 2 − 2 − 0,12

1736 Ellen Bladh IBK Lund D1
17 − 0 − 2 − 2 − 0,12

1737 Caroline Nordeke IBF Backadalen D1
17 − 1 − 1 − 2 − 0,12

1738 Alice Ekstrand Värmdö IF (A)
17 − 0 − 2 − 2 − 0,12

1739 SigridElvira Lindberg Fränsta IK
9 − 1 − 0 − 1 − 0,11

1740 Emma Mikaelsson Fränsta IK
9 − 0 − 1 − 1 − 0,11

1741 Amanda Anemyr Vimmerby IBK
9 − 0 − 1 − 1 − 0,11

1742 Mikaela Bergkvist Kungsörs IBK
9 − 1 − 0 − 1 − 0,11

1743 Natalie Ylander Jemtland Innebandy
9 − 0 − 1 − 1 − 0,11

1744 Wilhma Högman BK Halna
9 − 1 − 0 − 1 − 0,11

1745 Lovisa Jansson Karlstad IBF Ungdom
9 − 0 − 1 − 1 − 0,11

1746 Stina Ernstsson Johansson BK Halna
9 − 0 − 1 − 1 − 0,11

1747 Malin Krohn Linköpings Universitets AIF IBK
9 − 1 − 0 − 1 − 0,11

1748 Tuva Klintbo Åstorp/Kvidinge IBS
9 − 1 − 0 − 1 − 0,11

1749 Rrezana Meha Malmö FBC D1
9 − 1 − 0 − 1 − 0,11

1750 Alva Strömbeck IK Sirius IBK
9 − 1 − 0 − 1 − 0,11

1751 Hanna Geifalk IK Sirius IBK
9 − 1 − 0 − 1 − 0,11

1752 Selma Engberg Björklinge BK
9 − 1 − 0 − 1 − 0,11

1753 Emily Sjöholm Gävle GIK
9 − 1 − 0 − 1 − 0,11

1754 Linnea Adielsson Lindome IBK Utv D1
9 − 0 − 1 − 1 − 0,11

1755 Alice Knutas IBF Hedemora
9 − 0 − 1 − 1 − 0,11

1756 Tilde Gidlund IBF Falun Ungdom
9 − 0 − 1 − 1 − 0,11

1757 Emina Begic IBK Kungälv D1
9 − 0 − 1 − 1 − 0,11

1758 Lydia Pernling KAIS Mora UIF
9 − 0 − 1 − 1 − 0,11

1759 Tuwa Bolmö KAIS Mora UIF
9 − 0 − 1 − 1 − 0,11

1760 Hanna Edvardsson Värmdö IF (A)
18 − 1 − 1 − 2 − 0,11

1761 Evelina Oscarsson FBC Engelholm D1
19 − 1 − 1 − 2 − 0,11

1762 Elin Dahlberg Viebke Åstorp/Kvidinge IBS
19 − 1 − 1 − 2 − 0,11

1763 Mika Riviére FC Helsingborg D1
19 − 1 − 1 − 2 − 0,11

1764 Lovisa Medin FBC Karlskrona
10 − 1 − 0 − 1 − 0,10

1765 Jennifer Ljungkrantz FBC Karlskrona
10 − 0 − 1 − 1 − 0,10

1766 Anngelica Strand Fränsta IK
10 − 1 − 0 − 1 − 0,10

1767 Emmelie Braatz Karlstad IBF Ungdom
10 − 1 − 0 − 1 − 0,10

1768 Elina Ulander Timrå IBC
10 − 0 − 1 − 1 − 0,10

1769 Alice Finne Linköpings Universitets AIF IBK
10 − 1 − 0 − 1 − 0,10

1770 Daniela Norström Skattkärrs IK
10 − 0 − 1 − 1 − 0,10

1771 Johanna Avlund Sandareds IBS
10 − 0 − 1 − 1 − 0,10

1772 Lisa Ljung Tvåstad KIK
10 − 0 − 1 − 1 − 0,10

1773 Elvira Darolf Fröjereds IF U
10 − 0 − 1 − 1 − 0,10

1774 Ebba Karlsson Linköpings Universitets AIF IBK
10 − 0 − 1 − 1 − 0,10

1775 Frida Thunell Röbäcks IF
10 − 1 − 0 − 1 − 0,10

1776 Alva Engström Holmsund City IBC
10 − 1 − 0 − 1 − 0,10

1777 Hannah Karlsson Bergs IK
10 − 0 − 1 − 1 − 0,10

1778 Isabella Stendius Rotebro IS IBK (A)
10 − 1 − 0 − 1 − 0,10

1779 Emmy Vikström Lindome IBK Utv D1
10 − 0 − 1 − 1 − 0,10

1780 Emilia Eriksson Stenåsa-Sandby-Gårdby IF
11 − 0 − 1 − 1 − 0,09

1781 Jennifer Gradin Vattjoms IK
11 − 0 − 1 − 1 − 0,09

1782 Isabella Angshed Fröjereds IF U
11 − 1 − 0 − 1 − 0,09

1783 Rebecka Törnkvist Munkfors IBK
11 − 1 − 0 − 1 − 0,09

1784 Thea Kraft Skattkärrs IK
11 − 0 − 1 − 1 − 0,09

1785 Maria Makhoul IBK Lidköping
11 − 1 − 0 − 1 − 0,09

1786 Linnea Nilsson Linköpings Universitets AIF IBK
11 − 0 − 1 − 1 − 0,09

1787 Olivia Hjalmarsson Obbola IK
11 − 0 − 1 − 1 − 0,09

1788 Elsa Bergström Hagunda IF
11 − 1 − 0 − 1 − 0,09

1789 Maja Kruse Arlanda IBK
11 − 1 − 0 − 1 − 0,09

1790 Matilda Lindgren IBF Borlänge
11 − 1 − 0 − 1 − 0,09

1791 Hilda Johansson Lindome IBK Utv D1
11 − 0 − 1 − 1 − 0,09

1792 Elin Sundstrand Gävle GIK
11 − 0 − 1 − 1 − 0,09

1793 Kimberly Helly Värmdö IF (A)
11 − 1 − 0 − 1 − 0,09

1794 Linda Lagerlund Hässelby SK IBK (A)
11 − 0 − 1 − 1 − 0,09

1795 Märta Strömme Hagunda IF
11 − 0 − 1 − 1 − 0,09

1796 Amanda Nilsson Ryds SK
12 − 0 − 1 − 1 − 0,08

1797 Anna Brynö Skälby IBK
12 − 0 − 1 − 1 − 0,08

1798 Sandra Rozén Kungsörs IBK
12 − 0 − 1 − 1 − 0,08

1799 Sara Magnusson IBK Lidköping
12 − 0 − 1 − 1 − 0,08

1800 Sofia Gustavsson IFK Arboga IBK
12 − 0 − 1 − 1 − 0,08

1801 Molly Samuelsson FBC Katrineholm
12 − 0 − 1 − 1 − 0,08

1802 Alice Österström Lindås Rasta IBK D1
12 − 1 − 0 − 1 − 0,08

1803 Charlotte Önnevik IBK Lund D1
12 − 0 − 1 − 1 − 0,08

1804 Elin Olsson IK Stanstad
12 − 0 − 1 − 1 − 0,08

1805 Moa Bäckstedt Stenåsa-Sandby-Gårdby IF
13 − 0 − 1 − 1 − 0,08

1806 Maria Claesson Vetlanda IBF
13 − 0 − 1 − 1 − 0,08

1807 Linnea Oskarsson Vetlanda IBF
13 − 0 − 1 − 1 − 0,08

1808 Jessica Nordlund Fränsta IK
13 − 0 − 1 − 1 − 0,08

1809 Malin Lagerlöf Skälby IBK
13 − 1 − 0 − 1 − 0,08

1810 Moa Svensson Ryds SK
13 − 0 − 1 − 1 − 0,08

1811 Felicia Eriksson Sala Silverstaden IBK
13 − 0 − 1 − 1 − 0,08

1812 Tova Hjärtberg Sävar IK
13 − 1 − 0 − 1 − 0,08

1813 Nellie Mattsson Skattkärrs IK
13 − 0 − 1 − 1 − 0,08

1814 Emmy Sjöberg Sävar IK
13 − 0 − 1 − 1 − 0,08

1815 Fanny Berglund Röke IBK D1
13 − 1 − 0 − 1 − 0,08

1816 April Holm IBS Dalen
13 − 0 − 1 − 1 − 0,08

1817 Sara Rönnberg Täby FC
13 − 1 − 0 − 1 − 0,08

1818 Anna Soovik IBK Kungälv D1
13 − 1 − 0 − 1 − 0,08

1819 Frida Tundo Höllvikens IBF
13 − 0 − 1 − 1 − 0,08

1820 Emma Ahlinder Björklinge BK
13 − 0 − 1 − 1 − 0,08

1821 Rosemary Burtenshaw FBC Lerum D1
13 − 0 − 1 − 1 − 0,08

1822 Ella Johansson IBK Uppsala Teknologer
13 − 0 − 1 − 1 − 0,08

1823 Cissela Billock Rosqvist Hagunda IF
13 − 0 − 1 − 1 − 0,08

1824 Malin Artling Burås IK D1
13 − 0 − 1 − 1 − 0,08

1825 Camilla Signal IFK Arboga IBK
14 − 0 − 1 − 1 − 0,07

1826 Molly Niia Kumla IBK
14 − 0 − 1 − 1 − 0,07

1827 Denise Owesson Kungsörs IBK
14 − 0 − 1 − 1 − 0,07

1828 Diana Karlsson Kungsörs IBK
14 − 0 − 1 − 1 − 0,07

1829 Elsa Skönby Obbola IK
14 − 1 − 0 − 1 − 0,07

1830 Lena Margaretha Johansson Umeå Västra IF
14 − 0 − 1 − 1 − 0,07

1831 Maria Söderlund Sävar IK
14 − 0 − 1 − 1 − 0,07

1832 Sara Forsén Obbola IK
14 − 0 − 1 − 1 − 0,07

1833 Nadi Naing Hofors IBK
14 − 1 − 0 − 1 − 0,07

1834 Vilma Lundin Lönsboda IBK
14 − 0 − 1 − 1 − 0,07

1835 Ida Björklund Gävle GIK
14 − 0 − 1 − 1 − 0,07

1836 Elin Kossmann FBI Tullinge (A)
14 − 0 − 1 − 1 − 0,07

1837 Maria Rehn Lindås Rasta IBK D1
14 − 0 − 1 − 1 − 0,07

1838 Victoria Lind Lindås Rasta IBK D1
14 − 0 − 1 − 1 − 0,07

1839 Ida Karlsson Gamla Stan IBK
15 − 0 − 1 − 1 − 0,07

1840 Madeleine Kaltenbrunner Floda IBK D1
15 − 1 − 0 − 1 − 0,07

1841 Izabella Dahlquist Lönsboda IBK
15 − 0 − 1 − 1 − 0,07

1842 Emilia Strande IBF Backadalen D1
15 − 0 − 1 − 1 − 0,07

1843 Julia Sonesson Arlanda IBK
15 − 0 − 1 − 1 − 0,07

1844 Angelica Prytz Pixbo Wallenstam IBF D1
15 − 0 − 1 − 1 − 0,07

1845 Moa Andersson IK Stanstad
16 − 1 − 0 − 1 − 0,06

1846 Lovisa Bengtsson Floda IBK D1
16 − 1 − 0 − 1 − 0,06

1847 Kajsa Alexandersson Rotebro IS IBK (A)
16 − 1 − 0 − 1 − 0,06

1848 Sandra Rödlund Värmdö IF (A)
16 − 0 − 1 − 1 − 0,06

1849 Jill Ivung Hässelby SK IBK (A)
16 − 0 − 1 − 1 − 0,06

1850 Matilda Axelsson Rotebro IS IBK (A)
16 − 0 − 1 − 1 − 0,06

1851 Etta Röstlund IBF Backadalen D1
16 − 0 − 1 − 1 − 0,06

1852 Natalie Hansson IBK Landskrona
17 − 1 − 0 − 1 − 0,06

1853 Elvira Eneroth Holmsund City IBC
17 − 0 − 1 − 1 − 0,06

1854 Clara Eriksson IBK Kungälv D1
17 − 1 − 0 − 1 − 0,06

1855 Lovisa Köhler Lindås Rasta IBK D1
17 − 1 − 0 − 1 − 0,06

1856 Carin Ernby Burås IK D1
17 − 0 − 1 − 1 − 0,06

1857 Moa Norling Munka-Ljungby IBK
18 − 0 − 1 − 1 − 0,06

1858 Maya Mäkelä Åstorp/Kvidinge IBS
18 − 0 − 1 − 1 − 0,06

1859 Thea Olofson IBK Lund D1
18 − 0 − 1 − 1 − 0,06

1860 Sanna Stridh IK Stanstad
18 − 0 − 1 − 1 − 0,06

1861 Evelinn Hallström Vendelsö IK (A)
18 − 0 − 1 − 1 − 0,06

1862 Julia Öberg IBK Lund D1
19 − 1 − 0 − 1 − 0,05

1863 Johanna Sandberg FC Helsingborg D1
19 − 0 − 1 − 1 − 0,05

Du kanske även vill läsa: Sverigetabellen vecka 7 : Dam1an Den här artikeln handlar om:

Laddar...
Tack för att du väljer att uppgradera ditt konto till Everysport Plus.
Genom att klicka på knappen nedan så kommer din återstående prenumerationstid på Innebandymagazinet ändras till ett konto på Everysport Plus. Vänligen notera att prenumerationstiden skiljer sig åt då priset är annorlunda.
Visa köpvillkor
Gå vidare Stäng
×

1. VILLKORENS TILLÄMPLIGHET

För att få tillgång till plus-tjänsten måste du ingå ett avtal med ESMG genom att registrera dig och betala prenumerationsavgiften.

2. PLUS-TJÄNSTENS INNEHÅLL

ESMG förnyar och förbättrar plus-tjänsten fortlöpande, vilket innebär att vi utan föregående meddelande kan komma att lägga till, förändra och ta bort innehåll och funktioner. ESMG reserverar sig för eventuella skrivfel på någon av våra sajter där det lämnas uppgifter om någon av våra plus-tjänster.

3. PRENUMERATION

Aktivering av plus-tjänsten

Ditt abonnemang startas när du fyller i registreringsformuläret och betalar avgiften för plus-tjänsten. Detta gör att du får tillgång till plus-tjänsten under tiden din prenumeration löper. I det fall ingen prenumerationsavgift utgår för den inledande perioden (som definieras vid din registrering) startas plus-tjänsten när du fyller i registreringsformuläret och registrerar ett betalningsalternativ.

Bekräftelse

Efter att du registrerat dig och betalat avgiften för plus-tjänsten så skickas en bekräftelse till dig via den e-postadress som du har uppgett vid registreringen. Bekräftelsen innehåller villkoren för din prenumeration. De uppgifter som du har angett vid registreringen kommer finnas på ditt konto. Vi ber dig kontrollera att dessa uppgifter stämmer. Om någon uppgift inte är korrekt ska du ändra dessa via ditt konto. Du ansvarar för att kontaktuppgifterna är korrekta.

Åldersgräns

För att teckna upp dig för plus-tjänsten måste du vara minst 18 år. Är du under 18 år krävs förälder eller annan förmyndares godkännande för att du ska få registrera dig och använda plus-tjänsten. Genom att registrera dig och betala avgiften intygar du samtidigt att du har inhämtat ett sådant godkännande från förälder eller annan förmyndare. Du anses alltid försäkra riktigheten av sådana uppgifter som du lämnar om dig själv.

Prenumerationens löptid och uppsägning

Din prenumeration kan antingen vara en tillsvidareprenumeration eller en tidsbestämd prenumeration. Det framgår vid din beställning och registrering för plus-tjänsten om din prenumeration är en tillsvidareprenumeration eller om den är tidsbestämd.

En tillsvidareprenumeration innebär att du får tillgång till plus-tjänsten för en viss tidsperiod (vanligen en (1) månad), vilken förlängs med samma period om du själv inte säger upp prenumerationen innan periodens upphörande. Om du inte vill att din tillsvidareprenumeration förlängs, måste du alltså säga upp prenumerationen 48 timmar innan den aktuella tidsperioden löper ut. Uppsägning kan ske på Min Sida under respektive sajt som du är inloggad på.

En tidsbestämd prenumeration innebär att du får tillgång till plus-tjänsten under den angivna tidsperioden och att prenumerationen därefter upphör per automatik. En tidsbestämd prenumeration kan inte sägas upp i förtid.

ESMG äger rätt att säga upp din prenumeration, oavsett om det är en tillsvidareprenumeration eller en tidsbestämd prenumeration, med trettio (30) dagars varsel. ESMG har även rätt att omedelbart säga upp eller frysa din prenumeration om ESMG misstänker att du bryter mot dessa Villkor.

Avgift för plus-tjänsten

Prenumerationsavgiften för plus-tjänsten utgörs av en vanligen månatlig avgift och betalas alltid i förskott. Om avgiften är annan än en månatlig framgår vid registrering. Aktuell avgift framgår även din vid din registrering. Avgiften som anges inkluderar moms.

ESMG förbehåller sig rätten att ändra avgiften för plus-tjänsten vid tillsvidareprenumerationer. Den ändrade avgiften gäller då från och med nästkommande period, förutsatt att du inte sagt upp din prenumeration innan perioden löpt ut. En tidsbestämd prenumeration påverkas inte av en eventuell prisändring under den avtalade bindningstiden.

4. BETALNINGSALTERNATIV

Klarna Payments

Som betalningslösning använder ESMG Klarna Payments. Klarna Payments presenterar viss information för dig så snart du är identifierad. Vilken information du behöver ange för att uppnå identifiering kan variera mellan olika köptillfällen och kunder. Någon kreditupplysning tas aldrig direkt i Klarna Payments utan vid behov beroende på det betalningsalternativ du har valt. Kreditupplysningar som tas av Klarna påverkar inte din kreditvärdighet och kan inte ses av andra som begär kreditupplysning om dig, till exempel banker. Sedan du har identifierats uppvisar Klarna Payments vilka alternativ som är tillgängliga för just dig. Faktura är förvalt som betalningsalternativ men du kan givetvis fritt välja något av de andra alternativen såsom direktbetalning via bank eller betalning med kort. Vilka alternativ du erbjuds kan växla från tid till annan. Du kan själv välja om du vill skydda din användning av Klarna Payments med en PIN-kod. För information om din betalning kontakta Klarna via https://www.klarna.com/se/kundservice/.

5. ANVÄNDNING AV PLUS-TJÄNSTEN

Plus-tjänsten får endast användas för privat, icke-kommersiellt bruk. Din prenumeration är personlig och dina rättigheter enligt dessa Villkor får inte överlåtas till någon annan. Du ska förvara dina användaruppgifter till ditt konto säkert och oåtkomliga för andra personer. Om du har skäl att misstänka att någon obehörig har tagit del av dina användaruppgifter ska du snarast underrätta ESMG om detta. Du ansvarar själv för skada som orsakas genom att någon obehörig har använt dina uppgifter.

Du får inte heller använda plus-tjänsten så att ESMG eller annan drabbas av olägenhet eller skada. Notera särskilt vad som gäller om rättigheterna till plus-tjänstens innehåll under punkt 6 nedan.

6. IMMATERIELLA RÄTTIGHETER

Allt innehåll som tillhandahålls genom plus-tjänsten, såsom texter, stillbilder och rörliga bilder, grafik, teckningar och datakoder, skyddas av lagen om upphovsrätt (1960:729) och rättigheterna därtill innehas av ESMG eller dess licensgivare. ESMGs varumärken och kännetecken är skyddade av varumärkesrättslig lagstiftning. Att du skapar ett konto och använder plus-tjänsten ger dig ingen rätt att mångfaldiga, kopiera, överlåta, upplåta, överföra eller i annan form utnyttja sådant innehåll som förekommer i plus-tjänsten och ej heller att använda att ESMGs varumärken och kännetecken.

7. BEHANDLING AV PERSONUPPGIFTER

ESMG behandlar dina personuppgifter i enlighet vår personuppgiftspolicy som finns tillgänglig på https://www.esmg.se/personuppgifter/

8. COOKIES

ESMG använder sig av cookies för att ge dig en bättre upplevelse på ESMGs plattformar. Läs mer här: https://www.esmg.se/cookiepolicy/

9. TEKNISKA FÖRUTSÄTTNINGAR

Din tillgång till plus-tjänsten är vid var tid beroende av att du innehar erforderlig hårdvara och mjukvaror, såsom program för webbläsare och e-post, samt abonnemang för Internetanslutning. ESMG åtar sig inget ansvar för din tillgång till hårdvara och mjukvaror och inte heller för funktionaliteten i dessa eller förekommande kostnader som tredje parter, såsom internet- eller mobiltelefonoperatörer, kan betinga sig av dig i anledning av din användning av plus-tjänsten. Plus-tjänsten stöds av de senaste operativsystemen.

10. ANSVARSBEGRÄNSNING

ESMG kan inte hållas ansvarig för plus-tjänstens funktion, tillgänglighet, kvalitet, användbarhet eller säkerhet. Denna ansvarsbegränsning omfattar varje skada, direkt eller indirekt, som kan hänföras till användningen, eller hinder att använda, plus-tjänsten och dess innehåll. ESMG kan inte heller hållas ansvarig för tredje parters innehåll eller information som du kan ha fått del av genom användning av plus-tjänsten.

ESMG har rätt att tillfälligt stänga plus-tjänsten för att genomföra systemunderhåll, uppgradering eller för att vidta andra tekniska åtgärder. ESMG ska, i möjligaste mån, utföra dessa åtgärder med så små störningar som möjligt för dig. ESMG ansvarar inte för skada eller förlust som du kan anse dig lida av på grund av plus-tjänstens begränsningar i tillgång enligt ovan.

11. LÄNKAR

Plus-tjänsten kan innehålla länkar till andra webbplatser som kontrolleras av tredje part. ESMG ansvarar inte för innehåll och överföringar från sådana länkade webbplatser.

12. VILLKORSÄNDRING

ESMG har rätt att ändra dessa Villkor. En villkorsändring träder i kraft tidigast trettio (30) dagar efter det att ändrade villkor har meddelats dig via den e-postadress som du har uppgett vid registrering för plus-tjänsten. Om du inte godtar villkorsändringen kan du inom ovan nämnda 30-dagarsfrist säga upp din prenumeration. En uppsägning kan göras via e-post till XXXOm du inte sagt upp din prenumeration eller om du använder plus-tjänsten efter det att de nya villkoren trätt i kraft, innebär detta att du anses ha accepterat de nya ändrade villkoren.

13. ÅNGERRÄTT

Om du tecknar en prenumeration som privatperson, har du rätt att ångra ditt köp. Om du vill utnyttja din ångerrätt, måste du meddela oss inom 14 dagar från din beställning av plus-tjänsten. Du kan meddela oss genom att kontakta ESMGs kundtjänst via XXXPå Konsumentverkets hemsida (www.konsumentverket.se) finns en blankett som du kan använda dig av för att utnyttja din ångerrätt.

Om prenumerationen redan är betald vid utövande av ångerrätten kommer vi att återbetala prenumerationsavgiften. Eftersom betalning för plus-tjänsten sker via Klarna Payments, så återbetalas avgiften via Klarna.

14. MEDDELANDEN

Du accepterar att ESMG kan komma att kontakta dig genom den e-postadress du angett vid din registrering, i syfte att informera dig om villkorsändringar eller andra meddelanden hänförliga till din prenumeration eller till plus-jänsten.

Vi använder även din e-post för att skicka dig meddelanden som avser direktmarknadsföring, såsom nyhetsbrev, information och erbjudanden om ESMGs olika tjänster och varumärken. Om du inte vill ta del av dessa meddelanden kan du avanmäla dig antingen genom att använda länken för avanmälan längst ned i mejlet eller genom att ändra kontoinställningar på Min Sida.

15. TILLÄMPLIG LAG OCH TVISTELÖSNING

Dessa Villkor ska tolkas och tillämpas i enlighet med svensk lag. Eventuell tvist ska avgöras av svensk allmän domstol, med Stockholms tingsrätt som första instans. Tvist kan också prövas av Allmänna reklamationsnämnden, vars beslut är en rekommendation till parterna om hur tvisten bör lösas.

16. KONTAKTUPPGIFTER

Du är alltid välkommen att kontakta ESMG via XXX

Ange din värdekod:

Lös in värdekod Stäng
×

Välkommen till vårt lag!

Som plus-medlem har du nu tillgång till ALLT material på Innebandymagazinet.se

Tack, ditt köp är nu genomfört. Du har nu tillgång till ALLT material på Hockeysverige, FotbollDirekt, Innebandymagazinet och Svenska Fans (bannerfritt). Vänligen gå in på mina sidor för att se hur lång tid du har innestående på din prenumeration.

×

Grattis, du har nu blivit medlem!

Framöver kommer du få nyhetsbrev från Hockeysverige, glöm inte att du även kan bli plusmedlem för att få tillgång till ALLT material på sajten